Wilki spełniły swoją rolę?

Obrazek użytkownika jazgdyni
Kraj

.

 

 

 

 

 

 

 

 

Czy sztab Komorowskiego zamówił u swoich moskiewskich przyjaciół wrzutę medialną pod nazwą "Przejazd przyjaciół Putina przez Polskę"?

 

Wszyscy znamy dobrze tą metodę medialnej manipulacji, którą naród sam dla siebie już dawno nazwał mamamadzi.

Zawsze, jak rządowym patałachom coś nie wychodzi, lub chcą przykryć swoją kolejną aferę, co ostatnio jest stanem permanentnym w Polsce, to przy pomocy cyngli, dyżurnych funkcjonariuszy propagandy, wynajduje się nowe drastyczne wydarzenie, na którym ma się skupić tubylczy wzrok, tak, by zasłonić całą resztę.

 

Komorowskiemu w kampanii wyborczej idzie bardzo kiepsko. Kompletnie się nie stara. Ja wiem dlaczego. On jest utwierdzony w przekonaniu, że choćby nie wiadomo co, to on wygra wybory. On po prostu już wie.

Lecz jak to on; robi wszystko zbyt ostentacyjnie, głupio i arogancko. Musieli to również zauważyć jego nadzorcy i lekko się zaniepokoili. Zrozumieli, że wzrok Polaków należy skierować w inną stronę. W tym celu poprosili o pomoc swoich mistrzów manipulacji i propagandy z Kremla, którzy są tak dobrzy w tej dziedzinie, że potrafią wielki wielomilionowy naród rosyjski, mimo strasznej nędzy, utrzymywać w iluzji wielkości i szczęśliwości. A oni, te ruskie mózgi wojny propagandowej, takie drobnostki załatwiają nie przerywając oglądania meczu moskiewskiego Dynama.

 

No i mamy Rajd Nocnych Wilków. Sprytnie wymyślone i jak widać, mogące zaabsorbować tłuszczę na dobre dwa tygodnie. Z dodatkowym bonusem, którą dała reakcja polskich pożytecznych idiotów na motocyklach, którzy aż zachłysnęli się oburzeniem na gnębienie ich rosyjskich kolegów. Choć to bandziory i terroryści.

To jest stały element – jątrzenie i skłócanie Polaków.

 

Dlaczego sądzę, że ten rajd, który właśnie się toczy, choć nie może do Polski wjechać to inscenizacja? Bo, gdyby Wilki faktycznie chciały pokonać drogę przez Polskę i położyć kwiatki i wieńce w wybranych miejscach, to by bez robienia szumu, po cichu, dokonały już tego wyczynu. Już przecież parokrotnie dokonywali podobnych wjazdów i nic się nie działo i mało kto o tym wiedział.

Lecz teraz nie chodzi o ten nieszczęsny rajd, tylko o szum wokół niego.

No i szum jest. Idioci wychowani na internacjonalizmie (motocykliści wszystkich krajów łączcie się !) z cyrkowym, wąsatym przywódcą, podnieśli raban, jak od nich oczekiwano. Premiera Kopaczowa i jej zgrany zespół czirliderek i boyzbandu, wahali się, kręcili z decyzjami. Też, tak, jak od nich oczekiwano. Media głównego nurtu, oraz niestety nasze, non-stop prezentowały śmiesznych ruskich w skórach, który to wizerunek został już dawno obśmiany na całym świecie, jako kwintesencja mrocznych marzeń wątłych homoseksualistów.

 

Po prostu działo się. I jeszcze się nie skończyło.

Kolejna mamamadzi zdechnie tak gdzieś przed samymi wyborami. W międzyczasie Komorowski może nadal spokojnie walić idiotyzmami, przysypiać na stojąco i generalnie – nie przejmować się. Jak wiadomo, podstępnych debat i zjadliwych wywiadów nie będzie. Bo i po co?

 

A jak impreza z Nocnymi Wilkami przedwcześnie się znudzi, to szybko się wynajdzie coś. Jakiegoś zwyrodniałego mordercę... Żyrafę w Kampinosie. Albo wstrętnego karła, który uparł się zostać premierem i trzeba go wsadzić do pierdla.

 

A tu, jak już 30 lat temu Amerykanie widzą rajdowców na motocyklach.

A może Blue Oyster to bar, w którym nasi bawili się z Nocnymi Wilkami?

  
Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.2 (głosów:9)

Komentarze

Wiesz że gdzieś strzelają, a jak strzelają, to musowo z "Aurory". Akurat nie od Kopaczowej i Gajowego zaczęło się to nakręcanie motorkowej sprężyny. Ją wywołano do tablicy, aby użyła swych ministrów, a ministrowie podległych im służb, aby Rosjan nie wpuścić. Zatrzymano jedną, maleńką grupę, gdy reszta przejechała i już nawet ślady bieżników po nich się nie ostały. Nikt nie blokował, nikt nie protestował. Teraz czas na rosyjskich piłkarzy. Później zrobi się aferę prostytutkową, a później może się jacyś wspinacze górscy nawiną...Polska tym bohaterskim aktem powstrzymania na granicy kilku czy kilkunastu motocyklistów się ośmieszyła, pokazując jednocześnie swe PRL-owskie oblicze, gdzie w każdej chwili można kogoś zatrzymać, a powód do owego zatrzymania już się wtedy jakiś znajdzie. Nawet opozycja, tak czuła na krzywdę "Starucha", zaskomliła radośnie. Państwo znów zdało egzamin!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

              

#1476014

Chyba mnie nie zrozumiałeś.

 

Nagranie afery Nocne Wilków celowo pomaga Komorowskiemu w kampani wyborczej.

Wszystko jest wyreżyserowane w Moskwie na prosbę polskich przyjaciół.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1476018

A skąd taki wniosek? Czemu Putin miałby wspierać Komorowskiego i Kopacz? Przecież oni stanęli ostatecznie po stronie Berlina. Jedynym kandydatem wygodnym dla Putina jest Adam Jarubas. To on może pociągnąć rolników na pozycje prorosyjskie. Reszta kandydatów nie ma tak zwartego i zależnego w dużej mierze od Rosji elektoratu. Putin i Łukaszenka kochają motocyklistów, sportowców, przodowników pracy etc. Jeśli Putin odprawi dajmy na to siatkarzy, to też ich nie wpuścimy? Są pewne granice obłędu. Zgadzam się z tym, iż cała ta kilkunastoosobowa wycieczka, napompowana przez imbecyli nazywających tę garstkę "hordami" czy "dywersantami", do rangi Armii Konnej Budionnego, przez co Polska znów się ośmieszyła, ale co to ma wspólnego z wyborami? Może nieco wzmocniło pozycję Rządu, ale nie Prezydenta.
Tak na marginesie wszyscy ci szczekacze wyjdą znów na kompletnych cymbałów, jeśli Putin nie tylko nie zatrzyma "Rajdu Katyńskiego", lecz wyśle tam jakiegoś Pieskowa, który motocyklistów z Polski przywita. Zrobimy sami z siebie małych, rozhisteryzowanych, zakompleksionych krzykaczy. Wtedy Putin wygra dubeltowo. Ośmieszy nas w Europie i kilka procent Polaków uwierzy w jego dobre intencje!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

              

#1476019

.... wiesz *Pacyna* ?.... jeśli jakimć dziwnym trafem, powyższy Twój komentarz, czyta Putin i Makrela :-))?.... to w tym momencie , mówią do Ciebie : "mamy cię Pacyno" !

Wielu z nas komentatorów, popełnia podstawowy błąd w rozumieniu aktulnej sytuacji geopolitycznej.

To nie jest prawdą, że Rosja i Niemcy są w jakimś rozbracie - doskonale to rozmieją Orban i Zeman.

a te nasze Sioguny i Kopaczki  - chodzą jak "pijane dzieci we mgle", udając męzów stanu....

Na koniec, powiedz mi proszę- jak sądzisz - gdyby Niemcy pozwolili wjechać WILKOM na swój teren.... jaka była by decyzja Schetyny i Bula ?

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2
#1476026

Marusiu, tu jest link o Rosjanach, którzy dotarli do Wrocławia i z tego co mi wiadomo udali się dalej do Niemiec.
http://trybeus.neon24.pl/post/121711,bartoszewski-odszedl-na-lono-abrahama

Czy ta mała grupka zatrzymana w Terespolu dotrze do Niemiec, czy nie, dowiemy się za kilka dni. Mają tam ponoć dotrzeć promem.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

              

#1476062

.... no dzięki za ten komentarz bo już prawie zapomniałem, że był kiedyś taki geniusz o nicku *Trybeus*.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1476065

"Stanęli po stronie Berlina"... no, no...

 

A po czyjej stronie stoi Berlin połączony grubą rurą pod Bałtykiem z Kremlem?

 

Nauczmy się raz na zawsze, że Moskwa i Berlin wszystko robią dla wspólnych interesów. Tylko dla mydlenia oczu stwarzają złudzenie odrębnych polityk.

A Komorowski to pupil Berlina, a nie Moskwy? Pierwsze słyszę.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1476035

Otóż- jak uczy historia- Berlin i Moskwa jednak czasem biorą się za łby, lub przynajmniej stają w obliczu kości niezgody. Właśnie w tej chwili taką kością jest rozszerzanie UE na wschód. Rosja z oczywistych względów na to nie pozwoli.
Ale pozostańmy przy temacie. Ja nadal nie widzę związku między wyborami prezydenckimi a przejazdem motocyklistów.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

              

#1476064

Udana akcja niewpuszczenia ruskich bandytów na motorach jest wyraźnie na korzyść obecnego układu.  Wcześniej Duda strzelił sobie w stopę wygadujac bzdury na temat przetargu MON. Pisałem o tym w poprzedniej mojej notce. Refleksji brak. 

A zakładanie,  że prowokacja z gangiem ruskich faszystów na motorach to było na zamówienie sztabu Komurskiego to absurd.

Pozdrawiam. 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1476021

Nie stawiam wniosków ostatecznych, tylko hipotezy.

 

"To absurd" - udowodnij to.

 

Pamiętaj - cui bono fuerit

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1476033

Witaj

Pozwolę sobie na zdanie odmienne.

I to nie tylko dlatego, że do wyciągania wniosków potrzebna jest

wiedza, a my mamy ją narazie szczątkową.

Wiemy, że dzięki tej akcji, putas sprawdził, jak bardzo dziurawa

jest Polska granica pomiędzy Królewcem a Braniewem.

Wiemy także, że taka okazja daje szerokie pole do

"rozdawnictwa zadań', bo nawet jeśli nie wpuszczono

"liderów", to ktoś wjechał...

Ale narazie jest to czyste gdybactwo.

I dopiero czas pokaże "dojrzałe" owoce...

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1476032

Ależ mój drogi kolego,

 

czy nie można upiec wielu pieczeni przy jednym ogniu? I pomóc Bronkowi i sprawdzić szczelność granic, poupokarzać polaczków i zrobić rozpoznanie szlaków.

3 w 1.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1476034

Tu się zgadzamy:)

Łubianka nie byłaby sobą, gdyby nie skorzystała z takiej okazji

w każdym możliwym aspekcie.

Choć nadal sądzę, że na długofalowe skutki jeszcze trzeba poczekać.

Na Ukrainie coraz bardziej dynamicznie, to pewnie długo czekać

nie będziemy.

Obstawiam,że nie dłużej jak do 15 V - putasowi wRóbel w oczach znika.

Pozdrówka

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1476036

Moim zdanie to także hucpa wymyslona przez oficerów prowadzących prezydĘta i jego kampanię...zastanawiające jest dlaczego np. patriotyczne media jak "GP", niezalezna.pl czy TV Republika tak łatwo dają się w to wmanewrować? Jaki sens ma robienie z przejazdu paru motocykistów wielkiej afery na całe tygodnie? a jak komorowski odsłanial pomnik bojców z 1920 roku w Ossowie to nie była większa granda?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1476042

Witaj

 

To samo pytanie mnie nurtuje. Dlaczego GP, TV Republika, Do rzeczy itp dały się wciągnąć w tą rozpierduchę?

Chyba, że chciały przy okazji swoją własną pieczeń upiec. Powydzierać się trochę na Ruskich i Komo-Ruskich.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1476044

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika lutek został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Pozdrawiam

Lutek
Tankuję na Łukoilu

#1476053