List do Schetyny

Obrazek użytkownika Husky
Kraj

 

 

Prowokacje kandydującej z list PO Klaudii Jachiry, czy publikacje stworzonego przez ludzi zatrudnionych w PO profilu Sok z Buraka mają tylko i wyłącznie taki cel: obrazić największe świętości, jak największej grupy ludzi

 

Napluć na trumny wielu osób ...i udawać zdziwienie z tego powodu że jednej osobie zabrakło odpowiednich słów w języku polskim do nazwania tego barbarzyństwa. Właśnie dlatego ktoś taki jest na liście PO żeby ci którym podoba się takie bolszewickie zachowanie mieli na kogo głosować.

 

 

Oburzony skandalicznym zachowanie Klaudi Jachiry wdowiec po zmarłej tragicznie w katastrofie smoleńskiej Natali Świat Jacek napisał list do przewodniczącego PO Grzegorza Schetyny w którym czytamy :

 

Szanowny Panie Przewodniczący,

Pisze do Pana nie tylko jako przewodniczącego największej partii opozycyjnej. Jest Pan również moim rywalem wyborczym we Wrocławiu. A wreszcie – znamy się 30 lat, z czasów, gdy obaj byliśmy zaangażowani w solidarnościowy ruch budujący nową, odzyskującą suwerenność Polskę.

Dziś stoimy po dwóch stronach politycznej barykady. Tak bywa. Choć bardzo krytycznie oceniam drogę, jakiego dokonał Pan i wielu naszych wspólnych znajomych, muszę te decyzje przyjąć do wiadomości i uszanować.

Jednak w najczarniejszych wizjach przyszłości nie przewidywałem, że staniemy nie tylko po dwóch stronach politycznego sporu. Oto bowiem stanęliśmy po dwóch stronach walki kulturowej i cywilizacyjnej.

W moim świecie są bariery nieprzekraczalne. Nie wolno występować za granicą przeciwko Polsce i Polakom. Trzeba tłumaczyć i łagodzić wizerunek naszej ojczyzny, choćby nam życie mocno dało w kość. Nie można wzywać do fizycznej czy choćby obywatelskiej eliminacji przeciwników ideowych. Nie można posługiwać się wulgarnością. Nie można szydzić z ludzkich ułomności, niepełnosprawności, wyznania, narodowości, rasy. Nawet, gdy wobec konkretnych zachowań występujemy z uzasadnioną krytyką. A już bezwzględnie nie można szydzić z ludzkich tragedii, śmierci, żałoby.

Nie jesteśmy aniołami. Jednak w moim świecie zachowania niegodne, gdy się zdarzą, są piętnowane, traktowane z dezaprobatą, a bywa, że ostro karane. A nade wszystko – w moim świecie istnieje słowo „przepraszam”.

Z coraz większym zdumieniem i niesmakiem obserwuję ewolucję pańskiego obozu politycznego. Pamiętam dobrze, jak przed laty politycy mojej partii zostali nazwani dewiantami, a jej sympatycy – bydłem. Nie słyszałem wówczas słów zażenowania. Słyszałem radosny rechot aprobaty, również pańskiej. Pamiętam przemysł pogardy, jaki uruchomiono przeciw prezydentowi prof. Lechowi Kaczyńskiemu. Do dziś bolą szyderstwa z mojej, naszej żałoby po tragedii smoleńskiej. Nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem zaciekłości pańskiej formacji, by nie pozwolić na godne upamiętnienie ofiar tamtej tragedii. Dziś z niepokojem i coraz większym obrzydzeniem widzę działania prawdziwie profesjonalnych i sowicie opłacanych wytwórni hejtu i opluwania.

Wiele przeżyłem i jako człowiek zanurzony w polityce od ponad 40 lat mam grubą skórę. Jednak to, co wydarzyło się w ostatnich dniach oznacza przekroczenie bariery człowieczeństwa.

Myślę oczywiście o internetowych występach pewnej pani, której nazwisko pozwolę sobie ominąć, bo nie zasługuje na swoisty rozgłos. Wiemy przecież, o kim mowa. Brutalne drwiny z ludzkiego cierpienia, bólu, żałoby to zjawisko, na które nie ma określenia w języku kulturalnych Polaków.

Od blisko dziesięciu lat muszą znosić drwiny, obelgi, szyderstwa. Nie życzę nikomu, kto stracił najbliższą osobę, takich doświadczeń. W moim przypadku i przypadku wielu moich przyjaciół, powiedzenie „czas leczy rany” brzmi jak ponury żart. Dziś, po tylu latach, tamta tragedia wraca w kształcie niewyobrażalnie odrażającym.

Za ten skandal odpowiada wyłącznie Pan. To Pan umieścił na liście wyborczej osobę, która nie miała za sobą żadnych doświadczeń w działalności społecznej. Znalazła się tam wyłącznie w nagrodę za swoją obelżywą aktywność internetową. Z pełna premedytacją wypromował Pan osobę, która wsławiła się choćby przyrządzaniem „parówek smoleńskich”.

Czekałem na reakcję Pana i pańskiego obozu politycznego. Nie doczekałem się. Nie było potępienia, nie było cofnięcia rekomendacji, nie padło nawet słowo „przepraszam”. Dziś nie oczekuję od Pana już niczego. Znaleźliście się w świecie obcej antykultury, obcej antycywilizacji. Z waszą rzeczywistością nie mam i nie chcę mieć nic wspólnego.

Piszę ten list wyłącznie dla pamięci i ku przestrodze. Mijam codziennie wielkie billboardy z pańskim wizerunkiem i z rzewnym obrazkiem pani Kidawy-Błońskiej. Myślę wtedy, że natura ludzka nie zna żadnych granic. Również granic nienawiści, cynizmu i podłości.

Jacek Świat

ps.

A ja myślałem, że hasło "PO, to dno", to tylko zwrot retoryczny...

Nic dziwnego, że za czasów Rudego, Schetyna był odstawiony na boczny tor. Tusk wiedział, że to jest idiota.
Miał jednak rację to zwykły prostak bez polotu i wizji.... Ot 3 szereg partii...

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:12)

Komentarze

Dyndała i jego ekipa komuchów i dewiantów mają jeden pomysł na Polskę - destrukcja jak rodem z agentury Rosji. To się widzi i czuje....śmierdzące onuce Putina.

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1

Tezeusz

#1604094

Będzie dzisiaj świrnięta Jachira u Stokrotki ?
Jeśli nie to znaczy poszedł sygnał wyciszamy wariatkę.
Za duże straty.

8-))))

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

White Lives Matter

#1604134

Husky

Powtórzę swój komentarz z innego forum.

Ta Pani to jakieś polityczno-psychiczne zjawisko jest, należą jej się badania, bo państwo ma obowiązek pomocy psychiatrycznej dla ludzi chorych nawet, jeżeli uznają się za zdrowych a nawet ludzi mających jakieś obsesje.Ale ta Pani Jachira... Ją ktoś wspiera i promuje wystawiając ją na listach wyborczych. Tym ktosiem jest nie lepszy G. Schetyna, z tym, że on wykazuje jakieś emocje: jest mściwy jak nikt chyba w obecnej polityce polskiej. Miałem kiedyś (nieżyjącego już) przyjaciela, który był trenerem koszykówki, był we władzach PZK. To były lata, kiedy Śląsk Wrocław był zawiadywany przez G. Schetynę. I tak na jakiejś imprezie mimochodem go poznałem osobiście, choć później już nie miałem z nim nigdy styczności. Po co o tym piszę? Ano podczas tej libacji jeden z działaczy wrocławskich, będąc trochę "na haju" powiedział mi, że na Schetynę trzeba uważać, bo on nawet jest zdolny pamiętać coś, co zdarzyło się i 20 lat wcześniej a było skierowane negatywnie do niego. Pani Jachira naprawdę jest politycznie głupiutka i pusta jak bęben i nie ma co o niej gaworzyć. Trzeba skupić się nad jej protektorem, czyli G. Schetynie. I dobrze, że adresatem tego wstrząsającego listu został właśnie on. Ale ma rację wdowiec: po nim już niczego oczekiwać nie można. 

I jeszcze raz prośba. Nie krytykujmy samej Pani Jachiry, bo jej to sprawia jakąś aberracyjną satysfakcję i w tym podnieceniu wygaduje coraz większe głupoty. Atakujmy G. Schetynę, bo skoro ją zaaprobował na listach, to znaczy, że ma identyczne poglądy, tylko politycznie nie może ich głosić samemu. To tak jak z Jeżdżewskim (czy jak mu tam było).

Pozdrawiam i 5*

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1604107

PO to zgrupowanie matołów i gamoni dla...... matołów i gamoni.

8-))))))

 

pzdr.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

White Lives Matter

#1604108

Parafrazując Lisa: "Opozycja nie jest tak głupia jak myślimy. Jest jeszcze głupsza" . Z tym, że my mamy prawo tak powiedzieć o opozycji a nie o Polakach ogólnie, tak mówić o liderach opozycji. Oczywiście wyborcy opozycji są dla mnie zagadką, bo PO-KO winno dostać maksimum 10%, czyli beneficjentów PRL i III RP. Na tyle szacuję jej twardy elektorat. Twardy elektorat prawicy (PiS) to około 30% i wszystko co powyżej już jest sukcesem. Uważam, że do Sejmu dostanie się PiS (40-50% poparcia), PO-KO (25-30%), Lewica (8-9) i Konfederacja (5-6). Reszta znajdzie się poza sejmem w tym PSL z Kukizem. 

Pozdrawiam serdecznie

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

krzysztofjaw

#1604111

Poziom umysłowy i moralny Jachiry to jest poziom taniej (efki sic) ..panienki spod latarni.
Poprawność zabrania takich okresleń, ale ja nie zamierzam być poprawny wobec kogoś tak nikczemnego jak Jachira. Nie muszę bo ja nigdzie nie kandyduję i o nic nie zabiegam.
Stać mnie na prawdę.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

White Lives Matter

#1604135

Jachira Jachirą
Mnie nurtuje jedno pytanie, czy to jest córka czy wnuczka Zawiszy Niebieskiego
Ma ktoś jakąś wiedze w tym temacie, a może on sam ujawni nam tu tą tajemnice.
Za wpis wielkie dzięki psiaczku

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1604110

Hmmmmmm

Czekamy?

8-)))))))

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

White Lives Matter

#1604139

Schetyna używa Jachiry do zamanifestowania swoich najniższych popędów politycznych. Właśnie takiego chce Sejmu IX kadencji

Prawda jest dosyć oczywista i równie okrutna. Klaudia Jachira jest jedynie poręcznym narzędziem Grzegorza Schetyny do politycznej rozróby. Potrzebna mu w Sejmie IX kadencji zgraja nieobliczalnych hejterów, by skutecznie zdemolować Parlament i unieszkodliwić PiS. (...)

Wyborcy nieco bardziej samodzielni intelektualnie odchodzą od PO. Padł także mit o Platformie jako partii, na którą głosują młodzi, wykształceni, z dużych miast. Stało się dokładnie odwrotnie. Ponad połowa młodych ludzi wybiera dziś Prawo i Sprawiedliwość. Dlaczego? Bo otrzymują konkretne propozycje: polityczne, gospodarcze, widzą wsparcie i perspektywy rozwojowe. Ktoś wreszcie potraktował ich serio.

Odkąd rozbito monolit informacyjny, który przez lata zohydzał prawicowe partie, promując Platformę, druga strona sceny politycznej zaczęła dochodzić do głosu. (...)

       CZYTAJ TAKŻE: Etatowa hejterka kandydatką Schetyny do Sejmu! Totalsi idą na destrukcję. Byle tylko wyszarpać władzę

autor: Marzena Nykiel

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1604113

Ta m,etoda kiedyś w latach trzydziestych wybory wygrała inna totalitarna partia w Niemczech. Chodzi tylko i wyłącznie o wrzask. Tak kiedyś działał Adolf Hitler, takie były rady Josepha Goebbelsa tak uczył Lenin i Stalin. Chodzi o wrzask podnoszący krew w żyłach, taki ma być przekaz pobudzający wydzielanie adrenaliny. 

Najstarszy w naszym towarzystwie Jan Pietrzak występując w telewizji u Michała Rachonia przypominał te prymitywne nauki różnych Tymochowiczów, totalitarnych specjalistów, którzy wiedzą "jak to się robi?". Chodzi tylko by o takich kobietach mówić. Dobrze czy źle, byle o niej gadać. To starczy by była wybrana, razem z czeredą takich samych Kierwińskich. Rano w TVP, i w TVN i w Goracych Pytaniach u braci Karnowskich, i w Telewizji Republika i u Rachonia i u Gębacztńskiego i u Zembaczyńskiego i każdy z nich w pięciu wywiadach, wszyscy wiedzą i kojarzą gdzie ta zdzira kandyduje i niech każdy na nią głosuje. 

Ludzie, robicie kampanię wyborczą tej pani. Palikocie w spódnicy. Gwiazda ruskich filmów o bohaterskiej ruskiej armii. Ludzie!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

michael

#1604130

Rozwydrzona pi*(n)da pluje na wszystko i wszystkich, a jak ktoś w końcu nazwał ją tak jak na to zasłużyła robi się z tego wielki raban.

Odpierdolcie się od Pana Janka.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

White Lives Matter

#1604136

DRAKońskie POjedynki zbiorowe (na dŁonie) - jachiromantów…

Przedstawiają bidawe  eksPOzycje DRAKońskich lotów nad kukułczym gniazdem – PO schematycznym (schetynatycznym) przygarnianiu (dŁońMi) dworek, POdpórek, POdrzędnych  chiromancyPOrek…

Pozdrawiam J. K.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1604131

Ta rozwydrzona pi*(n)da zgrabnie przykryła całe gówno wytworzone partię oszustów.

I chyba to jest jej główne zadanie...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

White Lives Matter

#1604138

Hej  Partio Obłudy zapomnieliście schować tego iPhone. 
Wiecie, że za niego byłoby z 10 wizyt u kardiologa?

 

A tu zdjęcie z babcią...........której nie było w spocie

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

White Lives Matter

#1604141

Politycy Porozumienia, którzy należeli w przeszłości do Platformy Obywatelskiej - z wicepremierem Jarosławem Gowinem na czele - napisali list do członków Platformy Obywatelskiej z prośbą o reakcję na "haniebne" wypowiedzi i zachowania kandydatki Koalicji Obywatelskiej Klaudii Jachiry.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

White Lives Matter

#1604159

https://twitter.com/i/status/1177589358825824256

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

White Lives Matter

#1604164

Jest w pelni uzasadnione gdy skierowany jest on do adresata o normalnym spojrzeniu na rzeczywistosc i jest znajomym lub przyjacielem.Nie widze sensu pisania listu do kogos kto kiedys byl po tej samem stronie a obecnie od wielu lat szczeka w przeciwnym obozie i opluwa wszystko to co pozwolilo mu do tej pory zaistniec.Szkoda czasu papieru lub komputera na takie pisanie bo adresat i tak nie zrozumie ze byl zupelnym przypadkiem w rozgrywkach politycznych i takim przypadkiem pozostanie do konca swojego POkreconego zycia.O tym fakcie powiedzial mu rudy tusk ale on i tak tego nie zrozumial i nie zrozumie.To zwykly widelec z podrzednej wytworni.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1604245

........Nic dziwnego, że za czasów Rudego, Schetyna był odstawiony na boczny tor. Tusk wiedział, że to jest idiota.
Miał jednak rację to zwykły prostak bez polotu i wizji.... Ot 3 szereg partii...

Źródło: https://niepoprawni.pl/blog/husky/list-do-schetyny

idiota i prostak, i durak, i głupek,

TA lista jest bardzo długa.......

polot głupek ma - do idiotyzmów.

i wizję koryta byłego.

uma za grosz nima - mniej tam jest niż 

zero.

debilny uśmiech - samo dno!

TO było PełO 

i  TO jest 

KlOaka 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1604280

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

White Lives Matter

#1604303

Aktorzyny tym spotem zarobią nie tylko na kardiologa, ale przede wszystkim na PSYCHIATRĘ...

Pozdrawiam serdecznie

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1604356