Radny Tomaszewski bierze w obronę ministra Macierewicza

Obrazek użytkownika elig
Kraj

  Wczoraj [10.01.2017] napisałam notkę "Minister Antoni Macierewicz blokuje Nowy Jedwabny Szlak" {TUTAJ}.  Dziś jednak bloger Traube znalazl link do wypowiedzi Jerzego Kropiwnickiego na jego blogu {TUTAJ}.  Kropiwnicki przytoczył  w dniu 9.01.2017 wypowiedź radnego Włodzimierza Tomaszewskiego na konferencji prasowej [w dniu 7.01.2017].  Jej najważniejszy fragment to:

 "Minister Antoni Macierewicz odwołując przetarg nieograniczony otworzył drogę Ministerstwu Rozwoju i Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej do przeprowadzenia przetargu łącznego, czyli przetargu na działkę pod  realizacje inwestycji terminala przeładunkowego.

  Za to powinno się podziękować ministrowi Antoniemu Macierewiczowi, a nie atakować w wyniku skandalicznej niewiedzy autorów fałszywych informacji. 

Włodzimierz Tomaszewski,      Radny Rady Miejskiej w Łodzi".

 Wynikałoby z tego, że intencje ministra Macierewicza były wręcz odwrotne od tego, co sugerowała moja notka.  Jedno tylko mnie zastanawia.  Po co w ogóle ten przetarg?  "Ustawione" przetargi źle się kojarzą.  Czy nie lepiej było po prostu sprzedać tę działkę Chińczykom bezprzetargowo?

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.6 (głosów:6)

Komentarze

dwa razy się zastanowić, zanim się zacznie atakować Ministra Obrony i w dodatku - gdy się go przedstawia jako oponenta działań prezydenckich.

Btw - to gen. Dukaczewski ma "duże zasługi" w kręceniu afer przeciwko min. Macierewiczowi. Tylko - czy rzeczywiście powinniśmy w jakikolwiek sposób "wpisywać się" w narrację Dukaczewskiego? To jest właśnie ruski trollizm. Bardzo mi przykro.

A potem - takie niezdarne próby ratowania "blogerskiej twarzy" - "czy nie lepiej było..."

Ano - lepiej by było zastanawiać się...

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-1

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1530151

  Wcale nie wiadomo, czy radny Tomaszewski ma rację. O prawdziwych intencjach Macierewicza będzie świadczył dalszy przebieg wydarzeń. Istnieje jednak stara rzymska zasada. Jeśli chcesz poznać prawdę - musisz wysłuchać OBU stron.

 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

elig

#1530174

przetarg zły, bo plotki o ustawieniu.

za to bezprzetargowo, czyli robić specjalny wyjątek i koniecznie sprzedać Chińczykom, ma być dobrze?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1530189