Niech Kaczyński przeprosi, poprosi i podziękuje.

Obrazek użytkownika Fedorowicz Ewaryst
Kraj

Ja wiem, że takie wymagania (i to 3 naraz) w stosunku do takiej Persony, to bezczelność, ale politycy (szczególnie tacy strrrasznie ważni i jeszcze strrrrraszniej mądrzy ) rozumieją tylko jeden rodzaj komunikacji:

z buta.No to z buta, bo ja mam dzisiaj przemiły poranek:

mój kandydat*, startując bez partyjnego szmalu, partyjnych struktur, „profesorskiego zaplecza” dostał ponad 20% ważnych głosów!

 

1. Przeprosić to Kaczyński musi swój twardy, tzw. ideowy elektorat między innymi za to, że przez 5 lat, które upłynęły od ostatnich, przegranych przez niego na własne życzenie wyborów, żadnych wniosków nie wyciągnął (choćby i takiego, że kiedy on się nad Dnieprem, po kijowskich Majdanach, pod upowską flagą lansował, nad Wisłą rósł elektorat Pawła Kukiza). I wyrósł tak, że osiągnął poziom 2/3 elektoratu obu największych=najbogatszych partii.I  Paweł Kukiz swoim wyborcom powiedział wyraźnie:żadnego mieszania się w wojnę na Ukrainie!- i okazało się, że 20% głosujących to popiera.Lojalnie uprzedzam, że nazywanie tych 20% ludzi, którzy nie chcą nie tylko walczyć, ale nawet płacić za banderowską Ukrainę „palikociarzami”, to prosta droga do reinstalowania w Belwederze obecnego lokatora.I przeprosić Kaczyński musi także za to, że – użyjmy terminologii drobiarskiej – jaja sobie ze swojego, twardego elektoratu robił, podrzutka z Unii Wolności, Glińskiego Piotra na byt fikcyjny, czyli „premiera technicznego” z uporem godnym oderwanego od rzeczywistości inteligenta promując, co jeśli do czegoś ten elektorat skłaniało, to do popukania się w głowę i odrzucenia tego klasycznego objawu partyjniactwa.

 

2. Poprosić to Kaczyński musi Pawła Kukiza o poparcie.

Tak, ja wiem, że prawdziwemu, żoliborskiemu inteligentowi, prosić takiego „szarpidruta/ ruskiego agenta/ pijaka” (to tylko pierwsze z brzegu przykłady z repertuaru forów Gazety Polskiej) nie przystoi, ale już jeden taki stary poradnik (Biblia się nazywa) sugeruje:proście, a będzie wam dane.OK, może nie poprosić - ale wtedy, za 2 tygodnie (użyjmy tym razem konwencji wędliniarskiej – kicha albo i kaszana), bo na 2 turę żadne, jadąc klasykiem - słodkie pierdzenie - o jakimś dziedzictwie Lecha Kaczyńskiego nie wystarczy.

3. Na koniec – komuż ach komuż powinien Jarosław Kaczyński podziękować (i to definitywnie)?No jak to komu:

red red. Sakiewiczowi, Wildsteinowi (Davidowi), Targalskiemu, Romaszewskiej i innym „komercyjnie niepokornym” (konsekwentnie promuję określenie swojego autorstwa) za obłąkane (poprawka – świadome) promowanie nierealnego, szkodliwego i niebezpiecznego „strategicznego sojuszu” z rządzącymi w Kijowie neobanderowcami, czego ani twardy elektorat PiSu, ani glosujący na Pawła Kukiza zwyczajnie NIE CHCĄ.Za terroryzowanie przyzwoitych ludzi bluzganiem od ruskich agentów i służalców, co kosztowało Dudę tych parę punktów procentowych elektoratu kresowego.

 

Bo zasada jest prosta:

 

więcej w 2 rundzie klakierów z Gazety Polskiej = mniej głosów na Dudę, bo w tej rundzie już Pawła Kukiza (niestety) nie będzie.A co, gdy geniusz strategiczny, Prezes Kaczyński nie przeprosi, nie poprosi i nie podziękuje?Nic.Po prostu prezydentem dużego, europejskiego kraju będzie człowiek, o którym z pewnością nie można powiedzieć, że jest człowiekiem inteligentnym przeciętnie.

* http://niepoprawni.pl/blog/fedorowicz-ewaryst/kukiz-jak-smiesz

 

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.7 (głosów:17)

Komentarze

Pierwszą reakcją na znakomity tekst autora było oczywiście uderzenie zomowskiej pałki, po którym wyskoczyło zaraz NIE (Urbana)! 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7

jan patmo

#1478286

Przeprosić czytelników swoich bełkotów może Pan, jak widać i czuć, nie miłujący piękna języka polskiego (kicha, kaszana, pierdzenie itp.) oraz daleki od prawdy.

Bo prawdą  były występy na scenie Pawła Kukiza dla poparcia demonstracji na "Majdanie", a potem nagła zmiana cyt. "żadnego mieszania się w wojnę na Ukrainie!". Zatem skąd się wzięła ta nagła volta Pawła Kukiza.

Jak widać na portrecie autor , z nalanym licem  w bejsbolówce nieźle się prezentuje niczym kibic, a i niejedno piwko pewnie jest w rączce podczas spacerów, żeby zaznaczyć swój "status wolnościowy".

A na poważnie, widoczne są u Pana błędy wychowawcze, a co za tym idzie brak elementarnej kultury i sporo prostackiej złośliwości.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3

antybolszewik

#1478371

cyt:

Jak widać na portrecie autor , z nalanym licem  w bejsbolówce nieźle się prezentuje niczym kibic, a i niejedno piwko pewnie jest w rączce podczas spacerów, żeby zaznaczyć swój "status wolnościowy".

A na poważnie, widoczne są u Pana błędy wychowawcze, a co za tym idzie brak elementarnej kultury i sporo prostackiej złośliwości.

Źródło: http://niepoprawni.pl/comment/reply/103530/1478371©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

 

anty bolszewiku, a moze najpierw  wszedlbys na nicka autora i poczytal, co tam o nim stoi...,

zakochales sie  w tym zdjeciu czy co ?

no typowa babska zlosliwosc :-))))))))

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-7

chris

#1478375

rzeczywiście, jest pewne kokietowanie nacjonal-banderowców. Poroszenki i Jaceniuki to banderowcy?

To tak jakby powiedzieć o tym, że w Polsce rządzi Polska katolicka - dość spojrzeć na akcje "elit", działania mediów, książęta Koscioła (tak się zwie chyba biskupów czy wyżej) działających tak by dostać pochwały gw, podejście do katolickich symboli itd -  choć niewątpliwie wielu "elitarnych" polityków, mimo, że działają tak jak sobie zyczy gw i okolice, demonstruje przywiązanie do katolicyzmu - raczej zewnętrzne liub nawet okazjonalne i pozorne. Choć fakt, że tego demonstrowania mniej niż kilka lat temu.

Powiedziałbym więc: nie banderowską: Ukrainę bankstersko-sorosowo-syjową, słowo na ż pono "zakazane":))))))

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4
#1478390

to slowo, to Zydzi i to powinno sie glosno bez zadnego zazenowania wypowiadac !!!

To jest  wlasnie ta bezczelna zydowska narracja, bysmy my Polacy byli zazenowani mowic o ich przekretach,

zlodziejstwu i wielu innych swinstw. Chca nas  wziac na ZAZENOWANIE...,

Znaja polska kulture i nadal chca na niej zerowac .

Nic to !

Z chamem nawet, gdy w kulture sie ubiera trzeba  po chamsku, bo to jego chasarski jezyk.

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6

chris

#1478396

Ukrywanie tego słowa zrobiło już taki postęp, że wręcz zmienia gramatykę języka:). O ile ktoś chce użyć słowa żydowski w kontekście niepozytywnym często uzywa - i jest to powszechne, wręcz uzus:) - sformułowania: "niektóre kręgi żydowskie". Na codzień upraszczamy, bo zycie byłoby nie do zniesienia. Nikt nie mówi: "w 1939 r. niektórzy Niemcy atakowali Modlin, a niektórzy Niemcy nie atakowali Modlina", lecz tylko że Niemcy atakowali Modlin, choć wszyscy wiemy że nie wszyscy. Czasami uproszczenia bywają krzywdzące - jak np. w dużym stopniu pojęcie wytresowane przez media, ale słyszałem w rozmowach prywatno-potocznych: "Grecy to lenie". Media antypolskie często uproszczają w sposób antypolski, np:" Polacy biją dzieci", Polacy kradną na potęgę". To już są uproszczenia nie ułatwiające życie, lecz chamskie i antynarodowe.

No ale jest jeden wyjątek. Wspomnani Żydzi. Unikanie uogólnienia na które mogliby odebrać nieprzychylnie jest tak powszechne, że nawet Braun kiedyś w klubie Ronina chyba, tłumaczył się - do pewnego stopnia - z użycia słowa żydowski.

Tak więc nawet Braun i Michalkiewicz stosują czasem ekwilibrystykę słowną, by nie "uogólnić". Jakiś wyjątek gramatyczny:))

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4
#1478403

Braun i Michalkiewicz czynia to wrecz dla draki, tym samym  przekomarzaja sie z samymi soba,

by wlasnie oddac  pewnego rodzaju tragikomizm tej sytuacji, ale rowniez, by podkreslic waznosc calego zagadnienia...

Jednak Braun, Michalkiewicz, Zebrowski wlasnie calkiem wyraznie podkreslaja, by glosno nazywac sprawy po imieniu.

Nie mozemy dac sie zakrzyczec ! i to we wlasnym kraju...

Niestety nie mozemy powiedziec ...tych 50 , 8, 3, Zydow to i tamto...,

niestety , to sa tysiace, a nawet setki tysiecy, wiec jestesmy zmuszeni okreslic ich wlasna nacja, a wiec Zydzi...

To nie sa wiec jakies uogolnienia, sila rzeczy zmuszeni jestesmy do takiej narracji.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5

chris

#1478440

kultura słowa

 

o kulturze słowa

powiem tylko jedno słowo

że niezależne słowo

tępi niezależnych wzorowo

 

PS Nie ma to jak chazarska kultura!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5

jan patmo

#1478416

widac dyzurni pilnie wypelniaja zalecenia kahalu ;-)))

pzdr.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-5

chris

#1478589

Mam nadzieję, że ruch Kukiza nie nabierze postawy ZSL/PSL, czyli 20%, które jest najważniejsze i jest jak ogon, który macha psem.

Nie zapominajcie, że był ostatnio taki 14 procentowy Palicośtam i już nie pamiętamy o nim. Nie wpadajcie w euforię.

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1478407

Grzegorz Braun prosil po prawej stronie o konsolidacje sil .

Wiec jezeli Kukiz rozpoznal juz wynik wyborow powinien glosno poprosic swoj elektorat,

by ten scedowal glosy na Andrzeja Dude.

Zobaczymy teraz jakie intencje kieruja Kukizem.

 

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

chris

#1478443

https://www.youtube.com/watch?v=HET4pN6zTm4   To chyba też o czymś swiadczy,nieprawdaż?

 

I co pan na to,panie Ewaryście?  

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

bulsara

#1478527

Czy Gazeta Polska ma wpływ na podatki, na służbę zdrowia, na uchwalanie ustaw? A Paweł Kukiz ma na to wpływ? A pan, czy ja mamy? Panie Ewaryst, nikt nikogo przepraszać nie musi, ani dziękować! Każdy ma wolną wolę, głosuje na kogo chce! Każdy kandydat miał swoich wyborców, a wyborca kandydata! To są wybory na prezydenta Polski, a nie posła do sejmu! Prezydent jest ponadto zwierzchnikiem sił zbrojnych! Tu trzeba powagi i roztropności! Polsce trzeba prężnego, energicznego prezydenta, a nie śpiącego, błędnego rycerza! Czy kandydatem był Jarosław Kaczyński, czy Andrzej Duda? Idąc tokiem pana rozumowania, to teraz wszyscy za wszystko, bedą musieli dziękować P. Kukizowi? Ale konkretnie za co? Dobrze byłoby, nie obrażać inteligencji Polaków! Pozdrawiam

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

viki

#1478614

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1478617