Dyktatura zboczeńców

Obrazek użytkownika kokos26
Blog

Chyba już nikt nie ma wątpliwości, że celem marksistowskich neobolszewików jest uderzenie w wartości chrześcijańskie, rodzinę i tradycję. Jeżeli przy pomocy nachalnej propagandy uda się lewakom ośmieszyć i podważyć wartości, w których byliśmy przez wieki zakorzenieni to jak zagubione we mgle dzieci damy im się poprowadzić tam gdzie nastąpi koniec naszego znanego nam dotąd świata. I niech nikt mi nie mówi, że istnieje jakaś większość zupełnie odporna na tę lewacka propagandę. Niestety jest tak, że jedni stawiają jej opór krócej, a inni dłużej. Na przestrzeni ostatnich lat sami przekonaliśmy się jak szybko armia LGBT zdobywała nasze terytorium. Na początku wybuchaliśmy śmiechem, później pukaliśmy się w czoło, a dzisiaj musimy krótkimi skokami od bramy do bramy umykać ze swoimi pociechami jeżeli nie chcemy narażać ich na widok maszerujących roznegliżowanych zboczeńców w wyuzdanych pozach i z bluźnierczymi hasłami na transparentach. Dzisiaj już nawet część przedstawicieli środowisk prawicowych i konserwatywnych ze strachu usunęło ze swojego słownika takie określenia jak pederasta, zboczeniec czy odmieniec. Tak działa ta propaganda poprzez sprytnie wymuszoną wewnętrzną cenzurę.  Co stanie się jeżeli już dzisiaj nie postawimy zdecydowanego oporu tej słabej liczebnie najemnej armii, ale za to obficie finansowanej przez neomarksistów?

 

To bardzo łatwo przewidzieć. Sporo mówi nam na ten temat przyjęta niedawno rezolucja Parlamentu Europejskiego, która zajęła się priorytetowym traktowaniem środowisk LGBT i zawierająca cały wykaz działań, które w latach 2019-2024 pozwolą zapewnić dewiantom „szacunek” i „równouprawnienie”. Przez lata przećwiczyliśmy już, czym się kończą te z pozoru łagodne i niegroźne zapowiedzi. Po mieleniu na wszystkie sposoby haseł mówiących o zapewnieniu środowiskom LGBT równości i tolerancji dożyliśmy czasów afirmowania zboczeńców, bo przecież jak się nam wmawia są od nas bardziej wrażliwi, mają lepiej rozbudowane poczucie piękna, są inteligentniejsi, a wiec suma summarum lepsi i bardziej wartościowi. Co będzie dalej? Nie trzeba być wróżbitą czy wieszczem, aby przewidzieć, czemu służy mozolne dłubanie przy tak zwanym katalogu „przestępstw z nienawiści”. Jeżeli nadal będziemy tylko milczeli i wzruszali ramionami to już nie długo takim przestępstwem stanie się nauka Kościoła katolickiego na temat małżeństwa, rodziny i płciowości. To naprawdę tylko kwestia czasu, kiedy jakieś stado lewackich mędrców zawyrokuje, że głoszenie katolickiej nauki jest „językiem nienawiści” uderzającym w godność tęczowych zboczeńców oraz heroicznych kobiet, które legalnie dokonały aborcji.

 

Niestety lewackich dywersantów mamy także w łonie Kościoła. Oto jak na ostrą krytykę środowisk LGBT wyrażoną przez benedyktyna, o. Leona Knabita zareagował kapelan „Gazety Wyborczej”, ks. Wojciech Lemański. Na Facebooku bezczelnie odpowiedział sędziwemu zakonnikowi: „Ojcze Leonie. A może już czas odpocząć? Starość ma to do siebie, że u wielu przytępia wrażliwość”. Odnoszę wrażenie, że przywrócenie suspendowanego ks. Lemańskiego do posługi kapłańskiej było przemyślane i miało na celu reaktywowanie lewackiego harcownika operującego wewnątrz Kościoła. Na to wskazuje cała jego wznowiona szkodliwa aktywność oraz obojętne milczenie biskupów, Kamińskiego i Rysia, którzy Lemańskiemu szybko ten powrót umożliwili.

 

Dlatego proponuję nie poddawać się tej lewackiej tresurze i samemu przejść do ofensywy nazywając zagrożenia po imieniu. Musimy powrócić do słów i określeń, od których nas skutecznie odzwyczajono wymuszając posługiwanie się tą nieznośną orwellowską nowomową. Już samo wymuszenie na nas zmiany języka jest naszą porażką. Musimy w końcu przyjąć do wiadomości, że jesteśmy na dość dziwnej, ale jednak prawdziwej wojnie. W 1683 roku ocaliliśmy Europę przez zalewem islamu. W 1920 roku zatrzymaliśmy inwazję bolszewickich dzikich hord na Europę. Czy dzisiaj uda nam się uratować Stary Kontynent przed zalewem pałających nienawiścią zboczeńców, którzy stanowią dla neomarksistów proletariat zastępczy? Trwa wieli bój o nasze być, albo nie być, choć nie słychać wybuchów i wystrzałów.  

 

Felieton opublikowany w „Warszawskiej Gazecie”

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:24)

Komentarze

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

...i tu panuje dyktatura zboczeńców.

Treści londyńskich zawiedzonych, smarujących sobie d...różnymi maściami, chwalenie się tym, proponowanie innym i reklamowanie zboczonych treści  w każdym niemalże komentarzu....czyż to nie jest dyktatura zboczeńców?

Biedroń może..czemu ..to czemu zawiedzeni nie mogą?  Prezydent z premierem tolerują wszelkie ekscesy tego typu...czemu gawrion nie może?

Jak tu się nie poddawać tej lewackiej tresurze? Oni muszą....bo nic innego nie potrafią...

A co do niektórych duchownych...tylko patrzeć jak założą ...ech, szkoda gadać.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-13

Verita

#1586197

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawiedzony nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Chciałoby się iść na jakieś bara-bara, bunga-bunga ,no......... ale ten wiek
Rozumiem cię
Przykro mi i nam

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-9

Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1586200

Cytaty z pracy Mateusza Machaja: "Karl Marx, komunista"

" (...) Podsumujmy zatem istotę ruchów komunistycznych. Ich celem jest zaprowadzenie na ziemi drogą terroru kolektywnego zbiorowiska, w którym tępione są wszelkie oznaki indywidualności: rodzina, własność prywatna, małżeństwo, talenty. Świat, w którym żyjemy, jest światem okrutnej i wstrętnej specjalizacji, jaką należy szybko wytępić. Po okresie terroru i zabicia wszystkiego, co wyjątkowe, nadchodzi obiecany raj, koniec historii i wybawienie ze zgniłego świata. Alienacja dobiega końca. (...)"

Marx "na pewno akceptował ostateczny cel: zagłada wszelkiego bogactwa, kapitału, podziału pracy, różnorodności charakterystycznych dla człowieka. Słowem, chęć zniszczenia całej cywilizacji i rodzaju ludzkiego. (...)"

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1586269

   Witam! Neoliberalne lewactwo wewnętrznie i zewnętrznie atakuje nas w każdej przestrzeni, aby odsunąć obecny prawicowy rząd od władzy. Polskie społeczeństwo musi musi mieć świadomość pełnej mobilizacji przy urnach wyborczych. Trwa śmiertelna walka o najwyższą stawkę. Stawką jest suwerenność Polski. Mutanty komuny będą nawet kąsać zębami, aby było, jak było...Posuną się jeszcze przed wyborami do niejednego draństwa, bo zdają sobie sprawę, że następna kadencja tego rządu, na zawsze skreśli ich ze sceny politycznej i zniszczy szemrane interesy. Wybory blisko, więc szykujmy im liczną czerwoną kartę wyborczą. Nie zapominajmy o pilnowaniu w lokalach wyborczych przejrzystości wyborczej. Pozdrawiam! 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1586311

Polacy mało czytają a polityka tylko z mędiów pokroju TVN , niestety.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Zakamarnik

#1586443

Tęczowi dewianci są elementem planu kulturowych komunistów na zniszczenie chrześcijańskiego świata...

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1586335

- po raz kolejny zaatakowali polską patriotkę.

Kiedy polski Rząd i Prokuratura weźmie się za tych czerwonych bandytów z pejs zboka ?

Czy polscy informatycy nie mogą utworzyć polskiego portalu o podobnym profilu aby to ścierwo nie miało mozliwości ingerencji w nasze życie i nie propagowali zboczeń seksualnych ?

- ich notowania na giełdzie na pewno stracą ale przydało by się ich postawić przed sądem aby zapłacili kary.

To się zrobił portal dla pedałów !

Link do tematu:

https://niezalezna.pl/267575-orwell-by-tego-nie-wymyslil-konto-sportsmenki-zablokowane-za-udostepnienie-artykulu

PS- to chyba oczywiste że osoby które stworzą taki polski portal społecznościowy staną się w krótkim czasie majętnymi ludźmi.

Chciał bym tu dać radę technicznę aby jeśli już konto posiadacie

- NIE KORZYSTAJCIE Z FUNKCJI "UDOSTĘPNIJ" !!!

- dlatego że wtedy jak zablokują konto profil osoby źródła to automatycznie znika cały jego dorobek z portalu i wszystkie "udostępnienia".

Kopiujcie ciekawe tematy, zdjęcia i oddzielnie, samodzielnie wklejajcie na swoim profilu. To bardzo utrudni pracę tym antypolskim zboczonym bandytom - właścicielom tego wywrotowego portalu bo muszą włożyć ogrom pracy aby to wszystko skasować.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1586440