Przestańcie domagać się prawdy. Szantaż Komorowskiego

Obrazek użytkownika Anonymous
Kraj

Jeżeli przestaniecie domagać się prawdy to postawimy ofiarom wypadku w Smoleńsku pomnik w Warszawie , jeżeli nie to pomnik nie zostanie postawiony.
Sprawcom zamachu jest nie na rękę, że ludzie domagają się prawdy i prawdziwego śledztwa a nie sowieckiego. Jak sowieci prowadzą śledztwo Polacy wielokrotnie odczuli na własnej skórze. Lista pomordowanych jest długa.Lata mijają a śledztwa dawno zostały umorzone.Podobnie dzieje się w Polsce , gdzie śledztwa i sprawy przeciwko sowieckiemu namiestnikowi Jaruzelskiemu i jego pomocnikom , mimo jawnych mordów na Polakach , zostały umorzone a sprawcy nie ponieśli kary
Dlatego prosowieckie media w Polsce i ludzie związani z PO tak bardzo chcą aby Polacy nie mówili o zamachu tylko o nieszczęśliwym wypadku.A najlepiej aby nikt nie pamiętał o smoleńskich ofiarach.

Ocena wpisu: 
0
Brak głosów

Komentarze

na Polske kacapski pacholek zdrajca Polakow BULL wykonuje
polecenia swoich mocodawcow.Wlasnie po to byly przeprowadzone dwa zamachy (Miroslawiec i Smolensk),a pozniej likwidacja niePOkornych, wlacznie wydawalobysie z czlowiekem nie do podejscia Petylickim,zeby bez przeszkod Moskwa dalej mogla rzadzic krajem prywislanskim za pomoca swoich agentow.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#351024

Rezun z ruskiej budy,to POlszewicki wasal i pachołek Moskwy.
Stawiający POmnik mordercom bolszewickim w Ossowie,i walczący z krzyżami.
Obstawił się towarzyszami i udaje demokratę.
Ja nie mam żadnej wątpliwości dla kogo rezun służy.

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#351035

Ten pomnik postawiony dziś, stałby się kolejnym fałszywym plastrem. Obiektem kpin i szantarzu. Świadestwem szysdertwa i fałszu. NIe chcę by Polacy już dziś myśleli że wszystko jest na dobrej drodze. Bo nie jest i tak długo nie będzie jak długo całe to towarzystwo nie zostanie osądzone i ukarane. Ja nie potrzebuję przeżywac jeszcze raz od nowa kolejnej fali zakłamania i obłudy jak w związku z tym zostanie nam zafundowana.
Pomnik możemy postawić sobie sami, bez ich pomocy. Przepychanka z pomnikiem jest próbą zepchnięcia sprawy odkrycia prawdy na margines. Próbą marginalizowania zbrodni i jej znaczenia. Próbą prpagandowego zaklajstrowania i zagłuszenia prawdy na temat toczącego się "śledztwa" prowadzonego przez ProkWoj, które jest kpiną i szysderstwem z Polaków. Nam nie jest potrzebna czyjakolwiek zgoda, to im się wydaje że tej zgody oczekujemy. Jak kładliśmy krzyż z kwiatów na Placu Piłsudskiego w stanie wojennym, to nie trzeba było pytać o to zgody reżimu. Dziś także nie potrzeba ich zgody.
Ja pomnika już teraz, zaraz nie potrzebuję. Mam swoją pamięć i swoje myślę. Jeżeli oni nie chcą pomnika tam, to jestem gotowy postawić go w miejscu prowizorycznym, tam gdzie ich zgody dzisiaj nie potrzeba. A jak przyjdzie czas przesuniemy pomnik na miejce w którym stać powinien.

Przestańmy udawać że ta władza nas wogóle obchodzi. Według mnie potrzebne jest upowszechnianie obywatelskiego nieposłuszeństwa, które będzie demonstracją pogardy dla oprawców spod znaku PO i pomniejszych. Po co upewniać ich w przeświadczeniu o ich wszechmocy i sile? Pokażmy że jesteśmy w stanie podejmować decyzje takie jakie podejmował Drzymała. Taką decyzją było użycie tabletu przez J. Kaczyńskiego w Sejmie i takie decyzje pokazują że jesteśmy suwerenami i posiadamy siłę zdoną obejść się bez ciemiężycieli. Róbmy swoje by móc na swoje wyjść, jak śpiewał pewien piosenkarz.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#351056

ten piosenkarz, niestety, skompromitował się

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#351086

ej....
A jak przyjdzie czas na zmaterializowanie tego pomnika to i tak nikt bula pytał nie będzie co myśli.

W tym wywiadzie dla GW prezydęt nagadał kupę głupot. Jedno co można o wywiadzie powiedzieć to to, że pogadały sobie dwa półgłówki ale głowy dalej nie widać. Tonie w wazelinie...

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#351088

O tym, że Bul próbuje nas szantażować nie można milczeć, nawet jeśli głupoty gadał. Trzeba punktować perfidię.

Ale zgadzam się z tym, że ten pomnik już jest, w nas, a ten materialny postawimy sobie sami, bez ich udziału!

Pozdrawiam serdecznie!
_____________________________________________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#351095

Tak, nie powinno to dziwić, ale jednak nawet na tle wszechobecnego bluzgania, te słowa Komorowskiego są wyjątkowo podłe.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

<p>Bechis</p>

#351155

Od czasu do czasu " szanowny" Bredzislaw daje glos, znaczy bezwiednie wypowiada swoje prawdziwe poglady. Bo ta jawna prowokacja nie pasuje do ostatnio lansowanego portretu pRezydenta. Ale nie ma sie co dziwic, jak to mowia, "sloma z butow zawsze wyjdzie".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#351164

"Zawód - dziennikarz śledczy" - kto miał wątpliwości - nie będzie ich miał.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#351307