Trzeba zatrzymać potop tej recydywy

Obrazek użytkownika jazgdyni
Kraj

.

 

 

 

  

"Trzeba zatrzymać potop tej recydywy, zanim rozleje się na cały kraj".

To oczywiście niezawodny Niesiołowski u Moniki Olejnik. Przyznam, że chyba jak dotąd, jedyny facet, który intuicyjnie wyczuwa, co tak na prawdę się dzieje. Co się właśnie zaczęło. Widocznie, zgodnie z fachem, ma wrażliwe czułki.

 

Z drugiej strony specjalnie się nie dziwię reszcie jego kolesiów. Nigdy to towarzystwo nie było za bardzo kumate, co nadrabiali chamstwem i arogancją, a na dodatek od niedzielnego wieczoru są w głębokim szoku, jak chory pacjent po odjęciu mu skalpelem ważnego członka.

 

Jednakże zawężanie obszaru tych, którzy jeszcze nie pojmują wagi zdarzeń, wyłącznie do biednych platfusów z Warszawy, byłoby nieporozumieniem. Nawet po prawej stronie sceny wielu myśli, że były to radosne wybory, pierwsze nasze zwycięstwo po dziesięciu latach upokorzeń i nic więcej. Dalej będzie tak samo, tylko teraz my będziemy dyktować.

Otóż nie... Przekonany jestem, że już nigdy nie będzie tak samo.

Chory człowiek Niesiołowski straszy rozlaniem recydywy. Jedno słowo prawdziwe, a drugie fałszywe.

Prawdziwe to – rozlanie. Tak jest, fala powodziowa już nadciąga i jak to woda, która płynie, zalewa wszystkie niziny, w tym również niziny umysłowe. Przed tym się już nie ucieknie, choćby nie wiadomo jakie wały przeciw-powodziowe się budowało.

Słowo fałszywe, bo tak już działa mózg Niesiołowskiego, to recydywa. Otóż nie będzie już recydywy panie Niesiołowski. Będzie coś niesłychanie straszniejszego. Przerobiliśmy już podstawową lekcję policji, że nie atakuje się przestępców bez nakazu i wsparcia.

Wsparcie już mamy. To fantastyczna grupa Polaków, wyborczo określana – "przedział 18 – 29 lat". Wbrew pawłowowskim eksperymentom różnych Owsiaków, Sierakowskich, czy Wojewódzkich nie udało się z nich wyhodować czegoś, na kształt skretyniałych warszawskich hipsterów, jak to uczą Karolak i Kożuchowska w serialu "Rodzinka".

O dziwo! Młodzi Polacy znacznie bardziej cenią sobie wizerunki Inki, rotmistrza Pileckiego, powstańców warszawskich i Żołnierzy Wyklętych. Jakoś tak się z nimi porobiło, może w opozycji do przegranego i skorumpowanego pokolenia czterdziestolatków, że młodzi ponownie zwracają uwagę na uczciwość, godność i prawdę. Mimo tego, że cały ten komuszy neoliberalizm starał się z całych sił, raz na zawsze podstawowe wartości kultury łacińskiej wykorzenić. Cóż... nie udało się.

 

Pola dobrze nie obsadzisz i nie będziesz miał dobrych plonów, jeżeli uprzednio skutecznie nie pozbędziesz się chwastów. O tej rudymentarnej prawdzie, którą zna każdy chłop, zapomniano w 1989 roku. Lub raczej bardzo się postarano, aby tą prawdę głęboko ukryć. No i mamy dzisiaj pole, jakim jest nasza ojczyzna, z rzadkimi kłosami zbóż, za to bujnie pleniącymi się chwastami korupcji, nepotyzmu, starej ubecji, moskiewskich generałów, oligarchów wypasionych na ukradzionych narodowi pieniądzach i polityków o agenturalnej przeszłości.

By polskie pole odżyło i zaczęło wydawać polony, to koniecznie trzeba je odchwaścić. Szkoda, że dopiero po dwudziestu pięciu latach, bo przez ten czas zaraza dobrze się ukorzeniła i będzie więcej roboty.

 

Uważam odchwaszczenie sceny politycznej za absolutny priorytet przyszłego działania. Ale... nie można się za to zabrać po wariacku, bez niezbędnych przygotowań. Pamiętajmy, jak został rozegrany atak na ewidentnego przestępcę, doktora G. lub też na skorumpowaną posłankę Sawicką. To przykłady, co się dzieje, jak chce się walczyć za każdą cenę, nieroztropnie i bez wsparcia.

Toteż tym razem trzeba się dobrze przygotować. A lista zadań narosła i jest niestety dosyć długa.

 

 

Co pan prezydent Andrzej Duda, zwycięzca wyborów, którego sukces już jest pomniejszany, jak to np. oświadczył stary krętacz Rostowski u Rymanowskiego, twierdząc, że to tylko trzy malutkie punkty, a ciągle 48% Polaków lubi i kocha to, co dawała im dotychczasowa władza, ma jak najszybciej zrobić, bo jest to w jego mocy i zasięgu?

Zanim odpowiem, wtrącę tylko, że szanowny właściciel dwóch paszportów znowu się świadomie myli i manipuluje. Ruch Kontroli Wyborów już jest przekonany (vide wywiad z doktorem Targalskim), że państwowa machina wyborcza, tym razem z dużo większym trudem, ale jednak, zdołała naszemu kandydatowi odebrać sporo punktów i w miarę sprawiedliwy wynik powinien oscylować w zakresie 55 : 45 procent, z dużą tendencją w górę dla Andrzeja Dudy. A to już dobre półtora do dwóch milionów głosów przewagi. Poza tym, czy nie jest również ważne zdanie tych 45% obywateli, którzy nie poszli głosować? Przecież to w większości ludzie protestu, którzy nie ufają władzy. A nie ufają przecież w dużym stopniu, bo napatrzyli się na to, co przez ostatnie osiem lat się działo.

I last but not least, jeżeli odejmiemy z tych głosów na Komorowskiego pracowników administracji państwowej – dyrektorów i kierowników, właścicieli firm i przedsiębiorców od lat pasożytujących wyłącznie na państwowej kasie, członków różnorakich rad nadzorczych i ich rodziny, zarabiających rocznie grubo powyżej miliona złotych, wojskowych i służby, gdzie głosuje się na rozkaz, oraz, raczej, jako ciekawostka, wszystkich więźniów i aresztowanych, których mamy około 100 tysięcy (europejska czołówka), to się okaże, że właśnie zdymisjonowanego Komorowskiego i jego zaplecze "kocha" nie więcej niż 30% wyborców. A to jest 15%  trzydziesto-ośmio milionowego narodu.

Takie jest faktyczne poparcie wśród normalnych, choć zagubionych, bo zindoktrynowanych obywateli.

 

Lecz wracając do pytania, które zadałem powyżej – co pan prezydent Duda musi, bo może, zrobić jak najszybciej?

 

Odzyskać telewizję państwową. Wszystkie te liczne TVP. To dzisiaj jaskinia zbójców nadzorowana przez herszta Brauna. Zaprzeczenie dziennikarstwa, namolna tuba propagandowa komuchów i platformersów – dobra, sowiecka szkoła popierania reżimu.

Prezydent Duda powinien dobrze pamiętać, jak prezes Braun wylewnie witał Komorowskiego, a do wówczas równorzędnego kandydata Dudy nawet się nie pofatygował. To pewien charakterystyczny znak mówiący o tym, że pan Braun powinien podążyć za panem Komorowskim do Ruskiej Budy.

A za nim cała reszta funkcjonariuszy, którzy swoim działaniem, dyspozycyjnie, na telefon z siedzib władzy, zdegenerowali dokumentnie, w założeniu polską, misyjną i na wskroś obiektywną, telewizję publiczną.

Pan prezydent Andrzej Duda musi z całą stanowczością, w pierwszych posunięciach odzyskać TVP, żeby móc należycie komunikować się z obywatelami. Uważam to za niesłychanie ważne.

 

A potem, o czym napiszę już osobno, trzeba się będzie wziąść za dalsze solidne odchwaszczanie.

 

Wymiar sprawiedliwości – sądy, prokuratury, służby, a jak ostatnio widzimy, nawet komornicy, wymaga oceny, naprawy i przebudowy. Zaufanie obywateli do organów sprawiedliwości jest niemalże zerowe. I całkiem słusznie. To, co wyprawiają sędziowie, prokuratorzy i policja, którzy czują się całkowicie bezkarni, bo tak ich pięknie strukturalnie umocowano jest raczej działalnością przestępczą, a nie w imię sprawiedliwości.

 

Służba zdrowia – tylko zdeprawowani kretyni mogli uznać, że gwarantowana w konstytucji opieka musi być dochodowa. A o co na prawdę chodzi, dobitnie wyjaśniła posłanka Sawicka.

W mojej rodzinnej Gdyni prywatyzacja i łączenie dwóch niezłych szpitali, wprowadziło tylko niepotrzebny chaos i spadek standardów. Również mam dużą nadzieję, że pan prezydent Gdyni Wojciech Szczurek dobrze się zastanowi, zanim zlikwiduje tak ważny, wielofunkcyjny ośrodek zdrowia na Armii Krajowej, by łakomy teren sprzedać inwestorowi na kolejny biurowiec lub apartamentowiec z mieszkaniami po półtora miliona złotych. Nie ma aż tyle tak bogatych Gdynian panie prezydencie, za to jest potężna armia ludzi chorych, jak również starych wymagających pomocy.

 

Szkolnictwo wyższe – pora przewietrzyć uniwersytety. Liczba zaludniających je pasożytów jest zatrważająca. Co nas lokuje w ogonie światowych rankingów.

Na przykład leśne dziadki z Uniwersytetu Gdańskiego, gremialnie popierające Komorowskiego, gdy Miller stracił na wartości, ci profesorowie bez dorobku i majowi docenci, trzęsący tą uczelnią już dawno powinni być wysłani na zieloną trawkę, bo tylko niszczą szkołę i drastycznie obniżają prestiż.

 

Reindustrializacja i szybki rozwój polskiego (podkreslam – polskiego!) przemysłu. Fanatyczni cwaniacy, a także podobni im ludzie w typie Balcerowicza, za namową durnia Sachsa i miliardera, hochsztaplera Sorosa, uroczyście oznajmili, że nadchodzi era postindustrialna, więc przemysł należy in gremio likwidować. Dlaczego Niemcy, czy Francja nie likwidowały swojego przemysłu? A o czym mówi gwałtowny, ponowny rozwój gospodarki Stanów Zjednoczonych? Co pan na to panie Balcerowicz? Trzeba się też z przemysłu pozbyć tych fatalnych rad nadzorczych. Tych wielomilionowych synekur dla znajomych królika. I tych gangów, tych całych mafii węglowych, czy paliwowych. To przez nich Polska traci dziesiątki, jeżeli nie setki miliardów złotych.

 

Jest jeszcze tysiąc spraw do naprawy na długie lata: edukacja spieprzona maksymalnie, handel, gdzie nie ma wolnej konkurencji, bo jest opanowany przez międzynarodowe sieci i korporacje. No i banki, w 60% już nie polskie, bezlitośnie dojące, nie bogaty przecież naród.

 

Mam bardzo mocne przekonanie, graniczące z pewnością, że pana Andrzeja Dudę, na stanowisku prezydenckim utrzymamy przez najbliższe dzieisięć lat.

A w październiku odzyskamy władzę w Sejmie i Senacie, w tym, z moją osobistą nadzieją, z nowym, młodym ruchem społecznym, który nie dopuści do zasklepienia się w partyjniactwie i będzie czuwał, by reforma państwa  podążała we właściwym kierunku.

 

Wtedy wreszcie zbudujemy kompletnie inne państwo. Nie III, czy IV RP.

Zbudujemy zupełnie nową Polskę, z zupełnie nową Konstytucją, która powinna przejść do historii, jak jej słynna poprzedniczka Konstytucja 3 Maja.

 

 

.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:16)

Komentarze

 Zmiany we wspomnianych dziedzinach są nieodzowne! Po wygraniu wyborów trzeba też dać z rok na pacę prokuraturze, na zbieranie dowodów, a potem skutecznie powsadzać złodziei z PO, już bez szumu medialnego. Skutecznie - nie tak jak wyszło z panią Sawicką...

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1481101

Jestem za i jak najbardzej ZA !

Trzeba odnowic oblicze Rzeczpospolitej i wlasnie nadchodzi ten czas !

Nareszcie zaczelo sie trzesienie ziemi i to jak widac , gdzies w skali 8 Richtera...

Makieta WSI musi runac !

Nowy Prezydent Andrzej Duda , a na jesieni PiS ( ktory zaznaczam nie jest moja wymarzona formacja polityczna)

zapoczatkuja odnowe tej POLSKIEJ ZIEMII !!!

W drugiej turze glosowalen na Andrzeja Dude, na jesieni uczynie to w stosunku do PiS-u.

Nareszcie krok po kroku bedziemy dazyc do normalnosci...

W koncu przyszedl czas, by kumoterstwo, zlodziejstwo, mord, przestaly byc obliczem III RP.

Od trzydziestu lat przebywajac poza krajem i noszac jako Polak glowe bardzo wysoko,

musze kazdego dnia korygowac i walczyc z antypolonizmem.

Na kazdym kroku i wszedzie przez te wszystkie lata musialem ogladac wplyw WSI na polityke zagraniczna.

Bylem wielokrotnie konfrotowany z gospodarczymi wplywami tej zbrodniczej organizacji na kazdym kontynecie naszego

Globu. Przyszedl czas, bysmy znalezli pomost do czasow II RP i wyslawiali piekne imie Polski w Swiecie.

Slowem, bysmy mogli byc dumni z naszego kraju, za kazdym razem, gdy opuszczamy granice naszego panstwa.

pozdrawiam Krzysztof

Szczesc Boze

 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-1

chris

#1481108

Widzisz!

Różnymi krętymi ścieżkami, lecz w końcu drogi nasze się spotkały. Bo cel jest chyba jasny.

Ja już dosyć wyraźnie zasygnalizowałem, że PIS traktuję instrumentalnie. Lewar do zdjęcia poszarpanej opony platformy i komuchów, by koło ponownie mogło się kręcić.

Dlatego też wyraźnie zasygnalizowałem, że w nowym parlamencie niezbędny jest świeży element - to co tymczasowo nazywamy ruchem Kukiza. Bez tego przeobrażenie Polski nie wyjdzie. PO i PIS pójdą do zwarcia, zasklepią się w klinczu, a naród, jak zwykle, g... będzie z tego miał. Musi być element młodych, inteligentnych, a najważniejsze, niezależnych patriotów.

Niech PiS się przekształca. Niech przyciąga nowych ludzi. Cenię Jarosława Kaczyńskiego, ale już pora przestać udawać żółwia i wychylić się pancerza.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1481135

Januszu,

ja Ci nigdy wrogiem nie bylem.

Poprztykalismy sie o Ide i o Wegrzyna...

Wegrzyna znam i wiem jakim jest czlowiekiem, Ida jest mi wstretna i to jest wszystko.

Ja zadnymi kretymi sciezkami nie chodze. Mozna, to wyczytac w kazdym moim poscie.

Dosyc mam czerwonych minusow, wiec nie mozna mi chyba zarzucic, ze wchodze komus w d...

i szukam internetowych kolegow. Dla mnie prawda jest tylko jedna i nie znosze jakichkolwiek kompromisow,

bo w efekcie zawsze sa falszywe...Teraz waznym jest, ze Narod zwyciezyl nad podla klika zloczyncow.

Osobiscie ide zawsze w szeregu z tymi, ktorzy maja Najjasniejsza Rzeczpospolita w sercu,

a nie wypchana kabze cudzymi pieniedzmi...

Teraz waznym jest, by na jesieni pogonic, te swolocz i by nastaly normalne czasy dla rozwoju gospodarki, praworzadnosci,

by postarac sie o starszych i tych, ktorzy umieraja z glodu...bo to sa nasi rodacy...

Chociaz mierzi mnie partyjniactwo, ale na dzien dzisiejszy formacja Brauna nie moze byc zrealizowana,

wiec zyczyl bym sobie , by PiS sam mogl rzadzic i pokazac, co chce dokonac.

Nowa ewentualna koalicja z Kukizem troche mnie niepokoi...zobaczymy co te alianse przyniosa...

Irytuje mnie, ze PiS znowu bedzie skazany na jakies koalicje...i znowu bedzie musial tlumaczyc sie ,

ze nie jest wielbladem...no tak, ale te wszystkie zagrozenia i tak sa lepsze, anizeli obecne bezprawie...

pozdrawiam

Krzysztof

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

chris

#1481161

Krzysztofie,

chyba się nie zrozumieliśmy.

Chodzenie kretymi ścieżkami to przywilej ludzi myślącej. Prosty człowiek idzie prosto.

Więc z mojej strony to był komplement, a jednoczesnie samochwalstwo.

Jak widzisz, ty potrafisz zachować swoje zdanie, a ja swoje i nic sie z tego powodu nie dzieje.

Dlaczego? Bo to są szczere przekonania. Nie ma w tym fałszu i obłudy, a to należy uszanować.

Ile to ja razy wściekłem się na Szumowskiego z powodu jego ukraińskich obsesji, lecz mimo tego nie przestałem go szanować, bo każdorazowo wykonuje olbrzymią robotę. Choć nie podzielam jego punktu widzenia. Za to na inne tematy pisze świetnie i zgadzam się wówczas z nim stu procentowo.

 

Stale poszukujemy. I bardzo dobrze. Nie wstydzimy się prezentować swojej opinii. Pod warunkiem, że jest szczera i nie jest głupia.

W ten sposób cała ta nasza pisanina staje się o wiele bardziej interesująca.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1481246

Dokladnie  prawisz Januszu,

gdyby wszyscy tak samo, to...byloby troche nudno ;-)))

Konsensus jest wazny, konsensus...

no w kazdynm razie jest mi przyjemnie, gdyz  z gruntu rzeczy naleze do ludzi, ktorzy buduja,

a nie rozwalaja...czy niszcza...

Suma sumarum dazymy do nowej pieknej Polski i to jest najwazniejsze.

pzdr.

Krzysztof

ps.

i zrozumielismy sie wysmienicie...

naleze do ludzi, ktorzy chodza zawsze prosto, 

tyle, ze czasami kretymi sciezkami ;-)

, powiklania  po drodze nigdy nie zaslaniaja mi horyzontow,

a te sa dokladnie zdefinjowane...

ps.2  

czy takie sceny nie rownowaza nastawienia Aleszuma ???

uwaga film bardzo drastyczny !

http://antifashist.com/latest-news/24155-fashistybanderovcy-na-glazah-zheny-ubivajut-byvshego-nachalnika-milicii-d

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

chris

#1481275

Witaj

 

Lepiej, żeby się nie odwlekało.

Żeby było jasne - sprawę ochrony polskiej ziemi i ratowanie lasów uważam za załatwioną . Pan prezydent-elekt publicznie przyrzekł.

6 sierpnia Andrzej Duda przejmuje fotel prezydenta. To mu zostawia prawie trzy miesiące współpracy z Sejmem opanowanym przez PO i PSL. Musi natychmiast, w jal najszybszym tempie, skierować do Sejmu gotowe projekty ustaw, które wymienił w czasie kampanii wyborczej - przede wszystkim ustawy o cofnięciu ustawy o podniesieniu wieku emerytalnego, ustawę o podniesieniu kwoty wolnej od podatku z trzech do ośmiu tysięcy złotych. To na pierwszy ogień. Stawia to PO w bardzo trudnej sytuacji. Nie mogą tak po prostu odrzucić tych ustaw, bo przed wyborami parlamentarnymi całe odium spadnie na nich. Są już w narożniku, tylko zadawać ciosy.

Reszta pójdzie sprawnie po kolei, jak już przepędzi się z Sejmu to całe paskudztwo.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1481132

trudno znaleźć obszar czy dziedzinę życia społecznego, która nie wymagałaby odnowy, gruntownej przebudowy czy wręcz zburzenia i zbudowania od fundamentów.

Wszystko to wymaga zaangażowania ogromnych zasobów i czasu. A obawiam się, że niestety tych mamy mało.

Chwasty mają to do siebie, że łatwo się plenią, a trudno się je usuwa. Wyrwane w jednym miejscu i pozostawione bez dozoru, krzewią się ze zdwojoną siłą. Trzeba je wyrwać szybko i jednocześnie, bo inaczej ogród znowu zarośnie. A chwasty zagłuszą zdrowe rośliny.

Jeden Ogrodnik nie da rady. Trzeba mu pomóc!

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Prawda jest cenniejsza od życia

#1481119

Witam

 

To prawda, czeka nas tytaniczna praca. Na miarę odbudowy Polski po pierwszej Wojnie Światowej. Lecz jak nasi dziadkowie i ojcowie mogli tego dokonać, to czemu my nie?

Potrzebna będzie inwentaryzacja. Biała Księga popsutej Polski. A potem ustalanie priorytetów.

Komunizm psuł 50 lat. Ubecja z kolesiami lat 25. A my chyba naprawimy w 20.

 

Chcę widzieć rezultaty!

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1481134

Obawiam się niestety tego kordonu sanitarnego.

Ten scenariusz cały czas mi się kołacze w mózgownicy.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Prawda jest cenniejsza od życia

#1481137

jest czego się obawiać.

Lecz ten kordon eroduje. Pomyślałbyś jeszcze dwa lata temu, że będziemy mieli dwa nowe tygodniki, nową stację telewizyjną, miliony młodych za nami i na koniec - NASZEGO PREZYDENTA?

Ps. NIE POZWOLIMY MU LECIEĆ DO SMOLEŃSKA !

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1481143

Witaj

Dzieło, które opisujesz, to praca na lata

i na polu minowym.

Ale jest coś, co można zrobić NATYCHMIAST, niemal beż kosztów,

a o ogromnej sile działania.

Powinno powstać Prezydenckie Centrum łączności z Polakami.

Np. w formie kont na FB, TT i innych platformach.

Interaktywne medium błyskawicznego działania.

Szybsze od działań gazwybu i innych przekaziorów masowego rażenia.

Proszę Cię, o rozpropagowanie tej idei gdziekolwiek możesz.

Prezydent Duda udowodnił już, że idzie z duchem czasu.

Dajmy Mu nowoczesną broń do ręki.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1481120

To świetny pomysł!

 

Natychmiast przesyłam panu Andrzejowi Dudzie ideę utworzenia stałego serwisu internetowego, obejmującego również facebooka i twittera i zmontowanie młodego zespołu do spraw komunikacji i kontaktów.

Nb. wiem o tym, że pan Andrzej  obsługuje twittera osobiście. To niezłe.

 

Serdeczności

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1481139

Dzięki

Upatruję w tym potężne narzędzie, trafiające również do oddalonych skupisk Polaków.

Bo na "patelni" nie wszyscy mogą być, a w telefon może się zaopatrzyć

KAŻDY Polak zatroskany o los Ojczyzny.

Pozdrówka

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1481147

Witaj

 

Te wybory chyba ostatecznie udowodniły że internet to potęga, a młodzież to siła napędowa dokonującej  się zmiany. Nasz Prezydent powinien to wykorzystać do mobilizacji społeczeństwa wokół rewolucji społecznej, politycznej i gospodarczej. Tu w sieci, pod patronatem Prezydenta, powinna się zorganizować GRUPA NACISKU ... tak ją umownie nazwę (może się przyjmie?). W myśl prostego hasła:  Nie ważne z jakiej jesteś opcji politycznej, ważne co dobrego chcesz zrobić dla Polski. 

Czy to zadziała? Na moim terenie działa od wielu lat :)

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Ula

 

#1481126

To też jest świetny pomysł !!! (copyright by UU)

 

Trzeba się zabrać za naciskanie na Gawriona (sądzę, że nie trzeba będzie mocno naciskać), by w obszarze zasięgu niepoprawnych, stworzyć nową, może chatową, lub forumową stronę GRUPA NACISKU.

Gawrion wie i umie to zrobić. Tylko ludzi będzie potrzeba.

Ja się pracy nie boję? A Ty?

 

Uściski

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1481142

Ja jestem matka Polka - i żadnej pracy sie nie boje :)

A tej dla Polski, póki serce bije nie zaprzestanę.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Ula

 

#1481146

No to Ula,

trzeba będzie trzeba napisać coś mądrego do Gawriona i zarazić go naszą chorobą.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1481148

Zacznijmy od Niepoprawnych i FB - a równolegle propagować ideę na Twitterze i innych portalach społecznościowych. No i masowo zachęcać do tworzenia grup w całej sieci. Centrum Grupy Nacisku  stworzyć trzeba pod patronatem Prezydenta i z jego udziałem.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Ula

 

#1481151

Wspieram!

Myślą i działaniem.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1481155

myślimy

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

hobo

#1481268

od pana andrzeja Dudy, że będąc już urzędującym prezydentem będzie korzystał z przysługującego mu prawa do występowania w TVP. Pytanie, po co? Po to aby w sytuacji gdy przegrani będą mu rzucać kłody pod nogi gdy będzie chciał coś zmienić na lepsze, mógł społeczeństwo poinformować kto i w jaki sposób mu w tym przeszkadza.  Nie ma bowiem nic gorszego jak niedoinformowane społeczeństwo. A w dzisiejszych czasach ludzie są tak przyklejeni do ekranu telewizora, że grzechem byłoby nie wykorzystać takiej możliwości do kontaktu.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#1481207

Witaj

 

Nie o to mi całkiem Szpilko chodziło.

TVP zgodnie z ustawą, jest opłacana z pieniędzy wszystkich obywateli (choć to niekonstytucyjne). Jako telewizja narodowa i misyjna musi być wzorem obiektywizmu i najwyższych standardów.

Czy jest tam miejsce dla Lisa, Smoktunowicz czy Tadli? I jeszcze wielu innych. A czy panowie - Braun, prezes TVP i pan Dworak, szef KRRiT to ludzie obiektywni i niezalezni? Nie, to paryjni aparatczycy ścisle obecnie związani z partia władzy, PO.

 

Tak być nie może. Prezydent ma moc przywróćić TVP (a także Polskiemu Radiu) należyte standardy i prestiż.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1481240

się wmanewrować w jakiś POPIS -bis

Pozdr.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

hobo

#1481266

Nie ma takiej opcji. Nikt w PiS nie będzie legitymizował tych 8 lat przekrętów i niszczenia Polski. No i pamiętaj o Smoleńsku !

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Ula

 

#1481330

z natury jestem nieufny, a ludzie są słabi...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

hobo

#1481409