PiS oddaje Polskę Żydom! Hitler domagał się korytarza; żyd Daniels domaga się Polinu!

Obrazek użytkownika Lotna
Kraj

Jest to tytuł felietonu pana Michalkiewicza, ale nie tylko on o tym mówi i nie tylko on widzi zdradę PiSu, który ratując hostię i łopocząc narodowymi sztandarami odgrywa rolę sługusów Izraelskiego i światowego żydostwa, które także kręci rządami USA od czasów Reagana, niczym ogon psem. 

 

"PiS oddaje Polskę Żydom!

 

Pod takim tytułem ukazał się na portalu Wolność24 najnowszy wywiad Janka Bodakowskiego z red. Michalkiewiczem.

Jako że pana Stanisława nigdy za wiele, to link do wywiadu http://wolnosc24.pl/2018/02/28/pis-oddaje-polske-zydom-stanislaw-michalkiewicz-obnaza-prawdziwy-cel-dobrej-zmiany-video/

To, co kilka tygodni temu byłoby zbyt daleko idącą hipotezą roboczą, znajduje niestety coraz więcej potwierdzających ją poszlak. W felietonie dla kanadyjskiego Gońca pt. „Naczelnik Państwa przygotowuje grunt” czytamy:

„Zagadkowe, uporczywe milczenie nie tylko pana prezydenta Dudy, nie tylko pana premiera Morawieckiego, ale i Naczelnika Państwa Jarosława Kaczyńskiego w sprawie amerykańskiej ustawy nr 1226, a jednocześnie wszczynanie przez pana premiera Morawieckiego kolejnej odsłony wojny polsko-żydowskiej, nasuwa podejrzenia, że jesteśmy świadkami przerażającej i wstrętnej intrygi, której celem jest oddanie Polski pod żydowską okupację przy jednoczesnym wywołaniu wrażenia, że nasi Umiłowani Przywódcy nie tylko starali się, jak mogli, by Polskę przed tym paroksyzmem uchronić, ba – walczyli jak lwy – ale w końcu ulegli przemocy.

(...)

sprawa oddania Polski pod żydowską okupację mogła zostać postanowiona jeszcze w roku 2015, kiedy to za sprawą Naszego Najważniejszego Sojusznika, PiS objął zewnętrzne znamiona władzy w naszym bantustanie – ale fakt ten do ostatniej chwili powinien pozostać tajemnicą dla polskiej opinii publicznej. To podejrzenie jest dodatkowo wzmocnione przez deklaracje pana ministra Joachima Brudzińskiego, który po opublikowaniu przez stację TVN nagranej prawie rok wcześniej „relacji”, a prawdopodobnie inscenizacji obchodów urodzin Hitlera w jakichś krzakach pod Wodzisławiem Śląskim zapowiedział delegalizację ugrupowań narodowych. Teraz zaś, z jego inicjatywy, utworzony został zespół do zwalczania „faszyzmu” pod egidą Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, co do której nie mam żadnych złudzeń, że jest zdolna do wszystkiego, a do zwalczania wszelkiej politycznej konkurencji w szczególności. Ale polityczna konkurencja to tylko pretekst – bo pod takim właśnie pretekstem rząd PiS będzie oczyszczał przedpole dla żydowskiej okupacji Polski. I jeśli nawet doszłoby do zmiany na stanowisku premiera, w ramach której pana Mateusza Morawieckiego zastąpiłby na tym stanowisku nasz najnowszy przyjaciel, pan Jonny Daniels, to nie musiałby już niczego dodawać, ani niczego nowego powoływać. Naczelnik Państwa zaś wytłumaczyłby swoim wyznawcom, że – po pierwsze – został ofiarą przemocy, a po drugie – że lepiej, żeby to on instalował tu żydowską okupację, niż mieliby to robić przedstawiciele obozu zdrady i zaprzaństwa. Tak właśnie z powodzeniem została podana do wierzenia ratyfikacja traktatu lizbońskiego, więc dlaczego nie powtórzyć jeszcze raz tego samego? Nie bez kozery powiadają, że głupotę ludzką można porównać tylko do cierpliwości Boskiej”.

Tyle pan Michalkiewicz.

Pogłębiająca się z dnia na dzień ostentacyjna żydofilia w mediach i postępowaniu Umiłowanych zdaje się tę „PRZERAŻAJĄCĄ I WSTRĘTNĄ INTRYGĘ” potwierdzać.

Nie będę przytaczał wczesniejszych, załganych i wiernopoddańczych wobec Żydów i Izraela wypowiedzi przedstawicieli władz (a przecież musimy być świadomi, iż w krótko trzymanej partii wodzowskiej muszą być one w pełni zgodne z linią nakreśloną przez Naczelnika - dowodzi tego choćby błyskawiczne zawieszenie w prawach członka PiS-u senatora Waldemara Bonkowskiego za kilka słów prawdy o Żydach na facebooku, albowiem posłuszny PiS-owiec MUSi być jak trzy mądre małpy: nie widzieć, nie słyszeć, nie mówić, zaś ewentulna SPOSTRZEGAWCZOŚĆ JEST NAJGORSZYM RODZAJEM ANTYSEMITYZMU).

Niech wystarczy dzisiejsza wypowiedź marszałka Karczewskiego: Chcemy prawdy i walczymy o prawdę. Prawdy chce też strona izraelska („izraelska prawda” czyli 65 mrd, a raczej już 300 mrd USD, ale pan marszałek Karczewski zapewne nie słyszał ... pod sankcją utraty stanowiska).

Pani Elżbieta Królikowska-Avis (była narzeczona Niesioła – a propos, zarówno Niesiołowski jak i „historyk” Jan Tomasz Gross zaczęli sypać w swoich śledztwach jako pierwsi) napisała:

„Znowu to samo, znów podwójne standardy i ten sam brak symetrii w relacjach polsko/chrześcijańsko – izraelskich. Droga Dobra Zmiano, na którą czekałam 40 lat – jeśli się nie obudzisz dziś, jutro może być za późno. Kiedyś realizowaliśmy interesy Moskwy, wciąż realizujemy Brukseli, a od miesiąca mamy nowy ośrodek dyspozycyjny, Jerozolimę”.

Za panią Elżbietą nie byłbym zapewne godzien nosić teczki, ale ośmielę się zaoponować: Dobra, Żydowska Zmiana wcale nie śpi, ale ma oczy ‘szeroko zamknięte’ – deal jest zapewne klepnięty, przynajmniej od 2015 roku i teraz chodzi tylko o to, żeby naród dowiedział się o tym w ostatnim momencie, jak już będzie ... że tak się wyrażę ... po napletku (por. „no to po maluchu!” powiedział chłop wyciągając małego z sieczkarni).

Niestety, nie wolno nam już trwać w naiwności, że wszyscy oni są być może nienajmądrzejsi, niedouczeni, ale przecież tak się starają (chyba o premie!!!) i naprawdę chcą dobrze i tylko z jakiegoś zagadkowego powodu nie wiedzą tego, co wie przeciętny, interesujący się polityką „cywil”.

Pan prezydent nie ma czasu ani ochoty na spotkanie z Waldemarem Tomaszewskim, przewodniczącym AWPL na Litwie, z Polakami na Białorusi czy na Ukrainie, ale za to nie wytrzyma dnia bez spotkania jak nie z Danielsem, to z Schudrichem, jak nie w MHŻP-Polin, to w Centrum Kultury Żydowskiej w Krakowie; Polakom na wschodzie wolontariusze wysyłają stare książki, Żydom w Polsce minister Sellin obiecuje kolejne muzeum z budżetu itd itd. Nie dziwi potem, że pod informacją o wybraniu „Przedwiośnia” Żeromskiego na lekturę Narodowego Czytania 2018 (szklane domy pasują do PiS-u jak ulał!) większość komentatorów żada najpierw od prezydenta, żeby zdjął jarmułkę, a jak nie, to niech sobie sam czyta, ale Talmud przy chanukowych świecach w Pałacu, bo Żeromskiego to poczytamy sobie sami.

Pamiętam, jak przed wieloma laty rozmawiałem w redakcji ‘”Myśli Polskiej” z Bogusiem Kowalskim (oskarżonym poźniej o współpracę z SB, czy słusznie, tego naprawdę nie wiem; podobne oskarżenie nie przeszkadza dziś np. pani Małgorzacie Niezabitowskiej być powołaną przez znanego z tchórzostwa min. Glińskiego do Rady Muzeum przy MHŻP-Polin, a zresztą być może na tym akurat stanowisku to zaleta?) i kolega Boguś wyjaśnił mi wówczas (prostemu chłopakowi z prowincji) w prostych słowach:

Polska znajduje się między Rosją a Niemcami jak między młotem a kowadłem, stąd oparcie się na dalekim USA ma sens, ALE pod warunkiem zneutralizowania niebezpieczeństwa grożącego nam ze strony tamtego lobby żydowskiego.

Niestety, przedstawiciele tzw. „opcji atlantyckiej” szukając przełożenia na rząd amerykański nie postawili na Polonię Amerykańską (co dla Polaka byłoby oczywiste), ale na ... lobby żydowskie właśnie, doprowadzając „przyjaźń” z Żydami do rangi dogmatu politycznego (na równi z dogmatem giedroyciowszczyzny). Być może ostateczny deal z Żydami PiS klepnął w tajemnicy przez Polakami w 2015 (jako warunek przejęcia zewnętrznych znamion władzy po Stronnictwie Pruskim czyli kryminalistach z PO), ale sama wspólczesna koncepcja Judeopolonii jest zacznie starsza i sięga początku przemian po upadku PRL-u i od tegoż poczatku związana z braćmi Kaczyńskimi. Obserwowany dziś, gwałtownie przyśpieszający proces zażydzania polityki polskiej (w sferze publicznej zapoczątkowany z impetem przez ś.p. prezydenta Lecha Kaczyńskiego, na co z ob-żydzeniem zwracał uwagę ś.p. profesor Bogusław Wolniewicz) to tylko końcowy etap uruchomionych wówczas planów.

Nie ma większego sensu dociekać przyczyny takiej a nie innej postawy Naczelnika, czy wynika ona ze swoistej mikromanii (którą skądinąd słusznie zarzucał opozycji) i niewiary we własne siły Polaków, którzy bez żydowskiej głowy i pieniędzy sobie nie poradzą (tyle, że akurat te pieniądze Żydzi chcą nam najpierw ukraść, by móc je ewentualnie potem zainwestować), czy też z będącej matką złej polityki złej znajomości historii, może chodzi tu o jakąś utopijną wiarę w nigdy nie istniejącą „Rzeczpospolitą WIELU NARODÓW”, co byłoby spójne z obłędnym przywiązaniem do majaków Giedroycia.

Świeży przykład: kolejny „przyjaciel mojej żony” i kolejny obok Dyzmy Danielsa Jonny, Jonnathan Ornstein, dyrektor Centrum Społeczności Żydowskiej w Krakowie (sto takich centrów na stulecie niepodległości?) stwierdza: „nie ma prawdziwej Polski bez Żydów” – i być może Naczelnik naprawdę w to wierzy, że istnienie Polski wymaga: i jego własnego przywództwa, i dominacji Żydów, i Ukraińców, i przywłaszczających sobie dziedzictwo Litwy Żmudzinów, i niepodległej Gruzji, i Czeczenii ... i szkoda tylko, że w całym tym tłumie Polacy wydają się być nie tylko najmniej potrzebni, ale chyba nawet stają się pomału przeszkodą.

Żeby nie kończyć pesymistycznie: każdy kij ma dwa końce i dopóty dzban wodę nosi.

PiS wygrał ostatnie wybory tylko i wyłącznie dzięki mobilizacji elektoratu PATRIOTYCZNEGO i dziś bez jego poparcia byłby tylko i wyłącznie wydmuszką i grupą eunuchów. Jedyną jego siłą jest wciąż dominujące wśród wielu przekonanie (podzielane do jeszcze niedawna przez niezbyt rozgarniętego piszącego te słowa), iż to własnie Naczelnik Państwa i jego partia mają dziś w Polsce monopol na patriotyzm.

No cóż, monopol pewnie mają, ale na bycie agenturą amerykańsko-żydowską, tak jak kryminaliści z PO mają monopol na bycie agenturą niemiecką tudzież paleo-komuchy na bycie agenturą rosyjską.

Jeśli Polska ma przetrwać (a jeśli przetrwa, to będzie w niedalekiej przyszłości prosperować dobrobytem jej mieszkańców!), to w kolejnych wyborach władzę polityczną muszą zdobyć ci, dla których ostatecznym oparciem są i będą wyłącznie Polacy."

 

Źródło: http://macgregor.neon24.pl/post/142677,michalkiewicz-pis-oddaje-polske-zydom

 

************************

 

Niektóre komentarze:

 

"Jonny" Daniels złożył premierowi i prezydentowi RP propozycję oddania żydom części terytorium Polski! To nie jest niestety żart Polacy. 


https://youtu.be/FM_YcPL8JrI 


Ps..Na to został tu przysłany!!! Żeby dopilnować rozbioru Polski !!! Osobiście i podstępnie!!! .W dzisiejszym filmie demaskuję hipokryzję i manipulacje Jonathana "Jonny" Danielsa, którego życiorys dziwnym trafem urywa się na 2014 roku. Co robił wcześniej? Jaki nosił mundur? I dlaczego idealnie wkomponowuje się w scenariusz agentów służb specjalnych? Obejrzyjcie państwo sami. Film dla osób o mocnych nerwach! 


https://www.cda.pl/video/20263260c/vfilm"

 

*********************************

AMERYKAŃSKIE ULTIMATUM DLA POLSKI. Waszyngton postawił Warszawie ultimatum w sprawie rozwiązania konfliktu z Izraelem – informuje dziennik.
 

http://fakty.interia.pl/prasa/news-dziennik-gazeta-prawna-amerykanskie-ultimatum-dla-polski,nId,2551440

 

**********************************

USTAWA
z dnia 20 lutego 1997 r.
o stosunku Państwa do gmin wyznaniowych żydowskich w Rzeczypospolitej Polskiej:
http://www.infor.pl/akt-prawny/DZU.1997.041.0000251,ustawa-o-stosunku-panstwa-do-gmin-wyznaniowych-zydowskich-w-rzeczypospolitej-polskiej.html

**********************************

Judeopolonia się domyka. Ziemia Obiecana żydów -  Polin - staje się faktem na naszych oczach.

Jeśli ktokolwiek ma jakiekolwiek złudzenia co do tego, jak będzie wyglądała sytuacja Polaków w Polin, to niech sobie przypomni los Palestyńczyków. Przychodzą na myśl słowa żydówki, o których mówiono w jednym z programów Radia Maryja:

"WAS, POLAKÓW, NIE BĘDZIE!"

 

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.8 (głosów:19)

Komentarze

Wymiecie wszelakie zło kosztem dobra

Te będzie panować  na wieczność

To dla Boga jedyna konieczność

Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1559070

.....PiS wygrał ostatnie wybory tylko i wyłącznie dzięki mobilizacji elektoratu PATRIOTYCZNEGO i dziś bez jego poparcia byłby tylko i wyłącznie wydmuszką i grupą eunuchów ?
A może jest tak, że ten nieszczęsny brak prawa i sprawiedliwości wygrał wybory z powodu braku wiedzy i mądrości głosujących? I dziś, z tym poparciem czy bez tego poparcia nic nie znaczy...dla Polaków. Dla innych narodowości....być może ma znaczenie.

https://www.youtube.com/watch?v=T7fdp83Pyis

https://www.youtube.com/watch?v=yqGeh0ODiF0

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

Verita

#1559073

Wychodzi na to, że przychodzi czas, by...

Gawrion jako właściciel tego portalu wraz z wieloma innymi tj. np. Satyr, jazgdyni, Jozio z Londynu i pozostali,  którzy byli motorem przed wyborami PiSu i Andrzeja Dudy do określenia się po stronie PRAWDY , że od zaraz poprzez komentarze będą informowali Polaków o rzeczywistej sytuacji w Polsce, albo niestety nadal będą tubą propagandy PiSu i tym samym staną po stronie zaprzaństwa i targowiczan.

Tym samym ,albo ten Portal pomimo trudnej sytuacji będzie ostoją prawdy , albo stanie się kalką np.Tygodnika Powszechnego i to nie ze względu na aspekt religijny, tylko na skalę fałszu. 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-9

chris

#1559078

Już dłużej nie da się ukryć, że PiS to koń trojański, którego ujeżdża Jonny D.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#1559081

Widać że trafiłeś w sedno, bo żydo-komuchy pałują.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1559148

Boże ratuj

Boże ratuj

Giniemy

a ostatnia gasi światło
i sie ulatnia

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1559083

Ten napis widniał na dworcu w Katowicach przy końcu lat 80-tych.Wówczas do autorstwa przyznawali się tzw. pochodzeniowcy- uciekinierzy do Reichu...wyciągali zdjęcia dziadków z Wermachtu i błagali Helmutów, by ich przygarneli do serca... Cześć została w kraju, by tworzyć Mniejszość Niemiecką...,do dzisiaj szukają na Śląsku własnej tożsamości i bardzo " kochają " Polaków.. .Ciekawe jak obecnie w tym żydowskim gorsecie będą funkcjonować...? Prawdopodobnie przy niemieckim poparciu będą zgrabnie walczyć o demoSracje,  bo przecież Polacy tak ich cisną...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

chris

#1559085

 ostatnia

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1559087

Zrozumiano już na początku,  tj.zaraz po ukazaniu się komentarza...

Ostatnia, Ostatnia, ostatnia , Ostatnia...

Szkoda, że rozumienie nie funkcjonuje w obu kierunkach...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

chris

#1559097

Niech sobie żydostwo wraz z PiS-em nie myśli że oddamy tak bez walki Polskę i zrobią tu państwo Polin. 

Potrzeba zakładać struktury w każdej miejscowości w Polsce, by Narodowcy stali się partią, by wyborcy mieli na kogo głosować z własnej woli, a nie z przymusu na PIS, jako mniejsze zło.

I wodza nam potrzeba, który wszystko poukłada i zjednoczy, a w tedy pokonamy żydowski PIS, bo jest nas więcej i ludzie się przekonają co do PIS-u jaki jest żydowski.

Polska to nie płótno jedwabiu, gdzie żyd, szwab, kacap, ciągnie do siebie, by jak największy kawałek wyrwać do siebie.

Jeszcze ma kto Polski bronić.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1559091