Zdrajcy! Zdrajcy! Po trzykroć zdrajcy!

Obrazek użytkownika kokos26
Blog

Powiedzmy sobie jasno. Rząd Kopaczowej zachował się niczym perfidny zdrajca. Zdradził nie tylko własny naród przeciwny przyjmowaniu na siłę fali „uchodźców”, ale wystawił do wiatru także członków Grupy Wyszehradzkiej, czyli Czechów, Słowaków i Węgrów.

Zapowiedzi, że Polska nie zgodzi się na przyjmowanie odgórnie ustalanych kwot imigrantów okazały się zwykłym kłamstwem i dymną zasłoną, bo Polska właśnie na te kwoty się zgodziła otrąbiając obłudnie wielki sukces negocjacyjny. Jeszcze w poniedziałek Pragę odwiedził szef MSZ, Grzegorz Schetyna markując wspólny wyszehradzki front by już nazajutrz we wtorek zdradzić nie tylko naszych sąsiadów, ale i Polaków.  Warto przytoczyć głosy krytyki, jakie spłynęły na Polskę po zdradzie rządu Kopaczowej. Pomińmy tu owinięte w dyplomatyczny język krytyczne głosy polityków zdradzonych przez Polskę państw. Przytoczmy głos zwykłych Czechów z najpopularniejszego tam portalu internetowego „iDnes”: „Polacy za pieniądze to by własną matkę sprzedali”, „Jest typowe dla Polaków by wbijać nóż w plecy”. Oto opinia o nas rozpowszechniana dzięki szkodliwym dla Polski poczynaniom niekompetentnej patologicznej kłamczyni i prostaczki, która stoi na czele rządu. Cisną się na usta same niecenzuralne słowa obserwując tę poruszającą się jak słonica w składzie porcelany babę, która w swojej służalczości wobec Berlina prześcignęła swojego pryncypała Tuska. Mamy tu do czynienia ze zdradą dyplomatyczną, a ci, którzy się jej dopuścili powinni odpowiadać z artykułu 129 Kodeksu Karnego, który mówi: Kto, będąc upoważniony do występowania w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej w stosunkach z rządem obcego państwa lub zagraniczną organizacją, działa na szkodę Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.  

 

Trzymając się wprowadzonej przez eurokołchoźników terminologii finansowej należy pamiętać, że ta kwota pięciu tysięcy uchodźców, których przyjmiemy to będzie tylko pierwsza transza z dostawy, której wielkości nikt już nie potrafi przewidzieć. Kolejnym kłamstwem jest twierdzenie, ze Polska przyjmie tylko uchodźców, a nie imigrantów ekonomicznych. Gdyby tak było w rzeczywistości to nie przyjęlibyśmy prawie nikogo. Jak pamiętamy fala uchodźców z Czeczenii, która przed laty dotarła do Polski składała się w przytłaczającej większości z kobiet i dzieci, ponieważ mężczyźni pozostali by walczyć o swoją ojczystą ziemię. Ciekawe jak Kopaczowa przekona Polaków, że tysiące młodych muzułmańskich osiłków zaopatrzonych w tablety i samrtphony, których dodatkowo stać było na wydanie kilku tysięcy euro, aby przedostać się do Europy to biedni, przerażeni uchodźcy ratujący ucieczką swoje życie? Czyżby w tym wojennym zgiełku ze strachu bądź roztargnienia zapomnieli zabrać ze sobą swoich ojców, matek, żon i dzieci?

 

Cała ta sprawa z uchodźcami jest o tyle bulwersująca, że nie tylko rządy państw i ich służby specjalne, ale i opinia publiczna dowiaduje się, że zalewająca Europę fala imigracyjna jest doskonale zorganizowana. Po pierwsze podzielona jest na 200-300 osobowe grupy z głównodowodzącymi na czele każdej z nich oraz zaopatrzona w specjalne przewodniki w języku arabskim, w których ma ściśle wytyczone marszruty i miejsca, w których najłatwiej przekroczyć granicę. Wiemy nawet, kto ich tak dobrze logistycznie wyposażył. Otóż zrobiła to jedna z organizacji finansowanych przez „budowniczego społeczeństwa otwartego”, Georga Sorosa, żydowskiego spekulanta giełdowego oraz miliardera, którego przedstawicielstwem w Polsce jest „Fundacja Batorego”. Oczywiście w skład tych grup dla zwiększenia wiarygodności jest wmieszana pewna niewielka ilość kobiet i dzieci. Jednak powtarzam – skład tych grup biorąc pod uwagę wiek oraz płeć ich członków nijak nie pasuje do tego by nazywać ich uchodźcami uciekającymi przed toczącą się wojną. 

 

Wypadałoby się teraz zapytać jak to się dzieje, że ten ściśle kontrolowany exodus prawidłowo rozszyfrowały takie państwa jak Izrael, Arabia Saudyjska, Katar i Emiraty Arabskie, a w Europie Czechy, Słowacja, Węgry i Rumunia. Wymienione państwa nie życzą sobie na własnych terytoriach tej ewidentnej islamskiej piątej kolumny. Dlaczego za pożytecznych idiotów postanowiły robić rządzące Unią Europejską Niemcy i ich polskie rządowe pachołki z Kopaczową na czele? Wydaje się, że zbieramy oto żniwa lewackiej ofensywy rozkładającej Europę od środka przy pomocy rugowania chrześcijaństwa i propagowania kultu wszelkiej maści mniejszości, które według neomarksistów mają im zastąpić to, czym dla komunistów była klasa robotnicza, na plecach której dorwali się do władzy i trwali przy niej dopóki owa klasa robotnicza nie zrozumiała, na czym ta udawana miłość polega. Niestety to opamiętanie przyszło długo po tym jak popłynęło morze ludzkiej krwi i padły miliony ofiar.

 

Dzisiaj przyszedł czas, aby w pewnych aspektach zrewidować nieco swój stosunek do PRL-u, ponieważ wyraźnie widać, że to, co nie udało się komuchom wtedy może udać się ich spadkobiercom dzisiaj. Przez te niemal pół wieku przebywania pod rządami kremlowskich namiestników nie udało się Polaków mentalnie skolektywizować. Nie udało się zniszczyć rodziny oraz naszej katolickiej wiary. Przetrwaliśmy niczym w dobrze zamkniętej konserwie w pewien sposób barykadując się od wewnątrz nie tylko w sensie powstania tak zwanej „żelaznej kurtyny”, ale i w życiu prywatnym, uciekając w życie rodzinne i sąsiedzkie, które w przeciwieństwie do dzisiejszego dnia wtedy kwitło. Olbrzymia część polskiego społeczeństwa postanowiła wtedy instynktownie przeczekać kultywując w swoich czterech ścianach to, czego nie można było demonstrować na zewnątrz. Zwykłe mieszkania w blokach i parafie stały się tym, czym w czasach zaborów były szlacheckie dwory i kościoły z polskimi patriotycznymi duchownymi.

 

Pozorna wolność, która nastała po 1989 roku coraz bardziej wygląda na pięknie przystrojoną i emanującą kuszącymi zapachami pułapkę, którą zastawili na nas lewacy wyciągając wnioski z błędów, jakie popełnili w czasach forsowania marksistowskiej doktryny mówiącej o dyktaturze proletariatu oraz wcielając ciągle udoskonalane i modyfikowane założenia „szkoły frankfurckiej” forsującej marksizm kulturowy. Fundatorami tej szkoły byli lewicujący niemiecko-żydowscy intelektualiści atakujący z biegiem lat coraz zacieklej idee konserwatyzmu oraz moralność opartą na religii chrześcijańskiej. Czy uda im się dokończyć ten proces unicestwiania Europy? To zależy tylko od nas. Już 25 października przed nami bardzo ważny egzamin wstępny.  

 

Tekst opublikowany w ogólnopolskim tygodniku Warszawska Gazeta

Nowy numer Polski Niepodległej od jutra w kioskach

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:16)

Komentarze

Czuje te zdradę od kilku, a może więcej lat. Kiedys straciliśmy czujność jako spoleczeństwo. Stale te same gęby, pełne frazesów o demokracji zabierały nam niezaleznośc ekonomiczna i polityczną. Od kilku lat administracja rzadowa ma  prawo utajniać swoje operacje  gospodarcze, przefrosowano przepisy umożliwiające wprowadzenie obcych sił porządkowych w Polsce. W ostatnich latach państwo zostało doszczetnie zepsute we wszystkich dziedzinach, o dziwo nawet w takich gdzie nie chodziło o cięcie kosztów; np. wyprowadzenie Mickiewicza i Sienkiewicza z gimnazjów.

Czytam sondaże i wpadam w rozpacz. Nie są pewnie wiarygodne, ale wskazują trend oszustwa. Znowu osoby poddane indoktrynacji GW mają swoją partie nadziei, choć ze zgranymi juz osobami,  Nowoczesną.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1495136

A Kukiz to co, jako celebryta POpierał bezgranicznie PO, i co nie widział niszczenia i wygaszania Polski, ależ widział i to dobrze.

Dopiero zaczął udawać patryiotę, gdy sPOstrzegł upadek PO, i troskę o los Polski, ale przedtem to mu nie przeszkadzało, bo srebrniki od PO dostawał.

Tak samo Petru czy nowe komuchy z Nowacką, to wszystko PO to by PISowi elektorat odebrać i by PIS nie dał rady samodzielnie rządzić.

Ale część wyborców nie chce tego widzieć, i jak tu na NP, głosują na kanapowe partie, i w ten sposób świadomie rozdrabniają głosy, a POtem na forum piszą jaki ten PIS jest słaby.

A tak naprawdę nie chcą żadnych zmian, sama widzisz jak tu jest.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1495142

oto VW..volkswagen jako firma ,

jak najbardziej niemiecka wystawił się do strzału czytaj odszkodowania, z silnikami diesla i jego fałszowaniem.

Oni nam - imigrantów a my...jak inne państwa-  POZEW ZBIOROWY do VW..

Po drugie; uchodźcy przed pożoga wojenną.. to ludzie mający powód , ratując własne życie prosić o azyl, inne państwa.

właśnie na tej -podstawie prawnej

Chodzi o -PRZEBYWANIE TYMCZASOWE co powinna przewidywać ustawa..

.czytaj regulacje prawne w danym kraju.

Tu, w tym przypadku nie ma mowy o POBYCIE STAŁYM z wyjątkami..

Co do imigrantów ..

dany kraj nie może ich przyjmować w/g widzimisię... bo sam popadnie w tarapaty finansowe .

Powiedzmy;- USA....mają ROCZNE LIMITY i tzw "zielona kartę".

.nawet bogate USA..kraj złożony z samych emigrantów regulują u siebie napływ chętnych..

Reasumując

są uchodźcy z powodów wojny...czasowy okres pobytu.. imigranci zarobkowi i tu powinien być określony LIMIT ...

Co do zdrady grupy Wyszehradzkiej...

zdrada owj przez Polskę-a jest ewidentna..

.tym bardziej doskwiera , że jednocześnie stoi w sprzeczności z naszą racją stanu...

To , jak słusznie zauważa autor jest działanie na szkodę naszego narodowego interesu!!!!

Co jeszcze zdumiewa ...nie ma takiej bzdury , wymyślonej , czy też -proponowanej przez Berlin .

.coby tzw..POstępowcy nie poparli...

Można powiedzieć , że jak Merkel, coś powie..to u nas zwolenników zawsze znajdzie.. choćby to -owo..było dla nas zabójcze...

Kiedyś mówiono o V-tej kolumnie..i to bez piątej klepki...

Podobno , obecnie przez Bieszczady odbywa się przemarsz imigrantów.. ale media jakoś milczą..i milczą...

gdzie straż graniczna ..gdzie służby państwowe?

gdzie premier?

Nadchodzą - ZIELONE LUDZIKI... zgodnie z interesem GAZRURY...

Serdecznie pozdrawiam..

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

poko

#1495146

wbrew Polakom to wiekszosc osciennych krajow wie i bym sie nie przejmowal tm co pepiki pisza.
Ktos ledzi prase czeska to te zauwazyl ze tamta swolocz zawsze nam dokopuje kiedy tylko moze a juz najbardziej kiedy sie potkniemy.
Czesi sa obrzydliwym narodem do tej pory nie rozliczonym za zbrodnie wojenne na Polakach.
Po napasci na Polske wielokrotnie mordowali polskich jencow wojennych.

``Podczas konfliktu wojsko czeskie dopuściło się szeregu zbrodni na polskich jeńcach wojennych oraz na ludności cywilnej[12]. Najgłośniejszą z nich był tzw. "mord w Stonawie", dokonany 26 stycznia 1919 r., gdzie Czesi zakłuli bagnetami kilkunastu wziętych do niewoli jeńców z 12 pułku piechoty[13][14]. Wojsko czeskie zamordowało też wziętych do niewoli jeńców w Bystrzycy oraz cywilów w Karwinie. Bojówki uzbrojonych Czechów oraz czeskiej żandarmerii zamordowały również kilkudziesięciu polskich działaczy narodowych, a kilka tysięcy Polaków zostało zmuszonych do opuszczenia domów i ucieczki do Polski``
Czesi Hitlerowi w chodzil w dupe, a ich kolaboracja z Niemcami pomogla im napasc na Polske z poludnia
nalezy wspomniec ze w tej napasci brali tez udzial Slowacy, w ilosci 50tys. zolnierzy.

Malo kto wie ze Czesi napadli juz po wojnie Polske w okolicach Kotliny Klodzkiej mordujac i rabujac to co sie dalo dopiero akcja Armi Czerwonej pogonila ta bandycka bande.
Przez pare lat ziemie tkz. odzyskane graniczace z Czechoslowacja byly grabione przez Czehow z bronia w reku. przyczym zginelo wielu nowoosiedlencow.
Tak juz bywa ze tak jest obrona i dlatego tak sa liczne czeskiej prasy na Polakow ktorzy nie chca rozrozniac kwesti,ze to nie Polacy rzadza w Polsce.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#1495149

Obecnie odkrywanie zdrajców wśród sitwy nie bardzo ma sens - oni od 2007 roku sprzedają suwerenność i wolność Polski za pieniądze...przecież PO utworzono za pieniądze niemieckich i rosyjskich służb- to tylko jurgieltnicy obych mocarstw a nie Polacy...mimo,że mówią w naszym języku...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1495154

Jeden i drugi miał za zadanie zniszczyć chrześcijaństwo. Multikulti jest obecnie w fazie przypominającej Rewolucję Październikową.  

Nasze, własne podwórko może i dałoby radę się obronić, bo dobrze poprowadzona polityka załatwiłaby sprawę. Wszyscy wiedzą, z jakiego powodu Polska traci ludność. Nie ma pracy i pieniędzy. Sami "produkujemy" imigrantów ekonomicznych.

Niestety,akurat mamy wybory i wszystko wskazuje na to, że wygra je PiS. Platforma pali za sobą mosty. Im gorzej będzie w Polsce, tym trudniej będzie  nią rządzić. Inigranci, uchodźcami zwani, to zemsta na Kaczyńskim za jego popularność. I będzie jak w przysłowiu, na złośc babci odmrożą sobie uszy. Wszyscy z Polski nie uciekną. Będą musieli tu żyć i z bierać owoce swojej głupiej zajadłości. A my, niestety, razem z nimi..

Pozdrawiam

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1495162

wyprało Polskę i Polaków z majątku, ale nie z patryjotyzmu i wiary katolickiej. Te dwie wartości to fundament na którym można zbudować kraj od nowa.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1495214