2012 Początek Epoki

Obrazek użytkownika jjr
Blog

W Wałbrzychu powstało nowe Obserwatorium Astronomiczne przy prywatnym Liceum Ogólnokształcącym Sióstr Niepokalanek. Co jest zapisane w gwiazdach, prawie wszyscy zadają sobie to pytanie. Od 2012 roku świat nabrał rozpędu. Zamiast prorokowanego końca przeszedł w inny wymiar. Proton atomu wodoru stał się lżejszy o około 4%. Wszystko dzieje się coraz szybciej. W kosmosie zniknęła czarna dziura, do której podobno się osuwał.Czas przyśpieszył dla każdego, a zwłaszcza dla takich jak ja starych ludzi. Nad czasem zastanawiał się św. Augustyn. Czymże jest czas, wydaje mi się że wiem, gdy mnie ktoś spyta nie wiem stwierdzał. Augustyn uważał, że Bóg daje nam jeden pewnik: śmierć, czyli fakt, który na pewno kiedyś nastąpi w czasie „teraz” przyszłym. Nie ustosunkowuje się jednak co do statusu czasu przeszłego i przyszłego, nie określa ostatecznie czy bytuje on w jakiejś czasoprzestrzeni, którego sam stałby się zarazem formą i substancją.

Pod koniec 2011 roku runęły dwie wieże, zaczęło się. Minęło 4 lata i radząca sobie jakoś dotąd bez Boga Europa stała się muzułmańska.

Moskwa największe muzułmańskie miasto Europy ma nowy meczet. Deus Vinct

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)

Komentarze

Widoczny w czasie edycji obraz po zapisaniu nie pojawia się. Nie wiem jak to zmienić

O ten obraz mi chodziło. Moskwa największe muzułmańskie miasto Europy ma nowy meczet. Deus Vincit. U nas Siostry Niepokalanki budują obserwatoria astronomiczne, a Rosjanie Meczety. To się pozmieniało!!! Chociaż u nas Platforma z PSL kilka meczetów wybudowali.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1542885