Starszy pan

Obrazek użytkownika nieliniowy
Blog

Kto dziś jest najniebezpieczniejszym człowiekiem w Europie? Czy jakiś seryjny morderca, terrorysta, czy może superagent? Czy to człowiek o posturze wiedźmina, albo super wyćwiczony, zwinny ninja? Na razie nie uchylę rąbka tajemnicy któż to, niech wystarczy jednak informacja, że człowiek ten jest posądzany o możliwość wstrzymania ruchów takich potęg jak Rosja, czy Niemcy. Rozmawia się o nim w Białym Domu, w sztabach NATO, czy pałacu prezydenta Chin. Jest powodem tajnych narad Mosadu, i Mi5, a nawet obrad Wielkiego Wschodu.

Jak to możliwe? Czy posiada jakieś nadnaturalne moce? Czy reprezentuje jakieś potężne siły, czy to polityczne, czy boskie? A może to jakiś geniusz, o którego względy walczą najpotężniejsi tego świata?

Już dziś wiadomo, że w celu pokonania go zostaną użyte najnowocześniejsze i najbardziej wyrafinowane techniki będące zdobyczą wielu dziedzin od sztuk wojennych począwszy, a skończywszy na okultystycznych zabiegach na fejsbuku. Niemalże na całym świecie jednocześnie ruszy do boju armia dziennikarzy, prezenterów, ekspertów, specjalistów. Zostaną wykorzystane wszystkie media: telewizja, prasa, internet. Zostaną zatrudnieni artyści - znani aktorzy, reżyserzy, piosenkarze, tancerze (w tym tancerze na lodzie), komicy, a także słynne modelki i modele. Przewiduje się udział chórów, orkiestr symfonicznych i zespołów mieszanych.

Już dziś w odległych pułkach specjalnego przeznaczenia, wielu skrywanych tam najlepszych snajperów analizuje dostarczone przez dowódców fotagrafie i filmiki przedstawiające rzeczona personę z najróżniejszych perspektyw i kątów. Specjaliści od chemii wojennej rozważają możliwości zastosowania rozmaitych substancji trujących, czy to bezpośrednio, czy też z większej odległości. Rozpatrywane są nawet rozwiązania ze spreparowaniem katastrofy geologicznej.

Któż to jest zatem? Kogóż dotyczą te intensywne przygotowania?

Czy to możliwe by był to starszy, niepozornej postury, osiwiały pan?

Pewnie niemożliwe.

Anno 21.04.10

Brak głosów

Komentarze

... tym durnym lemingu (agencie?), co się na szalomie podpisuje właśnie "starszy pan".

Pzdrwm

triarius
- - - - - - - - - - - - - - - -
http://bez-owijania.blogspot.com - mój prywatny blogasek
http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

Vote up!
0
Vote down!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

]]>http://bez-owijania.blogspot.com/]]> - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#56030

Tresc tez dobra. Kolejny dobry artykul na tej stronie. Pozdrawiam!

Vote up!
0
Vote down!
0
#56098

No właśnie, Starszy Pan, przybity na dodatek ogromem nieszczęścia osobistego, które Go spotkało. Jak to ktoś powiedział, że jest niczym Hiob. Ale Hiob pozostając wiernym Bogu został nagrodzony. Mam nadzieję, że Starszy Osiwiały Pan również otrzyma nagrodę, tę najwyższą. Że jego koncepcja, przewidywanie i działanie spotka się w pewnym momencie z takim odbiorem społeczeństwa, że zgarnie całą pulę.
Andrzej.A

Vote up!
0
Vote down!
0

Venenosi bufones pellem non mutant Andrzej.A

#56132