Islamistów wpychają nam na rympał, czyli tylko półgłówki czytają nagłówki!!!

Obrazek użytkownika Fedorowicz Ewaryst
Blog

…szczególnie, gdy są to nagłówki z Onetu* i gdy w dodatku dotyczą wyników przeprowadzanych przez „polskie firmy badawcze” „sondaży” (użycie cudzysłowów zamierzone i niezbędne) badających kwestię stosunku Polaków do sprawy mogącej mieć znaczenie zupełnie fatalne dla przyszłości Polski:

sprowadzenia nam na karki islamistów, wygonionych z Północnej Afryki i Bliskiego Wschodu przez USA.

Najpierw dla frajerów frajerskich najbardziej:

CBOS: tyle samo zwolenników i przeciwników przyjmowania uchodźców”.

O jasny gwint! To fifty-fifty się w narodzie porobiło po łzawych produkcjach TVP, TVN i Polsatu, pokazujących martyrologię islamistów, wyposażonych w nowe smartfony, karty kredytowe, gotówkę i w markowych ciuchach przedzierających się przez kraje południa Europy w grupach przypominających elitarne jednostki janczarów.

Potem dla frajerów, którzy są troszkę mniej frajerscy i na nagłówku nie poprzestali:

po 47 proc. badanych jest „za” lub „przeciw” przyjmowaniem przez Polskę uchodźców z Bliskiego Wschodu i Afryki, którzy przybywają do Europy.”

Po czymś takim, jedyne co może do głowy przyjść, to „Polacy zwariowali”.

A skoro ja swoją opinię na temat importu islamistów do Polski wyraziłem już prawie pół roku temu** i zdania nie zmieniam, to znaczy zwariowali moi sąsiedzi, koledzy, bo nie rodzina, która jest normalna.

Ale czytacie Państwo dalej (to znaczy czytają ci, którzy frajerami nie są) i tu – prawda wychodzi na wierzch, jak zmarszczki spod tapety u tej dziwnej kobiety (znów mi się zrymowało):

„Przyjęcie dodatkowych 9 tys. uchodźców, o czym zdecydowano na szczycie UE, akceptuje 20 proc. badanych. 59 proc. uważa, że liczba uchodźców jest zbyt duża. 10 proc. nie odniosło się do tej liczby, lecz stwierdziło, że Polska w ogóle nie powinna przyjmować przybyszów z Syrii, Iraku i Erytrei (ta ostatnia odpowiedź nie była przez ankietera odczytywana, lecz zaznaczana jedynie wtedy, gdy respondent spontanicznie tak powiedział).”

Co znaczy, że przeciwko przyjęciu kontyngentu, który REALNIE leży na stole, jest 69% (sześćdziesiąt dziewięć procent) Polaków.

Uff…

A chce ich 20%, co stanowi łączny odsetek klienteli PO, ZSL, SLD, w tym tych wszystkich, którzy na imporcie do Polski islamistów będą robić kasę.

Puenta?

Puenta jest w tytule, ale kim trzeba być, żeby tak skonstruować (proszę zauważyć, że nie użyłem słowa zmanipulować) prosty jak konstrukcja cepa wynik?

To proste – trzeba być kimś z Onetu.

No nic – policzymy się przy urnie! ***

————

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/cbos-tyle-samo-zwolennikow-i-przeciwnikow-przyjmowania-uchodzcow-z-poludnia/14dvne

** http://blog.wirtualnemedia.pl/ewaryst-fedorowicz/post/nie-chce-w-polsce-islamskich-uchodzcow-ekonomicznych-z-afryki

*** http://blog.wirtualnemedia.pl/ewaryst-fedorowicz/post/25-10-bedzie-refer…

**** http://blog.wirtualnemedia.pl/ewaryst-fedorowicz/post/nieprzyzwoici-wszy…

***** http://blog.wirtualnemedia.pl/ewaryst-fedorowicz/post/amerykanski-ekspor…

****** http://blog.wirtualnemedia.pl/ewaryst-fedorowicz/post/wyborcza-chce-nam-sprowadzic-na-kark-40-tysiecy-islamistow

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)

Komentarze

 

 

Doniesienie do prokuratury.

Mężczyzna chce by odpowiednie urzędy państwowe zajęły się ściganiem Ewy Kopacz za deklarację o przyjęciu uchodźców w Polsce. Prokuratura Rejonowa w Lęborku zbada sprawę doniesienia.

Zdaniem lęborczanina doszło do przestępstwa. Chodzi o przepis kodeksu karnego z artykułu 129.: Kto będąc osobą upoważnioną do występowania w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej w stosunkach z innym państwem działa na szkodę Polskipodlega karze od roku do dziesięciu lat więzienia. To tak zwana  

zdrada dyplomatyczna.

 
Matka Madzi siedzi. 
Teraz czas na ojca Kasi,
Czas na babcię wnusia !
10 lat jej się należy:
"emigracji" do ZK !
 
 
 
 

http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/267440-dzialala-na-szkode-polski-mieszkaniec-leborka-sklada-doniesienie-do-prokuratury-na-ewe-kopacz

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1495113

Te pół na pół zwolenników i przeciwników, to żydo-ubecka ściema nierządu Polszewi. To zwykła nachalna ściema, tylko ci celebryci którzy biorą kasiorę od TV ubeckich mówią o potrzebie przyjęcia kozojebów od Allacha. Ale gdyby pań się spytał takiej celebrydzkiej gnidzie, czy wpuści POd swój dach, takiego kozojeba, odPOwiedz była by że nie. Pozdrawiam.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1495124