Olszewski odszedł – Judasze pozostali

Obrazek użytkownika kokos26
Blog

Nie żyje Jan Olszewski. Można patetycznie, a przy tym prawdziwie i szczerze wiele o zmarłym napisać, tylko że po tragicznej śmierci Pawła Adamowicza wszystkie wzniosłe słowa zostały mocno zdewaluowane, ponieważ dla celów politycznych cynicznie wyczerpano wszelkie możliwe środki żałobnego wyrazu w celu wywołania u odbiorców pożądanych emocji. I tak zmarły prezydent Gdańska ukazany został po śmierci jako wielki bohater narodowy o niezliczonych zasługach oraz za życia człowiek krystalicznie uczciwy i bez skazy. Tymczasem w osobie Jana Olszewskiego żegnamy naprawdę dobrego, uczciwego, skromnego i niezwykle odważnego człowieka oraz postać niewątpliwie zasłużoną dla Polski i historyczną. Człowieka, który całe swoje życie walczył o wolną suwerenną i niepodległą Polskę. Wbrew propagandzie głoszonej przez uczestników zmowy z Magdalenki i piewców okrągłego stołu to nie Tadeusz Mazowiecki, ale właśnie Jan Olszewski był od czasu zakończenia drugiej wojny światowej pierwszym premierem wolnej Polski powołanym na to stanowisko przez w pełni demokratycznie wyłoniony parlament w wyborach z 27 października 1991 roku.

 

Warto sobie w tym smutnym momencie pewne fakty uświadomić. Fakty, które dobitnie mówią nam o tym jak załganym tworem jest III RP. Otóż we wszystkie krajach, które wychodziły z komunizmu co roku świętuje się rocznicę pierwszych prawdziwie wolnych demokratycznych wyborów. We wszystkich oprócz Polski. W NRD odbyły się one 18 marca 1990 r. Na Węgrzech 24 marca 1990 r., a w Rumunii 20 maja 1990. Czesi i Słowacy obchodzą rocznicę wolnych wyborów, które odbyły się jeszcze w Czechosłowacji w dniach 8-9 czerwca 1990 r. W Bułgarii demokratyczne wybory miały miejsce 10 czerwca 1990 r., a w Albanii 31 marca 1991 r. Dlaczego zatem u nas do historycznego lamusa zepchnięto pierwsze prawdziwie demokratyczne wybory z 27 października 1991 r.? Po pierwsze ich data zadaje kłam tezie michnikowszczyzny, jakoby Polska była liderem demokratycznych przemian w Europie Wschodniej. Magdalenka i okrągły stół, czyli dogadanie się z komunistami zepchnęły Polskę na szary koniec demokratycznych przemian w dawnych demoludach plasując nas nawet za Albanią.

 

Jest jeszcze jeden powód wstydliwej marginalizacji wolnych wyborów z 27 października 1991 roku i próby zastąpienia ich tymi kontraktowymi z 4 czerwca 1989 roku. Otóż komuniści i wytypowani przez nich „konstruktywni opozycjoniści” musieliby przyznać, że przerażeni ujawnieniem komunistycznej agentury już po niecałych sześciu miesiącach obalili pierwszy po drugiej wojnie światowej demokratyczny rząd, na czele którego stał właśnie premier Jan Olszewski. Zrobili to jak zwykle z obleśnymi, obłudnymi gębami pełnymi wzniosłych pompatycznych haseł o zagrożonej demokracji i narastającej mowie nienawiści. Do dziś pamiętam zakłamaną facjatę Kuronia, który zamach stanu na demokratyczny legalny rząd podsumował słowami: „Jakie to szczęście, że myśmy się wszyscy opamiętali. I dodał, że Macierewicz i Olszewski to ludzie chorzy z nienawiści”. Lewacka antypolska narracja totalniaków nie zmieniła się po dzień dzisiejszy. Ci propagandowi prymitywni drwale inaczej rąbać już nie potrafią.   

 

W dniu śmierci Jana Olszewskiego, Donald Tusk napisał na Twitterze: „Smutna wiadomość nadeszła z Warszawy: premier Jan Olszewski nie żyje. Odważny obrońca w procesach politycznych, uczestnik Solidarności, dobry człowiek. Niech spoczywa w pokoju”. Warto pamiętać, że to właśnie Tusk był jednym z najbardziej zaangażowanych politycznych zdrajców uczestniczących w zamachu stanu na demokratyczny rząd kierowany przez tego, jak dzisiaj pisze, dobrego i odważnego człowieka. Ten sam zdrajca i szkodnik Tusk tak jak niemal trzydzieści lat temu, mówi dzisiaj, Panowie policzmy się i robi wszystko by obalić kolejny demokratycznie wybrany rząd zmierzający do odzyskania przez Polskę pełnej suwerenności. To on planuje powrót do polskiej polityki na czele Ruchu 4 Czerwca, czyli znowu chce zakłamywać historię gloryfikując kontraktowe niedemokratyczne wybory z 4 czerwca 1989 roku. Jeżeli już taki ruch powstanie to pamiętajmy, że owszem, nawiązuje on do 4 czerwca, ale tego z 1992 roku, kiedy Tusk wraz z komunistami i ich tajną agenturą wziął czynny udział w obalaniu legalnego demokratycznego polskiego rządu. 

 

Trzeba cały czas przypominać, co mówił do narodu premier Jan Olszewski 4 czerwca 1992 roku czując już, że agentura podejmuje próbę obalenia jego rządu. Doskonale zdając sprawę z powagi sytuacji około godziny 23 w wystąpieniu na antenie obu kanałów TVP powiedział: Uważam, że naród polski powinien mieć poczucie, że wśród tych, którzy nim rządzą nie ma ludzi, którzy pomagali UB i SB utrzymywać Polaków w zniewoleniu. Uważam, że dawni współpracownicy komunistycznej policji politycznej mogą być zagrożeniem dla bezpieczeństwa wolnej Polski.

 

Koło północy premier Olszewski przybył do gmachu parlamentu i przed decydującym i jak się okazało haniebnym głosowaniem wygłosił przemówienie, w którym zadał dramatyczne i ciągle aktualne pytanie, Czyja będzie Polska? Oto poruszający fragment tego wystąpienia: „Jest Polska, była Polska przez czterdzieści parę lat – bo to jednak była Polska – własnością pewnej grupy. Własnością z dzierżawy, może nawet raczej przez kogoś nadanej. Po tym myśmy w imię racji, własnych racji politycznych, zgodzili się na pewien stan przejściowy. Na kompromis, na to, że ta Polska jeszcze przez jakiś czas będzie i nasza, i nie całkiem nasza. I zdawało się, że ten czas się skończył. Skończył się wtedy, powinien się skończyć, kiedy uzyskaliśmy władzę pochodzącą z demokratycznego, prawdziwie demokratycznego wyboru. A dzisiaj widzę, że nie wszystko się skończyło, że jednak wiele jeszcze trwa i że to, czyja będzie Polska, to się dopiero musi rozstrzygnąć. To się będzie rozstrzygało także w jakiejś mierze, w jakiejś cząstce dziś – tutaj, na tej sali. Ja chciałbym stąd wyjść tylko z jednym osiągnięciem. I jak do tej chwili mam przekonanie, że z nim wychodzę. Chciałbym mianowicie, wtedy kiedy ten gmach opuszczę, kiedy skończy się dla mnie ten – nie ukrywam – strasznie dolegliwy czas, kiedy po ulicach mojego miasta mogę się poruszać tylko samochodem albo w towarzystwie torującej mi drogę i chroniącej mnie od kontaktu z ludźmi eskorty, że wtedy, kiedy się to wreszcie skończy – będę mógł wyjść na ulice tego miasta, wyjść i popatrzeć ludziom w oczy. I tego wam – Panie Posłanki i Panowie Posłowie – życzę po tym głosowaniu”.

 

Niedługo minie 27 lat od chwili, kiedy z mównicy sejmowej padły tamte słowa. Wypowiedział je wielki polski patriota, prawdziwy niepodległościowiec i mąż stanu, śp. premier Jan Olszewski, człowiek, który jako pierwszy skierował Polskę na Zachód i do NATO. I jeżeli komuś się wydaje, że przywoływanie tamtych czasów to tylko grzebanie się w zamierzchłej przeszłości ten jest w wielkim błędzie. Upadek tamtego pierwszego demokratycznie wyłonionego rządu odbija nam się czkawką do dziś. Także teraz w roku wyborczym jakże aktualne jest pytanie, Czyja będzie Polska? - zadane przez Jana Olszewskiego. Dzisiejsze polityczne podziały na scenie politycznej są identyczne z tymi, z którymi mieliśmy do czynienia 4 czerwca 1992 roku i nawet aktorzy tego teatru zdrady ciągle wystepują na scenie w tych samych rolach. Jan Olszewski odszedł i w przeciwieństwie do owych aktorów na polityce nie dorobił się majątku. Zostawił po sobie jednak wielki spadek i dlatego jesteśmy mu coś winni. W piątkowy ranek, 5 grudnia 1992 roku do kiosków trafił dziennik „Nowy Świat”, który na pierwszej stronie napisał: „Olszewski odchodzi – agenci pozostają”. Myślę, że i dzisiaj mógłby się ukazać tekst o takim samym tytule. Musimy wypełnić  testament Jana Olszewskiego, którego treść najlepiej streszczają te słowa Mariana Hemara:

 

Dla najemnych Judaszów

Bolszewickiej bestii

Nie będzie wybaczenia

Nie będzie amnestii!!!     

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.7 (32 głosy)

Komentarze

Jak widać po pałowaniu, Judaszom tekst się nie spodobał.

Pozdrawiam

Vote up!
17
Vote down!
-2

jan patmo

#1581298

Uwazam ze jedyny po 1945 roku premier Polski to wlasnie Pan Jan Olszewski.Obecnie jest niby Morawiecki,ale to nie jest polityk tylko finansista i tymi kategoriami potrafi sie dobrze poslugiwac,ale w polityce do ktorej go wpisano raczej wypada miernie.

Vote up!
2
Vote down!
-5

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1581301

Właśnie dzisiaj taki najemny Judasz, wyjątkowa bolszewicka bestia, odebrał doktorat honoris causa Uniwersytetu Lwowskiego. Ukraińcom zupełnie odbiło, powinni jeszcze razem z tym volksdojczem uhonorować jemu podobnych Judaszy, Nowaka i Sikorskiego

Vote up!
12
Vote down!
0
#1581304

Judasze zwani prze Łysiaka - "milczącymi psami"mają się nadal dobrze...

Vote up!
11
Vote down!
0

Yagon 12

#1581313

Wiele judaszy jest w Polsce powiatowej...Adamowiczowi stawiano ołtarzyki na rynkach miasteczek...o Premierze Olszewskim- CISZA...resztę przemilczę...

Pozdrawiam serdecznie.

Vote up!
13
Vote down!
0
#1581321

Sorry za powtórkę.

Pozdrawiam serdecznie.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1581322

Kolejny Judasz "produkuje" się Sejmie....

Vote up!
4
Vote down!
0
#1581323

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Wysoko postawiony mason (loża Kopernik).

 W  „Po prostu” (kolega Urbana) gromił „polski antysemityzm”, czł. Klubu Krzywego Koła. Pracownik PAN.

Ochrzcił się w l. 90 (!), druga żona – dziennikarka Marta Miklaszewska (ur.1932).

Były premier. Od XI/2005 wiceprzewodniczący Trybunału Konstytucyjnego, doradca prezydenta L. Kaczyńskiego.

Zajadle antypolski, ale robił to w białych rękawiczkach. Macierewicz z listy konfidentów (VI/1992) usunął 6 nazwisk, w tym J. Olszewskiego. Nigdy nie potępił zbrodni żydowskich na narodzie polskim, nigdy nie zażądał ukarania ich sprawców oraz nigdy nie potępił Żydów za ich ciągłą oszczerczą kampanię prowadzoną przeciw Polsce. II/2018.

W  rozmowie z „Super Expressem” wybielał Stepana Banderę twierdząc, iż ten nie miał nic wspólnego z Rzezią Wołyńską i sugerował, że należałoby doszukiwać się sowieckiej roli w wywołaniu tej zbrodni.

Vote up!
4
Vote down!
-5

Verita

#1581328

Najlepszy komentarz na całą notkę a tu ZONK! (lepszy od bezkrytycznej notki autora). Braun się ostro rozwodzi jak to Wielki Mistrz Loży Narodowej Polskiej jest satanistą a tu proszę - akceptowalne są tylko klakierskie komentarze. Chyba nikt nie zaprzeczy że Braun to ultra-katolik.

https://www.youtube.com/watch?v=6_CJ4O9kneI

Grzegorz Braun o pogrzebie Jana Olszewskiego

Vote up!
4
Vote down!
-1

norwid

#1581355

Wystarczy, że ruscy otworzą szerzej swoje archiwa; wówczas wyjdą z nich rzeczy, jakie się najprawdziwszej prawdzie nie śniły.  

Vote up!
2
Vote down!
0

jan patmo

#1581433

Judasz zrozumiał co uczynił, pożałował i się powiesił.

Oni rozumieli co uczynią i zrobili wszystko co w ich mocy, aby ich nie można było powiesić.

Vote up!
6
Vote down!
0
#1581330

..........Trzeba cały czas przypominać, co mówił do narodu premier Jan Olszewski 4 czerwca 1992 roku czując już, że agentura podejmuje próbę obalenia jego rządu. Doskonale zdając sprawę z powagi sytuacji około godziny 23 w wystąpieniu na antenie obu kanałów TVP powiedział: Uważam, że naród polski powinien mieć poczucie, że wśród tych, którzy nim rządzą nie ma ludzi, którzy pomagali UB i SB utrzymywać Polaków w zniewoleniu. Uważam, że dawni współpracownicy komunistycznej policji politycznej mogą być zagrożeniem dla bezpieczeństwa wolnej Polski..........

Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/kokos26/olszewski-odszedl-judasze-pozostali

Ja może nie będę komentował Twego wpisu Kokosie, wpisu, który oddaje Prawdę i TYLKO PRAWDĘ. O tamtym czasie pełnym postsowieckiego guana w Naszej Polsce, wpisu o Pierwszym, Prawdziwie Polskim Premierze, PRAWDZIWIE  Polskiego Rządu, PREMIERZE, Który nie był żadnym POPem - Pełniącym Obowiązki Polaka !  PREMIEREM BYŁ, Któremu to guano UBeckie, prosowieckie, nie pozwoliło czyścić Naszej Polski z przywiezionego na ruskich tankach syfu. Był wtedy ten syf, i jest ten syf wciąż! Wciąż czujemy jego wstrętny odór, i wciąż widzimy dnia każdego skutki działalności jego. TYLKO na szkodę Naszej Ojczyzny.....

SZACUN WIELKI Dla Ciebie Kokosie.

A teraz może trochę od rzeczy, choć niezupełnie - wspomnę Wielkiego Polskiego Bohatera czasu ostatniej wojny, Którego po powrocie w Chwale do Ojczyzny Swej, wstrętna żydokomuna, panosząca się wtedy jak i dziś w Naszej Polsce - oskarżyła o szpiegostwo, i skazała na karę śmierci!!!

ON BOHATER, jednym słowem skomentował swoich oprawców, swego oprawcę, bandytę, zbrodniarza, żyda.

(takich jak on było wtedy bardzo, bardzo wielu)

Nazwał go, powiedział do niego podczas "przesłuchania" w UBeckim więzieniu - ty parchu !

https://www.youtube.com/watch?v=BQ7A0KiX2iU

&

"zalety" parcha - Goldberga :

https://www.youtube.com/watch?v=bV4Bvd5QwTA&pbjreload=10

Wspomniałem o Naszym Wielkim Bohaterze dlatego, że mimo upływu lat, Nasza Polska wciąż cierpień doznaje ze strony tych ludzi, przedstawicieli tego narodu właśnie, z którego wywodził się tamten bandyta, zbrodniarz, żyd Goldberg, co dla zmyłki nazywać się zaczął "kwieciście" - Różański...... A dziś śmie jakiś inny żyd bredzić, i obrażać NAS POLAKÓW, mówiąc żeśmy wyssali antysemityzm z mlekiem matki!

Jakim głupcem trzeba być, jakim ignorantem i durakiem, by wydalić z siebie taki ściek, taką opinię opluwającą Nas Polaków. NAS, TYCH, którzy ratowali, i uratowali od niechybnej śmierci największą liczbę przedstawicieli tego narodu, sami narażając się na śmierć, swoją i swych najbliższych. Powiedziała jedna żydówka w Izraelu, w rozmowie z Panią Prof. Ewą Kurek -  GDYBY TO ŻYDZI MIELI RATOWAĆ POLAKÓW, NIE PRZEŻYŁBY ŻADEN POLAK..... Słuchałem wczoraj Prof. Jerzego Roberta Nowaka, który w Mediach Narodowych mówił o obecnej sytuacji w Polsce, o tym sabacie czarownic w Warszawie, o następnym podobnym, który ma chyba odbyć się w Paryżu, gdzie też pewnie będą po nas "jeździć" te...... Jak ich ładnie nazwał Wielki Stanisław Skalski...... Wspomniał w swoim wystapieniu Prof. Nowak, o książce jakiegoś żyda, porządnego, normalnego - historyka. O książce Mówił Profesor, książce dokumencie, dotykającym swoją treścią historii żydów w Europie, no i w tym kontekście dotykającym Historii Polski, Polaków. Podał Profesor Nowak tytuł pracy, nazwisko autora i stronę chyba na której autor żyd - zanotował słowa, ŻE GDYBY WTEDY, PRZED WIEKAMI POLACY NIE OKAZALI SERCA I GOŚCINNOŚCI ŻYDOM, DZIŚ NIE ISTNIAŁBY NARÓD ŻYDOWSKI NA ZIEMI......

Ziemia nasza byłaby wolna od tej plagi - szarańczy zimowej i letniej jak ktoś gdzieś napisał............. 

&

jeszcze wywiad z BOHATEREM: 

https://www.youtube.com/watch?v=LTduU8muHIA

 

 

Vote up!
7
Vote down!
-2
#1581344

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika bingo został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

bingo

#1581348

ty to możesz sp.Premiera Olszewskiego co najwyżej w dupę pocałować.

 

Vote up!
9
Vote down!
-4

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1581371

weszło : 

Niepoprawny od:

1 dzień 20 godzin

O sobie: 

Internetowy byt

Jak dowiedziałeś się o niepoprawni.pl?: 

Od znajomych

Punkty

Punkty komentatora: -88

Punkty blogera: 0

Suma (wszystkie kategorie): -88

i

siem objawiło.

taki mondry jezdem - patrzcie. 

Wszystko wiem co siem zdarzyło. Naaaajmondrzejszy byłem w klasie:

jeno grammar siem skończyło.

 

Dla tych co nie wiedzą, Grammar School tu w USA to

Szkoła Podstawowa jest......... 

Vote up!
8
Vote down!
-2
#1581411

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika bingo został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

bingo

#1581414

Jak już Poeto pisałem tym Neonowym ścierwomedium rządzi kurwa,złodziej i cwel.
To że jest to jeden z nich, to na 100% pewne.
Pytanie który z tej trójki

Vote up!
8
Vote down!
-4

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1581416

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika bingo został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

jk wdzę, myck wr. Kp s wększą. Przjrzłm twój drbk n tym prtlk wdzę, ż jstś t zrm. Sm nc ngdy n npsłś. Jstś tk żydk 4 klsy. n zwykl lcą w śwt przz kmn.
Vote up!
3
Vote down!
-6

bingo

#1581421

świętą rację Zawiedziony.

i na mój gust to taki trojan,

bo przecież nie obojniak!

TO k...wa, i z...ej, i cwel.

zrzut neonowy na Niepoprawnych,

by siać TU destrukcję i w...ściek

Vote up!
5
Vote down!
-1
#1581456

Vote up!
4
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1581458

Nie wiem, czy brak mądrości, wiedzy, czy po prostu durak taki tekst popełnił...

Vote up!
0
Vote down!
0

Stasiek

#1581429

cwel z cweli

 

na antypolską papkę

co polskie przemieli

bo to antypolski cwel

z kacapskich cweli

Vote up!
7
Vote down!
-2

jan patmo

#1581422

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika bingo został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Lbę szczrych.
Vote up!
2
Vote down!
-5

bingo

#1581423

bingo

 

bingiem się zakryłeś

neon odsłoniłeś

neonowym kacapem

jesteś i byłeś

 

Vote up!
6
Vote down!
-1

jan patmo

#1581425

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika bingo został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

czy może jeszcze idiotą albo kretynem?
Nic osobistego, tak z ciekawości się pytam. Bo widzisz- w moim otoczeniu ludzie są raczej normalni.

Vote up!
3
Vote down!
-5

bingo

#1581426

norma

 

zbyteczna cwelom

reforma

cwel dla cwela

to norma

 

Vote up!
5
Vote down!
-2

jan patmo

#1581427

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika bingo został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Określiłeś swoje preferencje seksualne i chwała ci za szczerość.
Żeby wszystkie pedały były takie szczere jak ty...

Vote up!
3
Vote down!
-5

bingo

#1581430

neonowe pedryle...

 

neonowe pedryle

zawsze są w tyle!

Vote up!
5
Vote down!
-2

jan patmo

#1581432

Panie Janie
Zostawcie tego gostka w spokoju
Nie warto z tym czymś dyskutować
Wiem kto to
Doskonale wiem

Nie warto
To portal Polaków , odpuśćmy mu, sam się załatwi
Pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
-2
#1581436

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika bingo został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

N kt? Prszę szybk dpwdzć t jszcz dzś sę pśmję.
Vote up!
1
Vote down!
-4

bingo

#1581465

Pensjonariusze Tworek to samo twierdzą...

Vote up!
5
Vote down!
0

Stasiek

#1581431

przepadnij! maro nieczysta.

pisał

kiedyś Wielki Poeta

o POdobnych śmieciach

Vote up!
4
Vote down!
0
#1581457

ZAPRZAŃCY, uznający się  za " kochających TENKRAJ",  kolejny raz w Sejmie utwierdzili Polaków jaki poziom moralmy reprezentują, nie akceptując uchwały upamietniajacej Ś.P. Jana Olszewskiego. Podobna sytuacja jest w gminnej Polsce, gdzie "wybrańcy" pod płaszczykiem różnej maści komitetów, realizują swoje krecie metody, utrwalając formację totalniaków. A my - RÓBMY SWOJE I DO PRZODU.

Serdecznie pozdrawiam.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1581428

Podsumujmy TEN wpis Kokosa Słowami Patrioty Aleksandra Jabłonowskiego, Który do nas Mówi z wieży Kościoła Świętej Anny w Warszawie. Mówi o Tym pogrzebie Jana Olszewskiego. Mówi o rzeczywistości, którą nam zgotowali i gotują ci Judasze co POzostali.

Oddajmy głos Wielkiemu Polskiemu Patriocie

:

https://youtu.be/dHLpvI0y7m4

...A mówiła to już stara Salci - wy na żydów z Ameryki uważajci!

Bo gdy forsy poczują zew, to znów waszą poświęcą krew........

CZOŁEM WIELKIEJ NARODOWEJ POLSCE!

Vote up!
5
Vote down!
-1
#1581446

Plusem ostatnich wydarzeń i szkalowania Polski jest to, że naprawdę wiele osób, o często różnych poglądach politycznych, zmobilizowało się w obronie dobrego imienia Polski i prawdy historycznej.

Vote up!
6
Vote down!
-1

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1581459

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika bingo został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

zstłś LGBT jk zwykl. N l tk jst ls pdł...
Vote up!
2
Vote down!
-5

bingo

#1581463