SAFE to pułapka

Obrazek użytkownika Husky
Kraj

 

 

 

Kilka słów o SAFE, bo to się w pale nie mieści. 

Proszę Państwa! 

Dlaczego żołądek jest lepszy niż mózg? Bo żołądek da znać, kiedy jest pusty.

 

Polacy łyknęli bez popity 200 miliardów kredytu, obwarowanego widzimisię Brukseli, które dostosowywać się będzie do aktualnych potrzeb IV Rzeszy. Wskoczyliśmy w rolę niewolnika idealnego i jeszcze merdamy ogonem! Szczerze Niemcom zazdroszczę jednej rzeczy. Są skuteczni. 

Wysłali tu niemieckiego namiestnika, niemieckich granciarzy i inwestycja powoli zaczyna się zwracać.

 Polska bierze kredo, które wyda w niemieckich firmach na sprzęt, który będzie gorszy i kompletnie niepasujący do naszej armii. Eksperci mówią wprost, że SAFE to pułapka. 

Obecnie mamy kompatybilność z Amerykanami w artylerii rakietowej, czołgach, artylerii lufowej, obronie powietrznej średniego zasięgu, myśliwcach, śmigłowcach bojowych, transporterach kołowych, amunicji strzeleckiej, precyzyjnej i systemach komunikacji. A teraz robimy woltę i będziemy kupować niemieckie i francuskie systemy uzbrojenia, które nam tę kompatybilność niszczą, a w razie wojny znajdziemy się na łasce Niemców. Musiałbym nie mieć historii w szkole i wychować się na polu u bauera, żeby nie potrafić przewidzieć, jak to się dla nas skończy.

Natomiast okazuje się, że połowa Polaków zachowuje się dokładnie według tego schematu i to tylko dlatego, że oglądają TVN i czytają Wyborczą. Kto jest odpowiedzialny za SAFE? Pani Magdalena Sobkowiak-Czarnecka, wiceminister ds. Unii Europejskiej w Kancelarii Premiera, uczestniczka The German Marshall Fund Brussels Forum’s Young Proffesionals Summit. Kto ją powołał? Donald Tusk, specjalny wysłannik Ursuli von der Leyen w Polen, który został premierem, bo Polacy uwierzyli w Trzecią Drogę. Kto za to wszystko zapłaci? Wy. Polacy! Wy musicie dostać wp***l. Po prostu musicie. Nie dlatego, że to jakaś dziejowa konieczność, zrządzenie losu czy spisek. Wy go po prostu chcecie dostać i jeszcze za niego zapłacić. Nie da się wyjaśnić tego innymi słowami.

Mam jedną informację. Płaćcie. Płaćcie i zero płaczu. Młodzi będą za chwilę stali w kolejkach do pośredniaka tak samo, jak stali po piccunię na Jagodnie. Polacy napędzeni Newsweekiem, Wyborczą i okopressami przestali rodzić kolejnych Polaków. 

Za kilkadziesiąt lat będziecie graniczyć z 70 mln kalifatem pod niemieckim zarządem powierniczym, 100 mln Rosją, a Was będzie kilkanaście milionów. Uwierzcie, że w tym ułożeniu codzienność Waszych wnuków w porównaniu z Kamasutrą, to będzie małe miki.

Jakie są wnioski? 

Polak nie chce myśleć. To niech nie ma pretensji, że Niemcy myślą po niemiecku, Rosjanie po rosyjsku, Francuzi po francusku. 

Tylko Polak myśli tak, jak mu pokażą na pasku w TVN. Frajer zawsze zostanie frajerem. 

Historia nie karze za błędy tylko wystawia rachunki za naiwność.

x.com

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (2 głosy)

Komentarze

 Chwileńkę pomyślałem, dlaczego wciskają na siłę ten cały sejf. I to" Solidnej " niemieckiej marki

  Franza Jägera z Berlina.

  Bo wiedzą o tym o czym nie chcą wiedzieć ich wyznawcy.

  Teraz jest jak poniżej. Ma być jeszcze lepiej:

 

  A zaraz może być jak na drugiej ilustracji. I to" Może." możliwsze niż wszystkie wcześniejsze.

 Dlatego sprężają się, z tyłkami i otworami gębowymi odpowiednio namaszczonymi tym co trzeba. Oraz kupują solidne buty i zegarki by zdążyć zanim.

 

  Taki tam Poncyliusz niech się się cieszy, robaczek jeden. Akurat jego wystawią do wiatru.

 Uważają że praworządny Morawiecki2.0. będzie przestrzegał praworządności i w ząbkach przyniesie odsetki a później? Siem zobaczy. Dola odpalona. banda ustawiona.

 Niech się cieszą. Nie tylko oni mają bagażniki.

 

 

 

Vote up!
3
Vote down!
0

Dr.brian

#1672459

Bezczelne są te niemieckie kurwy i zuchwałe

Vote up!
2
Vote down!
0
#1672469

w szczerozłote kulki

 

ze szkopską szulerią

lichwiarskie szmulki

pogrywają z Polakami

w szczerozłote kulki

 

Vote up!
1
Vote down!
0

jan patmo

#1672486