Rowerek bez pedałów!

Obrazek użytkownika jwp
Blog

Niemożliwe, a jednak.

A czy świat obszedłby się bez pedałów ? Co porabiałoby cudowne dziecko dwóch pedałów – Szurkowski ? Zapewne odnalazłby się w innym sporcie. Zapewne tak, choć przecież nie o rowery chodzi.

Czy mógłbym żyć bez „dzieł” Andy Warhola i piosenek Sir Eltona, czy też George`a Micheala. Prousta i Czajkowskiego już by trochę brakowało.

Czy świat zawaliłby się bez 1 do 2 % jaki stanowią homoseksualiści ? Bez ich tzw. „szczególnej wrażliwości”, której mi heterycy ponoć nie mamy. Jak najbardziej, nie mam punktu G tam gdzie mają go ponoć kochający inaczej. Mit szczególnie przydatny przy promowaniu twórczości homoseksualnej. To, że wśród „artystów” jest sporo homosiów nie oznacza nic ponadto, iż tak jak to pokazał ]]>Sacha Baron Cohen]]> w swoim dość obleśnym, ale jednak obiektywnym filmie Bruno, nic ponadto, że mają parcie na szkło i są święcie przekonani, iż czuję więcej i inaczej. To drugie na pewno.

Generalnie homoseksualizm stał się pewnego rodzaju napędem do działania, czy to w sferze sztuki, czy też niestety polityki i obyczajowości. O ile nie przeszkadza mi wokalista mający talent i nie zachowujący się na scenie jak „cioteczka”, to nie znoszę zawracania dupy w polityce i w sprawach dotyczących związków partnerskich i ich pochodnych, adopcji i sam Bóg raczy wiedzieć jakich jeszcze. Kazirodztwo, zoofilia i co sobie życzycie jeszcze z bogatego arsenału -fili. Dendrofilia obejdzie, wszakże tulenie się do brzozy jest zdrowe, a po pierwszej drzazdze w.., ochota na seks nam przejdzie. No chyba, że mamy narzędzia stolarskie.

Czy Bóg stworzył pedała ?, nie sądzę. Świat nie jest bowiem doskonały i dlatego w naturze zdarzają się różne odstępstwa od normy, czy też wynaturzenia. Homoseksualizm nie jest upośledzeniem umysłowym czy też fizycznym. Jest na pewno zaburzeniem psychiki i być może genetycznym. Przerażające jest jednak to, iż ludzkość poszła na skróty. Gdy niektórzy próbują złapać Pana Boga za nogi prowadząc badania na klonowaniem istot żywych, inni stwierdzili, iż najlepszą pomocą dla ludzi z zaburzeniami identyfikacji płci jest obcięcie i wydrążenie, lub zaszycie i przyszycie. Mało się mówi o wielu tragediach związanych ze zmianą płci. Lansuje się głownie historie o cierpieniach przed zmianą i szykanach, również po. ]]>Apotemnofilia]]>, schorzenie jakby nie popatrzeć psychiczne, polegające na obsesyjnej chęci obcięciach sobie niektórych kończyn, chorzy twierdzą, że im przeszkadzają. Niestety w niektórych krajach, na przykład w Anglii po stwierdzeniu przez psychiatrę, iż nie da się chorego uzdrowić terapią i lekami, wydają zgodę na obcięcie w szpitalu kończyn wskazanych przez delikwenta. I ten po operacji, ląduję na przykład na wózku, gdyż przeszkadzały mu nogi i jest wreszcie szczęśliwy. Dodam, iż wcześniej zapobiegliwie się do tego przygotowywał, często zdarza się, iż taka osoba żyje tak jakby miała amputowane kończyny. Stara się ich nie używać, jeździ na wózku itp. Najlepiej rozłożyć ręce, tak jak niektórzy lekarze i pozwolić by ludzie mieli „prawo” do szczęśliwego życia. Jak ktoś lubi w seksie podduszać, to niech sobie poddusza, a właściwie kogoś poddusza, jak ten się zgadza. Jest takie stare powiedzenie, od koziczka do rzemyczka, wciąż aktualne. Każdy z nas ma swój słaby punkt oraz słabości. Możemy mieć słabość do kogoś i do czegoś. Gorzej gdy nie wyznaczamy sobie granic, których nie powinniśmy przekraczać przy zaspakajaniu owych słabości, gdy nie ma w nas tychże granic. Może się zdarzyć bowiem, iż udusimy naprawdę. A to jest nieodwracalne.

Zatem homoseksualizm nie jest dziełem Boga, jest wypadkiem przy pracy oraz zjawiskiem tyleż społecznym, co obyczajowym z uwarunkowaniami środowiskowymi – vide wojsko, marynarze więzienie, czy też Ci, który ponoć wolno więcej. Znudzenie seksem jak Pan Bóg przykazał artyści, szukający nowych doznań, jak choćby Polański z tą „zepsutą, młodą prostytutką” - według bodajże Zanussiego.

Może więcej wysiłku panowie lekarze, warto leczyć duszę i psychikę. Nas chcą wyleczyć z ciemnoty i wiary, a nawet patriotyzmu, ponoć przeżytek. Polecam rzucić się światłym elitom na głębokie wody świata arabskiego, Meksyk polecam z ich wiarą w Boga. Nie idźcie na łatwiznę, zacznijcie od cięższych przypadków. A jak lubicie wyzwania to z sercem i wolą zajmijcie się psychicznym, genetycznym i społecznym uwarunkowaniem homoseksualizmu. Bo jestem pewien, że można tym ludzie pomóc inaczej, niż sobie to życzą. Są gorsi od alkoholików, ci dla wódki zrobią wszystko, nierzadko kosztem innych. Homosie dla siebie żądają od innych dźwigania ciężaru ich skłonności, bynajmniej nie najnormalniejszych. I jeszcze skurwiele chcą się bawić w rodzinkę za przyzwoleniem czerwonych knurów i wielu naukowców, którzy zapewne i Hitlerowi nie odmówili by wsparcia. No cóż, jak się jest na utrzymani Fundacji Róży Luksemburg jak niejaka Środa i całe LGBT oraz ludzie promujący Gender Studies, to się tańczy jak niemiecka i sowiecka kasiora zagra pod batutą FSB.

Może to daleko idący wniosek, choć jak ktoś zbada sprawę tak jak ja to zrozumie moje intencje, uważam bowiem, iż osoby, które są opłacane przez służby rosyjskie przez takich pośredników jak Fundacja im. Róży Sprzedajnej Komunistycznej Dziwki Luksemburg, takie osoby nie powinny mieć prawa funkcjonowania w przestrzeni publicznej, a właściwie stanąć przed sądem. Są na to paragrafy. I nie są to żarty. To właśnie alkoholizm, uzależnienia w tym również seksualne, wszelkiego rodzaju dewiacje, są najlepszą pożywką dla werbunku i szantażu oraz tacy ludzie potrzebują "na gwałt" pieniędzy. Często są to osoby wysoko postawione i wpływowe, tym bardziej są łakomym kąskiem dla służb. Dobrze by było by Polacy więcej czasu poświęcali na myślenie niż na konsumpcję papki medialnej, Mogłoby się to jednak dla wielu zakończyć co najmniej palpitacją serca i pierwszym stopniem oświecenia - Who is who i Poland.

Jednak nie tylko o homoseksualizm chodzi, jest jest na świecie zjawisk, ideologii, czy też rzeczy bez których możemy się obejść ? Nie twierdzę, iż nigdy nie powinny zaistnieć. Lekcja komunizmu, bolesna i tragiczna dla wielu z nas, choć jak się okazuje nie zawsze dobrze odrobiona zdarzyła się i powinniśmy z niej wyciągnąć wnioski. A co widzimy narasta resentyment do PRL-u. Jeżeli mówimy o tym jak żyli porządni ludzie, lub o niektórych zaletach państwa socjalnego, choćby opiekuńczej roli państwa w stosunku dl słabszych i niezaradnych, to pełna zgoda, jest co wspominać. Gdyby nie bratnia pomoc - my im fabryki, a oni nam trampki, to przy innym podejściu do gospodarki i niezgodzie na rabunek Polski prze Rosję, to byłoby znacznie lepiej. I z więzienia można mieć miłe wspomnienia, choć wrócilibyśmy niechętnie. A tu i SLD i PO oraz Coraz Droższy Bronek fundują nam PRL-BIS. Dwoją się i troją bu zohydzić PiS i przywrócić zarazem do służby Ojczyźnie zasłużonych ludzi honoru. Milera, Oleksego, może niedługo Urban zostanie rzecznikiem nowego koalicyjnego rządu PO-SLD. Nie takie cuda się ostatnio dzieją. PO rozbłysła Tęczową Poświatą, a lewica ujmuje się za swoimi byłymi ofiarami, dawniej to były dla nich pedały, teraz geje. Drobna różnica w nazwie, w stosunku olbrzymia. W Rosji, przynajmniej na razie LGBT nie ma jak, a i nawet nie może się rozpychać w sferze publicznej na paradach. Znając jednak pragmatyczność czekistów, choćby tą w Polsce sprawdzoną i w Rosji zawisną tęczowe flagi. Możę nie na Kremlu, choć jak będzie trzeba to jakiś out-coming się zdarzy. Piękna to byłaby Para Prezydencka, Putin ze swoją First Lady Medwiediewem, bo to raczej on na stronę bierną pasuje. Putin fizycznie jednak dominuje.

Komu by przyszło do głowy, że homosie i lewactwo tak szybko podniesie łeb. Przeca obiecywali, że adopcji nie będzie, a lewica jest nowa i nic wspólnego Z PZPR, ani tym bardziej z matuszką Rosiją nie ma. Wot siurpryza. Świadczy to tylko o wrodzonym, nabytym oraz wszczepionym przez „wraczy” z Czerskoj i Wiertniczoj debilizmie większości Polaków. O braku obserwacji, samodzielnego myślenia i wyciągania wniosków. Najłatwiej bowiem śladem Kalisza wyciągnąć fiuta i wymachiwać nim pozdrawiając „radosną większość” oświeconych i nowoczesnych europejczyków zamieszkujących podnoszącą się po kaczystowskiej nocy Polskę. „Pasjansami” wręcz przepadam jak czerwona hołota tłumaczy ludeczkom roztomiłym jak są Polsce i światu potrzebni, socjaliści kurwa ich mać w gangach od Bossa i Jaguarach. Następny w kolejce do mównicy Stężały Waldemar Pawlak, jak zastygły owej nocy po zamachu na rząd Olszewskiego tak trwa jak remizy na wsi. Wszędzie kręcą się się liberalni krętacze gotowi za półdarmo dobić wespół, zespół z ekonomistami to co jeszcze zostało z Polski i to co w nas się tli, zamiast huczeć jak ogień w polskim sercu. Czy naprawdę niezbędni sam na jeszcze do życia, a może do „życi” homosie, czego by zawodowo nie robili. Czy mają rację bytu kontynuatorzy linii marksistowsko-leninowskiej odziani w nowe liberalne i rynkowe szaty ? Czy potrzebne nam tysiące ekonomistów i socjologów wykształconych tylko po to by nabić kasę swoim wykładowcom, dawniej chadzającym w rozciągniętych jak budżet Vincenta Bakalarza swetrach lub wyświechtanych marynarkach ? Czy wsi polskiej potrzebna jest firma Waldka i kompanów, specjalistów od podłączania się do władzy ? Ja tam nie będę płakał, ich czas już się kończy, warto jednak pilnować by na ich miejsce nie wskoczyły kolejne cwaniaczki. Zaprawdę powiadam Wam, damy bez nich radę, nie nawołuję do niszczenia płyt Sir Eltona i spalenia filmów z nurtu ]]>new queer cinema]]>. Mieliście swoje pięc minut i wystarczy, nie będziemy dalej nosić waszego ciężaru, sami robicie wszystko by tolerancja się skończyła. Zygacie i stąpacie po cienkiej linie cierpliwości Polaków. Lewica włazi wam do dupy, wy jej i co myślicie, że wyeliminujecie wspólnie katolików, prawicę narodową. Niedoczekanie wasze, to wy wyginiecie jako gatunek niezdolny do prokreacji, a czerwoni mam nadzieję znikną tak prędko jak fatamorgana, tyle samo są warci, byli i są tylko złudzeniem, ba, nawet ułudą, krwawa, mam nadzieję schodzącą ze tego świata. Jak naprawdę nie włażę nikomu do łóżka dopóki nie przekracza norm społecznych, moralnych i obyczajowych. W Indian nikomu nie bronię się bawić, a nawet polecam. W zawoalowany komunizm, a w zasadzie w jego kapitalistyczną odmianę już nie. I szczerze radzę, póki jeszcze ludzie mają cierpliwość i trzymają nerwy na wodzy. Zapakujcie się do Pociągu Przyjaźni i w radosny nastroju podążajcie do ojczyzny demokracji. A tam was już ugoszczą, a o kożuchach nie zapomnijcie, bo najlepsze atrakcje czekają na was w świetle Polarnej Nocy. PO co tak się rozwodzić, skoro można krótko i na temat. Staram się bardzo przemawiać w tak poprawny i wysublimowany sposób jak ciepluszki i misie-kalisie z SLD. Żeby nie było, żem cham i prostak. Choć jak mówi moje ulubione powiedzenie - Nie dyskutuje się z końskim zadem. Zatem póki jeszcze nie wrze rosół, a zgodnie z prawidłami sztuki kulinarnej pyrka, wynocha, a chyżo. Bu dłużej was tolerować nie można, jesteście jak zaraza, jak pożar. Nie zduszony w porę przenosi się z jednego budynku na drugi. A jeśli uważacie, że należy z Wami dyskutować ( ciężko przychodzi mi pisanie przez duże W ), jeżeli tak bardzo pragniecie dyskutować homosie. Lewacy i inne szatany spod ZNAK-u UW, PO i PSL, to jest druga część powiedzenia - Nie dyskutuje się z końskim zadem, jedynie batem.

Wiem, że marzycie by katolikom o heterykom zrobić koło dupy. Widać to w mediach i sieci. Argumenty żadne, kipiące nienawiścią do nas, według lewactwa i homosiów to my jesteśmy odmieńcami. Skoro wam tu duszno, ciasno i brak wam swobód pewnie znajdziecie schronienie u braci w anale, gdzieś na szerokim święcie skąpanym w blasku tęczy.

O ile pamiętam to na Ziemi pierwsi byli Ewa i Adam, a nie Biedroń i Niemiec.

Poszła won zarazo, a ja pojeżdżę na wrotkach, albo pobiegam.

Bo rower i piłkę nożna mi skutecznie obrzydzono, choć to miło naciskać na pedały.

A teraz z innej hetero-beczki. Bo nie ma nic piękniejszego niż miłość, matczyna, ojcowska, braterska, miłość kobiety i mężczyzny.

Brak głosów

Komentarze

Tylko jedno slowo przychodzi mi na mysl BINGO i wystarczy za caly komentarz.

Vote up!
0
Vote down!
0
#166713

Dziękuję, choć wolałbym w inne Bingo grać.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#166734

O marynarzach którzy w każdym porcie mają żonę to słyszałem, o nie wylewaniu za kołnierz podczas rejsów i wizyt na lądzie też, o portowych dziwkach i bijatykach też, ale połączenia tego środowiska z homoseksualizmem nigdy.

Vote up!
0
Vote down!
0
#166716

dzięki :)

Vote up!
0
Vote down!
0

Podłe słowa bolą !

#166727

Proszę bardzo i dziękuję za wizytę.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#166736

Jeszcze nie raz się zadziwisz. To nie wymysł. W każdej większej grupie mężczyzn pozbawionych przez dłuższy czas kontaktu z kobietami pojawiają się zachowania homoseksualne. Dawniej rejsu trwały o wiele dłużej.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#166735

Witaj *jwp*... znakomity artykuł, ale moje 10, points to za odwagę,że ruszyłeś ten temat - Nie wiem jakie będą inne komentarze, ale ja mam jedną uwagę ... Medycyna, jako nauka jeszcze długo będzie "chodzić", po omacku w tym potwornym - problemie . Ja nie mam odwagi prosić Boga o pomoc w rozwiązaniu tej gangreny- / są ważniejsze sprawy- zdrowie malutkich dzieciaczków z chorobami onkolo /,Samo "zjawisko", które opisałeś jest samo w sobie złe, destrukcyjne i dotykające różne grupy społeczne...
Ale najbardziej niebezpieczną i destabiluzującą ,porządek społeczny, grupą są ludzie "nibynormalni", którzy namawiają "maluczkich" do totalnej tolerancji ... Kalisz, Walterownia, Zasrana Piekarska.... Pomaska i jeszcze wielu innych.
Pozdrawiam.... i ciekaw jestem kto dał "jedynkę" ?
ps.
.... masz rację, sir Eltonowi .... mogę to "wybaczyć"... ale politykom, prawnikom , Duchownym - nigdy .. Niech idą do lasu kochać ... brzozy, albo kozy - wybacz ale jeszcze dodam : qrwa ich mać !!!

Vote up!
0
Vote down!
0
#166729

gość z drogi

nic dodać,nic ująć

pozdr

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#166737

Witaj Maruś.
Dzięki, iż zwróciłeś uwagę na ważne aspekty notki.
Fakt, najgroźniejsi są ci, którzy grają homo.
A kto dal 1, musiał być co najmniej poprawnym jeśli nie ciepły.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#166738

gość z drogi

ba,jest osamotnionym wyrazem tego czego my nie popieramy

pozdr z dycha w ręce

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#166739

Dzięki, że wpadłeś do mnie na krótki odpoczynek.
"...jest osamotnionym wyrazem tego czego my nie popieramy..." - świetne sformułowanie.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#166742

Szanowny *jwp* ,.... w Twoich notkach są tylko ważne aspekty..
nawet, jak piszesz o "małych okienkach" !!
Pozdrawiam, Marek
ps.
..... wiesz , tam niżej "wkleiłeś" , zdjęcie DŻAMBLI - dzięki...

Vote up!
0
Vote down!
0
#166750

Jak zwykle-10.za to Cię lubię- prosto,jasno,bez owijania w bawełnę.A jedynkę -pewnikiem cieplutki,rózowy misiaczek.Tylko wciąż mi brakuje jasnego i stale powtarzanego wiernym stanowiska naszych pasterzy Kościoła.Dlaczego Ty  musisz za nich to robić?Czy przyczyną jest wyłącznie kasa?

PS.Polecam w nowym numerze"Nowego Państwa" artykuł o pedale Gombrowiczu,który"wielkim pisarzem jest",o.

"Nie lękajcie się!" J.P.II

Vote up!
0
Vote down!
0

"Nie lękajcie się!" J.P.II

#166753

A pasterze jak wiemy w dużej części zawsze się z władzą układali, a i wśród nich cieplutko, a nawet gorąco.
Dzięki za polecankę.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#166763

Zdaje mi się, że jestem Napoleonem, Cezarem, czyżykiem to medycyna śle mnie do Tworek i faszeruje medykamentami, aż na każde zapytanie idpowiadam: Jestem tadman. Wydaje mi się, że jestem kobietą, to tu mi ucinają, tam silikonują, a jeśli sprawa jest odwrotna, to tu mi obcinają, a tam doszywają. Dlaczego tacy zawodnicy traktowani są odmiennie od tych pierwszych?

Vote up!
0
Vote down!
0
#166740

Dobre pytanie. Dlatego, że jest ich mniej, są wpływowi, a nade wszystko istotne jest to, że są zmotywowanymi dewiantami. A przecież piękna byłaby Parada napoleonów. Pozdrawiam jwp Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#166745

Dycha z pozdrowieniami!

I pozdrowienia dla Ciebie od Oli z Warszawy,która często Cię czyta,choć jeszcze nie komentuje.

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

Korsak

#166743

Dzięki i pozdrów Olę. Dla Oli. jwp Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#166746

jakie nam przypominasz w słowach Marszałka,szczególnie,to

bić k... i z...,mości hrabio

ano bić,serd pozdr

a że bicie fizyczne  dzisiaj nie przystoi,to walić Prawdą PO oczach zaślepionych

pozdr

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#166748

Już nawet klapsa nie wolno dać, a gdzie dopiero władzę ukochaną obalić.
Mogą się jednak zdziwić.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#166760

gość z drogi

wiele lat temu ?Polacy wytrzymują średnio trzydzieści lat,a więc ?

,,,mogą się zdziwić

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#166769

Mam nadzieję, że średnia się skraca.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#166773

gość z drogi

ja obstawiam jesień,albo przednówek,a dlaczego właśnie przednówek,bo jeśli by wygrali.to LUD ich sam rozniesie na wiosnę,gdy już nic nie będzie,nawet świeczek,by się przy nich ogrzać

i nie pomogą im żadne "ustroistwa"

serd pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#166802

Problem właśnie z tymi ustrojstwami, nie wiadomo co jeszcze po Smoleńsku Moskwa im podrzuci. Czy poda pomocną dłoń, czy też pogrąży ich, a namaści kogoś innego. Lewica ostrzy sobie ząbki na władzę.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#166805

gość z drogi

zawsze koszula będzie bliższa ciału,pomijam moskiewską pożyczkę,której chyba jeszcze nie spłacili,więc Moskwa moze dac im szansę

na spłaty i jeszcze ci PSLu,wszak tez swoi, czyli  POżyteczni

pozdrawiam i zaczynam robic zapasy na Wiosnę...

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#166812

Niestety coraz więcej ma kłopoty dotrwać do pierwszego, a co dopiero zapasy czynić.
Pójdziemy chyba jak krowy w szkodę by się pożywić.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#166813

gość z drogi

byle w dobrym towarzystwie

jak się bedziesz wybierał daj znać

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#166816

Nie omieszkam.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#166827

ja naciskam na pedaly rowerowe juz wiele lat i tego nie jest mi w stanie nikt obrzydzic .

Natomiast co do pederastow - juz w starozytnej Grecji sie przytulali do siebie faceci i podobno zostalo to Grekom do dzis.

Pedaly byly sa i beda - nie zebym ich bronil to sa fakty i nie wiem skad sie biora

ktos tych pedalow sprowadza na swiat, rodza sie .
Najgorsze jest to, ze kiedys to robili w swoich komnatach i mysmy , brzydzacy sie takimi stosunkami nie byli tak agresywnie atakowani.

Niech sie pedaluja w swoich sypialniach skoro czuja odraze do plci przeciwnej ale :

- po dyjabla tyle krzyku na niepedalujacych swego kolegi?

- kto im dal prawo do terroryzowania 90-cio kilku procentowej wiekszosci?

- dlaczego wsrod mlodziezy szukaja nachalnie narybku do wyje....

 - homo = czlowiek , czy jak te cymbaly powiedza o kims ,ze jest "homofobem" to nie jest to obraza?

przeciez mozna dopatrzyc sie w tym tresci, ze dla nich "Homo" = pederasta

wiec zaden , kto ich nie lubi nie jest Homo,

to kim ja jestm Lupus ?

Jestem Homo i to Homo sapiens w odroznieniu od Homo-pedalus.

Nie jestem homofobem ale jestem pedalofobem,

nie lubie ich obnoszenia sie tak samo jak nie chcialbym aby mi np Doda opowiadala z iloma sie bzyka , w jakich pozycjach i tak dalej.

Kiedys bylo okreslenie "Tajemnica Alkowy" ale jak widac roznego rodzaju elementy

( damskie i meskie ) nie potrafia jej dochowac tylko oblesnie sie z nimi obnosza a ze mamy dzis srodki masowego przekazu wiec przerodzilo sie to juz w swoisty

Zwierzyniec - i wiemy, ktory kundel , ktorego zakleszczyl od tylu  na trawniku...

Vote up!
0
Vote down!
0
#166754

zapomnialem pozdrawiam Cie JWP

"gonic pedalow i zlodzeji"

Vote up!
0
Vote down!
0
#166755

Witam i dzięki za osobiste uwagi i uzupełnienie wpisu.

Pozdrawiam Cię Serdecznie

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#166759

jwp Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#166774