Dla jednych megafon, dla drugich tłumik

Obrazek użytkownika kokos26
Blog

 Sprawa rasistowskich, ksenofobicznych, antykatolickich i mówiąc wprost niesłychanie chamskich zachowań izraelskich kibiców w stosunku do sióstr Radwańskich to tylko wierzchołek góry lodowej, który to wierzchołek w świecie sterroryzowanym przez hałaśliwe środowiska żydowskie jest cały czas obleczony sztuczną mgłą, którą próbuje się zamazać obraz i skalę problemu.

 
Zauważmy reakcje wszystkich tak zwanych wiodących mediów, których główny przekaz płynący do opinii publicznej brzmi, że Radwańskie nie wiedzieć czemu na konferencji prasowej w Izraelu „strzeliły focha” i zachowały się jak „rozkapryszone pannice”.
 
Ja podziwiam polskie zawodniczki za to, że w ogóle wzięły w tej konferencji udział po tym, kiedy z trybun dowiedziały się między innymi, że są „katolickimi dziwkami”.
 
Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki poznikały z internetu kompromitujące izraelskich kiboli materiały, a żaden „najwyżej ceniony” dziennikarz zasłużony w walce z „polskim stadionowym bydłem” nie odważył się zabrać na ten temat głosu.
 
Co roku informowani jesteśmy skrupulatnie o tym ile to w świecie miało miejsce incydentów antysemickich, ilu dziennikarzy straciło życie wykonując swój zawód, albo jaka jest skala homofobii i nietolerancji dla związków jednopłciowych. Na te tematy zbierają się by zabrać głos etatowe telewizyjne „gadające mądre głowy” i odgrywają ciągle ten sam spektakl strojąc pełne troski miny, marszcząc czoła i zastanawiając się jak uwolnić świat od tego największego problemu ludzkości.
 
Tymczasem nikt nie pochyla się nad tym, że w ubiegłym roku zamordowano 105 tysięcy kobiet mężczyzn i dzieci tylko z powodu ich chrześcijańskiej wiary.
Incydent antysemicki zdaje się być we współczesnym świecie większą zbrodnią niż mord popełniony na wyznawcy Jezusa Chrystusa.
 
Dlaczego nikt nie bije na alarm wiedząc, że są takie miejsca w Afryce gdzie sam fakt uczestniczenia we mszy świętej stwarza ryzyko utraty życia, a w indyjskim stanie Orisa chrześcijanie są uważani za zdrajców narodu?
Dlaczego cały świat aż huczy kiedy dowiaduje się, że w drzwi synagogi „Nożyków” w Warszawie ktoś wbił kilka gwoździ, a informacja o świętokradztwie na Jasnej Górze ląduje pisana drobnym druczkiem na czwartej stronie tak Gazety Wyborczej, jak i Rzeczpospolitej?
 
Ostatni incydent z poniżanymi i obrzucanymi obelgami siostrami Radwańskimi w Izraelu każe postawić sobie jeszcze jedno pytanie.
 
Gdzie leży ta centrala propagandy, która decyduje, kiedy należy przystawić megafon, a w którym momencie przykręcić do lufy tłumik?
 
Artykuł opublikowany w ogólnopolskim tygodniku Warszawska Gazeta
 
Polecam moją nową książkę, "Polacy, już czas" ozdobioną rysunkami Arkadiusza "Gaspara" Gacparskiego, jak i poprzednią, „Jak zabijano Polskę”.
 
Brak głosów

Komentarze

Jan Bogatko

...o permanentnym holocauście chrześcijan piszę często, ale naszych Czytelników raczej to nie wzrusza.

Dzisiejszy antysemizytm to zero w porównaniu z katożerstwem.

Pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#335829

Trzeba to zjawisko zwalczać.

I robimy to was popierając chociazby poprzez  10 pkt.

Vote up!
0
Vote down!
0

kazikh

#335849

To zaskakujące stwierdzenie usłyszałam kilkanaście lat temu i uznałam je za bzdurne. Dziś jestem przekonana o jego słuszności.

______________________________________________

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

 
______________________________________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#335836

Anty-kosciol to oni zydostwo, o zmienionych nazwiskach, czesto udajacych katolikow. Potomkowie tych co ukrzyzowali Jezusa, jest ich pelno wszedzie w episkopacie polski i w samym watykanie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#335869

Nie sądzę, bym Cię przekonała, że stosowana przez Ciebie retoryka służy wrogom Kościoła i że przez nich jest inicjowana, ale proszę, byś mi oszczędził/a tego typu 'argumentów'.

______________________________________________

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

 
______________________________________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#335881

http://www.youtube.com/watch?v=XU8LIwRUQJM

Vote up!
0
Vote down!
0
#335871

Jak można je czuć w stosunku do części narodu do którego moje uczucia są negatywne.Jeszcze trochę czasu i znów może się objawić ktoś podobny bardzo do hitlera lub stalina.

Vote up!
0
Vote down!
0
#335899

Obejrzałam i tak na gorąco:
Film wywołuje u mnie podejrzenia, że pod nadawcę na YT (nick: Przeciwko AntyPolonizmowi) podszywa się moskiewska agentura, która pewnie i zrobiła ten filmik (są wszak podejrzenia, że próbuje usadowić się też w naszym ruchu narodowym). Albo zrobił to Hezbollah, bo Moskwa chyba zrobiłaby to lepiej, bardziej inteligentnie (czyli: sprytnie).
Film jest zbyt nachalny, agituje tandeciarsko, a poza tym podejrzanie dużo odniesień do polityki bliskowschodniej (Palestyńczycy kontra Izrael, sprawa popierania Izraela - przewija się jak refren). Nie wiem, jak to wytłumaczyć, ale cos mi tu nie gra. Taka agitka, w sytuacji konfliktu na Bliskim Wschodzie.

Czytam właśnie "Wojnę o pieniądz" Song Hongbinga i tam też jest o Żydach w bankach, w Hollywood, o ich wpływie na politykę światową. I chociaż robi to duże wrażenie, ale jest inny styl: bardziej spokojnego dokumentu, a nie agitki.

Vote up!
0
Vote down!
0
#335901

V kolumna - rozwalić go ! Należy odkręcić tłumik, proszę o więcej takich postów . No i coś zrobić - ujawnić dane pejsatej centrali i współpracowników a potem ... no w końcu marzec się zbliża, reakcyjne (oczywiście imperialistyczne ze zgniłej Hameryki ) siły mącą, kradną, okłamują , podtrzymują Izrael w walce z Arabami, a przecież nasz słowiański wielki brat od 1967 popiera muzułmanów, a my co ? Gdzie słuszny, zjednoczony i gniewny nasz antysemityzm ? To teraz Protokoły mędrców ... Arabowie już tylko czytają ? WTC , Madryt, Londyn - to trochę za mało, nie ? W Polszy czas na kolejny marzec ! Agentura do pracy ! Dziel i rządź - stara jak świat i skuteczna metoda.

----------------------------------------------

Rzezie chrześcijan miały miejsca z rąk fanatycznych wyznawców islamu a nie judaizmu. Potępił je Watykan, prezydenci USA, UK , a nawet prezydent Egiptu. O gehennie informowały wszystkie liczące się stacje telewizyjne i radiowe.  Inna kwestia, że nie zrobiono nic, aby temu zaradzić.

 

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

Aleksandra

#335915