Polakom gratulujemy Bieńkowskiej!

Obrazek użytkownika Fedorowicz Ewaryst
Kraj

Ja mam tzw. pamięć selektywną, co pozwala mi w dzisiejszej, zwariowanej deczko rzeczywistości cieszyć się wciąż niezgorszym zdrowiem.

I dlatego, w trosce o tego niezgorszego zdrowia niepopsucie, z całej kampanii prezydenckiej zapamiętam tylko Elżbietę Bieńkowską i jej greps, wygłoszony podczas luks-konsumpcji do szefa Centralnego Biura Antykorupcyjnego (można się śmiać) że

za 6 tysięcy może pracować albo złodziej, albo idiota... To jest niemożliwe, żeby ktoś za tyle pracował!

To jest greps zupełnie fenomenalny, odkrywczy (też najdosłowniej – bo odkrywa przed Publiką, jakie wśród naszych Nadzorców obowiązują reguły) ba! - to jest greps założycielski oktawy (jest takie słowo, naprawdę) rządów PO-PSL:

bo ten greps udowadnia, że nie ma żadnego podziału na Polskę radykalną i racjonalną:

jest tylko podział na Polskę złodziei i idiotów (tj. zarabiających 6 tysięcy) i Polskę, którą symbolizuje KGHM gdzie zarabia się milion euro za dwumiesięczną umowę, za jakąś obsługę. No dobrze, a co z tymi, którzy zarabiają mniej niż zarezerwowane dla złodziei i idiotów 6 tysięcy?

Jak to co: 

ich po prostu NIE MA. Oni w naszej, ukochanej 3RP najzwyczajniej w świecie NIE ISTNIEJĄ.A jeśli istnieją, to tym gorzej dla nich!

I tylko nie żal mi wcale tzw. euroentuzjastów, kiedy sobie pomyślę, że nie tylko Polską, ale całą Europą rządzą sobie z Brukseli takie całe tabuny Bieńkowskich.

–----------

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?wid=17556562&kat=139634&title=Afera-tasmowa-Bienkowska-do-Wojtunika-za-6-tys-zl-to-pracuje-zlodziej-albo-idiota

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.9 (głosów:15)

Komentarze

W panstwach tzw. "starej Unii" trzeba miec przynajmniej wyksztalcenie (wyzsze, a czesto doktorat) i lata praktyki (nie tylko politycznej), aby zajac stanowisko rzadowe czy tez byc delegowanym do pracy w UE.

Niestety - "nowe" kraje wywalczyly sobie parytety  - no i trafiaja do Unii rozne Bienkowskie ( na marginesie : iranistka z wyksztalcenia...) czy Tuski... zeby chociaz do Iranu na ambasadora ja wyslano - zrozumialbym...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

mikolaj

#1480676