KOBIETA I MĘŻCZYZNA

Obrazek użytkownika jazgdyni
Kultura

Wbrew pozorom wymiana Kidawy Błońskiej, osoby która ma w sobie sto razy więcej przysłowiowej kobiecości niż, powiedzmy, Angela Merkel, na niewątpliwego trutnia i aroganta Czaskoskiego, to duży błąd.

 

Duży błąd z punktu widzenia socjologicznego i kulturowego.

 

PIS jaki jest taki jest, ale nie można powiedzieć, że jest chamski, wulgarny i prostacki i nie okazuje szacunku i nawet rewerencji w stosunku do kobiet. Prezes Jarosław Kaczyński nigdy by na to nie pozwolił.

 

Dlatego dla PISu pani Małgorzata Kidawa Błońska była trudniejszym przeciwnikiem, bo wobec niej, cała partia władzy wraz z sojusznikami, musiała się porządnie zachowywać.

Pozbawiona więc była możliwości używania połowy artylerii zazwyczaj używanej w kampaniach wyborczych. Lub mówiąc, przepraszam, wulgarnie, językiem używanym w całym antypisie (może za wyjątkiem Biedronia), nie można było w żadnym wypadku pani MKB ścisnąć za jaja, przywalić z bani, albo dać zwykłego plaskacza.

 

Ku radości twardzieli i pisowskich kowbojów, wszystko to teraz w stosunku do Czaskowskiego jest dozwolone. Deputy sheriff Bielan zresztą już to zapowiedział.

 

 

Niniejszym ogłaszam, że sezon polowania na Czaskoskiego właśnie się rozpoczął.

 

 

Ps. Aha, zapomniałem dodać, że naganiaczem będzie polityczne dziecko we mgle, kandydat Hołownia. A może nawet całe TVN?

 

PPs. Warto również przypomnieć, że to człowiek Gerge Sorosa. Jego stypendysta w Oxfordzie w 1995.

 

 

 

.

 

 

 

 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.2 (głosów:26)

Komentarze

Platforma istnieje już tylko dlatego, aby pilnować, by trupy nie wypadały ze starych szaf.

Tusk - Nie wybieram się do Brukseli

Kidawa - nie zamierzam rezygnować

Budka - Kidawa jest i będzie naszym kandydatem

Trzaskowski - Nie będę kandydował, mam umowę z Warszawiakami .........rozumiem i szanuje

Podoba mi się!
19
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1630583

Ty to widzisz i wiesz. Ja to widzę. A ta lewacka antypisowska ciemnota (tutaj też) w ogóle tego nie chce wiedzieć.

Podoba mi się!
15
Nie podoba mi się!
-3

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1630585

Wielki obciach głosować na "czaskowskiego"...oczka rozbiegane jak przed egzekucją, podczas prezentacji w Sali Kolumnowej...Polecam świeże powietrze, a nie zajmowanie się "czajkowym ściekiem".

Serdecznie pozdrawiam

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-1
#1630587

   Witaj! Jakby im wyłączyli TVNy i Polsaty, to by ogłosili żałobę narodową...

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-1

ronin

#1630588

Dziś urodziny obchodzi Pan  Andrzej Duda

 

Od 6 sierpnia 2015 Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej.

Wszystkiego Najlepszego Panie Prezydencie,Dobrego

Zdrowia i pomyślności.

Podoba mi się!
19
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1630586

"PPs. Warto również przypomnieć, że to człowiek Gerge Sorosa. Jego stypendysta w Oxfordzie w 1995."

I ten fakt "człowiek G.Sorosa" i członek sponsorowanego przez Sorosa poprzez Fundację Batorego EFCR(polskiego oddziału Europejskiej Rady Stosunków Zagranicznych ECFR, części amerykańskiej  Rady Stosunków Zagranicznych CFR).

Council on Foreign Relations (CFR) – amerykańska, niezależna organizacja polityczna non-profit, założona w Nowym Jorku w 1921. Zajmuje się szeroko rozumianymi kwestiami związanymi z polityką międzynarodową oraz miejscem i rolą Stanów Zjednoczonych na arenie międzynarodowej.

Organizacja dysponuje własnym think tankiem noszącym nazwę The David Rockefeller Studies Program.

Jednym z założycieli i pierwszym przewodniczącym organizacji był Paul Warburg, szef amerykańskiego oddziału koncernu

I. G. Farben*.

* I. G. Farben - to koncern sponsorujący A.Hitlera a familia bankierska Wartburgów była sponsorem rewolucji bolszewickiej w 1917 roku.

Council on Foreign Relations jest wydawcą dwumiesięcznika „Foreign Affairs”.

To co się dzieje w skali globalnej, z pandemią COVID-19 w tle, to wynik zmagań w łonie globalistów, na tle dalszej polityki wobec projektu globalizacji, NWO i Rządu Światowego.

Dotychczasowi(do około 2012 roku) sojusznicy w realizacji polityki NWO i Rządu Światowego czyli dwa najmocniejsze klany Rothschildów i Rockefellerów, podzielili się w tej kwestii, czyli dalszego losu projektu NWO.

Klan Rothschildów, oceniając realistycznie sytuację geopolityczną na świecie a zwłaszcza wyłaniającym się światem wielobiegunowym za sprawą rosnących w siłę Chin i odradzających się imperialnych ambicji Rosji W.Putina, postawił na politykę utrzymania roli USA jako najważniejszego globalnego mocarstwa w tym wielobiegunowym świecie i wystawił swego kandydata w wyborach prezydenckich w 2016 roku, którym był D.Trump i który te wybory wygrał i ogłosił na forum ONZ program polityczny:

- stop globalizacji

- stop NWO

- przyszłość należy do państw narodowych i patriotów

To spotkało się z atakiem klanu Rockefellerów, których fortuna wyrosła na ropie naftowej i od początku ich  polityka polegała na ekspansji globalnej w celu zdobywania kontroli na zasobami tych surowców na całej Ziemi a to musiało odbywać się na drodze ciągłych wojen, przewrotów i rewolucji.

Sytuacja w Polsce jest elementem tej globalnej rywalizacji, gdyż rząd PIS/ZP opowiedział za polityką D.Trumpa a totalna opozycja jest agenturą globalistów z UE(niemiecko francuska UE).

Podoba mi się!
15
Nie podoba mi się!
0
#1630595

Serdecznie dziękuję za ten komentarz, zwięźle prezentujący te globalne siły, które zwykle umykają publicznej uwadze, albo, co gorsza, zniekształcają rzeczywistość poprzez skupienie uwagi na jednej z części większej całości, zwykle na wpływach G. Sorosa jako jednego z narzędzi Rockefellerów, reprezentowanych w Polsce głównie przez Fundację Batorego oraz pozostałymi wpływami Open Society Foundation wraz z ich otoczką w rodzaju NWO.

Zadziwia mnie coś zupełnie innego - prymityw intelektualny ich elit, sprowadzający się nieomal do zaniku korzeni cywilizacyjnych. Dobrym przykładem jest osoba Rafała Trzaskowskiego. Aż wierzyć się nie chce, że jest to człowiek po oxfordzkiej edukacji. Przecież poza oznakami zewnętrznego blichtru i sprawnym gadulstwem salonowym z jego oczu zieje pustka. 

Dobrze zamaskowana totalna ignorancja. Wszystko od niego wieje światłem odbitym

Po prostu niesamowite

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0

michael

#1630601

 I. G. Farben - to koncern sponsorujący A.HItlera

To niemiecki koncern chemiczny  który  wykorzystywał do pracy więźniów obozów koncentracyjnych i osoby wywiezione do pracy przymusowej, Koncern miał też  własną sieć zakładów pracy przy tych obozach oraz wynajmował od SS nadzorców  do tych zakładów.

 W ramach procesów norymberskich.po wojnie  24 dyrektorów koncernu stanęło przed trybunałem wojskowym, ale  tylko 13 z nich zostało skazanych na  niewielkie kary więzienia.  Jakie pieniądze i układy stały  za tym że się upiekło?

Z powodu zarzutów o zbrodnie wojenne I.G. Farbenindustrie , rozważano zlikwidowanie koncernu , ale...ostatecznie jednak zaniechano całkowitej  likwidacji i w 1951 koncern podzielono, zaś z przedsiębiorstw założycielskich pozostały  Agfa, BASF, Bayer i Hoechst (ostatecznie przekształcony w koncern chemiczny Aventis). Brzmi znajomo?

Wielu oskarżonych wkrótce powróciło na wysokie stanowiska.

 Szef firmy chemicznej produkującej gaz cyklon B do Auschwitz, oskarżony w Norymberdze przed Trybunałem ds. Zbrodni Wojennych, w 1952 został szefem firmy BASF. Zajmował też  stanowisko członka zarządu Deutsche Bank. 

Fritz ter Meer, skazany w Norymberdze za ludobójstwo i zmuszanie do pracy niewolniczej  w Auschwitz, w 1956 objął stanowisko prezesa firmy Bayer

 Mimo, że koncern oficjalnie podzielono, to I.G. Farben był notowany na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych do  2003 roku. (!)

Właścicielami patentów  powstałych w wyniku "badań" dr. Mengele i jemu podobnych są do dziś ogólnoświatowe  teraz  koncerny farmaceutyczne  pozostałe po IG. Farben.

O powiązaniach niewybieralnych organów władz UE z radami nadzorczymi  tych koncernów i co to ma do dzisiejszych  przymusowych szczepień na skalę światową  jest sporo informacji- choć notorycznie usuwanych z  cenzurowanej sieci www.

Już kilkukrotnie   podawałam linki do  stron na ten temat,ale  pozwolę sobie powtórzyć:

https://www.youtube.com/watch?v=s5qZhovPFyQ

https://www.youtube.com/watch?v=GVeLTD4tgnI

https://www.youtube.com/watch?v=lV8BUqoimgM

 

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1630602

że z tego samego Basfu wywodził się Helmut Kohl. Jego żona była córką jednego z dyrektorów fabryk wchodzących w skład I.G. Farben. Natomiast wiadomo kim była w rządzie Kohla Angela - jego madchen... Dzisiejsza Kanclerin...

Kiedyś pisałem o tym - dawno, dawno temu:

https://niepoprawni.pl/blog/1/firmy-farmaceutyczne-w-sluzbie-ludzkosci

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1630623

Link do  kompletu wykładów dr. Ratha -ciągle je usuwają z you tube w ramach cenzury, więc trzeba aktualizować.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLrbu16UfSh79LXrlqBwzFSlJHiqWb9Aa7

Niezależnie od wykładów,  przywołanie opracowanie: Gawriona 

 https://niepoprawni.pl/blog/1/firmy-farmaceutyczne-w-sluzbie-ludzkosci

- bardzo rzetelne, to  pełne kompendium wiedzy na tamten czas 2009.  (w 2009 roku nie miałam pojęcia o tym wszystkim)

Nowi niepoprawni- poczytajcie - WARTO

Warto  też zauważyć, że lata minęły , a wszystkie przewidywania Dr. Ratha się ziściły (łącznie z np. prorokowaną rolą Angeli Merkel i przepuszczeniem przez parlamenty europejskie ustaw o przymusowych szczepieniach  cichcem, w okresie wakacji) i dzieje się to nawet teraz na naszych oczach.

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1630654

No i niestety, ten Czaskowski to groźny dla Polski prymityw myśli politycznej, nawet nie dyletant, lecz ignorant. To jest tak, jak zastapienie orkiestry symfonicznej wyciem wuwuzeli 

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-2

michael

#1630596

Ale na wuwuzeli da się zagrać taką melodię Jadą wozy kolorowe z odpadami

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Nie musisz się uczyć na swoich!

#1630679

//PIS jaki jest taki jest, ale nie można powiedzieć, że jest chamski, wulgarny i prostacki i nie okazuje szacunku i nawet rewerencji w stosunku do kobiet//

Ale to nie dotyczy pisowskiego portalu NP.

Proszę nie komentować tego komentarza.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-13

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1630599

Rebeliantce. Natomiast kiedy ona wyzywa innych od pedofilów wtedy mamy do czynienia z wyższą kulturą konfederacką, katolicką i patriotyczną. Jak widać sienkiewiczowski Kali mógłby się wiele od niej nauczyć.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-7
#1630604

To komentarz był kierowany do ciebie?

A btw, to istotnie w nieodległym czasie będziesz musiał przepraszać za łgarstwa i obelgi wobec wielu osób.

Ps. Prosiłam, aby nie komentować, ale skoro HD nie dostosował się, to tylko parę przypomnień:

https://niepoprawni.pl/blog/markowa/zawalczmy-o-godnosc-dosc-mobbingu-na-np

https://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/o-nadal-przestepczym-wymiarze-sprawiedliwosci-i-jego-faktorach

https://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/stalker-i-oszust-trojanowski-w-sprawie-mojego-wyksztalcenia

Najwyższy czas, aby PiS poskromił stalkerów i wyegzekwował od nich przeprosiny. Bo na razie, to wygląda, że pisowski "sok z buraka" jest w cenie, przy czym ma on brzydki obyczaj atakować narodowców i konserwatystów.

A jeśli będzie druga tura, to potrzebny będzie szeroki front.

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-6

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1630638

Partia polityczna, w którą uderzasz ma na twoje życzenie atakować i zmuszać wskazanych przez ciebie wrogów?

Naprawdę?

To jeszcze taki spisek PiS-u znalazłaś w ramach tej waszej mafii judeosatanistycznej?

 

Niezły bałagan na stryszku, chyba instalacja zepsuta i coś się zapaliło.

 

Swoją drogą to żałosne, by nazywać swych wyszukiwanych wrogów pisowcami i próbować zrobić z tego konflikt polityczny, tak jak wcześniej miały to być demony, ubecy, mafiozi i inni judeosataniści kontra prześladowane dziewice.

 

 

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-5

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1630647

Anonimowy troll się wypowiedział:

1/ pierwsze zdanie ze znakiem zapytania - błazeńska insynuacja,

2/ drugie zdanie ze znakiem zapytania - insynuacja,

3/ trzecie zdanie ze znakiem zapytania - błazeńska insynuacja,

4/ czwarte zdanie - obraźliwa insynuacja,

5/ piąte zdanie - liczne obraźliwe, kuriozalne insynuacje.

Tak się działa na szkodę Polski, skłócając ludzi. Anonimowe, agenturalne trolle są w tym dobrze wyszkolone.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1630651

Sama tu trolujesz. Przylazlaś specjalnie, by nakręcić kolejny konflikt a przy okazji oskarżasz portal, wymyślasz spiski PiS-u, promujesz jakieś awanturnicze wypociny linkami. Sama też masz zwiazki z PiS-em i polityką. I jeszcze wypisujesz swoje chore fantazje, czego to PiS nie ma zrobić specjalnie dla ciebie. Właściwie nic nowego. Tak samo innych macie za maszynkę do spełniania waszych życzeń, nawet o. Rydzyka. I w fantazjach, i w podejściu, i w dzialaniach w realu. Czy to aby nie psychopatia?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1630663

Raczej nigdzie nie ma napisu: "kontrik jest upoważniony do ustalania zakazu wstępu", a kolejne twoje insynuacje są po prostu śmieszne.

Kończę rozmowę o tobie i innych hejterach.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1630672

Ponieważ to jest mój blog, to nie przychylam się do prośby.

Dlaczego pani prowokuje nawalankę? Proszę tu tego nie robić. Uważam to za trolling i hejterstwo i świadome niszczenie dyskusji.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1630695

Nawiązałam do Pańskiej wypowiedzi, którą uważałam za błędną. Poprosiłam, aby mojego postu nie komentować.

Mimo to insynuacjami zareagowali Humpty Dumpty i kontrik, i to pomimo tego że w mojej tezie ich personalia nie były wymienione. Proszę mieć zatem do nich pretensje o "nawalanki" lub nie zamieszczać kontrowersyjnych wypowiedzi.

Proponuję też dalej nie kontynuować tego wątku. Ja sprawę uważam w tej chwili za zakończoną.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1630698

Zareagowali, bo pani to sprowokowała. Obserwuję - robi to pani notorycznie. To jakiś masochizm ta chęć do kłótni?

Powtarzam - nie życzę sobie takich "merytorycznych" komentarzy.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1630699

Wniosek jest taki, Pan akceptuje insynuacje, jeśli są "produkowame" przez Pańskich kompanów.

Jeszcze usiłuje Pan zamykać usta osobom sprzeciwiającym się imputowaniu im nieistniejących faktów i zachowań. Ja sobie nie życzę pomówień!

A co do notoryczności, to proszę otworzyć zakładki z komentarzami na blogach dwóch w/w osób i zobiektywizować, gdzie jest źródło  tego, co Pan nazywa nietrafnie "nawalankami", a co jest obroną przed zniesławianiem.

Poza tym, miał Pan możliwość niepodejmowania tego wątku. EOT.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1630704

Proszę tu ze mną nie dyskutować. Nie musi Pani mieć zawsze ostatniego zdania.

Oceniam Pani komentarz jako szkodliwy, więc mam prawo protestować, jak ktoś w mojej kuchni gary mi przestawia.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1630717

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

cłj w rękę kbty mężczyzn. 

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-13
#1630606

   Już to przerabialiśmy. Wybrana z kontekstu stop klatka. 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-2

ronin

#1630614

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

tylko w drugą stronę to wszystko łapiecie jak wyjęta z wody ryba powietrze. W internecie jest seria zdjęć, pewnie uznacie, że "kryształ" po prostu się potknął. Po prostu facet się zapędził i tyle, ot humorystyczna sytuacja.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-10

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1630615

chyba mial lepsze wyniki, niz Sikorski - dlatego zostal kandydatem...

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

mikolaj

#1630620

Z tym Oxfordem to sprawa nie jest całkiem jasna...

Oxford jako pewnego rodzaju symbol oszustwa, by dodać sobie splendoru, zaistniał po napisaniu "Kariery Nikodema Dyzmy". Ta wspaniała satyra na establishment II RP, którego potomstwo dzisiaj nazywane jest warszawką i krakówkiem i charakteryzuje się przyjmowaniem póz i pozowaniem na kogoś godnego szacunku będąc pospolitym szalbierzem. Takim często stosowanym chwytem aby wyglądać lepiej i mądrzej jest dodawanie sobie ekskluzywnego wykształcenia, albo zdobycie stopnia naukowego, by móc się tytułować doktorem, a nawet profesorem in spe.

Nikodem Dyzma wzbudzał szacunek do swojej osoby, wśród "elity" II RP, kłamiąc o swoich studiach na Oxfordzie.

A "elita" III RP, jakby tego szyderstwa Dołęgi-Mostowicza nie zrozumiała i gdzie się dało dodawała sobie powagi, kłamiąc w temacie swego wykształcenia i/lub kariery naukowej. Władysław Bartoszewski, autorytet lewacko-liberalnej kliki Tuska był tytułowany profesorem, mimo, że zdobył, jak wszyscy młodzi kończący studia, magisterium. Identycznie było z kolejnym "autorytetem", tym razem w dziedzinie prawa, sędzią "profesorem" Jerzym Stępniem. W rzeczywistości to magister, radca prawny.

Na kłamstwie edukacyjnym (bezprawne oświadczanie, że jest się magistrem, podczas gdy nie ukończono studiów) omalże w wyborach prezydenckich nie przejechał się Aleksander Kwaśniewski (jak wiemy dzisiaj, niezły gagatek).

Co do ex-ministra, super-bufona Radosława Sikorskiego (ostatnio palmę pierszeństwa w bufonadzie musiał oddać marszałkowi Grodzkiemu), wiemy tylko, że jakoś skojarzono go z tym dyzmowym Oxfordem. Natomiast co on tam robił, co uzyskał, jak zakończył i kto opłacał te nietanie studia, nie wiemy. Wiemy natomiast, że Sikorski to pozer pierwszej klasy i ciągnie go za uszy do góry jego żydowsko-amerykańska żona.

 

Teraz też tradycyjna warszawka, nie wyczuwając dyzmowego obciachu, pojechała Dołęgą-Mostowiczem z nowym kandydatem KO na prezydenta, Rafałem Trzaskowskim. Już usłyszeliśmy te budujące autorytet cuda - oczywiście oxfordzkie wykształcenie, znajomość 5 języków obcych, uczeń Gieremka, z którym dyskutowali po francusku. Co z tego, że wszystkim Polakom dał się poznać jako leń i nieudacznik, bufon z pogardą dla zwykłego człowieka i zadufany w sobie egoista. Mimo tego czekamy, kiedy kanapy i salony zaczną go tytułować kolejnym profesorem.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1630803

nie najgorszy kontakt z bratem /ich ojcowie byli braćmi/ pana Sikorskiego . Z tym Oxfordem pana Radka to nie jest zupełnie tak jak to przedstawia sam Radak. Jest to zbyt napompowane a inaczej to ukończył na poziomie Liceum czyli naszej matury.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

lupo

#1630837

Dobre wychowanie i mówienie prawdy w praktyce politycznej, to też źle?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

michael

#1630693

Dosyć dawno rozpocząłem próbę debaty nad przywróceniem do obiegu w opinii publicznej zamrożonych na lata wartości - przyzwoitość, uczciwość, lojalność, poczciwość, dobre wychowanie, kultura osobista i wiele, wiele innych cech kiedyś świadczących pozytywnie o człowieku.

A dzisiaj posłanka Leszczyna publicznie oświadczyła, że ex-kandydatka Kidawa Błońska musiała ustąpić, bo była za uczciwa na polską politykę i na Polaków malowniczo nazwanych wieprzami. Dlatego wymieniono MKB na kogoś mniej uczciwego, czyli Rafała "Katastrofę" Trzaskowskiego.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1630804