Komornicy III RP

Obrazek użytkownika kokos26
Blog

Sprawa asesora komorniczego, Michała. K działającego w kancelarii komorniczej przy Sądzie Rejonowym dla Łodzi-Śródmieście poruszyła całą Polskę. Oto przebrany w garniturek gostek zajmował ludziom drogie fanty i je szybko spieniężał, ale nie tylko poprzez fikcyjne  licytacje, ale i w zaprzyjaźnionym komisie. Problem jednak w tym, że ludzie, na których w majestacie prawa napadał i ich okradał nie byli nikomu niczego winni. I tak zwykły uczciwy rolnik spod Mławy, Radosław Zaręba stracił ciągnik, czyli narzędzie pracy, dzięki któremu zarabiał na życie i utrzymywał rodzinę. Z kolei pani Katarzynie Walkowskiej z Sieradza zabrał prywatnego citroena i trzy samochody firmowe. Po szamotaninie z komornikiem i policją kobieta poroniła.
 
Gdyba tak zaistniałą sytuacje opisać zgodnie z faktami to mamy oto w III RP funkcjonariusza publicznego, który korzystając z ochrony policji, czyli innych funkcjonariuszy publicznych okrada uczciwych i niemających żadnych długów obywateli. Czyni to w sposób wyjątkowo bezczelny, czyli posługując się slangiem przestępczym kradnie „na rympał”. Dlaczego Polaków działalność asesora tak zbulwersowała? Ano zobaczyli na ekranach telewizorów konkretnych skrzywdzonych ludzi, którzy padli ofiarą zdegenerowanego złodzieja działającego pod przykrywką państwa.
 
Problem nas Polaków polega na tym, że takiego przykładu indywidualnej krzywdy ludzkiej i państwowego bandytyzmu w wykonaniu asesora Michała K., nie potrafimy zdefiniować w szerszym kontekście. Przecież ta cała powstała po 1989 roku III RP to państwo okupowane przez setki i tysiące Michałów K., którym wystarczyło ćwierć wieku, żeby okraść i wyprzedać w zagranicznych komisach niemal całą Polskę. Oni również czynili to za parawanem rzekomo demokratycznego państwa prawa rąbiąc nas w biały dzień. Dzisiaj nie tylko zostaliśmy bez narodowego przemysłu, banków i polskich mediów, ale każdy Polak od noworodka po starca ma ponad 30 tysięcy długu i nie za bardzo zdaje sobie z tego sprawę.
 
Władze III RP nie ochraniają własnych obywateli, ale międzynarodową siatkę lichwiarzy, którzy tych obywateli okradają, na co kolejnym jaskrawym przykładem jest sytuacja tak zwanych frankowiczów. W mediach ten cały geszeft jest przedstawiany w sposób kuriozalny. Politycy i etatowi „eksperci” przekonują opinię publiczną, że jedyne możliwe rozwiązanie ma polegać na tym, aby oszust nie musiał oddawać wszystkiego, co dzięki temu oszustwu uzyskał i zrezygnował tylko z części łupu.
 
Asesor Michał K. uciekł na zwolnienie lekarskie i czeka aż sprawa przycichnie. W normalnym i poważnym państwie już dawno skontrolowano by jego faktyczny stan zdrowia i wpakowano by delikwenta za kratki, po to, aby nie mógł mataczyć w sprawie.
 
To samo my Polacy powinniśmy zrobić z całą magdalenkową bandą zdrajców i złodziei. Ukaranie winnych nie jest jak nam się od lat wmawia szukaniem zemsty i polowaniem na czarownice. Przykładne ukaranie wszystkich odpowiedzialnych za dzisiejszy stan Polski jest konieczne nie tylko dla zademonstrowania triumfu sprawiedliwości, ale ma wielki cel pedagogiczny. Tak my dzisiaj jak i przyszłe pokolenia muszą zapamiętać na długo lekcję wychowawczą mówiącą, że zdrada oraz działanie na szkodę państwa wcześniej czy później prowadzi zdrajców i złodziei na długie lata za kratki.
 
Józef Piłsudski przestrzegał: Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym
Niestety nie wystrzegliśmy się. Tylko działaniem agentury można wytłumaczyć to, że w dobie największego od lat zagrożenia na czele polskiego państwa stoją jakieś miernoty. Prezydentem jest prostak uwikłany w przyjaźń z WSI, czyli „długim ramieniem Moskwy”. Premierem jest kłamliwa baba i karierowiczka, która po ujawnieniu, że była „główną macherką” od kręcenia lodów na służbie zdrowia i smoleńskich kłamstwach powinna na zawsze zniknąć z polityki. Marszałkiem sejmu, czyli drugą osobą w państwie jest żałosny nadęty bufon, którego nikt na świecie nigdy nie traktował poważnie.
Można powiedzieć, że Polska jest dzisiaj rządzona przez ludzi stanowiących połączenie gospodarza Anioła z serialu „Alternatywy 4” z Nikodemem Dyzmą i Ryszardem Ochódzkim, prezesem klubu sportowego „Tęcza”. Tylko, kiedy ta smutna prawda dotrze do Polaków?
 
Tekst opublikowany w tygodniku Polska Niepodległa
]]>www.polskaniepodlegla.pl]]>
Nowy numer Warszawskiej Gazety już w kioskach
]]>www.warszawskagazeta.pl]]>

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (14 głosów)

Komentarze

Tekst jak zwykle gorzki, prawdziwy i celny, gratulacje. A prawda o tej złodziejskiej sitwie dotrze do polaków dopiero gdy bankomat powie zdumionemu lemingowi - nie ma twoich pieniędzy, państwo potrzebowałop pomocy. tylko wtedy może już nie być Polski...

Vote up!
3
Vote down!
0

Yagon 12

#1470407

traktor czy,auto jutro jakis urzedas wezmie wasz dom czy wasza zone, bo bezprawie jest strzezone przez prawo i milicje.Jak by tak pol wsi sie zlecialo z cepami klonicami to
ten zlodfziej pnstwowy komornik by spieprzal z obstawa gdzie pieprz rosnie.
Czemu polacy zatracili solidranosc?
Jak to sie stalo ze najwieksza na swiecie armia podziemna z takimi tradycjami ktora dzialal i to z wielkimi sukcesami w aczsie wojny i zaraz po , nie pozostawila po sobie zadnego ducha oporu przeciw obecnemu okupantowi?
Przeciez wystarczylo by zablokowac droge przez innych rolnikow poprzebijac opony w auatach ktore przyjechaly na egzekucje komornicza, mozliwosci oporu i walki o swoje jest nieskonczenie duzo,a le nikt palcem nie kiwnal,bo to nie dotyczylo jego ale to dzis jutro przyjda do niego i tez nikt palcem nie ruszy.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1470442

Tekst jak zwykle gorzki, prawdziwy i celny, gratulacje. A prawda o tej złodziejskiej sitwie dotrze do polaków dopiero gdy bankomat powie zdumionemu lemingowi - nie ma twoich pieniędzy, państwo potrzebowałop pomocy. tylko wtedy może już nie być Polski...

Vote up!
0
Vote down!
0

Yagon 12

#1470408

Po zajęciu we wrześniu 1939 roku Polski, Niemcy przystapili do "swoich porządków". Oto fragment z opracowania wg. którego zaprowadzano porządki w Polsce. Pochodzą one z opracowania dra E. Wetzla i dra G. Hechta pt."Traktowanie ludności byłych obszarów polskich z punktu widzenia polityki rasowej". Nie muszę dodawać, że te wytyczne zostały zatwierdzone przez Hitlera i Himmlera i były wdrażane. "Generalna Gubernia nie powinna w żadnym wypadku stać się zamkniętym i jednolitym obszarem pod względem gospodarczym, który sam-całkowicie lub częściowo-wytwarza potrzebne mu artykuły przemysłowe, lecz ma być dla nas rezerwuarem sił roboczych do czarnych robót (cegielnie, budowa dróg itp.)"

   Nie udało się tego zrealizować do końca Hitlerowi, ale...udało się PO. To jej członkowie z dumĄ wypinają piersi po ordery najzacieklejszych niemieckich polakożerców. To oni mniej się bali podczas okupacji Niemców niz Polaków. To Dyzma z polskiego rządu za poklepanie po plecach łasił się jak pudelek. I wyłasił. Ale jest jeszcze jedna uwaga-patrzcie niedudacznicy "robiący politykę" jak się realizuje interes niemiecki, cierpliwie, krok po kroku. P to, co zamierzał Hitler-pozbawienie Polski przemysłu i banków-zrealizowali Niemcy rekami polskich podobno polityków . Tak się dziwnie składa, że głównie z PO.

Vote up!
3
Vote down!
0

Skorpion48

#1470421

Ruscy okradali nas kilka dziesiątków lat, a mając na uwadze

kontrakt gazowy - robią to do dziś.

Co zaś do "polskich podobno polityków" to smoleńsk zrealizowali rączka w rączkę

z "przyjacielem" putasem.

Nie zawężaj zatem perspektywy.

Całokształt jest zawsze o niebo ciekawszy.

Vote up!
3
Vote down!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1470438

Nie ma kary - nie ma miary.

Daliśmy sobie wmówić, ze dobry chrześcijanin nie ma prawa do karania winnych.

Wmówili nam to ludzie? gardzący wiarą.

Ich bóstwami są lenin, mao i mammon.

Aby temu zaradzić, musimy sobie wreszcie głośno powiedzieć:

Ja prosty człowiek. JA NIE CHRYSTUS.

https://www.youtube.com/watch?v=89YEmbNDCcg

Vote up!
3
Vote down!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1470436

nadstawiania drugiego policzka najczesciej nam przypominali gudlaje ktorzy nas mordowali lub okradali.
A prawdziwy katolik nie tylko ma prawo ale tez i obowiazek walki ze zlem i smierc zadawana zlu jest jak najbardziej chrzescijanska chociazby przypomne ks. Skorupko on zolnierzy prowadzil nie na defilade, a na zlego wroga.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1470441

Z jednej strony jawne przekręty komorników a z drugiej strony ich lenistwo. Nawet nie chce im się wierzyciela powiadomić, jak uniknąć zbiegu egzekucji http://komorniczo.slask.pl/jak-uniknac-zbiegu-egzekucji/ dalej idą na ilość a nie na jakość ale z tą ilością coraz gorzej bo liczba komorników bardzo się zwiększyła w ciągu ostatnich kilku lat. 

Vote up!
0
Vote down!
0
#1556542