Syty głodnego nie zrozumie, a nawet wybuczy...

Obrazek użytkownika maciej1965
Kraj

POsłowie PO wybuczeli dziś fragment inauguracyjnego orędzia Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Chodziło o fragment: "Polacy tej naprawy potrzebują i to w wielu obszarach. To służba zdrowia, to codzienny poziom życia wielu rodzin, to dzieci, których wiele dzisiaj niedojada zwłaszcza na obszarach wiejskich. To oni potrzebują pomocy". Gdybyż chodziło o jakiś inny fragment tego orędzia. Ale posłowie, którzy wsławili się obiadkami za średnią krajową pensję, amatorzy ośmiorniczek i drogich win, powinni mieć choć trochę przyzwoitości i przyjąć, że pod ich rządami dzieci głodują. A nie wynika to z widzimisie nowo zaprzysiężonego Prezydenta, ale z badań GUS. Ale syty poseł PO dla głodnego nie będzie miał empatii. Raczej nabierze apetytu na lepszą wyżerkę, a głodnym miłościwie zaaplikuje szczaw i mirabelki.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)

Komentarze

PO-słowie nie moga byc przywoici bo wstepując do sitwy wyrzucili ją ze swego życia obok prawdy i sumienia. Dlatego apelowanie do tych mentalnych mętów nie ma sensu...to tylko lumpy poprzebierane w drogie stroju, zakupione z ukradzionych Polakom pieniędzy...przestępcza szajka...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1489780

To nie głodne dzieci  wybrancow narodu chodza do szkoly , do nie z bogatych rodzin zabiera sie dzieci co cpaja , wala przekręty i zachowują sie jak przestępcy,  tylko od rodzin biednych i ubogich gdyż przez prawie 8 lat rzadow obecnej kliki , sitwy ludowców z platwormowcami doprowadzili kraj do zadluzenia , rozwalenia gospodarki , sluzby zdrowia .

Obecnych rzadzacy nalez obarczyć wina za ten stan rzeczy gdyż to za przyczyna ich rzadow pozamykano kopalnie , stocznie , wiele zakladow doprowadzono specjalnie do bankructwa aby je następnie sprzedac cwaniakom za grosze .

Nie ma pracy nie ma pieniędzy dlatego jest bieda i nędza w wielu domach Polskich Rodaków .

Polacy to naród pracowity i wszyscy  o tym wiedza lecz gdzie maja pracować skoro im sie zabrało i zamknelo zakłady pracy .

Reakcja obecnych rzadzacych na slowa prezydenta Dudy  buczeniem potwierdza ze nie wiedza co sie dzieje naprawdę w Polsce , rzadzacy maja inny swiat , swiat knajp , wykwintnego zżarcia i luksusowych napoi alkoholowych  ich swiat to swiat kłamstwa , afer , kolesiostwa .

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1489898