Kto ołówkiem wojuje od długopisu ginie

Obrazek użytkownika jasieńko
KawiarNIA

Terroryści? Nie, tego nie łyknę. Tak samo jak to, że Islam = terroryzm. Islam to przede wszystkim religia. Bardzo twarda, brutalna, ale mająca swoje miejsce na świecie. Mieczem szerzyła wiarę na kontynentach, jak kiedyś krzyżacy w Prusiech czy Stalin komunizm, ale nikt nie twierdził, że to terroryzm. Była dziwna, groźna i mało znana, ale nikomu nie przeszkadzało kupować od nich ropę, budować im drogi, miasta czy sprzedawać cywilizację. Kiedyś potrafiono postawić jej tamę, teraz nie, bo teraz chcemy z nich zrobić szczęśliwych na sposób europejski, i „nagle” się przebudzono - terroryzm.

Może dla tych co za długo siedzą przed TV lub wierzących w każde medialne słowo, jednym słowem - zaczadzonych. To można wyleczyć wyciągnięciem wtyczki...

Terroryzm jest faktem, ale to nie jest związane tylko z Islamem. Terrorystami nie tak dawno były Czerwone Brygady, w których chyba sami biali byli (i to z górnej półki społecznej). Śmiejący się wszystkim w twarz Breivik też sterroryzował całą wyspę i osłabił słabo rozmnażającą się nację norweską. Terrorystami byli biali różnych wyznań i „bezwyznań” w Belfaście i w kraju Basków. Terrorystami są specsłużby przebrane za kiboli i atakujące Marsz Niepodległości oraz straż graniczna traktując każdego „potencjalnie”. Terrorystami są kolejne rządy od czasów elektryka do dialektryka nie pozwalając nam wybrać tych, których chcemy. A poprawność polityczna to co? Na koniec wspomnę o terrorze CO2, który naszemu krajowi gotuje klęskę czystości.

Trzeba być bardzo naiwnym, by sądzić, że terrorysta zostawia dowód tożsamości na siedzeniu samochodu zakładając na łeb kominiarkę. Ani chybi, w spodniach miał za płytkie kieszenie i mu wypadł. A ponoć tacy wyszkoleni byli.

Dlatego też wersji rozegranych wydarzeń może być co najmniej kilka, ale nie będę przytaczał żadnej z nich. To jest nawet mało istotne.

Otworzyła się łunia na wszystkie nacje i religie - a to nie przypadek - więc jest problem. To taki kolejny, po Kanadzie, masoński eksperyment - tam wieża Babel już jest, ale wszyscy posługują się odmianą angielskiego (rejon francuskojęzyczny pomijam). W tworze zwanym UE postanowiono udowodnić, że wieża Babel może funkcjonować w oparciu o wielość języków, z tym, że religie białych się zlikwiduje (jak po II WS na Kresach kościoły zamieniano na magazyny nawozów, tak teraz na „zachodzie” robi się w nich ściany wspinaczkowe) – a tu nagle Islam pustkę wypełnia i meczety stawia. Właśnie lewacy z tego pisemka byli „na przodku” w rąbaniu chrześcijaństwa i islamu.

Przed erą Solidarności większość Polaków twierdziła, że telewizja kłamie. Nawet pisano to na murach – takie wczesne graffiti. Teraz niewielu tak twierdzi, bo przecież gdyby było inaczej żylibyśmy w zdrowym kraju, a tak dogorywamy w konwulsjach prywatyzacji. Wszystkie media kłamią i dla naszego zdrowia psychicznego powinniśmy przyjąć zasadę 50/50 czyli co drugie słowo to kłamstwo i tę zasadę należy też stosować do mediów „niezależnych”. Fałszywość mediów, a celuje w tym TV, pokazują niektóre tylko portale internetowe. Dopiero tam pokazano twórczości owych „satyryków”, która – i nie ma się co dziwić – mogła wywołać taką reakcję u muzułmanina. A reakcja chrześcijan?

No cóż, papież modli się za ich dusze i klątwy nie rzuca, a nasi biskupi chyba śmigają na nartach, bo milczą jakby nie chodziło o to, co jest świętością dla katolika. Napędzać do Jurop z ambony to potrafili... Przykład ohydy w wersji „jestem Charlie” np. tu: 

]]>http://naszeblogi.pl/51986-wolnosc-slowa-czyli-charlie-hebdo-po-korepetycjach]]>

A kto stoi za brukowcem? Zawsze jakiś kłapouchy.

Obrażać białych i arabów by ich ustawić naprzeciw siebie w konflikcie - to wolno, ale powiedzieć na murzyna czarny – to już dwa razy obraza. Z kolei wyznawcy judaizmu otoczyli się wianuszkiem przepisów, które prawie każdej ostro wyrażanej przez goja krytyce tyczącej postępowania izraelity, gwarantują pozew i proces. Biblię można publicznie porwać, ale Tory jeszcze nie próbowano.

I nie czas udawać, że tak strasznie żal nam zastrzelonych, że nie rozumiemy dlaczego. Zdegenerowana unia europejska udaje, że też nie wie. Żabojady rozmodlone w wolności nie zauważają, że wolność ma też swoje granice, bo one zawsze istnieją, jak nie dobrego smaku to zwykłej przyzwoitości, a i jeszcze parę innych można znaleźć.

Kabaretowy pochód ulicami Paryża z napisami „jestem Charlie”, ludzi prowadzonych jak barany przez premierów sp(f)ederowanej unii, jest całkowitym zaprzeczeniem równego traktowania ludzi przez defilujących, w zderzeniu z masowym wyrzynaniem ludzi na całym świecie. Toż to kijowski Majdan nie wywołał większego oburzenia wyrażonego pochodem, jak utłuczenie tych 4 lewaków. Lewactwo czuje się silne i każdego może obrażać, ale jak dostanie po mordzie – ooo! Co to, to nie, takiej wolności wyrażania przekonań nie może już być, przecież mamy religię Wolności.

Widząc jak administratorzy Jurop na czele pochodu prezentując europejską schizofrenię (łunijna odwaga i zwykły strach), trwożnie rozglądali się do góry, łatwiej będzie przewidzieć co oni nam szykują...

Jak w rzece wzbiera woda, to tam gdzie może wylewa się z koryta. Jak górnikom zabierają miejsce pracy to gniew się też na ulice wylewa. A Majdan, dla większości to przecież też gniew ludzi, czyż nie tak? A życie spędzonych, tych „wrednych urodzonych terrorystów”, za drutami wydzielonej Palestyny - czy to nie powód do „wylania mleka”?

Islam taki zły, bo zabija i morduje? Prawda, zły, ale mało to zła na świecie i to robionego przez tych bez-religijnych? A protestantyzm, anglikanizm lepszy? A czy chrześcijaństwo prowadzone przez rozmaitych masonów było lepsze? A judaizm lub ateizm? Wszystko można postawić naprzeciw siebie i wyciągać odpowiednie wnioski, nawet doktoraty robić. Nie w tym problem, to schizofrenia współczesnego europejczyka kształconego w ograniczony i prostacki sposób - zgodny z potrzebami kapitału ludzkiego UE.

To zderzenie cywilizacji przestrzegającej swego prawa z cywilizacją swe prawo rozmydlające, to zderzenie świata chcącego żyć według swoich zasad, ze światem chcącym dominować pieniądzem - wszędzie i nad wszystkim. To starcie konia z samochodem, przy czym koniom nakazano podporządkować się sieci dróg i autostrad i wydobywać dla niego ropę, podczas gdy samochodom wolno jeździć po bezdrożach i pastwiskach bez uszanowania żadnej z reguł końskich.

I nawet jeśli będzie to 100% prawdą, że to naprawdę arabscy terroryści wyhodowani od trzylatka, to w to nie uwierzę. Dla zasady – bo media kłamią. Koniec, kropka!

Skoro wolność słowa (Charlie, Femeny i wszelkiej maści artyści) przy obrażaniu i kpieniu z wartości dla innych uświęconych, to i wolność przekonań - jestem przekonany, że to bezczelna prowokacja jakich w dzisiejszym świecie pełen wór.

Ważniejsze wydaje się bowiem pytanie: na ile dotknie to nas, mieszkańców Polski?

Czy skutkiem będzie usuwanie muzułmanów z Francji czy też wzmożona kontrola i inwigilacja rdzennego unijnego Europejczyka, a szczególnie katolika, by go „chronić”? I to w imię walki z terroryzmem, oczywiście - wyłącznie terroryzmem islamskim.

Ani się obejrzymy jak amerykański Patriot Act zacznie obowiązywać nad Wisłą.

I o to chodziło.

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.8 (20 głosów)

Komentarze

jasne, że islamscy terroryści , zwłaszcza martwi, są pożywką dla służb w celu zwiększenai inwigilacji społeczeństw...u nas islamskiego terroru nie będzie z prostej przyczyny - nim doszłoby do czwegos to ktoś ( z PO rzecz jasna) ukradłby terrorystom bron, materiały wybuchowe i...zegarki. Pociągi i tak nie jeżdża  na czes , Pindolino spóźnia się o jedną trzecią czasu przejazdu...jak tu zrobic zamach?

Vote up!
3
Vote down!
0

Yagon 12

#1460454

- terroryzm w demokracji, demokracja terrorystyczna, paryski kabaret - totalny melanż. Wszyscy, wszystkich mają się BAĆ !

Vote up!
3
Vote down!
0

Racjonał

#1460455

a

ŚWIĘTA KSIĘGA

mówi Ustami Jezusa: Mat 24 : 12

...W DNIACH OSTATNICH WZROŚNIE BEZPRAWIE I OZIĘBNIE MIŁOŚĆ WIELU......

 

to mamy,

to widać, to słychać, to czuć.

 

Jak Ziemia długa i szeroka jest.

 

ciekawe tylko ile jeszcze przed nami

tego szatańskiego, zbrodniczego bezprawia i syfu.....

 

 

Vote up!
2
Vote down!
0
#1460464

Nie chcę polemizować z poglądami autora, chociaż przyznać muszę, że absolutnie ich nie akceptuję.
Jednak w każdej dyskusji argumenty powinny być logiczne - a nie tylko podpierać z góry założoną tezę.
Autor pisze:

"...po II WS na Kresach kościoły zamieniano na magazyny nawozów, tak teraz na „zachodzie” robi się w nich ściany wspinaczkowe..."

Jest to częste tak zwane odwracanie kota ogonem, charakterystyczne dla ultraprawicy. Jeżeli w kościołach urządzono ściany wspinaczkowe, to tylko dlatego, że stały one puste, nie używane. A kościoły się wyludniają, gdyż kapłani nie mają nic do zaoferowania.
Gdyby siłą wyrzucano wiernych z kościołów, by zrobić tam ściany wspinaczkowe - to porównanie do czasów okupacji sowieckiej na Kresach byłoby uprawnione. Jednak niestety - to zwykłe nadużycie potrzebne dla uprawdopodobnienia pewnej założonej tezy.
Pozdrawiam i życzę bardziej przemyślanych i logicznych argumentów.

Vote up!
3
Vote down!
-1

_leszek

#1460472

przyznaję Panu rację co do odbioru zacytowanego fragmentu. Na Kresach zrobiono magazyny, bo wiernych wysiedlono i przewieziono tysiąc km dalej, a Watykan utracił możliwość ingerencji na terytorium państwa, z którym (po przesunięciu granic) raczej nie utrzymywało stosunków dyplomatycznych. W Anglii, bo tego dotyczy sprawa „wspinaczki” (a czego nie sprecyzowałem) kościół jest zasadniczo anglikański, tj. państwowy, którego głową jest brytyjska królowa. Skoro liczba wiernych zaczęła spadać, to biznesowe podejście nie pozwoliło tamtejszym hierarchom i królowej pozostawić to bezużyteczne. Nie wyobrażam sobie takiego podejścia w przypadku kościoła rzymsko-katolickiego, prędzej będzie stał zamknięty niż Watykan pozwoli na jego profanację. Ale wszystko może w dzisiejszych czasach ulec zmianie...

Vote up!
4
Vote down!
0

wyrzuć telewizor

#1460514

do jego ogrodka.
Otoz kosciolem katolickim w Knadzie rzadzi rada parafialna ona zatrudnia ksiedza i ustala pensje dla niego,dba o dzialalnosc tego kosciola i jego utrzymanie, zajmuje sie sprawami finansowymi gdzie ksiadz nie ma wplywu,jest tylko pracownikiem u parafian.
Parafianie sie starzeja mlodych nie przybywa konczy sie zrodlo pieniedzy i ksiadz zostaje zwolnoiny \ pracy ,a budynek idzie na sprzedaz i zaden Watykan tu nosa do tego nie wklada czyty biznes -bankryt jest bankrutem. Watykan nie bedzie utrzymywac pustego budynku i placic za niego taxy.
Tak ze koscioly katolickie, sa kupowane przez inne wiary w tym muzulmanskie, ktore sa prezne, a ich wyzanwacy skorzy do ponoszenia duzej ofiary, albo przerabiane na np.przedszkole,magazyny,pracownie rzemieslnicze,a nawet na domy mieszkalne.

Upadajace lewackie pismo Hebdo chylilo sie ku upadkowi raptem 25tys byl naklad,a dzis naklad wyniosl 3 miliony cud i cyrk razem wziety
ze na obrazie czyjejs wiary sie wlasciciel dorobil takiej poczytnosci oczywiscie gazeta nie byla rozdwana za darmo.

A co w USA piszcy w trawie:

Agencja dpa zwraca uwagę, że większość dużych gazet amerykańskich nie przedrukowała Mahometa z Charlie Hebdo. New York Times napisał w komentarzu: Nie jestem Charlie Hebdo. Wyrażono przekonanie, że gdyby ktoś chciał rozprowadzać ten francuski tygodnik satyryczny w którymś z amerykańskich miasteczek uniwersyteckich, skonfiskowano by to pismo w ciągu 30 sekund jako podżegające do nienawiści.

- Większość z nas doprawdy nie bierze udziału w tej rozmyślnie raniącej satyrze, w której specjalizuje się ta gazeta – napisał NYT. – Większość z nas próbuje okazać minimum szacunku ludziom o innych przekonaniach i innej wierze.”

Vote up!
2
Vote down!
-2
#1460727

Patriot Act jest czymś strasznym, a my tutaj mamy wolność? Haha! U nas nawet istnieje wciąż sowiecki i niemiecki obowiązek meldunkowy! W tej okropnej Ameryce, mimo Patriot Act, nie ma i nie było nigdy czegoś takiego.

A islamski terroryzm dlatego jest groźny, bo połączony z fanatyzmem religijnym. O ile jacyś pojedynczy biali, czy inni terroryści liczeni są w jednostkach, bądź tuzinach, jak Czerwone Brygady, czy inne lewactwo, bądź milicje w USA, to opętanych religijnie i gotowych do mordów są w islamie MILIONY. I to jest problem, a to, czy wymordują dziś jakąś lewacką jaczejkę, czy przedszkole, to już temat poboczny, oni są jak wściekłe psy - gryzą pa wsjom.

 

Vote up!
2
Vote down!
0
#1460496

nie odpowiem teraz, może później. Zgodzę się co do fanatyzmu. Nie od rzeczy będzie przypomnieć, nie tracącą na aktualności, charakterystykę islamu wyrażoną w książce „Pamiętniki janczara. Przed rokiem 1500. napisane”  Wydanie wtóre nakładem i drukiem Karola Pollaka w Sanoku w 1857 r., cytuję ze str. 185:  

O rozmnożeniu tureckiem czyli pogańskiem.

Pogańskie rozmnożenie podobne do morza, którego nigdy nie przybywa ani ubywa, i takiego jest rodzaju, że nigdy nie bywa spokojne i zawsze się kołysze. Jeźli się w jednej  krainie uciszy, wnet w drugiej woda tłucze o brzegi. (...) Rzeki też (...) a gdy wpadną do morza, i zmieszają się z wodą morską, cała ich słodycz i dobroć ginie, i stają się gorzkie i słone. Podobnież i Turcy morzu niejako podobni. Pokoju nigdy mieć nie chcą, zawsze wiodą walkę, z jednej ziemi do drugiej tułają się rok po roku, a jeźli gdzie uczynią przymierze, tedy dla swego dobra tylko: bo w drugich krainach tym czasem działają czartowską robotę, mordują, biją i palą: i to się dzieje po stokroć, że wielkie mnóstwo chrześcijan do swych ziem przypędzają pomiędzy pogan, a gdy ci się pomieszają, wtedy i chrześcijanie stają się złemi, jak owe słodkie wody, gdy do...

Obecna ekspansja muzułmanów tylko pokazuje, że faktycznie... są jak morze, tyle, że teraz ktoś im te fale pomaga robić.

Vote up!
1
Vote down!
0

wyrzuć telewizor

#1460518