KOBIETA I MĘŻCZYZNA

Obrazek użytkownika jazgdyni
Kultura

16 maja 2020 5:24

Wbrew pozorom wymiana Kidawy Błońskiej, osoby która ma w sobie sto razy więcej przysłowiowej kobiecości niż, powiedzmy, Angela Merkel, na niewątpliwego trutnia i aroganta Czaskoskiego, to duży błąd.

 

Duży błąd z punktu widzenia socjologicznego i kulturowego.

 

PIS jaki jest taki jest, ale nie można powiedzieć, że jest chamski, wulgarny i prostacki i nie okazuje szacunku i nawet rewerencji w stosunku do kobiet. Prezes Jarosław Kaczyński nigdy by na to nie pozwolił.

 

Dlatego dla PISu pani Małgorzata Kidawa Błońska była trudniejszym przeciwnikiem, bo wobec niej, cała partia władzy wraz z sojusznikami, musiała się porządnie zachowywać.

Pozbawiona więc była możliwości używania połowy artylerii zazwyczaj używanej w kampaniach wyborczych. Lub mówiąc, przepraszam, wulgarnie, językiem używanym w całym antypisie (może za wyjątkiem Biedronia), nie można było w żadnym wypadku pani MKB ścisnąć za jaja, przywalić z bani, albo dać zwykłego plaskacza.

 

Ku radości twardzieli i pisowskich kowbojów, wszystko to teraz w stosunku do Czaskowskiego jest dozwolone. Deputy sheriff Bielan zresztą już to zapowiedział.

 

Niniejszym ogłaszam, że sezon polowania na Czaskoskiego właśnie się rozpoczął.

 

 

Ps. Aha, zapomniałem dodać, że naganiaczem będzie polityczne dziecko we mgle, kandydat Hołownia. A może nawet całe TVN?

 

PPs. Warto również przypomnieć, że to człowiek Gerge Sorosa. Jego stypendysta w Oxfordzie w 1995.

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)

Komentarze

- przedwyborczych a Czaskoski około 50% - w tvn w porywach z 60%.

Tu nie ich trzeba badać i analizować tylko stan umysłu polskich obywateli czy przypadkiem ktoś im nie zrobił potajemnie zastrzyku "głupiego Jasia" ?

Żydowskie nazwisko Kidawa wzięło się od powiedzonka - "kij dawaj" ! oboje mają żydowskie korzenie. Tak to się sprawy mają.

Vote up!
2
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1630204