a pani premier to już POzostały jeno ... majtki samomodelujące z promocji za 17,99!?#

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Idzie karnawał, zapusty jak drzewiej mawiano to trochę POrad! Co do tej pani, to nigdy nie miałem złudzeń. Ot takie sobie marne tło dla Donalda Tuska. Wierne, mdłe POpychle. Premier Tusk POtrzebowal takiego zaplecza, aby grać na męża stanu! Wszak tylko na tle takiej Kopacz mógł blyszczeć, "tryskać" dowcipem i "intelektem" ( tym gorzej dla ... intelektu!).

Jej, Kopacz kompromitujące wypowiedzi po smoleńskim zamachu !!!( czy nadal można brnąc w wypadek, katastrofę? można, ale jeno za pieniądze, które garną te różne odlaskowe cwaniaki!), o przekopywaniu .... bagna w głąb i wspólnych otopato z rosyjskimi lekarzami powinno
ją zadołować już na zawsze w najgłębsze dno polskiej polityki, skąd nie ma powrotu!
A ona awansowała! pierwej na marszałka sejmu, a teraz na premiera.
Za prl byli niejacy -znaczy się nijacy! jak Gucwa czy Wycech z zsl jako marszałkowie sejmu, co to spali, drzemali na obradach.
Budzili się jeno, aby popić wody.
Tak więc wybór Kopacz był nie tylko kontynuacją tamtej prl,owskiej rzeczywistości, ale i stał się dobitnym POtwierdzeniem tej bagiennej lepkiej odtuskowej III RP!
Zreszta sam Tusk, a teraz Kopacz czerpie garściami z prl, szczególnie zaś mrocznego, zbrodniczego stanu wojennego.
Premier Kopacz sięgnęła nie tylko po retorykę Urbana, ale po niego samego!
Bo taka jest natura tej władzy! jej legitymacja to kłamstwo, przemoc, draństwo, zaprzaństwo.
Ewa Kopacz jako młody człowiek nabierała politycznej wprawy w zsl! odwiedzając bratnie nrd.
Każdy, kto pamięta tamte czasy wie, że na takie wyjazdy STARANNIE DOBIERANO LUDZI!
To musiał być ... ZESTAW PEWNY!, bo honeckerowe wschodnie Niemcy tolerowali zakupy dederonów przez tychże internacjonalistycznych wysłanników , zza Odry, ale dbali, aby odwiedzali ich sprawdzeni, dobrze dobrani towarzysze.
I pani Kopacz musiała spełniać te kryteria nawet jadąc podpisać umowę na wymianę turystyczną!

Ale czas na POwrót do tytułowych majtek, majtek samomodelujących! za 17,99 w promocji( nazwy siewci nie zdradzam, by odDworak,owi koledzy Bronisława Komorowskiego nie nałożyli na goszczacy mnie portal kary za kryptoreklamę!!).
Otóż pani premier już jeno te majtki, samomodelujące majtki POzostały!
Bo tylko dolne partie da się może jeszcze(!??) modelować!
Te górne jak publiczne wyPOwiedzi, mocno bredniami zapełnione dowodzą, są już stracone, nie do odratowania, nie da się ich już wymodelować!!!
Na męża stanu! szans nie ma!
Bo prawiący bullshitt,y "babsztyl"( cytat od Ł.Warzechy) zawsze POzostanie babsztylem!, który( czyli która) POwinna dać se luz z marzeniem o karierze polityka, a udać się po te majtki samomodelujące za 17,99.
Bo z BMI ( body mass index), to może za POmocą tych majtek za 17,99 da się jeszcze coś zrobić, ale na korektę, poprawę wskażnika-miernika IQ to już za pózno!
Talentu, talentów na promocjach się nie wystawia, a nic z waszej dotychczasowej pracy nie wskazuje na to, abyście go (je) zakopali!, więc nawet odkopać się go (ich) nie da!

Tak więc całe to s,fuszaro, wane towarzystwo lepiej niechaj wali na promocję majtek samomodelujących za 17,99 zamiast do urm,u!
Odpuście sobie kobitki już do dręczenie Polski i Polaków!
Wystarczy! dajcie sobie i nam sPOkój!

W mojej radzie zero antyfeminizmu, za to tak wiele, bardzo wiele przedkarnawałowej troski nie tylko w sferze body modelizmu!
Więc POśpieszcie się kobitki!, bo majtki samomodelujące za złotych 17,99 w promocji nie będą czekać!

pzdr

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.5 (14 głosów)

Komentarze

Racja,że PO nie ma szczęścia do kobiet. Ani urody ani intelektu - bo Kopacz niedaleko pada od HGW albo Pitery, Kidawy, i przepraszam za  słowo - Katarasińskiej itd.Na tle tych osób nawet taki nierób i intelektualna miernota jak Tusk mógł robić za intelektualistę...

Vote up!
2
Vote down!
0

Yagon 12

#1455873

jak mawiał Zagłoba było!Do rządzenia nie są potrzebne miss!

pzdr

p.s. co prawda była Mucha, ale się sama POdtopiła na basenie narodowym.Tyle, że jej głuPOta była wprost olśniewająca.
( vide wypociny na temat polskich emerytów przedkladających wizyty w zatloczonych przychodniach zamiast u fryzjera czy do taetru, a ostatnio jej genialne olśnienie w pociągu relacji Lublin-Warszawa!

Vote up!
1
Vote down!
0

antysalon

#1455885

"

a pani premier to już POzostały jeno ... majtki samomodelujące"

Też nie pomogą, jeno....trzeba toporkiem ociosać.

Vote up!
3
Vote down!
0

Skorpion48

#1455875

niższe choć odrobinę uruchomiłby te wyższe!?# ( ale jeden znak zapytania to zbyt mało!, aby zakończyć te frazę!

 

pzdr

 

# ale jak te wszystkie.paprochy/ fuzle pójdą w górę, to dopiero będzie

 

 

 

Vote up!
2
Vote down!
0

antysalon

#1455886

"Narzeczonej Frankensteina" nie pomogą ani majtki ani maska Fantomasa ani w ogóle cokolwiek. Nie pomogą jej na urodę ani na rozum a z pewnością nie na morale, bo to nie istnieje. Ta pani to spec-genotyp, dodatkowo wychowany na starych komunistycznych propagitkach rodem z szkoły marksa, engelsa, lenina i stalina (pisownia zamierzona) podlanych sporą ilością płynów procentowych (a nie żadnej wody). Wyżarty móżg ustawiany jest przez socjopatów od PiR-u. Propozycja promocjji może dotyczyć jedynie konopnego sznura.

Vote up!
2
Vote down!
0

rumjal

#1455882

zabłyśnie od sukcesów!

pzdr

Vote up!
2
Vote down!
0

antysalon

#1455887