Treści z tagiem: Polska The Times

Obrazek użytkownika Fedorowicz Ewaryst
Blog

Niemcy winni śmierci polskiego kierowcy!

Jak to „nie Niemcy”? Oczywiście, że Niemcy i nikt inny! I proszę mi tu nie rżnąć  głupa, bo to zajęcie tak już ostatnio oblegane, że nawet ten bon mot Korwina spowszedniał.

A niby kto tych obcych kulturowo i nienawidzących białych ludzi, tylko dlatego że są biali, islamistów do Niemiec...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:11)
Obrazek użytkownika elig
Idee

  Co piątek w każdym tygodniu kupuję weekendowe wydanie dziennika "Polska" [dawniej "Polska the Times"].  Czynię tak przede wszystkim ze względu na dodatek telewizyjny, bo gazeta ta to dość typowe pismo mainstreamu, politycznie poprawne i zamieszczające wywiady z "właściwymi" ludźmi.

  Ponieważ jestem leniwa, w moim...

3.35
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.4 (głosów:12)
Obrazek użytkownika elig
Kraj

  Kupiłam sobie dziś w kiosku weekendowy numer dziennika "Polska The Times" /7.09 -9.09.2012/, przejrzałam go i oko mi zbielało. Zaczęło się juz na drugiej stronie w artykule Tomasza Sekielskiego /tak, TEGO Sekielskiego z TVN !!!/ p.t. "Czy premier przewróci się o własne nogi?". Autor sugeruje w nim, że premier właśnie "zakiwał się na śmierć...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Kuki
Blog

Jeśli używa się takich słów jak “zamach” czy “zdrada”, to trzeba mieć pełną świadomość, że dochodzi się do ściany.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika tosz
Kraj

Tekst
z „Polski”  po raz kolejny mnie poruszył. Dlaczego? Bo to nie tylko jeden z niewielu artykułów gazety, który ostatnio znalazł się na stronie głównej onet.pl, ale także kolejny przykład na zdziczenie dziennikarskich obyczajów. I nie chodzi tu bynajmniej o interesy Adama Glapińskiego.

0
Brak głosów