POLACY - zabiliście więcej Żydów niż Niemców w czasie wojny!

Obrazek użytkownika aty
Kraj

prof. Paweł Śpiewak, dyrektor Żydowskiego Instytutu Historycznego powiedział, że teza o tym, iż Polacy zabili więcej Żydów niż Niemców w czasie II WŚ to „...rzecz niezwykle prawdopodobna”.

Żydowski Instytut Historyczny im. Emanuela Ringelbluma podlega Ministerstwu Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a jego działalność jest finansowana z budżetu państwa.

Ministrem Kultury i Dziedzictwa Narodowego jest Papa Smerf...

Budżet od roku 2015 uchwalany jest przez krasnoludki...

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.5 (głosów:12)

Komentarze

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

n tk kchją bjk  krsnldk, b  wększść  z nch  t &qt;mysłw&qt; dzc. Lbą brzczk, lbą pplć zrbć kpę... są z tg dmn ...b mją spr pnktów wjść.

Verita

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5
#1583975

Przecież to takie oczywiste.

Rządowi eskimosi muszą wspierać swoich braci, a ci z ministerstwa kultury i dziedzictwa narodowego szczególnie, a papa smerf vice premier.pilnuje,  by dotacje rządowe wartkim strumieniem płyneły do eskimosów od podatnika Polskiego.

Czego jesteśmy świadkami, jak miliardy płynom, a to na cmentarze, a to na kulturę, teatry, muzea i na gminy eskimoskie.

Tylko zaczadzeni zwolennicy PiS-u, tego nie chcą widzieć.

Czy ekimowski PiS, kogoś ukarał za niszczenie Polski, kogoś kto ma pochodzenie eskimowskie???

Balcerowicz, Lewandowski, Boni, Suchocka, Waltz i reszta świty eskimosów chodzą sobie wolno, a sprzedali za pół darmo 3/4 Polski i śmieją się Polakom w twarz. mając ogromny majątek nie prawnie zdobyty

Teraz widzicie po co były cyrki z ustawami o sądach, Dudy i Kaczyńskiego. By było jak było!!!

A kłamstwa jak te, że Polacy zabili więcej eskimosów jak szwabów, są po to by Polska zapłaciła odzkodowania dla eskimosów, za zbrodnie szwabskie na eskimosach.

Przecież swoim trzeba pomagać, z tego wychodzi PiS.

 

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-2
#1583987

Israeli youth

It's the smile that gets me. No reverence for the ground they are on or the people that suffered. 

No rememberance for the pain

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1584113

.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1584152

W czasie II Wojny Światowej Niemcy rozstrzelali 30 tys. Polaków – najczęściej były to całe polskie rodziny – za ukrywanie Żydów. Mimo to Polacy uratowali życie 140 tysiącom Żydów. Niektórzy robili za pieniądze, niektórzy za „dziękuję”, niektórym nawet „dziękuję” nie powiedziano uważając, że ratowanie Żyda jest „psim” obowiązkiem Polaka. 

PS

Królestwo kłamstwa nie jest tam, gdzie się kłamie, lecz tam gdzie się kłamstwo akceptuje.

~ Karel Čapek

Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

casium

#1584135

że aby uratować jednego żyda potrzebna była współpraca 30-tu Polaków. "Pięknie" nam się dzisiaj odpłacają.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1584147

i to do nich się modlą co dnia. Cała reszta - te dywaniki, menory, kadzidełka i inne gadżety to otoczka.
Żyd nie uznaje współczucia dla drugiego człowieka czy pomocy materialnej (patrz. Trzaskowski dał 20 groszy żebrzącej kobiecie).
Nie inaczej postąpiła H.G. Waltz wyrzucając na bruk z kamienic najsłabszych w tym i AK-oców aby handel kamienicami się kręcił.
Skąd u Żydów tylu morderców i zboczeńców ?
- słynny "Kuba rozpruwacz" po badaniach genetycznych okazał się niemieckim Żydem z Kłodawy. Piróg, Biedroń ze swoim mężem Śmieszkiem który ma typowe semickie rysy zdaje się że i Rabin Rabiej też chyba mają pochodzenie Izraelskie. Znani ludobócy z otoczenia stalina czy hitlera również byli Żydami.
Kajetan P. który niedawno zamordował w Warszawie nauczycielkę języka francuskiego i pociął jej zwłoki na kawałki uciekał do rodziny w Izraelu i w ostatniej chwili został pojmany na Cyprze. Jak zeznawał chciał zobaczyć czy życie człowieka jest więcej warte od życia chrząszcza.
Morel, Michnik, krwawa Luna czy Fajga Danielak i wielu innych powojennych ludobójców z SB i NKWD to równierz Żydzi. A tu macie na dodatek żydowkiego nauczyciela który w USA masturbował się przy uczniach.
To te zboczenia chcą właśnie przenieść na teren Polski aby inni uznali to za normę. Wielu semitów uprawia seks ze zwierzętami.
Nawet partię zboczeńców założyli w Polsce nowoczesna.żyd.pl z duPetru i tą wściekłą psi*tą Szoidrich która krzyczała "dość dyktatury kobiet" ! - że to to jest pier**lnięte w łeb to tak jak by nic nie powiedzieć.
Kto to głosuje na takie ciećwierze ?

https://www.wykop.pl/link/4746211/nauczyciel-masturbowal-sie-podczas-lekcji-uczniowie-go-nagrali/

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1584148

w czasie tj. terazniejszosc i przeszlosc, czy to patrzec przestrzennie z lewa i prawa do gory i na dol, to wszedzie mamy "znamienne osobowosci" typu Grossa czy Szechtera...

Sp.Lech Kaczynski jako PREZYDENT naszego kraju, Najwazniejsza osoba naszej panstwowosci, ktora reprezentowal wszystkich POLAKOW powolal do zycia w III RP Loze Masonska.

Pamietamy ze owa loza zostala rozwiazana i ZABRONIONA ! przez sp.Prezydenta Moscickiego. Powtarzam rozwiazana i zabroniona !!! zapewne byly dla tego powody? Decyzja Prezydenta II RP !!!

sp.Prezydent Lech Kaczynski powoluje do zycia...

W jakim celu ? po co ?

Czy to byl jakis ETAP ?

- pytanie retoryczne.

Kolejne pytanie, kto rzeczywiscie kreuje polska polityke i to ostatnich 300 lat ?

kto rzeczywiscie..., a nie czyimi rekoma...

Jaka byla ta II RP ? i kto tam rzeczywiscie rzadzil i to z "drugiego rzedu"...

 

Kwasniewski i Komorowsk  przepraszali w Jedwabnem, przepraszali w imieniu Narodu Polskiego.

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego sklada sie z prawie samych zydow lub dwuzydzianow...

Jezeli ktos nie wierzy prosze sie zapoznc, a nawet ciekawskich wysylam do odpowiednich departamentow... prosze popatrzec na twarze i zapoznac sie z biografiami...

Wiec jak ma byc inaczej? skoro kolejne NIErzady i Prezydenci zazydzeni ?

Kto ma nas bronic i pisac historyczna prawde ?

Jak nie nasi zyjacy bohaterowie...dr.Ewa Kurek, Stanislaw Michalkiewicz, Jerzy Robert Nowak, Leszek Zebrowski, Szeremietiew  , Grzegorz Braun... i ....lista jest dluga, mamy wielu pieknych Polakow, tyle ze powinni byc w rzadzie w naszym polskim rzadzie.

Juz bysmy dla kazdego z nich osobna znalezli odpowiednie teki ministerialne...

 

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

chris

#1584159

skąd te info o loży masońskiej?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2
#1584163

https://pl.wikipedia.org/wiki/B%E2%80%99nai_B%E2%80%99rith_(Polska)

 

Wkleilem Ci tak na chybcika, to co mialem pod reka :-))))

 

Czasami w roznych bywam... czy wiesz jak nazywa sie ten, ktory do nich nie nalezy ?

PROFAN...

Wiec, gdy bedziesz gdzies w towarzystwie, gdziekolwiek... i uslyszysz szeptanie profan, to znaczy , ze mowia o Tobie :-)))

Uprzejmie zakladam, ze do nich nie nalezysz ;-)

 

Tym Twoim powyzszym pytaniem, tj. skad te info...., nieco mnie zasmuciles. Przypuszczam, ze z Twoim zdrowiem i percepcja nadal wszystko w porzadku ? No w kazdym razie mam taka nadzieje... moze to chwilowe oslabienie...czy tez jakas forma roztargnienia umyslowego, nic groznego , mam nadzieje.

pzdr.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

chris

#1584172

Po co te wycieczki osobiste? Podajesz jako źródło Twojej wiedzy, to samo, którego używa Komoruski i jeszcze wycieczki osobiste - i jak w Polsce ma być dobrze z takimi Polakami?

Oczywiście co do masonów to ameryki nie odkryłeś. Pytając o nich nawiązywałem do Twojego komentarza, gdzie napisałeś, że wprowadził ich do Polski śp. Lech Kaczyński. Pytanie więc dotyczyło tego, skąd te info, że masonów wprowadził Lech Kaczyński?

Nie wiedziałem, ze tak wszystko trzeba Ci kawe na ławe nawet w odniesieniu do Twoich komentarzy.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1584306