Jak PO potraktowała swych najzagorzalszych zwolenników?

Obrazek użytkownika elig
Kraj

  

Po prostu ich obsrała.  Ścieki z Warszawy wypuszczane do Wisły od 28.08.2019 dotarły do Zatoki Gdańskiej.  Czytamy {TUTAJ}:

 

  "Bakterie coli w Wiśle i wodach Zatoki Gdańskiej od Stogów do Mikoszewa. Sanepid apeluje o unikanie kontaktu z wodą. Przekroczenie norm to efekt zrzutu ścieków do Wisły, po awarii kolektorów w Warszawie".

 

  Owa awaria to rezultat rządów PO w Warszawie.  Najpierw za prezydentury Hanny Gronkiewicz-Waltz spartolono projekt i wykonawstwo kolektorów, a teraz, gdy one odmówiły posłuszeństwa, prezydent Trzaskowski popisuje się nieudolnością i arogancją.  Zamiast zajmować się ściekami - wolał zwiedzać wystawę buldogów.  Musiał interweniować rząd PiS, który zbudował awaryjny rurociąg.

 

  Ironią losu jest to, że gminy w rejonie Zatoki Gdańskiej to matecznik PO.  W majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego zdecydowanie wygrała tam Koalicja Europejska {TUTAJ} [KE to PO + Nowoczesna + SLD].  Teraz mieszkańcy tych rejonów mogą na własnej skórze przekonać się, jakie są efekty rządów ich ukochanej partii.  Mam nadzieję, iż w październiku pójdą po rozum do głowy.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)

Komentarze

Większość konstytucyjna jest bardzo blisko więc zamiast polemizować ze zdrajcami Polski, mobilizujmy każdego kogo można namówić, aby zagłosował na PIS. Oni już wiedzą, że przegrają większością konstytucyjną dlatego są tacy "osrani". Ignorujmy tych zdrajców, złodziei i szkodników.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1602315

Rury musiały przetrzeć się na wskroś, bo w proTeście - wobec niewyobrażalnie patologicznego projektu -> POkazowo puściły, aby ludzie POczuli woń POnieodpowiedzialności "europejskich" PUPili...

Rury, bez elementarnej wiedzy - idiotycznie ukształtowane, w źle POliczonych przekrojach, bez szybu dekompresyjnego -odstojnika i rewizji do obsługi POdrzecznej "autostrady" - > autoStraty ściekowo szlamowej - bez wizji "władz" miejskich - dla prowizji ?...

Czy tylko w puszczaniu wyborców-podatników w skarpetkach - byli dywersyjnie kształceni, władcy PO - Puści Oszuści.

Pozdrawiam J.K.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1602400