Świetna wiadomość z Brukseli: 1 milion zł kary za nieprzyjęcie 1 islamisty!

Obrazek użytkownika Fedorowicz Ewaryst
Blog

To wspaniała wiadomość i przyjąłem ją z niekłamaną radością.

Dlaczego tak?

No z pewnością nie dlatego, że aby nie przyjąć 1 (słownie: jednego) islamisty należy odebrać 500 zł 2 000 (słownie: dwóm tysiącom) polskich dzieci.

A żeby nie przyjąć 1000 (słownie: tysiąca islamistów) należy odebrać 500 zł 2 000 000 (słownie: dwóm milionom) polskich dzieci!

No dobrze – a gdybyśmy odmówili przyjęcia 10 000 islamistów (wg pisowskiego notabla Przemysława Żurawskiego-Grajewskiego przyjęcie przez Polskę nawet 10 tysięcy uchodźców nie jest problemem dla polskiej tożsamości)?*

No cóż – to wtedy 20 000 000 (słownie: dwudziestu milionom) polskich dzieci musielibyśmy zabrać 500 zł.

Ale nie ma się czego bać: to niemożliwe, bo w Polsce tylu dzieci NIE MA.

No to dlaczego tego Ewarysta Fedorowicza tak bardzo decyzja Komisji Europejskiej cieszy?

Bo ja – w przeciwieństwie do całej tej ferajny z PO, SLD, PSL i PiS ( a tak – PiS) byłem, jestem i póki życia będę przeciwnikiem członkostwa Polski w tzw. Unii Europejskiej, czemu dałem wyraz nie biorąc udziału w tzw. referendum akcesyjnym, a ten pomysł Brukseli prowadzi prościutko do zniszczenia Unii Europejskiej w jej obecnym, patologicznym kształcie, gdzie Niemcy + posłuszna im grupa brukselskich pajaców terroryzują 300 milionów Europejczyków.

Bo sprawa jest prosta, jak umysłowość wiernoty Waszczykowskiego**:

1. jeśli PiS się tej brukselskiej żulii postawi i pokaże jej gest Kozakiewicza, to będzie rządził nie do końca tej kadencji i nie przez następną, ale przez wieeeele lat i jeszcze dłużej.

2. jeśli zaś swoim zwyczajem i za podszeptem swoich „ekspertów”, którzy już – jak pisałem wcześniej – są zwolennikami wpuszczenia do Polski islamistów ( Żurawski-Grajewski, Szymański) zacznie kręcić, a potem brukselskim szantażystom ustąpi - to zostanie zmieciony z powierzchni polskiej, politycznej ziemi,choćby obiecał po 1000 ojro na każde, nawet niepoczęte jeszcze dziecko.

I bardzo dobrze – bo wtedy przyjdzie czas polskich odpowiedników niemieckiej AfD czy francuskiego Front National i zabawa w robienie Polaków w konia przez polityczny mejnstrim wszelkich odmian się skończy raz na zawsze.To co, Panie Prezesie - „dacie radę”? Hm?

–---------------------

 

http://blog.wirtualnemedia.pl/ewaryst-fedorowicz/post/a-pis-nie-gorszy-10-tys-islamistow-nie-jest-problemem-dla-polskiej-tozsamosci

** http://blog.wirtualnemedia.pl/ewaryst-fedorowicz/post/witold-waszczykowski-pisowska-wiernota

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)

Komentarze

"albo rybki albo pipki jak powiedział Hamlet", pływanie w GW kiedyś się kończy.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

ess

#1512591

dokladnie tak! Koniec slalomów! :-D

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Ewaryst Fedorowicz

#1512592

Głosowałam na UE świadomie, choć z pewnymi obawami, szczegolnie, gdy zmuszono Irlanczykow do drugiego referendum. . Ale głosowalam na inną unię a nie na coś gorszego niż dawny blok państw socjalistycznych. Pamiętam, że konstytucja zapewniała prymat prawa polskiego nad innymi prawami. Nie chce mi się już sprawdzać, ale nie słyszałam, żeby ten zapis został zmieniony. Moje pokolenie, które tak buntowało się przeciw przymusowej nauce języka rosyjskiego, ustawionym zwycięzcom rosyjskim w różnych konkursach, wywożeniu z kraju masła i braku węgla; podlega teraz  zakazom wędzenia wędlin, produkowaniu żarówek o określonej mocy, paskudnym krajobrazom z wiatrakami. 

Najgorsze, że wielu osobom zniewolenie nawet nie przeszkadza, a jeszcze więcej osób o tym nie słyszalo.

Według konstytucji  mieliśmy być państwem suwerennym,  to się nie  da pogodzić z przymusowym przyjmowaniem obcych nam kulturowo ludzi, z którymi wiadomo, że będą problemy.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1512595

niestety, mamy problem: PiS tych islamistów nam na kark weźmie i wytłumaczy, że to "mniejsze zło".
Wypowiedź Kaczynskiego, to zgroza:

"- UE traktujemy jako element naszego bezpieczeństwa. Dzisiaj być w Europie, to znaczy być w Unii Europejskiej. Realna przynależność do Europy, to przynależność do UE. Chcemy być w UE – to pogląd większości Polaków. Ci, którzy dzisiaj próbują twierdzić, że jest inaczej, ci, którzy mówią o jakichś referendach w sprawie wyjścia Polski z UE są szkodnikami, awanturnikami politycznymi – mówił Jarosław Kaczyński."

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Ewaryst Fedorowicz

#1512629

Nie pomoże darcie ryja wszystko kiedyś wszak przemija

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1512615

poza wszystkim - ona jest ohydna (jak to DDRówka) :-D

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Ewaryst Fedorowicz

#1512628