A PiS nie gorszy – 10 tys islamistów „nie jest problemem dla polskiej tożsamości”.

Obrazek użytkownika Fedorowicz Ewaryst
Blog

„Państwa członkowskie UE mają w sumie około 500 milionów mieszkańców. Wchłonięcie i dystrybucja w Unii nawet około 150 tysięcy uchodźców nie stanowi zagrożenia dla tożsamości etnicznej, religijnej czy kulturowej. Mamy pewną grę wyobraźni w tej sprawie. Ona jest oczywiście ważna, ponieważ nastawienie opinii publicznej w tej sprawie może tworzyć fakty polityczne.

Jednak w sensie faktycznym przyjęcie przez Polskę 2 czy 3 tys. uchodźców, czy nawet 10 tysięcy dla stabilności Polski nie jest problemem dla polskiej tożsamości. Polska nie zostanie zalana wielką masą ludzi, jeśli przyjmie 10 tys. migrantów.” *

To nie jest cytat z jakiegoś niedoleczonego, użyjmy terminologii czapniczej, dekla czy dziennikarskiego czeladnika z GaPola.

To jest cytat z samego Przemysława Żurawskiego vel Grajewskiego, członka

Rady Programowej PiS, zajmującego się sprawami polityki zagranicznej i zaufanego człowieka najściślejszej pisowskiej wierchuszki.

Ministrem spraw zagranicznych pewnie nie zostanie (ten stołek zarezerwowany jest dla Waszczykowskiego), ale wiceministrem – niewykluczone, a zatem mówi to, co niewygodne byłoby do powiedzenia dla aspirującej do premierostwa Beaty Szydło.

W sumie, to nie ma co się PiSowi dziwić:

jedyne, co Duda przywiózł z Niemiec, to szantaż.

Żeby nie było niedomówień:

szantaż jest tak samo dobrym narzędziem uprawiania polityki zagranicznej, jak na przykład wojna (pod warunkiem oczywiście, że wygrana).

I oczywiście tylko wtedy, gdy jest się szantażystą, a nie szantażowanym.

Ale to Merkel postawiła Dudę pod ścianą (eh, te niemieckie upodobania…):

nie przyjmiesz islamskich imigrantów – nie będziesz miał baz NATO w Polsce!

A że PiS ma absolutnego, pardon – fioła na punkcie baz NATO, to się rzecz jasna przed niemieckim szantażem ugnie, chociaż bazy NATO w Polsce są dla nas taką samą gwarancją bezpieczeństwa, jak dla naszych dziadków i rodziców były słynne francuskie i brytyjskie „gwarancje” w 1939.

Tylko wariat albo agent (to z Kaczyńskiego) może wmawiać Polakom, że Amerykanie zechcą za Polaków ginąć – bo NIE zechcą.

Owszem, sprzedadzą nas agresorowi przy pierwszej lepszej okazji, jak to zawsze z frajerami robili i robią (nas sprzedali w Teheranie i Jałcie, a parę tygodni temu – Kurdów walczących bohatersko z Państwem Islamskim sprzedali Turkom**).

Idę o zakład, że PiS łyknie każdą ilość islamistów, a baz NATO w Polsce zwyczajnie…nie będzie.

OK, mogą się jankesi zabawić w teatrzyk objazdowy i pokazywać co parę miesięcy trochę nieuzbrojonego sprzętu lub, jak to ich nazwałem, półpluton okazowy marines, z którymi się podczas defilady 15 sierpnia, panienki i paniusie ochoczo w Alejach Ujazdowskich fotografowały.

http://wpolityce.pl/polityka/264320-prof-zurawski-o-imigracji-glownie-niemcy-maja-problem-zapewne-dlatego-widac-tak-silna-presje-na-inne-kraje-szantaz-polski-niedopuszczalny-nasz-wywiad

** http://wiadomosci.onet.pl/kurdowie-w-potrzasku-zdradzeni-przez-usa-w-walce-z-panstwem-islamskim/hydyf8

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3 (głosów:10)

Komentarze

Moze nie bedzie tak zle!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

Medardo

Crux Sacra Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas.

#1492723

 są smagane "batem"  rasizmu, nietolerancji, ksenofobii etc

Jakoś nie słychać, że Ci których mamy przyjmować są większymi rasistami i ksenofobami od nas Polaków, że na widok znaku czerwonego krzyża na opakowaniach z żywnością reagują jak przysłowiowy diabeł na święconą wodę i wtedy pomoc jest im już niepotrzebna.

https://www.youtube.com/watch?v=1EYlwyoP4vc

Codziennie politycy zarówno z prawa jaki i z lewa tresują nas w poprawnym politycznie myśleniu. Roztaczane są wizje rzekomo korzystnych dla Polski nie dla Polaków układów.

Słabo słychać rzetelne argumenty chciażby Zbigniewa Kuźmiuka - jakby nie było europarlamentarzysty wywodzącego się z Pis

http://wpolityce.pl/polityka/264736-solidarnosc-europejska-lezy-na-dnie-baltyku-i-nazywa-sie-gazociag-polnocny

http://niewygodne.info.pl/artykul5/02470-Niemiecka-falszywa-solidarnosc.htm

w odpowiedzi na brednie zakały naszego kraju PEK

"Szefowa rządu podkreśliła, że „nie czuje szantażu” ze strony zachodnich państw UE.

Nie padły słowa, które mogłyby sugerować szantaż. Cieszę się, że w czerwcu doprowadziłam do tego stanu, że nie chcemy narzucanych ilości, ale czujemy się zobowiązani. I zgłosiliśmy 2 tysiące… (…) Gdy Europa potrzebuje solidarności, nie możemy odwrócić się plecami

— przekonywała."

http://wpolityce.pl/polityka/264724-wywiad-kopacz-w-tvp-premier-ucieka-od-deklaracji-ws-liczby-przyjetych-imigrantow-przyjmiemy-wiecej-ilu-nie-wiadomo

Kto naprawdę mysli o szarych obywatelach, którzy  na codzień będą musieli się mierzyć z agresją nieproszonych "gości" ?

polecam artykuł:

http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/264650-polska-przyjmie-ludzi-ktorzy-nigdy-nie-powiedza-o-sobie-ze-sa-polakami-podkresla-palestynczyk

"Moh al Nashif zwrócił też uwagę na to jakie wymagania będą mieć imigranci w stosunku  do naszego kraju.

Każdy tysiąc muzułmanów będzie chciał meczetów. Potem zaczną prosić o własne szkoły, żeby uczyć arabskiego i islamu. Następnie o koszerne jedzenie."

Całkowicie się zgadzam z Panem , że po raz kolejny zostaniemy zdradzeni jak w 1939 r.

A to przykład  pomocy w wydaniu  bogatych arabów.

http://niewygodne.info.pl/artykul5/02472-Arabia-Saudyjska-wybuduje-200-meczetow-w-Niemczech.htm

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1492737

Zasada

 

Naszą polityką zagraniczną winna rządzić zasada,

że Polska ze zdradziecką swołoczą się nie układa.

 

PS Na poważnie oczywiście.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1492739

Idą Polaków wybory, więc jest tu i dobra rada

- Pilnować by nie wygrały idiotyzm i zdrada

Bo przed sprawiedliwości wyborców obliczem

Tak głupcy i sprzedajni choćby zasłużeni są niczem.

miarka

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1492779

W przypadku wygranej PiS w jesiennych wyborach PiS będzie musiał spełniać żądania tych co na PiS głosowali. Żadnych rządów "frontu jedności narodowej". Jeśli nie zrobi tego czego żądamy, PiS będzie skończony raz na zawsze, trzeciej szansy nie dostanie już nigdy! Żadnych ger i gierek politycznych, żadnych kombinacji! Czarne jest czarne, białe jest białe!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#1492792

Jednak w sensie faktycznym przyjęcie przez Polskę 2 czy 3 tys. uchodźców, czy nawet 10 tysięcy dla stabilności Polski nie jest problemem dla polskiej tożsamości. Polska nie zostanie zalana wielką masą ludzi, jeśli przyjmie 10 tys. migrantów.” *"

"Szefowa rządu podkreśliła, że „nie czuje szantażu” ze strony zachodnich państw UE.

Nie padły słowa, które mogłyby sugerować szantaż. Cieszę się, że w czerwcu doprowadziłam(link is external) do tego stanu, że nie chcemy narzucanych ilości(link is external), ale czujemy się zobowiązani. I zgłosiliśmy 2 tysiące… (…) Gdy Europa potrzebuje solidarności, nie możemy odwrócić się plecami

— przekonywała."

To jest dwugłos idiotów i zdrajców Narodu Polskiego.

To, że Kopaczową stać na głoszenie i robienie największych idiotyzmów wiemy od dawna, ale że do tego grona dołączyła trzecia-czwarta twarz PiS, to już nowość i znak antypolskiego sprzysiężenia, oraz cynicznej gry osób uchodzących za polityków na polskiej scenie politycznej. 

Bo co to jest "stabilność Polski" - jej położenie "w kraju nad Wisłą"? No bo co można w Polsce zdestabilizować, co by już nie było zrobione płynnym i nienormalnym, niesprawiedliwym i niemoralnym  w procesie zapoczątkowanym "okrągłym stołem"? Czyż stan permanentnej patologii można nazać stabilnością i to niezagrożoną?

Ciekawy pogląd. Czy to obrazuje plany PiS?

Dlaczego on się nie martwi o zasady i normalności, sprawiedliwości i moralności które poprzedzają stabilizację?

"2 czy 3 tys. uchodźców ... nie jest problemem dla polskiej tożsamości"

W kwestiach moralnych  kompromisów nie ma. Łyżka dziegciu psuje beczkę miodu. Średnia z czystego i brudnego jest brudny. 

Reasumując, to właśnie w przypadku nieodpowiedzialnego przyjęcia tak obstających przy swojej tożsamości, a nawet agresywnych bojowników "świętej" wojny przeciwko nam jest śmiertelnym zagrożeniem dla naszej tożsamości.

Tożsamość bowiem, to bycie "sobą i u siebie". Oni zaś potrafią nawet żądać, by ich gospodarze nie obchodzili świąt Bożego Narodzenia. To oni chcą być w krajach swojego pobytu "sobą i u siebie". 

Trzeba być idiotą, żeby nie widzieć, że to najeźdźcy, a nie żadni uchodźcy (poza rzeczywistymi chrześcijanami, którym w Syrii grożą złe rzeczy).

Bardzo źle oceniam tu władze PiS, że tego natychmiast nie prostują.

miarka

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1492778