Treści z tagiem: zamach w Brukseli

Obrazek użytkownika Fedorowicz Ewaryst
Blog

W natłoku bzdetów w rodzaju Obama się spotka/ nie spotka z Dudą, Rzepliński czuje się/nie czuje się Blidą, czy Schetyna PiS zniszczy/nie zniszczy, media prześlizgnęły się (taka ich śliska, mediowa... proweniencja) nad sprawą najistotniejszą z istotnych:



Otóż po kilku dniach od brukselskich zamachów...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:12)
Obrazek użytkownika Fedorowicz Ewaryst
Blog

Recydywista to jest … no to jest ktoś  najgorszego sortu: gorszego nawet niż … szukam stosownego epitetu... prywatyzator!

Ledwie parę miesięcy temu nakłamał, że w Szwecji są jakieś strefy, gdzie szwedzkie prawo rzekomo nie obowiązuje, a jedynie jakiś szariat i tym samym wiochy nam na całą Unię Europejską narobił.

Na szczęście (bo...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)
Obrazek użytkownika Yagon 12
Świat

Znów zdarzyła się tragedia, znów śmierć dosięgła niewinnych, przypadkowych ludzi. Współczuję bardzo rodzinom i bliskim zamordowanych wczoraj w Brukseli przez islamskich terrorystów. Ale nie mogę bez gniewu myśleć o lewackich unijnych łobuzach, ktorzy zrobili wiele by koszmar zamachów mógł się powtórzyć. Żyjący w oderwaniu od realnego świata,...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:16)
Obrazek użytkownika Fedorowicz Ewaryst
Blog

13 maja ub roku napisałem tekst pt Nie chcę w Polsce islamskich uchodźców ekonomicznych z Afryki! *, w którym wyłożyłem jak przysłowiowy chłop lemingowi na granicy, dlaczego się na import do  Polski islamistów nie zgadzam.

Od tego czasu zaszło kilka wydarzeń (pomijam zamachy w Paryżu i Brukseli, bo ja nie jestem dziennikarzem i...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)
Obrazek użytkownika zetjot
Blog

http://wpolityce.pl/swiat/2860...

Najciemniej jest pod latarnią, czyli w Brukseli będącej siedzibą europejskiej politpopranwności, Proszę zwrócić uwagę na to, na co nawet autor tekstu nie zwraca uwagi – nazwiska świadków, jak można wnioskować - rdzennnych europejczyków z dziada pradziada.

Ktoś niefrasobliwie zaimportował sobie...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)