EkoReligia czyli anatomia nienawiści

Obrazek użytkownika Husky
Idee

To nie żart, świat stoi do góry nogami.To dziecko ma robioną krzywdę.

Kiedy świat odrzuca Stwórcę, bożkiem staje się stworzenie. Neopogański świat stworzył sobie EkoReligię, ustanowił kapłanów i proroków, ogłosił swoje dogmaty. I wciąż mówią, że są niewierzący.

Zastanawiam się, czy bycie głupim neandertalczykiem jest czymś, z czym rodzi się każdy lewak, czy też jest wyborem stylu życia.W rzeczywistości neandertalczycy mieli pozory kulturowe i intelektualne. Pod tym względem byli znacznie lepsi niż dziś przeciętny lewacki idiota.

Gdy  widzimy co tak naprawdę lewactwo zrobiło z tym dzieckiem to każdemu z nas robi się smutno. Teraz to przynajmniej mamy pewność, że oni nie powstrzymają się przed żadną podłością w dążeniu do swoich partykularnych celów. Użyją nawet dziecka żeby nas wszystkich terroryzować.

 

 

Komuniści też nosili w pseudoprocesjach (pochodach), podobizny ich komunistycznych idoli. Szatan lub małpować chrześcijaństwo.

Taka młoda Róża Luksemburg ???

Ukradliście mi marzenia i dzieciństwo swoimi pustymi słowami - powiedziała łamiącym się głosem nastoletnią aktywistka na rzecz klimatu Greta Thunberg, na otwarciu szczytu klimatycznego ONZ.

Greta Thunberg, 16 lat, w ONZ: „Skradłeś moje marzenia i moje dzieciństwo pustymi słowami. Jesteśmy na początku masowego wymierania i wszystko, o czym możesz mówić, to pieniądze i bajki o wiecznym wzroście gospodarczym. Jak śmiesz."

 
Biedne, zmanipulowane, opętane lewactwem dziecko. Ten dzieciak mówi to z taką nienawiścią i z takim zaciętym wyrazem twarzy, że aż to przeraża. Masakra... 
Dziwię się od jakiegoś czasu, ponieważ rodzice tego dziecka na to pozwalają w imię czego? Te całe pseudo pro-eko akcje
niech zaczną ci pseudo ekolodzy przeprowadzać w Chinach albo w Indiach. Nie???  No tak, tam nikt z nimi by się nie patyczkował...

Kto ją prowadzi ?

To jest  cyniczny projekt socjologiczny wyreżyserowany z napisanym scenariuszem i rozpisanymi rolami na kilkadziesiąt osób i wiele mediów - ta mała ma być tylko taką nową Joanną Darc klimatu .....tylko hgw po co?

 

 

Żal mi tego dziecka. Nie tak powinno wyglądać dzieciństwo.To wcale nie jest takie śmieszne, według mnie wykorzystywanie do swoich celów biednego chorego dziecka to metody rodem z ZSRR, dramat.

Mimo wszystko, szkoda dziecka. Pewnie wszystko zaczęło się od rodziców.Przykro mi gdy widzę jak ją traktują i w jakim cyrku bierze udział, bo rodzice kazali.

Ale tu nie trzeba psychologa żeby stwierdzić że z tą dziewczynką jest coś nie tak.A nawet można powiedzieć że zrobili jej solidne pranie mózgu. Nie sądziłem że można tak na dzieciach. Myślałem że tylko terroryści nasycają dzieci nienawiścią i nawet nie jest tego świadoma.

 

ps.

tego nie da się odzobaczyć ,spójrzcie tylko na Jej mimikę twarzy,ta niemoc,ta nienawiść, szok. I jeszcze ten podkład muzyczny.

Bomba !!!!

Just a quick Greta edit.

]]>https://twitter.com/i/status/1176223212042182657]]>

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (4 głosy)