Terroryzm islamski? Nic szczególnego...

Obrazek użytkownika Lu-Bicz
Blog

07.09.2017

   Multi-kulti pozostaje istotą globalizmu lewicowo-liberalnego. Koncepcja "społeczeństwa otwartego" mającego na celu łączenie różnorodności przez konflikty.Usilne tworzenie nowego człowieka z ludzkiej Góry Babel, by móc nim dowolnie sterować.

   Piewcy nowego ładu uznali więc,że istotną drogą ku temu jest...przyzwyczajanie się do islamskiego terroru jako  czegoś do zaakceptowania. Jak do zwykłych (?) utonięć, wypadków drogowych czy zwyczajnych (?) morderstw z różnych przyczyn.Czegoś ( jeszcze) negatywnego, ale spowszedniałego. Terroryzm islamski nie tyle trzeba zwalczać aż do likwidacji, ale ma być czymś w rodzaju medialnego newsa. Ktoś tam  zginął? Ktoś jest zagrożony? Ale ilu żyje!Ty też! "Jeszcze" - chciałoby się dodać.Jedną z form prowadzących do akceptacji terroru islamskiego jest też wskazywanie, że najwięcej ofiar jest wśród muzułmanów. Terroryści? Nie,ot zwykli pospolici przestępcy. A może tylko ludzie z zaburzeniami psychicznymi,którym trzeba pomóc?

   Spłycanie problemu islamskiego dżihadu ma być tworzeniem ludzkiej odporności na tragedie innych. Czyszczeniem  człowieka z  człowieczeństwa przez lewaków różnej maści. W imię idei, której skutki są nieważne.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)