Kto chce wysadzić Polskę?

Obrazek użytkownika maciej1965
Kraj

Dziś po 13:00 w wielu polskich miastach doszło do serii alarmów bombowych. W Katowicach ewakuowano między innymi centrum handlowe Silesia City Center i lokalną TVP3. W Warszawie GPW i KRRiT. Komuś zapewne chodzi o wywołanie paniki w kraju. Czyżby za namową Żakowskiego KOD przeistoczył się już w polski Hamas?

Wspomniane powyżej alarmy miały w ostatnich dniach swoje preludium w postaci zamachu we Wrocławiu i próby podłożenia bomb pod radiowozami przez anarchistów w Warszawie. W odróżnieniu od dzisiejszych alarmów (chwilowo brak doniesień, że znaleziono tam jakieś bomby), te wydarzenia stanowiły realne zagrożenie dla życia ludzkiego. Wielu analityków twierdzi, że może to być sposób na storpedowanie szczytu NATO i Światowych Dni Młodzieży. Niestety, mogą mieć rację. Patrząc na ostatnie paniczne ruchy opozycji, każda metoda na zdezawuowanie roli Polski w Europie jest dla niej dobra. Bomber z Wrocławia nie chce na razie powiedzieć, jakie intencje nim kierowały. Zamachowcy z Warszawy przyznali, że są przeciwnikami obecnego rządu. Zresztą byli powiązani z niemiecką Antifą.

Zaczynam obawiać się, że dla PO, Nowoczesnej.pl, KOD-ziarzy i im podobnych sytuacja tak dalece wymknęła się spod kontroli, że są gotowi podpalić Polskę. Żakowski na początku maja wygadał się o swoich nadziejach na KOD - polski Hamas. Po protestach ulicznych, które większość społeczeństwa albo śmieszą, albo nic nie obchodzą, postanowili widocznie ostrzej uderzyć. Ich ludzie w służbach mogli bez problemu sprowokować kilku idiotów do wyprodukowania bomb. A potem poszli za ciosem, fałszywymi alarmami bombowymi podgrzewając atmosferę. 

Osobiście wątpię, że trop będzie wiódł prosto do wymienionej powyżej opozycji. To z ich strony było by sepuku. Raczej sprawcami (jeśli zostaną wykryci), okażą się albo lewacy z organizacji anarchistycznych, albo bardzo skrajna prawica. Ludziom takim często dość łatwo podsunąć delikatnie pomysł równoległy do ich idei i wmówić, że to ich własna inicjatywa. Ale to opozycji od pół roku non stop chodzi o tworzenie tumultu w kraju. W ich interesie jest ciągłe podsycanie ognia pod polskim kotłem, antagonizowanie i straszenie Polaków. Przynajmniej dla mnie, wnioski nasuwają się same.

Za Niezalezna.pl

Poniższy rysunek powstał już 3 lata temu - po serii podobnych zgłoszeń o bambach. Ale autorom dzisiejszych alarmów życzyłbym podobnej pomyłki, jak na tym rysunku.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:16)

Komentarze

Nie mieszajmy do wszystkiego Stronnictwa Pruskiego. Już sam fakt, że alarmy miały miejsce w miastach rządzonych przez PO pokazuje, że raczej wojenka o koryto nie ma z tym nic wspólnego. Przecież wtopa w takiej sytuacji miałaby tragiczne dla obecnych władz lokalnych skutki.
Obawiam się, że ta swoista "moda" jest pokłosiem wydarzeń w Europie. Taki sposób na zamanifestowanie swojej obecności i zwykła ludzka głupota. Przecież tak było w przypadku alarmów bombowych na lotniskach. Tak samo jest z pedofilią. Za każdym razem ilekroć w świetle jupiterów łapie się pedofila, to ileś kolejnych osób zaczyna w ten temat wchodzić. Zamiast po cichu zamknąć sprawcę, to robi się z tego show. Tak samo jest z alarmami bombowymi. A to, że pewne siły mogą chcieć namieszać przy uroczystościach w tym roku, to całkiem możliwe.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

              

#1513946

"Bomber z Wrocławia nie chce na razie powiedzieć, jakie intencje nim kierowały. Zamachowcy z Warszawy przyznali, że są przeciwnikami obecnego rządu. Zresztą byli powiązani z niemiecką Antifą"

To nie są żadni bomberzy. Poza szczeniakami, co tu zaraz dołączą i narobią fałszywych alarmów, wszelkie bomberstwa to robota służb. To są realne groźby, straszenia i szantaże.

Tak więc sprawa jest arcypoważna, bo najwyraźniej chodzi o skompromitowanie polskich służb państwowych przez tajne służby państw obcych - a zainteresowanych obaleniem obecnego rządu i prezydenta jest mnóstwo państw i korporacji ponadnarodowych.

Może też ujawniają się jakieś osoby ze służb dawnych (gorzej gdyby to były nieodkryte jeszcze krety w służbach państwowych dzisiejszych), które są z różnych względów lojalne układom KOD-owsko-zaprzańskim, a które rzeczywiście dobrze wiedzą, jak takie sprawy przeprowadzić.

To ostatnie ma też duże prawdopodobieństwo, że to tajne służby już są wielkim przegranym zmiany władzy, bo za PO-PSL, przez 8 lat, to oni mieli najwięcej władzy - byli praktycznie poza wszelką kontrolą. - Machlojstw, z liczeniem na bezkarność. musieli więc narobić ogromne ilości. Podobnie z "odwdzięczeniami się" różnym gangsterom, mediom i politykom.

miarka

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1513949

Alarmy bomobowe to sprawdzenie sprawności służb, byc może inspirowane przez idiotów z tzw. opozycji. Ci ludzie, oderwani od realiów i zacietrzewieni w walce z PiS gotowi sa narazic Polaków na prawdziwe niebezpieczeństwo...wszak to tylko mieszkańcy "tego kraju"....

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1513959

To wysadzanie miało związek z

TYM co poniżej ?

Patrzyłem wczoraj i słuchałem i nie wierzyłem własnym oczom i uszom.  Doświadczyłem na własnej skórze działań tych naćpanych bandytów,  gdy we Wrocławiu właśnie,  na Starym Mieście, gdzieś w okolicach Katedry na Ostrowiu Tumskim, chyba 3 Maja zaprowadzali sowiecki POrządek. Takie właśnie obrazy utkwiły w mej pamięci. 

Był może rok 1982............Dziś mamy 2016......Czas się dla nich zatrzymał ???!

 

https://youtu.be/GnMGwzm9ZuM

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1513968