Podtrzymywanie strachu

Obrazek użytkownika elig
Kraj

  

Jak pisałam o tym niedawno, od czasu stanu wojennego nic nie napędziło Polakom takiego stracha jak obecna pandemia.  Wszyscy podeszli do niej z powagą i starali się wypełniać wszelkie zalecenia służb sanitarnych.  Okazało się jednak, że w naszym kraju zaraza nie jest aż tak strasznie groźna.  Od mniej więcej dziesięciu dni mamy przeciętnie dziennie około 300 - 450 nowych zakażeń [z czego 30% w służbie zdrowia] oraz około dwudziestu zgonów ludzi na ogół w podeszłym wieku, najczęściej chorych dodatkowo na co innego.  W kraju wielkości Polski nie jest to bardzo dużo i nie wystarczy dla podtrzymania przez dłuższy czas atmosfery histerii i paniki.

  W dodatku kwarantanna musi się zakończyć z przyczyn ekonomicznych.  Sytuacja epidemiologiczna w Niemczech, Austrii i Czechach jest dużo gorsza niż w Polsce, ale kraje te już zaczęły wycofywać się z ograniczeń.  Nasz rząd nie może się jakoś na to zdecydować.  Dużo o tym mówi ale prawie nic nie robi.  Co więcej od dzisiaj [16.04.2020] wprowadzono przymus zasłaniania ust i nosa w miejscach publicznych, co sprowadza się do noszenia maseczek.  Po co?

  Jest to typowy zabieg socjotechniczny.  W dniu 26 lutego 2020 minister zdrowia Łukasz Szumowski powiedział {TUTAJ(link is external)} : "Maseczki nie pomagają, nie zabezpieczają przed wirusem. Nie zabezpieczają przed zachorowaniem".  Tak własnie jest.  Po co więc uprzykrzać życie obywatelom?  Chodzi o to, że maseczki są dobrze widoczne.  Ich powszechne noszenie podtrzymuje atmosferę stanu wyjątkowego i skłania ludzi do tego, by drżeli ze strachu przed wirusem.  Nie jesstem jednak pewna, czy to na dłuższą metę zadziała.

  Dziś oglądałam transmisję z Sejmu.  Widok posłów w tych maseczkach rozśmieszył mnie do łez.  Jest możliwe, iż wkrótce rząd i jego służby sanitarne stanie się powszechnym pośmiewiskiem.

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.8 (głosów:13)

Komentarze

W Nigerii zakażonych jest 407 osób,zmarło 12
Za nieprzestrzeganie restrykcji związanych z koranowirusem .....zastrzelono 18 osób.
Łączna ilość "zmarłych" z powodu pandemi wynosi 30 osób
Można?
Można

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1
#1626186

Chylę czoła przed tym Murzynem.
„Prezydent Tanzanii John Magufuli poinformował, że pomimo trwania światowej pandemii koronawirusa, nie zdecyduje się na zamykanie kościołów lub ograniczanie dostępu do Mszy świętej. Afrykański przywódca podkreśla, że „kościoły powinny być zawsze otwarte”. Dodał, że nie obawia się przyjmować Komunii świętej, ponieważ „z Jezusem w Eucharystii jest bezpieczny”.
„Pomimo strasznych wiadomości i drastycznych kroków światowych przywódców mających na celu powstrzymanie rozprzestrzeniania się koronawirusa – w tym zamknięciu Mszy katolickich w całym zachodnim świecie – my nie zamykamy kościołów” – powiedział John Magufuli. Prezydent kraju liczącego blisko 57 milionów mieszkańców jest katolikiem, a decyzję swą ogłosił w katedrze św. Pawła w stolicy kraju.
„Nalegam moi bracia chrześcijanie, nie lękajcie się, nie przestawajcie gromadzić się, aby wychwalać Boga” – powiedział prezydent Tanzanii. „Dlatego jako rząd nie będziemy zamykać kościołów ani meczetów” – dodał.
„Zamiast tego powinniśmy być zawsze otwarci na ludzi szukających schronienia u Boga” – nalegał Magufuli. „Kościoły to miejsca, w których ludzie mogą szukać prawdziwego uzdrowienia, ponieważ tam mieszka prawdziwy Bóg. Nie bójcie się chwalić i szukać oblicza Boga w kościele” – podkreślał afrykański przywódca. „Koronawirus nie może przetrwać w eucharystycznym Ciele Chrystusa” – zauważył.
„Właśnie dlatego nie wpadłem w panikę podczas przyjmowania Komunii Świętej, ponieważ wiedziałem, że z Jezusem w Eucharystii jestem bezpieczny” – powiedział prezydent Magufuli. „To czas budowania naszej wiary w Boga” – dodał.”
Laudetur Iesus Christus et Maria semper Virgo

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

panMarek

#1626298

https://www.money.pl/gospodarka/koronawirus-w-polsce-maseczki-obowiazkowe-do-czasu-wynalezienia-szczepionki-6500573425690753a.html

Polecam komentarze: "z sieci" i wiele innych.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

casium

#1626203

świrusowy to tylko jest. 

Jakieś "ważne" głupki za tym stoją, 

i chcą osiągnąć jakiś swój śmierdzący cel.

Więc się dwoją, i troją, i gnoją!

I chcą by było jeszcze gorzej niż jest.

Nie dajmy się głupkom zwariować!!!

Żeby było jak chce jeden z drugim - śmieć!!!

Nigdy nie godzić się na żadną szczepionkę!!!

 

NIGDY!  

ciemniaki  wszczepią ludziom jakieś g....no, i dopiero wtedy zaczną się schody. Takie jak już są ze szczepionkami nowonarodzonym. Straszne są skutki uboczne. A efektów pozytywnych podobno żadnych. Tylko degeneracja, i depopulacja. Chcą s.....syny wprowadzić w życie "wizje" czubka  - jakiegoś gatesa i jemu podobnych sług szatańsko masońskich

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4
#1626208

z całym szacunkiem, proponuję publikować sprawdzone i wiarygodne informacje o szczepionkach. Sprawa jest bowiem poważna. W tej chwili w skali świata już zapewne miliony zawdzięczają im życie. W internecie pojawiają się różne bzdury od czego społeczeństwa niepotrzebnie głupieją. Ostatnio "chemitrails", "płaska Ziemia", różne wersje Atlantydy. Jakoś nie przekonuje mnie argument że każdy może publicznie mówić co mu ślina na język przyniesie. Najważniejsza jest prawda.

Co nie przeszkadza mi twierdzić, że testy dają tylko informację bieżącą, ważną dla służb medycznych, ale nie leczą. Chwilę po wykonaniu testu "z powodzeniem" można złapać wirusa. 

Honic

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1626241

...słowami pewnej damy:
„K....wa, kto mu KAZAŁ tak p....dolić”. O min. Szumowskim.
Minister na brzytwie – tańczy.
„Tańczymy na brzytwie pomiędzy zakażeniami a tym, że trzeba powoli odmrażać gospodarkę”
„Szansa na powrót do pełnej normalności jest dopiero wtedy, gdy będzie szczepionka”.
15 kwietnia, wieczorem, w tzw. Kurwizji, napuchnięty i czerwony, mówił, kręcił min. Szumowski.
=============
MD: To on nie wie, nieszczęsny niedouk medyczny, że wirusy szybko mutują, i
szczepionka dziś aktualna, będzie nieskuteczna za dwa-trzy miesiące??

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=27763&Itemid=100

Przepisy niespójne, sprzeczne czy idiotyczne wydawane są jednak celowo.
- mają pogłębić panikę, poczucie beznadziei i bierność zwykłych ludzików,
- mają wyzwolić żądzę okrucieństwa wśród policjantów. Por. Stanfordzki eksperyment więzienny. --NASZA PRZYSZŁOŚĆ??
Tam brano do „eksperymentu” ludzi zdrowych, wybranych, a w policji pracują też frustraci, rozwodnicy, prymitywy itp., więc okrucieństw będzie, ma być - więcej.
Jeden przepis wydany jest na pewno celowo: nakaz noszenie namordnika na pustej ulicy. Jest to sygnał uległości, poddania, niewolniczej rezygnacji, daje władzy nadzieję, że ten osobnik nie będzie walczył.

Nasi policjanci aby odważnie i szybko zwyrodnieli dostali podwyżki ...ok.500-700zł.

A jednak promotorzy mordowania dzieci nienarodzonych, świadomie czy nie, stają się sługami tej samej mrocznej siły, która pchała do zbrodni Niemców w latach 1933-1945, a na długo przedtem i wciąż jeszcze, w różnych zakątkach świata, ideologów komunizmu pcha do mordów.

Jest prawdziwie zatrważające, że w Oktawie Wielkanocy, gdy ze strachu przed wirusem zamknięte są kościoły, tysiące Polek i Polaków domaga się państwowej aprobaty dla przelewania ludzkiej krwi.
Posłowie skierowali projekt „Zatrzymaj aborcję” do dalszych prac. Co będzie z nią dalej, nie wiadomo.
Dobrze znamy rażącą niechęć rządzącej ekipy do objęcia dzieci nienarodzonych prawdziwą ochroną. To przecież ludobójstwo !

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=27761&Itemid=47

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

Verita

#1626253

Panie Honic. Raczyłeś w swej wypowiedzi dotknąć kwestii chemotrails. I to z niezwykłą pogardą, czym waść wystawiasz sobie jak najgorsze świadectwo.

Ja obserwuję niebo od lat. Zaczęło się właśnie tutaj na Kochanych Moich Niepoprawnych. Była kiedyś dyskusja. Nie miałem pojęcia o czym mowa, ale teraz już wiem doskonale. Na drugi dzień, po tej dyskusji, zacząłem obserwować niebo w USA.

(tak samo dzieje się w Polsce!!!)

I TO są straszne rzeczy panie Honic. Gdyby nie Boska Pomoc nie byłoby mnie pośród żywych już od wiosny 2016 chyba. Parę oddechów zrobiłem gównami co spadają z chemotrails, i na drugi dzień byłem chory. Zaczęło się. Trzy tygodnie nic nie jadłem. Piłem tylko wodę. Poszedłem do znajomego sklepiku z ziołami, ze zdrową żywnością, i doszliśmy do wniosku, że TO co mnie dopadło to - chemotrails flu, czyli GRYPA CHEMORTAILSOWA. CZYLI INFEKCJA PŁUCNA!

Dał mi opakowanie kapsułek do łykania, nazywało się TO - CLEAR LUNGS Exstra Strength. Pewnie mi tymi kapsułkami uratował życie. Za jedyne 29 US Dollars.

A po 2 tygodniach, w trakcie tej mojej choroby - grypy chemotrailsowej, pojechałem na pogotowie. Chciałem potwierdzenia albo wykluczenia tej diagnozy amatorów. 6 godzin mnie testowali. Po tych 6 godzinach, leżałem na łóżku z końcówką do kroplówki w żyle, i patrzę - otwierają się drzwi, i wjeżdza pani doktor popychając stojak z wiszącą na nim kroplówką, tak na oko co najmniej litr, a może i dwa, i mówi do mnie jaka jest diagnoza - lung infection. CZYLI INFEKCJA PŁUCNA!!!

Potwierdziła się diagnoza amatorów. No i mówi pani doktor, że muszę wziąźć antybiotyk. Pytam jak się to nazywa. Spisałem nazwę, i mówię - no thank you. Ja tego nie biorę. Ona na to, że będzie tylko gorzej. I wyszła. Jak widać nie było gorzej. Mamy rok 2020 a ja wciąż żyję. Nie byłoby mnie z pewnością, gdybym pozwolił wlać w siebie kichę z tym g.....wnem. Przyjechałem do domu, siadłem do komputera i wrzuciłem w wyszukiwarkę nazwę tego antybiotyku, tego "lekarstwa"! Wyskoczyły mi chyba trzy strony niebezpiecznych skutków ubocznych. Przy moim dwutygodniowym wtedy niejedzeniu, z pewnością byłyby tylko skutki uboczne, i dawno byłbym na cmentarzu Panie Honic. Infekcja płucna była. Łyknięta przeze mnie z chemotrails. A dziś mamy infekcję świrusa z Wuhan, a raczej made in USA. Też może "pomocnie" rozprzestrzeniany z góry.

Wracając do tej mojej choroby, nie mówilem jeszcze, że cały czas kolekcjonowałem tę moją wydzielinę z płuc. Miałem plastykowe pudełko po ciastkach no i zbierałem by mieć dowód co też mnie tak zainfekowało......Chemotrailsowo Panie Honic.

Po trzech tygodniach zmusiłem się do jedzenia. Początkowo żadnego smaku nie czułem, no ale wszystko powoli wróciło do normy. Życie uratowały mi te kapsułki ziołowe od znajomego sklepikarza......No a może przede wszystkim TEN CO NAD NAMI.

I teraz opowiadam dalej, bo rzecz jest warta nagłaśniania, szczególnie dla takich jak Pan, Panie Honic, którzy uważają, że chemotrails, to jest to samo, co płaska Ziemia.......

Niżej jest opis jaki był początek tej mojej "choroby", czyli jak zostałem zainfekowany.

Subject: Fwd: CHEMOTRAILS info.

 

Jeszcze raz opis tego o czym mówiłem przed chwilą przez telefon.

Uważaj czym Oddychasz. Chociaż to jest trudne. By uważać.

Kilka razy zauważyłem coś bardzo paskudnego.

Mam nad daszkiem czapki latarkę. Taką górniczą. Bardzo intensywne światło. Jak przyjeżdżam wieczorem do domu, wychodzę z samochodu, zapalam i widzę w ciemności drogę do domu.

I wyobraź Sobie coś takiego. W ciągu dnia jak każdego prawie dnia obserwowałem tych bandytów jak psikali naszą Ziemię tymi g....mi. Z tymi chemikaliami jak z deszczem, nie leci w górę a spada na Ziemię. Światełko latarki mi świeci nad daszkiem i widzę w tym świetle miliony, miliardy maleńkich cząsteczek. Na tle ciemności nocy. Jak pyłki ale nie pyłki.

Raczej kreseczki ułożone tylko pionowo.

Zadziwiający porządek, żadnego chaosu. Pionowo spadające równolegle usytuowane, drobniutkie kreseczki. Kolorowe. Żadnego wiatru, spokojnie, tylko ten deszcz chemikaliów. Jak tak na to patrzyłem to widać było, że to jakby takie drobne opiłki metalu. One miały różne kolory na tle ciemności. W STRUMIENIU SILNEGO ŚWIATŁA LATARKI, WIDAĆ BYŁO TE RÓŻNICE. Mgła jak jest, to wszystko jest w kolorze mleka. Tutaj tak nie było. Wszystkie kolory tęczy z przewagą niewielką srebra......

Byłem w takim sklepie tu u mnie na wsi, Green Market, i rozmawiałem z właścicielem na temat tego choróbska co mnie dopadło, i powiedziałem do niego, że może zrobiłem parę wdechów z tym syfem i to jest od tego ?

Potwierdził, że to jest możliwe.....:

Arizona Senator Kelli Ward Convenes "Chemtrails" hearing ...

▶ 1:50:09

https://www.youtube.com/watch?v=IeqdFJphGT0

Jun 26, 2014 - Uploaded by Harold Saive

Kingman Arizona - 6/25/2014: Citizens from Kingman and surrounding communities attended a forum ...

 

Obszar załączników

Podgląd filmu YouTube Arizona Senator Kelli Ward Convenes "Chemtrails" hearing on 6/25/2014

Arizona Senator Kelli Ward Convenes "Chemtrails" hearing on 6/25/2014

 

Zdjęcia z wnętrza samolotów chemtrailsowych - Wolna Polska - Wiadomości

Zdjęcia z wnętrza samolotów chemtrailsowych - Wolna Pol...

Zdjęcia z wnętrza samolotów chemtrailsowych

 

Saved

2

4/3/16

to me

Adasiu,
 

dzięki za przesyłki.

jestem zdumiony, chociaż powinienem był się domyślać, że do takich działań muszą być solidne instalacje na pokładach samolotów - to co zobaczyłem, przeraziło mnie...

pomyśl o kosztach całego przedsięwzięcia, paliwie lotniczym, wyspecjalizowanej flocie, fabrykach chemicznych pracujących na potrzeby tego działania, a wszystko, Adasiu, dla naszego dobra...

depopulacja, to ostatnio najbardziej przerażające pojęcie.

szczerze Ci powiem, że nas to już mniej dotyczy (nam już niewiele zostało, bo z górki, ale co mają powiedzieć nasze dzieci i ich dzieci?................

A teraz szanowny Panie Honic docieramy powoli do konkluzji, do tego czym było TO co łyknąłem, i co spowodowało TĄ

INFEKCJĘ PŁUCNĄ!!!

Gdy już wróciłem do zdrowia po trzytygodniowym poście, trafiłem kiedyś w internecie na informację mówiącą o wyginięciu całej populacji pszczół na ogromnym obszarze zachodnich stanów USA. Nikt nie wiedział dlaczego to się stało. Pszczelarze zaimportowali roje pszczół z Kanady by odbudować ten swój zrujnowany biznes. Ale dlaczego pszczoły wyginęły???!

Ciągle nikt nic nie wiedział..............

Po paru miesiącach trafiam na informację, że w końcu wiadomo jaka była przyczyna wyginięcia pszczół w USA.

PSZCZOŁY WYGINĘŁY Z POWODU CHEMOTRAILS!!!

Tak Panie Honic - Ziemia jest "płaska".

Samoloty od tych chemotrails sypały na nas, sypały na Ziemię ferromagnetyki, czyli takie drobniutkie opiłki żelaza.......

No a wiadomo przecież, że pszczółki jak statki na oceanach wracając do uli po dniach pracy, kierują się polem magnetycznym Ziemi, I TA ICH BUSOLA, KOMPAS, kieruje pszczółki na drogę do ula. No ale jak ma kierować, jak pełno opiłek żelaza na pszczółkach jest. Busole pszczółek zwariowały, no i pszczółki pospadały. A ja Panie Honic nałykałem się tego samego ferromagneticu co pozabijało pszczółki.

DOWODEM NIEZBITYM NA TO, BYŁ KOLOR TEJ WYDZIELINY Z MOICH PŁUC, KTÓRĄ KOLEKCJONOWAŁEM DO PUDEŁKA OD CIASTECZEK - ZARDZEWIAŁA WODA!!! PODZIELONA W PUDEŁKU NA DWIE WARSTWY - NA DOLE MĘTY W KOLORZE RDZY, U GÓRY "WODA" W TYM SAMYM BRUNATNYM KOLORZE!

Dalej Pan uważasz Panie Honic, że chemotrails to jest to samo co płaska Ziemia???

Tam w Arizonie ludzie mówią o TEJ "płaskości":

https://www.youtube.com/watch?v=IeqdFJphGT0

O obecności metali ciężkich we krwi, pokazując wyniki analiz. Pani Dr. Pediatra mówi o wzroście zachorowań na raka w ciągu ostatnich 5 lat, w grupie wiekowej dzieci do lat 10 o prawie

90% !!!

Życzę rozjaśnienia umysłu, i wyjścia z ciemności nieświadomości.

No i zdrowia życzę

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1626288

tala. Na trzy tygodnie.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4
#1626318

szczepionkach Panie Honic to ja słuchałem wypowiedzi wybitnych lekarzy, EKSPERTÓW! Dr. Jerzego Zięby, Dr. Huberta Czerniaka, Dr Jerzego Jaśkowskiego. W Polsce nie ma większych AUTORYTETÓW niż Ci Trzej. IM WIERZĘ. Więc proszę mi nie imputować Panie Honic swojego widzi mi się. 

a TU :

https://www.messenger.com/t/100015639488417

Wypowiedź "szczepionkowa" Dr. Jerzego Zięby. 

Porażające co nam zgotowały te.........!

Na glebę - w kaftan bezpieczeństwa, i strzykamy!  opornych........

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#1626361

Niestety, żydzi wyciągają wnioski. Kiedy nie mogą wprost zmusić społeczeństwo do uległości wynajdują inne sposoby. Dzisiaj jest nim "koronawirus" i znaczna część społeczeństwa lega propagandzie "pandemii". Ktoś tu przedstawiał z rocznika GUS ilość zmarłych na "koronowirus" w porównaniu do lat poprzednich kiedy umierali na inne choroby dróg oddechowych i okazało się, że wówczas była większa śmiertelność, ale ŻydoPiSowskiej "władzy" potrzebna jest "pandemia" do spacyfikowania np. "Obywatelskich projektów ustaw; Ustawy Antyaborcyjnej do której prezentacji przydzielono tylko 5 minut, czy Ustawy "Stop 447"  na której prezentację dano też tylko 5 minut,  natomiast nowej żydokomunie na sprzeciw udzielono 40 minut  Promocja typowej żydokomuszej partii wyraźnie wskazuje kto tu jest "ruską, śmierdzącą onucą". Nie na darmo z Kalksteina urodził się Kaczyński w dzielnicy zrabowanej przez stalinowską żydokomunę Polakom do której nawet zwykłym Polakom żydfokomuna zabroniła wstępu, a patriotów tam zamieszkujących wysłała do dołów śmierci. A teraz pozdrawiam tutejszych "hejciarzy".

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-5

antyleming

#1626216

Dla mnie Kaczyński może być Żydem. Ważne, że rząd jest Polski, bo majątek wytworzony w kraju pozostaje w Polsce (ku utrapieniu kosmopolitycznych aferzystów). Poprzednie rządy miały charakter kompradorski - musiały w pierwszym rzędzie dbać o interesy swoich zewnętrznych patronów. Dopiero rząd PiS wprowadził "rozdawnictwo" przekierowując pieniądze Polakom.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-3

Leopold

#1626245

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

...co nie odróżniają moralności katolickiej od żydowskiej, którzy nie odróżniają prawdy od kłamstwa.
I jeszcze dla tchórzy i innych filosemitów, którzy boją się zadzierać z żydami w obronie własności oraz sprawiedliwości...ale nie tej na miarę PiS, która się tylko tak nazywa.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-7

Verita

#1626251

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

...na tym splugawionym portalu.
.
Polska jest niszczona przez zbrodnicze prawo (m.inn: o aborcji), którym rządzący żonglują, dość sprawnie i perfidnie , niszcząc rodziny, które stanowią podstawę narodu.
Przez to Polska staje się bezbronna bo nieświadoma.

Gdy w społeczeństwie brakuje ludzi mężnych i odważnych , podobnie jak na Niepoprawnych...to społeczeństwo umiera.
Wydaje się że, większość mieszkańców Polski (Polin?) została wymóżdżona, pozbawiona elementarnych cnót i odpowiedzialności, niezdatnych do sensownego życia w rodzinie i społeczeństwie.

Na rządzących zdrajców już nie ma co liczyć. W tych warunkach Polski nie da się uratować.
Ratujmy zatem chociaż siebie, swoje rodziny, najbliższych.
Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6

Verita

#1626249

https://niepoprawni.pl/video/nowy-wywiad-z-dr-halatem-epidemiologiem

Niestety, choroba Covid-19 wywoływana przez koronawirus SARS-CoV-2 to nie jest zwykłe przeziębienie grypopodobne. To ciężka choroba wywoływana przez koronowirus o dużej zaraźliwości, stale mutujący, co praktycznie uniemożliwia opracowanie skutecznej szczepionki.

Z tego powodu działania zmierzające do izolowania zarażonych są racjonalne. Chodzi o to, aby zarażeni nie roznosili wirusa wśród osób jeszcze niezarażonych. Temu mają służyć maseczki.

Oddzielną kwestią jest, czy wszyscy musimy być "podejrzani" o bycie zarażonym. Gdyby wszyscy zostali poddani testom, to byśmy więcej wiedzieli o ogniskach choroby. Ale to jest niewykonalne, a testy podobno też się "mylą" (3 na 10).

To wszystko nie jest proste.

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1626237

No to o tej "skutecznej/nieskutecznej" szczepionce linków kilka :-))

https://wiadomosci.wp.pl/wybory-2020-lukasz-szumowski-przekazalem-rekomendacje-dotyczaca-wyborow-6500917747582593a

Wybory prezydenckie. Jest długo wyczekiwana decyzja Łukasza Szumowskiego.

- Najlepszym rozwiązaniem jest przełożenie wyborów o dwa lata. Wtedy będziemy mieć szczepionkę - powiedział na konferencji prasowej minister zdrowia.

Będziemy żyć z epidemią itd.:

https://www.pch24.pl/min--szumowski--bedziemy-zyc-z-epidemia-dopoki-sie-wszyscy-nie-zaszczepimy,75378,i.html

Cejrowski o ministrze:

https://www.pch24.pl/niech-pierwszy-przyjmie-szczepionke-na-koronawirusa--cejrowski-o-ministrze-szumowskim,75423,i.html

Podróżnik domaga się, żeby to minister zdrowia pierwszy przyjął prototypową szczepionkę na COVID-19.

„Pan minister tak dzielnie walczy o nasze zdrowie na pierwszej linii frontu - należy o niego zadbać! Ja proponuję, niech on pierwszy przyjmie prototypową szczepionkę, na wszelki wypadek w potrójnej dawce (kawał chłopa z niego, a chcemy mieć pewność, że zadziała, nie?) To powinno załatwić sprawę” – stwierdził Cejrowski.”

Bardzo ważne!! Decyzja zapadła...Chcą nas pozabijać! - Jarek Bogusławski

Mocne!

https://gloria.tv/post/NdNXKJuTaXkX19yeryLDomUB3\PS

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

casium

#1626290

Powoływanie się na tą szczepionkę jako na panaceum jest CAŁKOWICIE NIEZROZUMIAŁE.

Jak wskazuje dr Hałat jej nie da się zrobić, bo wirus ciągle mutuje.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1626312

po ograniczeniu restrykcji? Każdy boi się takiej decyzji, by nie narazić się na zarzut "wystawiania Polaków na zagrożenia życia" ("Kaczyński ma krew na rękach")

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

Leopold

#1626240

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

...tych najbardziej niewinnych.
Jeszcze jeden tchórz? Boi się? Ten też się boi zadzierać z żydami? Co za towarzystwo !
Również ci co go popierają też są umoczenie w tej krwi...szanowny panie Leopoldzie, pod muszką.
Dziś zbrodniarze to nie oberwańcy, bez domu i elegancji.
Dziś - to panowie pod muszką i panie z parasolkami.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-7

Verita

#1626263

Ja nie obawiam się pokazać twarzy (muszka to element stroju służbowego pianisty) i napisać parę słów o sobie. Ale niektórzy co "kochają Polskę" wolą pozostać anonimowi niczym trolle z ruskiej fabryki.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4

Leopold

#1626306

Bo widzi Pan szczepionka przeciw wściekliźnie dla Verity powinna mieć końska dawkę.Ta poprzednia takową nie była

8-))))))

pzdr.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4
#1626309

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

...po imieniu, w reakcji na absurdy w pańskich wypowiedziach.
Wycieczki rozpoczął pan, nazywając mnie trollem.
Czyżby pan nie wiedział co to słowo znaczy ? Proszę zapytać wiernego przyjaciela-psa, który łasi u pańskich stóp.

Służba - nie drużba, każdy czemuś/komuś służy. Jeżeli do niej nawiązuję to z tego względu, że tu, na Niepoprawnych, nie jest pan, mam nadzieję na służbie.
Zaczynam jednak powoli w to wątpić.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6

Verita

#1626315

Ciekawe od kiedy?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1626336

Nastał czas wzmożonych infekcji górnych dróg oddechowych. A wszystko przez "cudowny" pomysł noszenia maseczek.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

Polacy nie kłóćcie się.

#1626242

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Szli krzycząc: “Polska! Polska!” — wtem jednego razu
Chcąc krzyczeć zapomnieli na ustach wyrazu;
Pewni jednak, że Pan Bóg do synów się przyzna,
Szli dalej krzycząc: “Boże! ojczyzna! ojczyzna”.
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: “Jaka?” (Słowacki)

Tak ,tak panie Leopoldzie. O jaką Polskę pan walczy?
O żydowską polin?
Albo Polska będzie katolicka...albo jej nie będzie wcale.
Właściwie to już nie istnieje, skoro loże żydowskie mogą się na terenie dawnej Polski same aktywować, pana zdaniem, oczywiście.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5

Verita

#1626264

Bez polityki, bo ta mnie nerwowo wykańcza. Spacyfikowanie narodu do domowego aresztu i bzdurny nakaz noszenia maseczek wywołuje we mnie odruch sprzeciwu. Dziś czytałem komentarz Matki Kurka: https://www.kontrowersje.net/p_jd_na_wybory_jak_si_pojawi_szczepionka i stwierdzam, że to kolejny element spod ciemnej gwiazdy propagandy sukcesu obecnie rządzących. Nie będzie żadnej skutecznej szczepionki a te które na siłę będą nam chcieli wszczepić będzie realizacją tworzenia społeczności poddanej, zmodyfikowanej i uległej. Co do maseczek, jeśli nie ma się pod ręką ze 20-30 na każdy dzień to czeka nas inna, wzmożona aktywność chorobowa. Maseczki to potężne siedlisko wirusów i bakterii.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5

Polacy nie kłóćcie się.

#1626305

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Andy-aandy nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

patriotkę!

Tymczasem ta kreatura z bolszewicką nienawiścią do polskich patriotów pisze:

       "Nie mamy wyboru...albo ucieczka ...albo Szumowskiego z Morawieckim, jego 29-letnim doradcą....i resztą szumowin...w samolot i do Smoleńska !"

Jak widać ten udawany katolicyzm verity ma bardzo wiele wspólnego z bolszewizmem i nienawiścią do Polaków!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1626362

https://www.youtube.com/watch?v=frsQrv0dwF8
Zatrute benzopirenem komórki organizmu uwalniają exosomy. Efekt - wysyp pozytywnych testów na wirusa.
A tu ciekawostka: http://archiwum.izbicko.pl/4349/ostrzezenie-komunikat-z-dnia-20-04-2020-r-.html

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

Polacy nie kłóćcie się.

#1626798

- bolszewickiego potwora należy "zdzielić kilofem między oczy" czyli wystąpić do instytucji międzynarodowych o uznanie komunizmu na równi z faszyzmem za sytstem zbrodniczo-ludobójczy.

To pójdzie w Świat gromem z jasnego nieba ! - wszyscy UE za te ataki na nas zaczną traktować jak zbrodnicze i faszystowskie q*wy i są dwa wyjścia. Albo my wygramy albo UE pod dyktandem faszystów i bolszewi ustąpi lub nawet się rozpadnie.

To pozwoli też usunąc z funkcji obecną prezes SN. M.Gersdorf pochodzenia bolszewickiego która stoi w Polsce na straży nietykalności czerwonych morderców którzy zabijali nas od 1945 roku do niedawna.

Dajemy pole przeciwnikowi do ataków na nas więc to robią. Milczeniem i tłumaczeniem się że: "nie jesteśmy wielbłądami" nic nie załatwimy.

Ja wiem że rządzący okopali się trochę i wypalili z pomysłami na walkę z czerwonym zbrodniczym bydłem które reaktywował i umocnił nijaki Bolek - TW-u esbecka świnia obalając z komunistami pierwszy Polski Rząd J.Olszewskiego.

Dziś ten bolkowy kutas lech walesa śmieje się z Polaków że po 30 latach "przemian" dalej naparzamy się i walczymy o Polskę ze zdrajcami zainstalowanymi w Polskim Sejmie i jeszcze Naród temu zdradzieckiemu ścierwu płaci za to pensje aby mieli za co nas atakować.

Ojczyzno ! - daj ustawowo broń palną Polakom a rozprawimy sie z czerwonymi mordercami w góra dwa dni.
Przyjdziemy i bolkową mendę rozliczyć no chyba że najpierw ucieknie przez okno.

Tu link czym UE pod dyktando moskwy i berlina zamierza sie zajmować:

https://telewizjarepublika.pl/koronawirus-szaleje-a-komisja-w-pe-bedzie-grillowac-polske-to-juz-pewne,94507.html

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Polko i Polaku zacznij działać dla Polski zanim znowu obudzisz się na Syberii albo nad dołem Katyńskim.

Konfederacja to bolszewicko-faszystowska agentura i zdrajcy.

#1626268