Odrywanie od koryt czas zacząć

Obrazek użytkownika kokos26
Blog

Maraton wyborczy szczęśliwie zakończony. Prawo i Sprawiedliwość oraz Zjednoczona Prawica odniosły błyskotliwe zwycięstwo, co pozwoli odsunąć w końcu od koryta włodarzy i beneficjentów III RP. To nie będzie zwykła zmiana u szczytów władzy. Powiedzmy sobie wprost, że istnieje wielka szansa na stopniową likwidację antypaństwowej i antynarodowej organizacji o charakterze mafijnym, która od ćwierćwiecza sprawowała w Polsce niemal absolutną władzę polityczną gospodarczą i medialną. Po 26 latach po raz pierwszy w historii zwycięskie ugrupowanie może utworzyć rząd.

 

Ryszard Kapuściński mówił kiedyś, że: „Ten ma władzę, kto ma w rękach studio telewizyjne, a szerzej- media w ogóle”. Na całe szczęście słowa tego guru reportażu z czasów PRL oraz tajnego współpracownika SB są już w dobie Internetu nieaktualne. Im bardziej nachalna propaganda w reżimowych mediach i gazetach tym większy później obciach i kompromitacja. Media społecznościowe nie wybaczają, co powinni także zrozumieć dzisiejsi zwycięzcy. Jeżeli tylko zamarzy im się wejść w te same buty i rąbać to propagandowe drzewo podobnie, tylko, że tym razem z prawej strony, sytuacja szybko może się odwrócić. Uleganie pokusie i tworzenie mediów partyjnych zaprowadzi ich do podobnej i niechybnej klęski. Czas na rzetelność i uczciwość nie tylko w polityce, ale i w dziennikarstwie. Tylko tak można sobie dzisiaj kupić poważnych widzów i sympatyków.    

 

Na nasze szczęście lewackie stetryczałe popłuczyny i ich wychowankowie tej prawdy w porę nie zrozumieli. Ich urbanowskie mózgownice nie odczytały znaków czasu. Nie dość, że ich pupile przerżnęli z kretesem wybory to jeszcze na dodatek funkcjonariusze z Czerskiej i Wiertniczej stali się ogólnopolskim pośmiewiskiem. Nie chciałbym dzisiaj być w skórze kompletnie skompromitowanego i przegranego Michnika. Cóż bym jednak zrobił gdybym nagle w tej jego wyliniałej powłoce się znalazł? Zapewne nie wychodziłbym z domu, a gdyby już zaszła taka potrzeba to przemykałbym się wieczorami krótkimi skokami od bramy do bramy w nadziei, że mnie nikt nie rozpozna i nie zabije śmiechem.

 

Dla zwycięzców jeszcze jedna rada. Stwórzcie rząd z ludzi odważnych i kompetentnych, a nie zasłużonych partyjnych aparatczyków. Nie ulegnijcie pokusie by ministerialnymi stanowiskami nagradzać ludzi nijakich o konsystencji budyniu, typu minister kultury z czasów rządów PiS, Kazimierz Michał Ujazdowski. Otrzymaliście od Polaków silny mandat, więc tego nie spieprzcie. Zapewnienia Jarosława Kaczyńskiego o tym, że nie będzie zemsty i odwetu doskonale rozumiem i popieram. Nie wyklucza to bowiem wysłania za kratki wszystkich zdrajców i złodziei narodowego majątku, którzy przez 25 lat panoszenia się w III RP uwierzyli w swoją całkowitą bezkarność. Ci bardziej płochliwi i zasobni finansowo wkrótce zaczną uciekać za granicę. Żadna to strata skoro z ich powodu Polskę musiały opuścić za chlebem miliony młodych uczciwych ludzi. Żadnej litości i pobłażania, bo jak mówią, kto ma miękkie serce ten musi mieć twarda d..ę.   

 

Tekst opublikowany w tygodniku Polska Niepodległa

Nowy numer Warszawskiej Gazety już w kioskach

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:18)

Komentarze

"Nie wyklucza to bowiem wysłania za kratki wszystkich zdrajców i złodziei narodowego majątku, którzy przez 25 lat panoszenia się w III RP uwierzyli w swoją całkowitą bezkarność."

 

Na razie ta postbolszewicka mafia straciła tylko władzę...

A po rzetelnych i szczegółowych śledztwach powinna portacić także i nielegalnie zdobyte majątki!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1497335

przy liczeniu glosow od bialego rana  do bialego rana  - zarowno w maju jak teraz. Jakis wiec udzial w tym  zwyciestwie mam.

Malo tego, z grupa znajomych tak to pilnowanie  ZORGANIZOWALISMY, ze dzisiaj mamy absolutna pewnosc uczciwego przebiegu procesu wyborczego w NASZYCH komisjach. 

Nie powinno jednak "w ruchach" Prezydenta i przyszlego rzadu byc takich bialach plam jak chocby  podpisanie przez Prezydenta PO-wskiej haniebnej i szkodliwej  ustawy o obowiazkowych szczepieniach.

Nie wspomne juz o  zaslonie milczenia wokol aneksu do WSIowego raportu...

 

Budzi to domysly , spekulacje "wypuszcza powietrze" z obywateli , ktorym marzy sie Polska  w koncu wolna i niepodlegla...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

richo

#1497366

Do licha!

Może wreszcie ktoś "łaskwie" zechce przeczytać inkryminowaną ustawę!

Potem możemy dyskutować!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1497394

PiS ma dwie drogi - starą czyli obsadzanie stanowisk według partyjnego klucza, będa ministrami "BMW" - bierni, mierni ale wierni - Ujazdowski, Jurgiel, Jasiński itd. Niczego nie wniosą , zmarnują energie pozytywną. Druga droga to otwarcie się na ludzi ze środowisk od lat PiS wspierających - wielu ich w Ruchu im. L. Kaczyńskiego, Klubach "GP:, Solidarnych itd. Najbliższe tygodnie pokażą kierunek zmiany...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1497381

Nie sądzę by PiS był zdolny do zerwania niewolniczych kajdan nałożonych Polsce przez  Brukselę-członka RZĄDU ŚWIATOWEGO (wiemy wszyscy co mam na myśli).Jednym z elementów kajdan to;długi, w które sprytnie wpychają "OWI" i tzw.dotacje czyli" marchewki". Ja na Brukselę nie głosowałam, więc mam czyste sumienie. Żal mi tylko Ojczyzny i narodu łaswego na marchewki. Debaty, dyskusje, rozgawory wokół nowego rządu CZY,OBY,MOŻE,NALEŻY,TRZEBA,POWINNI,ZROBIĄ,NIE ZROBIĄ,POTRAFIĄ< ROZLICZĄ,NIE ROZLICZĄ ZDRAJCÓW- to dla mnie bolesne - naiwnna nie jestem.Międzynarodówka w nowej wersji lewacka łącznie z ONZ już pracuje nad utworzeniem POLICJI-ORGANU ŚWIATOWEGO do ZWALCZANIA  jak to określają ROzwijających  SIĘ NIEBEZPIECZNIE- RUCHÓW NACJONALISTYCZNYCH- NARODOWOŚCIOWYCH dążących do wolności..Uprawnienia tego organu-ich kompetencje są przerażające, bo ani konstytucja Stanów Zjednoczonych ani innych państw nie będzie brana pod uwagę !!!   Jakie wyjście ? Chyba -jak Cejrowski radzi-uciec z tonącego okrętu Europy i cywilizacji -tylko pytanie-GDZIĘ ? no chyba że Pan Bóg wcześniej rozwali to  ZŁO.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1497385