Europejski cios w plecy...

Obrazek użytkownika maciej1965
Świat

Parlament UE podjął haniebną rezolucję wzywającą KE do wprowadzenia tzw. "mechanizmu warunkowości". Wzywa w niej między innymi do jak najszybszego wprowadzenia tego mechanizmu i zablokowania funduszy unijnych dla państw, w których według eurolewactwa nie jest spełniana ich idea "praworządności". 

Haniebne jest to, że celem tej rezolucji jest odebranie Polsce funduszy w momencie, kiedy bierzemy na siebie ciężar pomocy dla uchodźców z najechanej przez Puttlerowską Rosję Ukrainy. Dodatkowo rezolucja wzywa do odebrania nam zarówno funduszy z EPO, które są od ponad pół roku bezprawnie wstrzymywane, jak i do odebrania funduszy z budżetu, na które zrzucamy się w ramach unijnej składki. Zamiast wesprzeć Polskę finansowo wobec naszych działań na rzecz pomocy walczącej Ukrainie, eurolewacy chcą nas karać. Może nawet pod pretekstem przyjmowania uchodźców z napadniętego kraju, a zatrzymywania muzułmańskich dywersantów przerzucanych siłowo z Białorusi.

Jeszcze bardziej haniebne jest to, że rezolucję tą poparli pochodzący z Polski europarlamentarzyści lewicy i pośrednio (poprzez wstrzymanie się od głosu) PO. Umyślnie nie piszę polscy, bo na to nie zasługują. Podobnie jak na "plaskacza" w twarz, bo żeby zostać spoliczkowanym, trzeba mieć jakąkolwiek zdolność honorową, której współczesnym Targowiczanom zwyczajnie brakuje.

Jeśli KE zgodnie z tą rezolucją podejmie decyzję o odebraniu Polsce chociażby jednego Euro, mimo, iż jako kraj spełniamy warunki praworządności określone w konkluzjach mówiących, że chodzi o wydatkowanie środków z EPO, to będzie to niczym innym, jak wbiciem nam noża w plecy w chwili, gdy bierzemy na siebie odpowiedzialność za utrzymanie w pokoju europejskich granic i pomoc naszym sąsiadom. 

Za ]]>Niezalezna.pl]]>

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.8 (6 głosów)

Komentarze

Wygląda na to, że przeciwnicy Polski są zarówno proniemieccy i prorosyjscy. A jacy mogą być prominentni działacze PZPR i SLD jak Miller? Kto wie, czy ktoś im nie płaci.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1642211

Największy wstyd i chańba dla Polaków, to zgoda Schetyny na umieszczenie prorosyjskich zdrajców na listach do PE. Ewidentny brak w Polsce dekomunizacji. Powinien wszystkich zdrajców spotkać ostracyzm i delegalizacja.

Serdecznie pozdrawiam. 

Vote up!
3
Vote down!
0
#1642213

ZSRR i DDR - Tusk nic więcej!

Vote up!
3
Vote down!
0

Niepoprawny

#1642214

Makrela na "wczasach" w bunkrze u putina.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1642215

 

Skoro mają do dyspozycji takie piekiełka: Bruksela, Strasburg, a ostatnio Wersal, to hulaj dusza. Piekła nie ma, będą się poklepywać po plecach i tyłeczkach dowoli i z przyjemnością. Coś tam opowiedzą, coś tam obiecają, inni to rozsmarują po necie i piekła nie ma nadal.

W Przemyślu, wysoki przedstawiciel ONZ ( ha,ha,ha, !!!) na pytanie , czy pomogą, odpowiedział: widzę, że doskonale sobie radzicie, więc aktualnie pomoc niepotrzebna (!!!).

Samosierra 2022? 

Vote up!
0
Vote down!
0

yenom

#1642287