Opłacamy antypolską bandę najemników, a nie opozycję

Obrazek użytkownika kokos26
Blog

Od dwóch lat mamy rząd, który sprawując władze wykonawczą i realizując zadania państwa kieruje się polską racją stanu oraz interesem narodowym. Co ciekawe, realizacja tych oczywistych w poważnych krajach zadań w Polsce jest swego rodzaju sensacją, która u jednych wywołuje nieukrywany aplauz z kolei u drugich uruchamia pokłady nienawiści. To skutek niemal trzydziestu lat trwania III RP, podczas których niejako przywykliśmy do nienormalności i coś zupełnie oczywistego odbieramy nagle jak ciastko, które przez trzy dekady oglądaliśmy za szybą zagranicznych sklepów ze słodyczami. Dzisiaj przypominamy dzieci, które nie znając życia w normalnej rodzinie nie posiadają się ze szczęścia, że ojciec alkoholik nagle przestał pić i wykradać z domu co cenniejsze przedmioty.

 

Skoro mamy w końcu normalny polski rząd to trzeba sobie w końcu przypomnieć, do czego służy w demokracji opozycja parlamentarna i za co powinniśmy jej płacić z naszych podatków. Otóż zadaniem opozycji jest przedstawianie alternatywnej wizji państwa i proponowanie konkurencyjnych dla rządowych rozwiązań w celu przekonania do siebie wyborców, którzy co cztery lata mogą zadecydować, komu powierzą władzę na kolejną kadencję. Są kraje takie jak Wielka Brytania gdzie ukształtował się zwyczaj powoływania przez opozycję tak zwanego gabinetu cieni, w którym potencjalni przyszli ministrowie koncentrują się na działalności poszczególnych resortów rządowych.

 

Ten cały wstęp powinien nam uzmysłowić, czym jest w Polsce dzisiejsza opozycja. Co prawda Platforma Obywatelska wśród fanfar lewackich i niemieckich mediów powołała tak zwany gabinet cieni, ale tylko po to, aby momentalnie o nim zapomnieć. Jakie plany na dzisiaj ma Grzegorz Schetyna i jego para-ministrowie z gabinetu cieni? Jaki alternatywny program proponują Polakom? Jak ogłosił szef największej opozycyjnej partii właśnie powołał on specjalny zespół, którego zadaniem będzie „inspirowanie i koordynowanie w całym kraju ewentualnych protestów”. Jednym słowem głównymi zadaniami opozycji mają być działania pozaparlamentarne polegające na wyprowadzanie ludzi na ulice w celu wywołania zamieszek i rozruchów ulicznych. To na to pójdą miliony, które płacimy hołocie podającej się za opozycję i zapewniam, że hojnie dorzuci się do tego planu lewacka międzynarodówka, która nie życzy sobie, aby Polska stała się poważnym suwerennym państwem.

 

Jesteśmy dzisiaj w sytuacji, w której opozycja bezczelnie zapowiada działania antypaństwowe realizowane z publicznych pieniędzy. Nie ma to nic wspólnego z zadaniami prawdziwej opozycji parlamentarnej. Mam nadzieję, że pan prezydent Andrzej Duda po tej deklaracji herszta hołoty udającej opozycję pójdzie po rozum do głowy i nie będzie dalej forsował ustawowych rozwiązań domagających się szukania porozumienia z tymi odsuniętymi od koryta szkodnikami. Przecież każdy zapis wymagający zgromadzenia w sejmie 2/3 lub 3/5 głosów wymaga od rządzących niemożliwego, czyli dogadania się z służącymi zagranicznym mocodawcom zdrajcami i donosicielami, których jedynym celem jest obalenie legalnego i demokratycznie ukonstytuowanego rządu. Z góry przepraszam za zbyt przerysowane porównanie, ale naprawdę wygląda to tak jakby pan prezydent Andrzej Duda wymagał od PiS-u szukania porozumienia z miejscową ekspozyturą terrorystycznej lewackiej międzynarodówki. Celem terroryzmu jest przecież zastraszenie rządów i społeczeństw w celu wymuszenie na władzy określonych ustępstw lub realizacji konkretnych żądań terrorystów. W przypadku terrorystów z totalnej opozycji wspieranej przez wrogie Polsce państwa i ośrodki chodzi głównie o zmuszenie polskiego rządu do ustąpienia, a na ten moment o wycofanie się z reformy sądownictwa.

 

Moim zdaniem wiceminister sprawiedliwości, Marcin Warchoł uważany za głównego autora ustaw reformujących sądownictwa miał w stu procentach rację ubierając w legislacyjny język prawniczy jedyne słuszne na dziś hasło Wojciecha Cejrowskiego, „Wszyscy Won!”, bo jak pisał Zbigniew Herbert, „Nie masz ze złymi pokoju”. To jest właśnie ta różnica między zmianą głęboką jakiej chce prezydent, a zmiana rewolucyjną, której Polska rozpaczliwie potrzebuje.                          

 

Felieton ukazał się w ogólnopolskim tygodniku „Warszawska Gazeta”

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:21)

Komentarze

gdyż już niebawem PIS będzie miał możliwość nie tylko samemu dokonać zmian w konstytucji, ale także obalić każde veto miłościwie nam panującego Pana Prezydenta.

Nawiasem mówiąc Pan Prezydent (miłościwie nam panujący) robi co może aby doszlusować do poziomu totalitarnej opozycji, z coraz widocznym skutkiem.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1550234

Zaburzenia funkcjonowania organów - organizmów bioLogicznych - nazywamy chorobami…

Za POwodowanie zaburzeń funkcjonowania funkcjonariuszy organów, burmistrzów, samorządów - opozycyjnych wobec praworządnych rządów - odpowiadają ( przed zagranicznymi mocodawcami dywersyjnej opozycji) opozycyjne choRoby…

Opozycyjne choRoby manifestują oPOzycyjne nieRoby- bo POlitycznie kierowani, manipulowani, manierowani, zmanierowani i zmarnowani (nieetyczną taktyką zagranicznych - antypolskich sabotaży) - nie robią dla Polski dobra, dóbr, wartości parlamentarnych i tego wszystkiego  - co teorEtycznie należy robić należycie - po przysiędze poselskiej …

„Uroczyście ślubuję rzetelnie i sumiennie wykonywać obowiązki wobec Narodu, strzec suwerenności i interesów Państwa, czynić wszystko dla pomyślności Ojczyzny i dobra obywateli, przestrzegać Konstytucji i innych praw Rzeczypospolitej Polskiej.”…

Biorąc od Polaków - finansową zapłatę  - za teorEtyczne (sumienne) wypełnianie zaszczytnych funkcji pro polskich.

Finalnie (oPOzycjoniści) odpłacają się NIEstety  - zdradzieckim funkcjonowaniem, chorobliwie zaburzając (POlityczną przestępczością antypolską) - energEtykę nadziei społecznych – politycznych zależności , realnie żywiących, wynagradzających i teorEtycznie edukujących KOMPetencje do zawodów -> do służenia Petentom – żywiącym nadzieje Narodu- Ojczyzny, że państwowość Polski dysponuje - faktycznie wartościowymi środowiskami ludzkimi, sumiennie – aktywnie, kompetentnie - wypełniającymi powinności zawodów (dyscyplin) „zaufania pubLicznego”…

Pozdrawiam – J.K.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1550235

ma tylko jeden program: obalić demokratycznie wybrany rząd PiSu. Innego programu brak. Wobec tego nie jest to opozycja polityczna tylko zwykła polityczna chuliganeria destabilizująca porządek w kraju, co już było przeze mnie kiedyś tak ocenione. Oni będąc na miejscu PiSu, już dawno wsadzili by cały PiS do kicia żeby im nie przeszkadzał żyć wygodnie za państwowe pieniądze. I źle by się stało gdyby Pan Prezydent upierał się przy swoim ułamku 3/5.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#1550255

Każdemu wolno protestować

Sępy i hieny odbierają wiarygodność każdemu protestowi

Warto żeby o tym pamiętali organizatorzy każdego protestu

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1550461

nie lubię cwaniaków i głupich intrygantek, to nie tylko banda antypolskich najemników to przede wszystkim ludzie bez właściwości, bez charakteru, no cóż mamy tego pełno na każdym kroku.

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1550269

Rzeczywiście tak żałośnie głupiej i pustej bandy nierobów i leni nie było dotąd w Sejmie. Przez dwa lata nie "urodzili nawet jednej linijki programu...i tak będzie do końca...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1550279

Gdy parlamentarzyści byli opłacania z podatku/daniny, którą na dane ugrupowanie płaci z dedykacją podatnik, to moze nie mielibyśmy dylematu dlaczego moje podatki idą na pensje zdrajców? Dlaczego tak nie jest?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1550311

Z wiadomych powodów, bo niektórzy posłowie musieliby wydłubywać kit z okien, a tego raczej nie lubią.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1550323

Dał byś radę przebić sorosa, makrele, timermansa, meserszmita, ferhowstata, i wielu innych (przepraszam ale mam ich w d... i poprawną pisownie ich nazwisk)

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1550359

... może oni są opłacani z afer. Przecież tam poszły miliardy, a ta ekipa próbuje się doskrobać, więc jest "be".

Co za interes w utrzymywaniu tych nieudaczników miałby Soros ? Czy on głupi jakiś jest. Gdyby był głupi to by nie miał takiego majątku, a byłby głupi gdyby ten cyrk firmował.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1550397

w kodeksie karnym nie ma odpowiednich paragrafów ?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1550358