Musze się uporać z twą mordą frajerze

Obrazek użytkownika kokos26
Blog

Krew się burzy, kiedy słyszę z ust sowieckich kolaborantów i towarzyszy z PZPR pełne obłudy zapewnienia o ich trosce o Polskę, praworządność i przestrzeganie konstytucji. Mało tego, że nie ponieśli żadnej kary za zdradę, to jeszcze dzisiaj brylują na politycznych salonach i mają czelność pouczać oraz brutalnie atakować polityków, którym owszem jak każdemu można coś zarzucić, ale nie to, że niczym zdrajcy wysługiwali sowieckim okupantom. Skoro nie zrobiliśmy z tymi nikczemnikami porządku to teraz mamy to co mamy. Jedynym plusem jest to, że nie śmierdzą już bimbrem i przestali gustować w cuchnących kufajkach i walonkach. Nie zmieniła się jednak ich mentalność, której najbardziej widoczną cechą jest prostacka bezczelność.

Naprawdę trudno zachować spokój, kiedy na przykład na antenie lewackiego radia TOK FM słyszy się taki wywód starego komucha, towarzysza Cimoszewicza na temat głowy polskiego państwa i wyborów w konstytucyjnym terminie, 10 maja: „Bardzo mu się dziwię. To jest chyba efekt jakiegoś oszołomienia. On nie panuje nie tylko nad sytuacją, ale nad sobą. Być prezydentem wybranym w takim trybie, w taki sposób, w takich okolicznościach, to po prostu hańba. Ja bym nie wykluczył i takiego scenariusza, w którym on w pewnym momencie będzie musiał uciekać z Pałacu Prezydenckiego”. Jak widać w bolszewickim uniesieniu komuchowi Cimoszewiczowi znowu marzy się wyganianie z dworów i pałaców ich prawowitych polskich właścicieli, do których natychmiast wtargną złożone ze starych towarzyszy współczesne trofiejne komanda, kontynuując grabieżcze tradycje czerwonej hołoty z armii czerwonej. Towarzysz Wołodia ma wprawę sądząc po demolce jakiej dokonał w leśniczówce dzierżawionej od Lasów Państwowych. Ten sowiecki pachołek tak straszy na łamach „Gazety Wyborczej”: „PiS walczy nie tylko o kontynuację władzy, ale też o ucieczkę przed odpowiedzialnością, bo zdaje sobie sprawę z tego, że rozliczenie może być bardzo bolesne”. Tak kończy się zbrodnia na Polsce jaką był brak rozliczenia komuchów i podzielenie się z nimi władzą. Teraz ta rozbestwiona bezkarnością czerwona hołota chce rozliczać najlepszy od 1989 roku polski rząd wybrany przez Polaków w demokratycznych wyborach. Z kolei w niemieckim Onecie ten komunistyczny łajdak buntował pocztowców mówiąc: „Wystarczy, że listonosze stwierdzą, że nie mają zamiaru umierać za Dudę”.

Towarzysze z PZPR twierdzą również, że obowiązująca konstytucja przewiduje zmianę terminu wyborów. Te czerwone bezmózgi nie mogą pojąć, że nawet ta pisana przez nich i na ich potrzeby konstytucja nie przewiduje zmiany terminu wyborów, a jedynie określa ścisłe ramy czasowe, w których te wybory muszą się odbyć. Powtarzam, muszą się odbyć, a nie mogą. Oczywiście ustawa zasadnicza zawiera zapisy o stanach wyjątkowych, ale nie wolno ich wprowadzać tylko dlatego, aby odłożyć w czasie wybory. Jak wół w konstytucji stoi napisane, że któryś z trzech stanów nadzwyczajnych można wprowadzić tylko: W sytuacjach szczególnych zagrożeń, jeżeli zwykłe środki konstytucyjne są niewystarczające.

Informuję tępych towarzyszy komuchów, że fatalne notowania kandydatów totalnej opozycji nie są tą opisywaną w konstytucji sytuacją szczególnego zagrożenia uzasadniającą wprowadzenie stanu wyjątkowego.. A jeśli chodzi o koronawirusa to zwykłe środki konstytucyjne całkowicie wystarczą. Oczywiście żyjemy w jakimś stanie zagrożenia, ale zejdźmy na ziemię i przyjrzyjmy się statystykom. Otóż pomimo stanu epidemii, w pierwszym kwartale tego roku w Polsce odnotowano o 15 proc. mniej zgonów niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Wszelkie wykresy, mapki oraz statystyki wskazujące liczbę zarażonych w Europie i na świecie wyraźnie pokazują, że Polska należy do tych państw, które najlepiej radzą sobie z pandemią. Ja wiem że nie jest idealnie, bo nigdzie idealnie nie jest, ale skoro nie stać totalnej opozycji na słowo dziękuję, to może chociaż zaprzestaliby szkodnictwa?

Przyznam, że pianie o Cimoszewiczu i innych czerwonych kreaturach męczy, ale przecież trzeba to robić. Przypuszczam, że w bardzo podobnej sytuacji psychologicznej był Stanisław Ignacy Witkiewicz „Witkacy” malując portrety ludzi, którymi prywatnie gardził. Podpisuję się pod tym jego wierszem.

Dziś albo jutro
Na bordo papierze
Muszę się uporać
Z twą mordą frajerze

Nie jest to przyjemność duża
Cały dzień malować stróża
I za taki marny zysk
Zgłębiać taki głupi pysk

Felieton ukazał się w "Warszawskiej Gazecie" 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:27)

Komentarze

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Jestem jakim jestem (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Okrągły stół, gruba krecha Mazowieckiego, Magdalenka, nocna zmiana i weta Dudy co do sądów i ustawy degradacyjnej zrobiły swoje.

TVPiS i promowanie komuchów na antenie, najpierw pozwoliły największym zdrajcom czerwonej zarazy dostać się do parlamentu UE, a potem do sejmu i senatu Rzeczpospolitej.

I teraz nie dziwota, dlaczego PiS leje patriotów broniących dobrego imienia Polski i naszej chrześcijańskiej wiary, a ochrania degeneratów z czerwonej lewackiej tęczowej zarazy.

Bo gdyby PiS chciał ruszyć żydokomunę, to przygoda z rządzeniem szybko by się skończyła.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-9
#1631014

Do tego co napisałeś można jeszcze dużo więcej dopisać, jak chociażby usunięcie przez A. Dudę groźnego dla komuny Antoniego Macierewicza.  A teraz czekamy na minusy, bo pałkownicy oprócz pałek nie używają rzeczowych argumentów w "dyskusjach" z nami.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-5

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1631020

Już tu były

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4
#1631091

Po jednej z kolejnych wypowiedzi tow. Cimoszewicza poczułem się zachęcony i napisałem coś takiego: Cimo wszędzie

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-2

Krispin z Lamanczy
PAŃSTWO TEORETYCZNE JUŻ BYŁO
Każdy uczy się na błędach. Niektórzy z uporem maniaka chcą się uczyć na swoich

#1631027

W sezonie 2018/2019 jakoś nie wprowadzono specjalnych regulacji prawnych, nie trąbiono o pandemii.

"W ramach monitoringu sytuacji epidemiologicznej grypy w sezonie grypowym 2018/2019, w okresie od 1 września 2018 r. do 15 marca 2019 r., zanotowano łącznie 3 337 044 zgłoszeń przypadków zachorowań lub podejrzeń zachorowań na grypę i zachorowania grypopodobne (na podstawie tygodniowych raportów NIZP-PZH obejmujących następujące tygodnie sprawozdawc ze 1-7, 8-15, 16-22 i 23 – do końca miesiąca)."

żródło: https://rcb.gov.pl/grypa-w-sezonie-epidemicznym-2018-2019-w-polsce-i-europie/

 

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

"Izraelitcy doktorkowie,
Wiednia, żydowskiej Mekki, flance,
Co w Bochni, Stryju i Krakowie
Szerzycie kulturalną francę;
Którzy chlipiecie z „Naje Fraje”
Swą intelektualną zupę,
Mądrale, oczytane faje,
Całujcie mnie wszyscy w dupę."

#1631092

Jakoś nikt dotąd nie spojrzał w rocznik statystyczny w części dotyczącej zgonów w Polsce! To wydaje się wręcz niewiarygodne, ale codziennie w kraju umiera ponad tysiąc naszych rodaków i nie tylko ze starości!  

 Na pewno koronawirus jest bardzo niebezpieczny ale nie tylko w bezpośrednim kontakcie, bo pochodna i znacznie większa jego szkodliwość to okresowe zaniechanie lub przerwanie leczenia wielu chorób zbierających znacznie większe żniwo śmierci.

 W obecnej sytuacji epidemiologicznej największe i bardzo trudne do odrobienia straty ponosi personel medyczny, który szczególnie na początku epidemii nie był dobrze zabezpieczony, dlatego należy z całą bezwzględnością egzekwować wszystkie zalecenia hamujące jej rozwój a lekceważących karać natychmiast wysoką grzywną nakładaną przez sanepid bez możliwości odwołania się od niej do sądu! 

 Osobiście szlag mnie trafia gdy widzę w różnych reportażach udzielających wywiadu polityków i wszelkiej maści uzdrawiaczy naszego kraju w maskach zasłaniających jedynie usta lub niedbale zawieszonych na szyi i to w miejscach publicznych!   

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

niezależny Poznań

#1631095

Maseczki doskonale wpisują się w ryzyko chorób grzybicznych dróg oddechowych. Osławione "zostań w domu" uniemożliwia kontynuację leczenia wielu groźnych dla życia chorób o pogarszającej się psychice i konfliktach między ludźmi nie wspomnę.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

"Izraelitcy doktorkowie,
Wiednia, żydowskiej Mekki, flance,
Co w Bochni, Stryju i Krakowie
Szerzycie kulturalną francę;
Którzy chlipiecie z „Naje Fraje”
Swą intelektualną zupę,
Mądrale, oczytane faje,
Całujcie mnie wszyscy w dupę."

#1631099

"...należy z całą bezwzględnością egzekwować wszystkie zalecenia hamujące jej rozwój a lekceważących karać natychmiast wysoką grzywną nakładaną przez sanepid bez możliwości odwołania się od niej do sądu! ".

Mysle, ze pragniesz w ten sposob powiekszyc budzet sanepidu, bo skuteczniejszym i prostszym sposobem zapobiegania lekcewazeniu zakazow, jest przeciez rozstrzelanie.

Pozdrawiam 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1631150