Inicjatywa ustawodawcza STOP PEDOFILII

Obrazek użytkownika Maciek1969
Blog
Stop LGBT

Zachęcam do konkretnego działania w obronie przed atakami chorej ideologii.

Fundacja Pro – Prawo do życia zbiera podpisy pod inicjatywą ustawodawczą. Ustawa sankcjonuje propagowanie LGBT. W fundacji działa pan Mariusz Dzierżawski, który jest czynnym obrońcą dzieci nienarodzonych. Wszystkie dotyczące akcji informacje znajdują się tutaj: ]]>https://stoppedofilii.pl/]]>

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (8 głosów)

Komentarze

Tak, ja już zbieram od jakiegoś czasu te podpisy.

Chcą zmienić ustawę aby m.in. nie można było wprowadzić seksualizacji dzieci do szkół i przedszkoli bez wyraźnej zgody rodziców. Niestety zbieranie podpisów mimo tak szczytnego i ważnego celu idzie opornie i jest niebezpieczeństwo, że do 10 lipca ni zdążymy zebrać 100 tyś. W dodatku są też tacy Proboszcze, którzy robią pod górkę tej inicjatywie aby zbierać podpisy pod kościołem.

Przeszkadza też propaganda od lat różnych rządów antyobywatelska, ściemniajaca, żeby chować przed innymi swój pesel i jednocześnie ci sami rządowi krętacze każą zbierać od ludzie te pesele w takich obywatelskich inicjatywach - zabija to obywatelskość ale o to im chodzi (podobne ściemy są z budżetami obywatelskimi, które służą przede wszystkim politykom i ich kumplom, dyrektorom szkół, no i jeszcze tym, którzy wspomagają polityków datkami na kampanie wyborcze - przykłady potwierdzone).

Tak więc wszyscy mobilizujmy się, bo tu chodzi o nasze dzieci, polskie dzieci.

Vote up!
5
Vote down!
0

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1595834