Korwina droga na salony

Obrazek użytkownika jazgdyni
Humor i satyra

Zmarł nienawistny staruszek. Zrobił się wakat. Pilnie poszukuje się następcy. Testuje się kolejnego pajaca – Janusza Korwin Mikke.

 

Nieudolność i autentyczną nędzę sprawujących od ośmiu lat władzę trzeba maskować i przykrywać różnymi cyrkowymi sztuczkami, modnie dzisiaj nazywanymi pijarem. Żeby nie było wątpliwości, to wspólczesne świństwo pijar nie pochodzi od Zakonu pijarów – potoczna nazwa Zakonu Kleryków Regularnych Ubogich Matki Bożej Szkół Pobożnych (Ordo Clericorum Regularium Pauperum Matris Dei Scholarum Piarum) czyli Zakonu Szkół Pobożnych, tylko od amerykańskiego wynalazku: PR – Public Relations, który u nas oczywiście został twórczo udoskonalony i uzupełniony, szczególnie o cenne prace NKWD, KGB, SB i Informacji Wojskowej.

 

Tak sobie ci spece od propagandy i wizerunku, cwaniaczki w garniturach po pięć tysięcy od Hugo Bossa i Ermenegildo Zegny wykombinowali, że najlepiej mankamenty władzy przykrywa jeden krzykliwy idiota, na którym się koncentrują oczy gawiedzi i któremu spocone zespoły propagandzistów przygotowują chwytne zawołania, jak "dyplomatołki", "dorżnąć watahy", "zimny lech", "bydło" i jeszcze parę.

 

Świętej pamięci Bartoszewski był na tej pozycji niezastąpiony. Co byśmy nie powiedzieli, dla gawiedzi był to niekwestionowany autorytet. Auschwitz, Powstanie Warszawskie, wysoka ocena Berlina i Tel-Avivu. Mógł więc w krytycznych momentach bluznąć na przeciwników, a jego wiek i właśnie ten niekwestionowany autorytet nakazywał te bluzgi przyjmować z pokorą, wytrzeć twarz ze śliny, która przy tej okazji gęsto pryskała i schylić z szacunkiem głowę.

 

Ten nasz śmieszny establishment miał zawsze więcej tego typu harcowników, ale po kolei, bo to trudna i wyczerpująca praca, wypalali się i gaśli, jak świece na wietrze.

Nie wiem, czy ktoś jeszcze pamięta; platfusy miały takiego śląskiego reżysera, też starca, o nie ustalonym nazwisku Kutz, czy Kuc (autentycznie nie wiem). Potrafił bluznąć na polską hołotę i mohery w odpowiednim momencie. Ale się wypalił i system odstawił go od cycka.

 

Był jeszcze ten przygłup z Biłgoraja. Czysta pijarowska plastelina. Albo dobrze przeżuta guma balonowa. Mógł być wszystkim i powiedzieć wszystko. W zależności od potrzeby. Od prawa do lewa. Od skrajnej katolickiej dewocji, sekciarstwa omalże, do lewackiego libertynizmu. Produkt aparatu platfusów zdolny do przeobrażenia się w jedną noc i wyciągany z pudełka w każdym krytycznym dla partii i władzy momencie. Trzeba przyznać, że jego wizerunek clowna, który chce być ważny i poważny nawet się gawiedzi podobał. Zebrał nawet sporą grupę motłochu i marginesu, który zawsze i wszędzie istnieje. Zazwyczaj dobra kucharka odkraja brzegi upieczonego placka i je wyrzuca. Nasza władza nie jest dobrą kucharką i te marginesy trzyma na wsjakij słuczaj, jak mówią przyjaciele.

Ale i Palikot zdechł. Albo go zdechnięto. Tego nigdy nie można być pewnym, bo tam jest taki zwyczaj, ze mają na każdego błazna haki i zawsze nagle może przyjść jakiś major i oznajmić mu: - Zamknij ryja! I nieszczęśnik musi zamilknąć, choć go świerzbi jak cholera, by jeszcze trochę popyskować i dać się kamerować Kolendzie, czy innej Stokrotce. Choć nie... Stokrotka zawsze poda mu pomocną dłoń, jakby między nimi istniał tajemny związek. A dama ta jest nie byle kim w przemyśle pijaru. Szczególnie czarnego, dlatego jej goście zazwyczaj stanowią gady z Galapagos, które plują na duże dystanse trującym jadem.

 

Wypalił się też Stefan. Ten od szczawiu. Nikt mu już nowych tekstów nie pisze, więc w kółko powtarza się nudno. Słyszałem plotki, że odstawienie Stefana zalecił słynny okulista z rządowej kliniki w obawie wypadnięcia obu oczu z orbit.

 

Jak widzicie państwo, dobrego błazna wcale tak łatwo nie jest znaleźć. A musi być. Koniecznie. Inaczej gawiedź zacznie się interesować sprawami, o których nie muszą i nie powinni wiedzieć.

Sytuacja dzisiaj jest dosyć krytyczna, bo do wyborów już tylko dwa tygodnie. A mega – błazen, którego mają zasłaniać te inne błazny, coś cienko przędzie. No i biedak ma pecha, jak cholera. Czego się dotknie, to spieprzy, gdzie pojedzie, to gwizdy. Nawet stara góralka mu nagadała. Niedobrze...

On tego oczywiście nie jest w stanie zrozumieć. Bo to przecież wolterowski prostaczek - L'Ingénu. Raz mu wbito do głowy, że "Miarą wszystkiego jest sukces" i "Jak mnie wybierają, to znaczy, że mam racje", ze pojadę trochę Wildsteinem. I trzyma się tego chłopina, jak pijany płota ( albo – prezydent żyrandola, by było aktualniej).

Lecz jego prowadzący nadzorcy i aparat wspomagający widzą, że jest kiepsko i trzeba uruchomić środki kryzysowe.

Jako, że już byłego ministra sprawiedliwości i prokuratura generalnego Zbigniewa Ziobrę będą stawiać przed Trybunałem, to wcale się nie zdziwię, jeżeli również przed Trybunał nie wezwą w przyszłym tygodniu Jarosława Kaczyńskiego.

Ale to mało. Ciągle mało.

 

No i ten nagły wakat po Bartoszewskim. Na gwałt szuka się zastępstwa. Wajda i Olbrychski zużyci. Poza tym, oni nie wygenerują dodatkowych głosów.

W chyba skrajnej desperacji macherzy od ustawiania polityki i wyborów próbują  zastąpić zmarłego Mistrza z samego jądra, postacią chyba atrakcyjną na najbliższe dwa tygodnie – Januszem Korwinem Mikke. Jak się nie uda, to sam zniknie w tej swojej brukselskiej synekurze, a jak się uda, to się go kopnie w dupę, bo Moskwa i Berlin na to pozwalają.

 

Rzeczony cymbał Mikke wstępny test już przeszedł. Jak wiadomo, każdy, kto ma aspiracje do establishmentu warszawki, musi przejść przesłuchanie na kanapie u podtatusiałego małolata, Jakuba Wojewódzkiego (ksywka Powiatowy). I Korwin właśnie był testowany. W trosce o swoje zdrowe zmysły, bo dwóch takich błaznów na raz to masakra, programu nie oglądałem. Ale sam fakt posadzenia JKM na tej kanapie już dużo mówi.

 

Korwin Mikke potrafił zgromadzić sporą grupę młodych durnych, inteligentnych wyborców. To nie sprzeczność durny vs. inteligentny. Młodość zawsze i wszędzie jest durna. Powoduje to brak doświadczenia życiowego i idący stąd niedobór wiedzy i mądrości. W rezultacie łapią się oni na proste logiki i rozwiązania. Bo im tak, na szybko pasuje, a jeszcze nie mieli okazji dowiedzieć się, że życie i świat są znacznie bardziej skomplikowane, Na tym haczyku właśnie Mikke żeruje od lat. Może to przypadek, ale jest to wręcz podręcznikowe postępowanie starej, dobrej kagiebowskiej szkoły.

No dobrze, ale dlaczego inteligentni? Taki paradoks młodości. Mniej inteligentni, albo niewystarczająco inteligentni, oraz wybitnie inteligentni, dobrze wiedzą, że lepiej słuchać się starszych, doświadczonych. A ci już Korwina rozszyfrowali 30 lat temu. Natomiast inteligentni mylnie zakładają, ze są mądrzy i jak gęsi karmione przez lejek kluskami, łykają proste i para-sprawiedliwe prawdy guru JKM.

Było nie było Korwin Mikke zawsze ma wokół siebie sporą gromadkę geniuszy. Karną i posłuszną na miarę swojej inteligencji.

Służby specjalne i ratunkowe strażnika żyrandola już dobrze wiedzą, że Komorowski ma drugą turę wyborów, jak w banku. I co jest najokropniejsze – przed wyborami w 2005 roku, Tusk też miał podobną przewagę nad Lechem Kaczyńskim w stosunku 45:30, by potem sromotnie przerżnąć w drugiej turze. Trzeba więc na gwałt zbierać siły i głosy na drugą turę. I tu właśnie bardzo potrzebni są "inteligentni" Janusza Korwina Mikke. To karne oddziały, te Mikkego i jak wódz im poleci: - Głosujcie na Bronka! – to zamkną oczy i postawią krzyżyk, albo ptaszka, we właściwym miejscu.

 

Czy Janusz Korwin Mikke zajmie miejsce Bartoszewskiego u boku Komorowskiego i Kopacz, jak służby opiekuńcze mu to zaproponują? Może nie będzie miał wyjścia... Moskwa haki pewnie ma.

 

 

.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.2 (głosów:23)

Komentarze

Bardzo mnie ciekawią powiązania śp. Władysława Bartoszewskiego z Fundacją Adenauera, od 25 lat wywierającą silny wpływ na polską politykę. Nie można niestety znaleźć zbyt dużo materiałów na ten temat.

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-2

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1475714

Swoją drogą to dobry omen -pogrzeb dziadowszczyzny jeszcze przed I turą- tak się gorączkowo przejmował ryzykiem ,że inny prezydent jego trupa pożegna. 

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0
#1475722

A nie myślisz, że to wszystko było przygotowane i wyreżyserowane?

Nie podejrzewam wprawdzie seryjnego samobójcy, ale zawsze...

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-2

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1475725

Pawulon powiadasz?

Bądź co bądź, mieli go pod ręką...

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1475737

Albo mu nagle pokazano realny portret Jarosława i... apopleksja gotowa.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1475742

Przyznam się, że miałem odmienne skojarzenie.

Wiedząc, jaką nienawiścią darzył rtm.Pileckiego, wiele już razy

zastanawiałem się, czy przyczyną nie była WIEDZA Rotmistrza.

Także i to mnie nurtuje, czy powodem tego politycznego

morderstwa była wiedza o kapo obozowych w szeregach

najwyższych władz prlu.

O niejakim Cyrankiewiczu coś wyciekło.

Ale kto jeszcze - o tym grobowa cisza.

Sądzę więc , że od pawulonu lepszy byłby portret Rotmistrza.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-1

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1475750

To prawda, Rotmistrza on nienawidził. Oczywiście Auschwitz.

 

Pzdr

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1475759

Nie ma gorętszej nienawiści, niż ta jaką darzy zdrajca i przeniewierca

świadka swoich czynów.

Gdyby w nim pozostał jakiś okruch ludzki, jakaś odrobina

przyzwoitości, wtedy powinien był choć spróbować się

wytłumaczyć, wyspowiadać.

Ale gdy się chce błyszczeć salonową gwiazdą,

wtedy pozostaje już tylko zapiekła nienawiść.

I to własnie dlatego, to co mają "oświeceni" w korzeniach,

tak bardzo rzutuje na ich kolejne działania.

I to zostało wykorzystane przy kanciastym stole.

Wybór - celeburek albo kapusta.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1475763

To owe "tajemnicze" zwolnienie z obozu ze względu na zły stan zdrowia. Z podobnego powodu zwolniono Bartoszewskiego z więzienia stalinowskiego. Być może naprzykrzał się strażnikom:-))))

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1475772

Ja też widzę tutaj pewną paskudną tajemnicę. Hitlerowcy ot, tak nie wypuszczali z obozu na chorobowe. Może wypłyną jakieś dokumenty ku pohańbieniu zmarłego B ?

 

Pzdr

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1475776

Były już takie sygnały, ale błyskawicznie kneblowane.

Między innymi ujawnił się świadek, który kwestionował

wersję staruszka o jego pobytach w Warszawie.

Twierdził on, ze w tym czasie plujka przebywał w Lublinie.

Mnie nurtuje jeszcze jedna ciekawostka, a mianowicie

czas, w którym "wyhodowano" legendy.

Czy nie miało to przyczyn w oczekiwaniu na wymarcie

żyjących świadków?

Kreacja "bohaterów" trwała długo i była wyprowadzona z

"białych plam".

Może trzeba byłoby się przyjrzeć innym "cudownie

ocalonym" z beznadziejnych opresji?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1475779

Nigdy nie traćmy nadzei. W historii czasem coś wypływa po latach.

Tak, jak to, ze nasz noblista to był pedał.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1475786

Historia historią, nadzieja nadzieją, a "podrapać" warto.

Szczególnie, kiedy ma się tak okazałe pazury :)

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1475787

No nie... teraz przesadziłeś !

Widziałeś kiedyś leniwca atakującego pazurami?!

Może tylko trochę się pdrapać za uszkiem.

 

Nie poważnie... Teraz to tylko kwestia czasu, jak coś wypłynie.

 

Zdrufko

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1475792

A dyć ja tylko za uszkiem drapię.

Czasem mię się tylko jakieś karaluchy między pazdury wkręcą,

to i przez sen rozduszę:)

PS

Też z uwagą czekam...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1475798

Witaj

 

Już dawno zauważyłam korwinowskie amory robiąc ten mem

 

Oczywiście JKM wejdzie w buty śp. prawie profesora - do tego był szkolony, a gdzie, to nie muszę tłumaczyć :)

Na bieżąco mu płacą za taką ewentualność, choćby fuchą w UE. Żal tylko młodych, bo to kolejny "giertych" który na ich plecach idzie po trupach do koryta.

Tak więc nie dajmy się nabrać "krulowi" - bo jak tylko sitwa potrzebuje wsparcia, natychmiast wyciąga pomocną dłoń:

 

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-2

Ula

 

#1475723

Witaj

 

Centrala trzyma Korwina w odwodzie już od 30 lat. Właśnie na takie momenty, jak teraz.

Bardzo jestem tez ciekaw, czy nie wróci on na NEon24, gdzie onegdaj publikował. Zgrane trio Opara, Tymiński i Korwin. Ciagle brakuje czwatego do wista. Grucha jest tylko od zmienania popielniczek

 

Uściski

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1475724

@Jazgdyni

Oczywiście że "krul" wróci na "niełon" - ostatnie zmiany w tym ścierwomendium świadczą właśnie za tym, że szykuje się tam grunt pod wiele projektów wsparcia dla "partii komoruskiej".

 

EDIT

Odnowiłam mem z postu wyżej.

 

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
-2

Ula

 

#1475726

Starzy kumple z jednego departamentu...

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1475733

Piekne foto droga Pani! Mam nadzieje,ze juz niedlugo nie bedziemy okladac tych czerwonych facjat! Pozdrawiam!

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1475771

Nie zechciałabyć umieścić (ja nie potrafię) tego na fejsbuku Dudy? Tam korwinowcy działacze  jak u Haszka "Nachalne są te k... i zuchwałe". Jatrzą i kłamią.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1475888

To sie da zrobić, wobec tego jeszcze dzisiaj cyknę fotkę i to nie jedną :)

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Ula

 

#1475908

.... no, no Autorze, nie doceniasz ciężaru gatunkowego tego Indywidum. 

Alfons wraca na NeŁono po intensywnym szkoleniu u swojego opiekuna, Mietka Wachowskiego.

Chłopaki  "bedo"  ochraniać pozycji Komorowskiego -" własnom piersiom" -

Jak wiesz Grucha ma do pomocy słynnego wiejskiego Głupka z Rabki .

Jeśli idzie o meritum ;

Tia, "wesoły dziadzia"  wybrał wolność. Diablęta przewiozły go na drugi brzeg.

Jest przed obliczem Sprawiedliwego ......alle jak wiesz-

 - NATURA HORRET VACUUM !!

W kolejce do funkci naczelnego opluwacza Polaków, jest nie tylko JKM,,,,ale również depczą mu po piętach ;

Niesiołowski, Palikot, Hartmann i paru pomniejszych, którzy już przestali się maskować w miłości do Putina.

3maj się i spokojnej Niedzieli,

Marek

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-2
#1475734

Witaj Marku przy niedzieli

 

Grucha dostał ścierwo. Jak to o gadaczce napisałem, Rikardo dostał nową dzidzię - Sputnik.ru czy .pl. NEon to był projekt studyjny, już porzucony.

Dano go teraz gówniarzom do zabawy; dano, jak znoszone trepy. Ale one, całym hurtem juz też na sputnik poleciały i już tam się moszczą. Jest już Grucha, cienki bolek Ljuszyn, Alfons (dobrze wiemy... biedne dziwki), KAWASAKI z łysymi oponami i dajka Słoneczko.

Putler swoich nie porzuci. A zgryzota już była okrutna.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-2

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1475743

Witaj

Pozwolę sobie poruszyć temat owych "klusek'

do karmienia gęśnika.

Spreparować je musiał kreml, bo cóż widać, kiedy

się "smakołyk " rozetrze?

Otóż, JKM jawi się jako tak bardzo "antysystemowy",

że aż utrwalacz władzy waciaków nad Wisłą.

Skąd to wynika?

A z bezwarunkowego wsparcia polityki putasa.

Nie jest to już tajemnicą, że zarówno nadwiślańskie sowiety,

(w typie bezpieki i utrwalaczy władzy ludowej), jak i

cała armia kapustów, nadal pozostają w szeregach

agentury uzależnionej od kremla poprzez "dokumentację".

Skoro więc "antysystemowy" JKM deklaruje "walkę"

z systemem, to robieniem oka do putasa sam swoim

słowom zaprzecza.

Zaprzeczeniem jego słów jest także jego ścieżka,

od zawsze prowadząca młodych w maliny.

Nie zaskoczy mnie także powrót do wileckich oparów,

przecież po to zostały stworzone, aby się ster

nie wymknął z rąk PRO MILITO.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1475735

Popatrz tylko na pierwszą stronę Głosu Rosji - komentarz zbędny.

 

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1

Ula

 

#1475736

Witaj

To tylko jeden z głębokich skłonów raba przed carem.

Do oligarchów też ukłon wykonał, obiecując im Polskie lasy.

No ale dla nas też coś zostawił.

Wspaniałomyślnie pozwoli wchodzić do lasu z biletem.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1475738

.... witaj zacny *Leniwcze*.

Jest mi niezręcznie....., ale chyba nie posądzisz mnie o kadzenie - bardzo sobie cenię Twoje znakomite komentarze !!

Ale pozwolę sobie zgłosić Cię do nagrody "złotej , Niepoprawnej czcionki", za Twoją stopkę :

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Niech żyje i się rozwija Grzegorz Braun.

Za gażę z produkcji filmowych.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Kapitalne, dowcipne i pełne politycznej kultury !

ps.

Ja też mu tego życzę.... przynajmniej przez następne 5 lat . Niech obrośnie w zdrowe piórka :-))))

pps.

......jeśli ktoś spotka PT. *Markową* - proszę o przekazanie moich ukłonów .

Marek S.

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3
#1475741

Do dobrego komentarza, podstawą jest kierowanie się prawdą.

A Pan Jezus wskazał nam, jak odróżnić prawdę od fałszu.

Prawda jest tylko taka, która nikogo nie krzywdzi.

 

Prawda zaś wymieszana z fałszem, jest bardziej szkodliwa od fałszu

w czystej postaci, bo zawsze prowadzi do jeszcze większych krzywd.

Podsumowując:

Podstawowo jest tylko czerń i biel - reszta to tylko odcienie brudu.

 

Pan GB nie zaprząta specjalnie mojej uwagi, bo zapewne stryjek,

Juliusz - wspieracz systemu, nie pozwoli mu zginąć...

Pozdrawiam

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-2

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1475744

Przyłączam się!

 

Też się zachwyciłem tą stopką. Wyborna.

 

Oczywiście również ukłony dla "Markowej".

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-2

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1475747

bezapelacyjnie należy się nagroda, ja też kłaniam się @Markowej tak przy niedzieli

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1
#1475770

Uważaj!

 

Już nie Głos Rosjii, bo było to za bezczelne, tylko Sputnik !

 

Wszyscy nasi opiekunowie już tam są.

A JKM jest stałum felietonistą.

 

Uściski

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1475746

Z pełną premedytacją wkleiłam po staremu, to tak na wszelki wypadek. Jestem pewna, że za chwilę putlerki zaczną linkować na ten portal do swoich wypocin, więc warto natychmiast im przypomnić to przepoczwarzenie :)))

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-1

Ula

 

#1475756

JKM to swoje zadanie otrzymał chyba już od Chruszczowa. Ile biednych "inteligencików " omamił?

Biedacy nie wiedzą, że tak karmione gęsi przerabia się na wątróbkę.

 

A PRO MILITIA i ich człowiek Ricardo, olewają neon i pompują ruskiego sputnika.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1475745

I zostawią biednego rasPawkę na pastwę Niepoprawnych?

A co z poljeznymi, o których trybik tak bezczelnie wykrzyczał,

gdy odpadał od fleka?

Nic się w historii nie zmieniło.

Tak jak lenin gardził dobrowolszczikami, tak i putas

ocenę odziedziczył.

Modelowe "stosunki" niedźwiedzia z zającem:)

Pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1475749

Zamiana z pro Niemieckiego,na pro Ruskiego.

Opcja kacapska red bula, wraz z WSI, zaczyna usuwać opcję Niemiecką, jeszcze Schetyna zostanie premierem, a Tuskowi wraz z Koparą znikną.

I V kolumna kacapska stanie się faktem.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1475758

Witaj

To może być tylko niezdecydowanie.

Po której stronie Wisły zamierzają pozostać.

Putas obiecuje wiele, ale może zabić.

A u makreli, będą tylko małym trybikiem

w kanclerskiej machinie.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1475760

Wiesz dobrze że z tej kacapskiej mafii, nie da się wyjść, chyba że nogami do przodu.

Więc red bul musi dalej walić i bić POkłony, a obstawił się w swojej kancelarii, samymi towarzyszami z KC PZPR, takimi jak towarzysz Nałęcz, więc opcja kacapska.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1475765

:)))

Też sie zastanawiałem, czy to doradcy,

czy bardziej nadzorcy...

Miał bolek kapciowego, ale obecny już TAKIM

intelektualistą nie jest.

Muszą go "doradcy" pilnować w czterobrygadówce:)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1475768

Nie...Bredzisław poprzez wsi od początku zwiazany jest z Kremlem. To Kreml polecił Tuskowi zrezygnować i wskazał na Bula. Opcja szkopska to tyko tak przykrywka.

Wg. mnie Moskwa i Berlin idą ręka w rękę i tylko stwarzają pozory róznic poglądów.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1475777

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

I to ich zasadniczo różni.

Nie mogą się dogadać, w jakim języku będzie się mówić nad Wisłą.

I bynajmniej nie chodzi im o Polski.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1475781

 

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1475773

Witaj Janku

 

A ja powiem - płatnicy różni, ale cel ten sam - powolna likwidacja RP

 

Serdecznosci

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1475778

... ale jakże inne drogi i metody. W zasadzie te drogi i metody miałem na myśli. Źle to ująłem. "Złotousty" feflun Bartoszewski chciał nas wykończyć - mając za sobą Izrael i amerykańską diasporę żydowską, a JKM... sowietów.

 

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1475794

A mnie ciagle dręczy ta Fundacja Adenauera, gdzie Bartoszewski intensywnie działał.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1475809

Nie wiem czy czytałeś ten świetny tekst śp. Jacka Maziarskiego. Nawet jeśli czytałeś to polecam Tobie i wszystkim. Odsłania kulisy manipulacji i wpływu na wyniki obcych sił - właśnie poprzez fundację KA:

http://niepoprawni.pl/blog/138/jak-zmanipulowano-wybory-2007-roku

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1475846

Witaj

 

To było w 2007. Potężny przekręt przy niemieckiej pomocy. Teraz jest 2015. Coś może rozliczno? Albo chociaż nagłosniono? Ja ciagle, tak samo jak 8 lat temu, szukam informacji o fundacji Adenauera.

Są w Polsce siły, o których mało wiemy. I siły te mają setki podporzątkowanych instytucji, jak choćby Wielka Orkiestra Owsiaka, czy Lewiatan pani Bochniarz.

Na hasło : - Ratuj Bronka! - oni powtórzą manewr z 2007. Jeżeli Berlin jeszcze chce Bronka popierać.

Kto więc głosuje w tym kraju? My? Wolne żarty.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1475860

W temacie nowych operacji wokół fundacji...

Zupełnie świeże a z wyborami jesiennymi skoordynowane:

http://wpolityce.pl/polityka/242351-petru-z-balcerowiczem-i-frasyniukiem-zaloza-partie-buntu-kopacz-miller-kaczynski-zupelnie-oderwali-sie-od-rzeczywistosci

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1475875

Już czytałem - nowy projekt :D Aktualny się zużył :D

Myślę że po raz kolejny to nie przejdzie.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1476109

Witaj

Z aktualizacji - do "budowniczych" dołączył Olechowski.

A ja nie ignorowałbym tego.

Jeśli przyjąć, że w pierwszej turze "dopompują" JKM,

Dudzie urwą kilka procent w ramach "cudów" i

równie cudownie te głosy odnajdą się brunkowi...

Będzie kanał.

Kilka miesięcy nagłaśniania "reformatorów" i

znów wybory parlamentarne we mgle,

ale na kursie i na ścieżce.

A opozycja "wstydzi się" nazywać rzeczy po imieniu.

Nie wiem, czy czytałeś, a myślę że warto:

http://bezdekretu.blogspot.com/2015/04/komorowski-w-cieniu-moskwy-1.html

Jest 2 części, a fakty tam zawarte powinny już być sprayem na murach

pisane, bo jak na dziś, to mamy poważną defensywę.

Pozdrawiam

PS

Nieco wydrapałem o fund. Adenauera, pojedynczo nic specjalnego,

ale całościowo mocno uderza:

http://wpolityce.pl/polityka/123899-niemieckie-fundacje-a-obecna-wladza-spis-akcji-fundacji-adenauera-przypomina-kronike-dzialan-platformy-obywatelskiej

https://marucha.wordpress.com/2014/04/30/jak-daleko-siegaja-macki-fundacji-adenauera/

http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=3013#.VT91NfAcVqA

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/zjednoczone-emiraty-arabskie-zamknely-biuro-fundacji-adenauera/74whw

http://www.puls.uni.lodz.pl/numery/20/adenauer.html

http://niezalezna.pl/55478-utrzymanki-niemieckiego-rzadu-nieustajace-zrodlo-pieniedzy

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1476116

Dobra robota. Temat nadaje się na osobny, obszerny artykuł. 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1476121

Od mlodych to wara. Prosze nie obrazac mlodziezy. To oni demonstruja przeciw nie rzadom w Polsce. Jasne ?!!!  Ta mlodziez trzeba chronic i uczyc na POLSKICH PATRIOTOW.

Rozaniec, karabin, Bog, Honor i Ojczyzna.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

casey

#1475854

Młodych trzeba chronić przed Korwinem, Giertychem i innymi bałamutnymi przekrętasami, (STOP, koniec przykładów, dałam słowo że nie będę sie czepiać niektórych prawicowych polityków) ... którzy się szwendają pośród narodowej młodzieży.

Na szczęście, coraz więcej młodych ludzi zdaje sobie sprawę, że lubelskie poparcie partii JKM dla sitwy, to dopiero początek wyborczych przekrętów. Dlatego sądzę, że wynik wborczy JKM i Brauna razem, bedzie poniżej 5% - i oby jak najmniej.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Ula

 

#1475866