Automat cię dopieści

Obrazek użytkownika civilebellum
Idee

Drogi Blogerze o nazwie: civilebellum.

Minęło sporo czasu od kiedy widzieliśmy Cię na Niepoprawnych.

Z chęcią przeczytalibyśmy Twój nowy wpis. Jak najszybciej zajrzyj do nas!

 

Powodzenie „lalek miłości” jest stałym fundamentem obrotów tzw. sexshopów: automatyczne dopieszczacze załatwiają w prosty, choć niewyrafinowany sposób stosunki (pardon le mot) interpersonalne: te wymagają jednak jakiegoś porozumienia, n'est-ce pas? Automat załatwia cię na zimno, za to z pewną gracją: Drogi Blogerze

 

Automacie: pieprz się sam. Już fakt, że nie doczekałeś się brata bliźniaka, który by np. potrafił generować taki tekst:

 

„Drogi Blogerze o nazwie civilebellum. Jest nam ogromnie przykro, że padłeś ofiarą tak chamskiego hejtu jak ten:

Panie Urban od stanu wojennego – civile bellum urbanum - Zostaw pan z łaski swojej Polakom jak odpowiadać na żydowskie prowokacje. (hejter z gatunku tych, co się podszywa pod „prawdziwego patriotę” – nie to, co np. obecnie rządzący: Branzlujcie się dalej "niepoprawni" frjerzy na widok PiSdy na płocie!).

Zapewniamy, że Niepoprawni starają się skupiać na swych łamach ludzi myślących o pomyślności naszej Ojczyzny, a dopuszczalna krytyka takich starań naszych Autorów nie może przekraczać granic dobrego smaku czy wręcz hejtu.”

 

Taki automat – skoro już admin nie ma czasu – byłoby milutko. Dopóki nikt o tym nie pomyślał (i dopóki nikt nie pomyślał, że trzeba jakoś dbać o wieloletnich autorów) – nie wysyłajcie mi tych fałszywie brzmiących „wyrazów troski”: skoro robicie tu ściek, nie oczekujcie, że każdy zechce się upaprać, albo udawać, że deszcz pada jak go opluwają.

 

Pa, moi piękni – raczej się nie zobaczymy (bo pecunia non olet, nieprawdaż Gawrion?)…

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 1.5 (9 głosów)

Komentarze

Nie rozumiem po co ta cała złośliwość... Jeśli chciałeś coś ze mną załatwić to trzeba było do mnie pisać, a nie flirtować z automatem. Jeśli uważasz że gdzieś (na portalu, ma się rozumieć), ktoś naruszył zasady to daj namiary. Ocenię i uznam lub nie uznam. Proste. 

Vote up!
7
Vote down!
-2

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1600862

Jeśli "coś chcę załatwić", to robię to BEZ czyjejkolwiek pomocy, może zauważyłeś jednak?

"Załatwianie"... co ci przypomina, co ci przypomina?

Żegnam.  

Vote up!
4
Vote down!
-7
#1600865

Jak będziesz chciał poważnie gadać to pisz PW. Wprost. Na bzdury i stawianie diagnozy z icd10 nie mam czasu...

EOT

Vote up!
8
Vote down!
-3

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1600869

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

To nie jest złośliwość ! To krzyk  sprawiedliwości  wołający o pomstę do nieba !

Też próbowałam różnymi sposobami dotrzeć do Gawriona,  prośbą i groźbą, automat jest jak opoka, jak skała moralności i kultury..., która niczym nie różni się od LGBT.

Zrezygnowałam. Widać są jeszcze dzielni rycerze Wielkiej Polski, którzy reagują ...jak trzeba.

Ocenię i uznam lub nie uznam. Proste.  ....powiedział Gawrion.

Proste jak konstrukcja cepa. Ale Polska to coś więcej.

Ty Gawrionie, "złapany za rękę"...uprzejmie odpowiadasz...."to nie moja ręka".

Skąd my to znamy? A to Polin właśnie !

Wszelkiej pomyślności  i szczęścia w objęciach automatu.

 

Vote up!
4
Vote down!
-6

Verita

#1600879

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Uważam tę twoją odpowiedź do "Civilebellum" za skrajnie bezczelną,biorąc pod uwagę, że mienisz się "właścicielem" podobno patriotycznego portalu. Wielokrotnie zwracałem się do ciebie o poskromienie chamów i chamstwa na tym portalu... oczywiście bez echa... Uważam, że portal ten upada wyłącznie dzięki twojej bezczynności wobec zalewu podłego języka i podłych ludzi. Czytając twój powyższy tekst skierowany do "Civilebellum", a pisany językiem "chłopców z ferajny" widać wyraźnie skąd ta pobłażliwość dla tych , portalowych żuli.

Ps. Podobnie jak "Civilebellum", nie życzę sobie zaśmiecania mojego maila przez twój "automat" i proszę o uproszczoną procedurę likwidacji konta na tym portalu...

Vote up!
5
Vote down!
-7
#1600890

...i co do zasady nie pisałbym do nikogo z kilkoma tysiącami punktów na minusie. Bardziej adresuję ten komentarz do wszystkich liczących od lat na "upadek portalu".

Po przeczytaniu kilku Twoich "mądrych" komentarzy wyglądasz raczej na osobę, która "mieni się" od nieco ponad 2 lat wyraźną "funkcją" i "misją tu". Chamskie i bezczelne to jest insynuowanie mi czegokolwiek i robienie atmosfery, że jest "coś na rzeczy". Mój kolega kiedyś mawiał, że do ludzi o mentalności świń warto "podchodzić z mentalnością rzeźnika". Czasami stosuję i rewelacyjnie się sprawdza! :)  Ach te te zawoalowane tanie insynuacje.. Jeden szczeknie i zlatuje się całe stadko ratlerków. I próbuje robić wrzawę.. a wychodzi zabawne, piskliwe ujadanie ;)  A z niektórymi nie rozmawiam, bo nie dość że nie mają zdolności honorowej, to także nie zasługują na mój cenny czas. Czasami kątem ucha usłyszę piskliwe szczekanie zza ściany :D Co mądrzejsi poszli na spoufalenie się ze mną, ale też nie wypaliło ;)

ps. zmieńcie już tę tandetną przepowiednię o "upadku portalu" - ktoś Wam to wymyślił ponad pół dekady temu, nie dopasował kompletnie taktyki operacyjnej do profilu portalu (prawdopodobnie z braku talentu i lenistwa), a Wy powtarzacie z udawanym do żenady zatroskaniem i jak te ratlerki i stosujecie tę technikę zdartej płyty. Tak się składa, że społeczność nie jest podatna na takie tanie manipulacje.

ps2. jeśli mam skasować Twoje konto wystarczy, że mi to raz potwierdzisz...

Vote up!
7
Vote down!
-2

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1600899

Likwidację konta oczywiście potwierdzam.
Przeczytaj jeszcze raz tekst, który do mnie "wysmarowałeś".
Kompletny brak kultury...
Dla ciebie "filarami" tego portalu, jest to chamskie bydło z"Londynu" .
Wcale się nie dziwię, ten sam język, ta sama pogarda, ten sam brak "zdolności honorowych"...
Co do "mentalności świń" twój kolega miał oczywiście rację, więc bój się rzeźnika...
Co do upadku portalu, to trzeba być albo ślepym, albo głupim, żeby nie zauważyć, że portal ten leży i kwiczy.
A na koniec powiem ci jedno... zrobiłeś z tego portalu jeden wielki gnój, więc tarzaj się w tym gnoju wspólnie z tymi prymitywami, których sam tu wyhodowałeś.

Żegnam...

Vote up!
4
Vote down!
-5
#1600915

...a podobno.... Pecunia non olet.

Może dla niech to perfumeria?

Vote up!
2
Vote down!
-2

Verita

#1600926

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1600916

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

...dwg, plt, dwcp ... nd wszystk pczc sprwdlwśc !

T wszystk przchdzłm...brkł m Twjj  dtrmncj. Trz wszystk dżył n nw.

Nsk sę kłnm Plkw srdczn pzdrwm.

Vote up!
3
Vote down!
-6

Verita

#1600881