Bat Kaczyńskiego na polakożerców poszedł w ruch

Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz
Świat

Po tym jak Reduta Dobrego Imienia pozwała argentyński portal Pagina12, tamtejsze media w geście solidarności zaczęły przedrukowywać jego tekst tekst. W Argentynie niespodziewanie rozpętała się wielka antypolska nagonka.By wykazać, że ustawa o IPN jednak działa, Reduta Dobrego Imienia spróbowała przy okazji wejścia w życie jej nowelizacji pozwać argentyński portalu Pagina12 za użycie zdjęcia zabitych żołnierzy wyklętych w tekście o mordowaniu Żydów w Jedwabnem”...”Wcześniej bowiem z ust wielu polityków, zarówno izraelskich jak i polskich (m.in. marszałka Senatu) padały sugestie, że ustawa mimo wejścia w życie nie będzie stosowana, dopóki nie wypowie się na jej temat Trybunał Konstytucyjny. Zdaniem prawników był to wybieg mający an celu „zamrożenie” sprawy na czas negocjacji rządu ze stroną izraelską. „...”Media argentyńskie wyrażają solidarność z portalem „Pagina 12” i publikują na swych niedzielnych portalach artukuł zamieszczony przez „Pagina 12” w dniu 18 grudnia 2017 wraz ze zdjęciem.Zdjęcie stało się przyczyną pozwu ze strony polskiej Reduty Dobrego Imienia. Lista portali jest zapewne niepełna gdyż liczba ta od rana rośnie. Dzisiejsze wydanie „Pagina 12” ponownie publikuje swój artykuł o Jedwabnem z grudnia 2017 uzupełniony o nowe materiały. „..”Na razie jest na niej 11 pozycji, ale jak zaznacza ambasador Grela to lista niekompletna, bo cały czas pojawiają się nowe publikacje. „...(źródło )(link is external)

„Mort Fridman, prezes AIPAC, czołowej organizacji proizraelskiego lobby w USA, podziękował w niedzielę „prezydentowi USA Donaldowi Trumpowi i jego administracji za oddanie wzmacnianiu związków pomiędzy dwoma wielkimi narodami”. „...”Nowo wybrany prezes Amerykańsko-Izraelskiego Komitetu Spraw Publicznych (American Israel Public Affairs Committee), wnuk łotewskiego Żyda zamordowanego przez nazistów w Auschwitz-Birkenau, występował na zakończenie pierwszego dnia trzydniowej konferencji AIPAC - największej, najbardziej wpływowej zrzeszającej ponad 100 tys. członków proizraelskiej grupy wpływów w Stanach Zjednoczonych.”...”Wśród najważniejszych zagadnień, które będą tematem dyskusji podczas pięciu sesji plenarnych i licznych dyskusji panelowych, komentatorzy mediów amerykańskich i izraelskich wymieniają: zagrożenia dla bezpieczeństwa Izraela ze strony Iranu i finansowaną przez Iran radykalną organizację szyicką z Libanu, Hezbollah, wojnę domową w Syrii oraz pomoc dla proizraelskich kandydatów w listopadowych wyborach do Kongresu. W poprzednich wyborach do Kongresu - jak wskazał Fridman w wystąpieniu -˙AIPAC przekazał na kampanie wyborcze proizraelskich kandydatów do Kongresu 4 mld USD. ˙ Dziennikarze konserwatywnego portalu The Hill nie wykluczyli w niedzielę, że jednym z zagadnień poruszonych podczas konferencji AIPAC, będzie polskie prawo, które „traktuje jako przestępstwo oskarżanie narodu polskiego za okrucieństwa popełnione przez nazistowskie Niemcy”. „Stany Zjednoczone i Izrael są zjednoczone w potępieniu tego prawa, argumentując, że ustawa ta ogranicza wolność słowa i jest próbą wymazania historii” - czytamy na portalu.
Dziennikarze The Hill byli wśród przedstawicieli amerykańskich mediów, którzy spotkali się w ub. tygodniu z wiceministrem Spraw Zagranicznych Markiem Magierowskim. Podczas spotkań z przedstawicielami organizacji żydowskich i administracji prezydenta Trumpa w Waszyngtonie wiceszef polskiej dyplomacji starał się wyjaśnić intencje twórców nowelizacji ustawy o IPN. Jak dowiedziała się PAP, przedstawiciele ambasady RP uczestniczą w obradach AIPAC w charakterze obserwatorów.Premier Izraela Benjamin Netanjahu, który w poniedziałek spotka się w Białym Domu z prezydentem USA, wystąpi podczas ostatniego dnia konferencji AIPAC tj. we wtorek. ˙ Tymczasem w niedzielę przed waszyngtońskim ośrodkiem konferencyjnym im. Waltera E. Washingtona odbyła się demonstracja, która zgromadziła ok. 500 przeciwników polityki rządu izraelskiego. Demonstrujący, głównie Amerykanie palestyńskiego i arabskiego pochodzenia, skandowali propalestyńskie hasła jak: „Palestyna będzie wolna od rzeki do morza”. ˙ Na konferencję AIPAC przybyło ok. 18 tys. uczestników, w tym większość ustawodawców amerykańskiego Kongresu, byłych i obecnych urzędników rządu federalnego, przedstawicieli korpusu dyplomatycznego oraz delegacje 275 synagog reprezentujące różne nurty judaizmu praktykowane w Stanach Zjednoczonych. ˙ Na konferencji administrację będą reprezentować wiceprezydent Mike Pence oraz ambasador USA przy ONZ Nikki Haley. Zarówno Pence, jak i Haley byli zwolennikami przeniesienia ambasady USA w Izraelu z Tel Awiwu do Jerozolimy. Zaplanowano także wystąpienia przywódców obu partii reprezentowanych w amerykańskim Kongresie, w tym przewodniczącego Izby Reprezentantów, Republikanina ze stanu Wisconsin Paula Ryana.”...(źródło )(link is external)

Premier Indii, p. Narendra Modi zaoferował prezydentowi Palestyny JE Mahmudowi Abbasowi pomoc finansową w wysokości 41 mln USD.Wizyta premiera Modiego była jego pierwszą wizytą w Palestynie. Podczas spotkania w Ramallah z prezydentem Abbasem zaproponował palestyńskiemu przywódcy pomoc finansową, która wstępnie wyceniona została na 41 mln USD. W czasie spotkania premier Indii zadeklarował także chęć dalszego zacieśniania współpracy oraz przypomniał Palestyńczykom, że Indie zawsze wspierały dążenia narodu palestyńskiego do własnej państwowości.”...(źródło )(link is external)

Badania nad Kohenami i Lewitami
Haplotyp Kohen Modal, który należy do haplogrupy oznaczonej jako J, był częścią starożytnego DNA Izraelitów i należał w szczególności do kapłanów Świątynnych z rodu Lewiego. Ta haplogrupa występuje wśród wielu Żydów, zarówno Aszkenazim, Sefardim, jak i Bene Izrael z Indii. Badania wykazały, że haplogrupa J – czyli kapłańska – jest typowa nie tylko dla współczesnych Żydów, ale znaleziono ją również pośród Kurdów, Armeńczyków, Palestyńskich Arabów i kilku innych pomniejszych społeczności, których w raporcie nie wymieniono. Jak wynika z raportu, około połowa aszkenazyjaskich Lewitów, posiada również nie-izraelskie geny należące do haplogrupy R1a1 (typowej dla Słowian). Wielu z ich przodków – będąc Słowianami i Chazarami – przyjęło Judaizm i zostało wszczepionych do izraelskiego drzewa genetycznego. „..(źródło )(link is external)

W Stanach Zjednoczonych żyje około 6,4 mln osób wyznania mojżeszowego - obliczyli naukowcy z uniwersytetu z University of Miami i University of Connecticut. To więcej niż wynosi cała żydowska populacja Izraela, ale należy jeszcze rozstrzygnąć sprzeczności z innymi badaniami. „...”Poza Izraelem i USA skupiska ludności żydowskiej liczące ponad 100 tys. osób występują we Francji, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Rosji, Niemczech, Argentynie, RPA i Australii. W Polsce według spisu ludności z 2002 r. narodowość żydowską zadeklarowało 1055 obywateli. „...(źródło )(link is external)

Dopiero teraz, 70 lat po wojnie, liczba ludzi narodowości żydowskiej na świecie osiągnęła poziom niemal taki, jaki miała w przededniu wybuchu II wojny światowej - informuje dziennik Haarec, powołując się na dane Instytutu Spraw Narodu Żydowskiego (JPPI) w Jerozolimie. Według tych danych obecnie na świecie żyje 14.2 miliona osób o narodowości żydowskiej, a wraz z osobami będącymi w połowie narodowości żydowskiej lub przyznających się do niej liczba ta wzrasta do 16 mln. Przed wybuchem II wojny światowej żyło ich 16,6 mln na całym świecie. Najwięcej osób narodowości żydowskiej mieszka dziś w Izraelu - 6,103,200 osób oraz w Stanach Zjednoczonych - 5,7 mln osób. Na trzecim miejscu jest Francja, w której mieszka 475 tys. Żydów - dodaje Haarec. „...”Raport JPPI informuje też, że największy przyrost liczby Żydów na świecie nastąpił w ostatniej dekadzie (2005-2015), kiedy populacja tego narodu zwiększyła się o 8 procent.„..(źródło )(link is external)

Ministerstwo Obrony Indii oficjalnie anulowało wartą 500 milionów dolarów umowę na zakup kierowanych przeciwpancernych pocisków Spike od izraelskiego przedsiębiorstwa z branży zbrojeniowej Rafael.„....”Odrzucony kontrakt, zatwierdzony w październiku 2014 roku przez indyjską Radę Zakupów Obronnych (Defence Acquisition Council - DAC), zakładał dostawę około 8 tysięcy pocisków, 300 wyrzutni oraz transfer technologii. Anulowanie umowy przypadło na dwa tygodnie przez wizytą premiera Izraela Benjamina Netanjahu w Indiach. Według informacji udzielonych przez przedsiębiorstwo Rafael, kierowane przeciwpancerne pociski Spike zostały wybrane po długim procesie przetargowym zgodnie ze wszystkimi indyjskimi wymaganiami. Same natomiast zakłady produkcyjne, jakie zostały otwarte w sierpniu wraz z lokalnym partnerem Kalyani Group w pobliżu Hajdarabad, nie zostaną zamknięte. Decyzja o zerwaniu rozmów w sprawie umowy została podjęta po stwierdzeniu, że import lekkiej broni przeciwpancernej będzie mieć negatywny wpływ na rozwój rodzimego programu ATGM rozwijanego przez indyjską organizację badań rozwojowych DRDO. Z tych również względów Indie zdecydowały się na odrzucenie oferty amerykańskich koncernów Raytheon oraz Lockheed Martin, które zaproponowały dostawę przeciwpancernych pocisków kierowanych Javelin. „...(źródło )(link is external)
--------
Ważne

Jak wynika z raportu, około POŁOWA aszkenazyjaskich Lewitów, posiada również nie-izraelskie geny należące do haplogrupy R1a1 (typowej dla Słowian).
--------
Mój komentarz

Kaczyński wiedział co mówi ,kiedy ustawę o IPN nazwał machiną. To jest bat, a raczej maczuga na polakożerców. Nie tylko. Ta ustawa da Polsce przewagę strategiczną w globalnej wojnie kulturowej, intelektualnej , aksjologicznej

Kto by przewidział jeszcze kilka miesięcy temu, że jak jakaś mała nikomu nie znana polska fundacja złoży pozew przeciwko filosemickiej gazecie internetowej szkalującej Polskę to ktoś się tym zainteresuję . Pies z kulawa nogą by się tym nie zainteresował. Nie byłoby sprostowania , ani żaden wzmianki. A co mamy teraz. Cała Argentyna żyje ta sprawą. Wszystkie media. Ba nawet przyszły premier Izraela zabrał głos. Coś pięknego.

Polacy, Polska zaczyna narzucać innym tematykę dyskursu międzynarodowego. A to dopiero początek. Przyjdzie kolej na moralne skazanie przez świat Żydów amerykańskich za zatajanie informacji o zbrodniach Hitlera na polskich Chasydach i tuszowanie tym samym holokaustu ( http://naszeblogi.pl/49590-swiatowy-kongres-zydow-byl-cichymi-szmalcownikiem-hitlera ) , tuszowaniu zbrodni Hitlera przez USA i Wielką Brytanię . Warta by dodać do ustawy o IPN odpowiedzialność ludobójczego narodu rosyjskiego za ludobójstwo na Ukraińcach ( Wielki Głód ) i Polakach.

Inna sprawą jest postępujący upadek Izraela. Wschodzące mocarstwo, Indie zerwały kontrakt z żydowską firma zbrojeniową , a premier Modi stanął po stronie Palestyńczyków. Diaspora żydowska w USA skowycze o pomoc w „załatwieniu” Iranu. Iran zaś staje się strategicznym sojusznikiem Indii. Chodzi o okrążenie przez oś Chiny Pakistan. Chiny kończą budowę portu w Gwadarze. Z małej rybacki wioski ma za parę lat powstać 10 miliona metropolia. I Rosji, która uzyskał dostęp do Gwadaru Indie podpisały 17 lutego umowę o budowę portu w Iranie w Chabaharze, aby mieć połączenie handlowe z Europą. Podpisały ja wbrew woli USA, czyli wbrew woli Izraela.

Na co Polsce sojusz ze zdychającym geopolitycznie Izraelem. Chiny z radością będą patrzeć na likwidacje siejącego zamęt amerykańskiego obozu wojskowego na Bliskim Wschodzi jakim jest Izrael. Ani Indiom, ani Chinom nie na rękę jest destabilizujący cały Bliski Wschód Izrael. I Indie i Chiny potrzebują sprzyjający robieniu interesów spokój .

film S. MICHALKIEWICZ, DR. J. TARGALSKI - CZY AMERYKAŃSKA USTAWA 447 ZAGRAŻA POLSCE
Film DR J. TARGALSKI, R. WINNICKI - JAKIE JEST PRAWDZIWE PODŁOŻE KONFLIKTU IZRAELSKO-POLSKIEGO

Marek Mojsiewicz
Powieść Pas Kuipera jest gotowa i można ją kupić Cena 35 złotych Wpłaty proszę kierować na konto Kasa Stefczyka , Marek Mojsiewicz , numer konta 87 7999 9995 0651 6233 3004 0001 wraz z e-mailem na którym ma być wysłana na ksiazka@paskuipera.pl(link sends e-mail)(link sends e-mail)(link sends e-mail)
Więcej na stronie internetowej powieści http://paskuipera.pl(link is external)(link is external)(link is external)
Marek Mojsiewicz
Subskrypcja bloga https://www.facebook.com/Marek-Mojsiewicz-133715660024501/(link is external)(link is external)(link is external)
Strona powieści Pas Kuipera na Facebooku https://www.facebook.com/PasKuipera(link is external)

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)

Komentarze

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika kefas z giathalassy nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Na urojonych "antysemitów", "faszyzm" przemysłu cukierniczo-rozrywkowego i "sadyzm" w branży futerkowej!?!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#1559450