a ja wzywam Tuska by sie wreszcie odczepił od Polski

Obrazek użytkownika Husky
Kraj

Czasy kryzysu ukazują prawdę w sposób jaskrawy i bezlitosny tusk jest całkowicie bezużyteczny i skończony.Czy na Węgrzech był zamach stanu? Czy W. Orban przy pomocy wojska przejął władzę? Czy może na skutek demokratycznych wyborów.A ten parch kwestionuje demokrację? Najważniejsza jest demokracja ta "tuskowa"?

 

 

Tusk wzywa do wprowadzenia w Polsce stanu wyjątkowego. Ten sam Tusk za wprowadzenie stanu wyjątkowego na Węgrzech chce wykluczyć Fidesz z EPL

Ryży, jak zwykle, odwala krecią robotę, aby Ryży miał dobrze. Reszta mało ważna.Zawsze był dwulicowy. Wredny człowiek. Zamęciarz.Tusk zniszczył za swoich rządów Polskę, Brukselę, swoją partię PO. Niszczy wszystko tam gdzie się tylko znajdzie i jeszcze śmie pouczać Rząd Polski….Kupa śmiechu

Wyjątkowa to menda.Debil nic dodać nic ująć

Obecnie priorytetem jest walka z pandemią, ale wkrótce nadejdzie czas, że będziecie musieli przemyśleć stanowisko w sprawie wykluczenia węgierskiego Fideszu z Europejskiej Partii Ludowej – napisał  Tusk w liście do członków ugrupowania.

„Stan wyjątkowy lub stan zagrożenia muszą służyć rządom w walce z wirusem, a nie wzmacnianiu władzy nad obywatelami. Wykorzystanie pandemii do zbudowania trwałego stanu wyjątkowego jest politycznie niebezpieczne i moralnie niedopuszczalne” – zaznaczył Tusk w liście, który widziała PAP.

Pismo zostało skierowane w środę do członków EPL, do której należy węgierski Fidesz, dwa dni po tym, jak parlament Węgier przyjął prawo o ochronie przed koronawirusem, które przyznaje gabinetowi Viktora Orbana bezterminową możliwość rządzenia za pomocą dekretów.

Węgierska ustawa zakłada, że rząd będzie mógł w czasie stanu zagrożenia „zawieszać stosowanie niektórych ustaw, odstępować od zapisów ustaw i podejmować inne nadzwyczajne kroki w celu zagwarantowania życia i zdrowia obywateli, bezpieczeństwa prawnego i stabilności gospodarki narodowej”.

ps.

1. To jest zwykła k..... największy s.....yn. w historii UE... Jak w Europie były zamachy skupiał się na szkodzeniu Polsce,zamiast realnych problemach UE, jak GB opuszczała UE zajmował się szkodzeniem Polsce, w UE hula COVID19, a ten suk....yn   próbuje szkodzić Węgrom i Polsce!!!

info;

PAP

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:7)

Komentarze

Trzeba z radością przyjąć propozycje opozycji. Tak jak chcą, wprowadzić stan wyjątkowy. Następnie zdelegalizować PO, Lewicę, ZSL i całą resztę partii. Będzie spokój. Sam niedorozwój Tusk, też jest za. UE nie podskoczy.Rudemu folksdojczowi ładnie zripostował premier Słowenii. By sie odpier... od Wegrów i Polski.Rudy złodziej nie tylko w Polsce jest przegrany. Ciężko na to ruda gnida pracowała.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1624353

Jestem skłonny poczekać nawet rok na wybory, tylko po to, żeby zobaczyć jak J. Kaczyński rządzi za pomocą dekretów, zamyka TVN i Wyborczą, przejmuje miasta rządzone przez Platformę i zawiesza działalność partii opozycyjnych.
I to wszystko za zgodą, a nawet na prośbę opozycji.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1624376

Masz calkowita racje. Szkoda tylko, ze Prezes nie wykorzystal do tego minionego czasu. Jeden rok tu niewiele zmieni.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1624389

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1624378

Znów cię psychiczny koronaświrus dopadł

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1
#1624384

W Polsce za młodości moich śp. rodziców, już by wisiał za zdradę Polski, na rzecz Helmutów.

W dzisiejszej Polsce jest chroniony przez towarzyszy w togach, służącym też Helmutom.

Gdyby PiS miał tyle odwagi jak w walce z Konfederacją, to łobuzy pokroju ryżego, już by siedzieli więzieniach, a PiS nawet by się nie oglądał, na protesty euro-burdelu.

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1624383

Orban odpowiada Tuskowi kierując swój list do Niemki, do Annegret Kramp-Karrenbauer, szefowej CDU.

Wyrafinowane upokorzenie...

"Ci, co nie umieją pomagać, niech chociaż nie przeszkadzają".

Mocna riposta Orbana do Tuska:

https://dorzeczy.pl/kraj/134951/ci-co-nie-umieja-pomagac-niech-chociaz-nie-przeszkadzaja-mocna-riposta-orbana-do-tuska.html

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1624385

Uważam, żę Węgry same winny wystąpić z EPL.

Pzdr

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1624416