PO działa niczym zlewaczona dziwka! Stop dla republiki gender

Obrazek użytkownika Andy-aandy
Idee
Anita Czerwińska do Sejmu

 

 

 

 

Stop republice gender

 

Anita Czerwińska

 

 

 

Platforma Obywatelska w końcówce swojej kampanii wyborczej znowu straszy Polaków wprowadzeniem republiki wyznaniowej przez obóz zjednoczonej prawicy.

Wynikać to ma z naszej wiary i naszego szacunku do wartości chrześcijańskich oraz kierowania się nimi w życiu publicznym, zgodnie z nauczaniem papieża Jana Pawła II. Próbuje się ukryć fakt, że to te wartości są fundamentem cywilizacji europejskiej.

Tymczasem Platforma jest gorliwym rzecznikiem ideologii gender i próbuje w trybie przyspieszonym wprowadzać do naszego systemu prawnego kontrowersyjne projekty, które budzą naturalne obawy Polaków. Partia obecnie rządząca naszym krajem liczy na polityczny zysk w lewicowym elektoracie, a także chce przypodobać się europejskim salonom, na których to lewica nadaje ton.

Tylko wspólny front rodziców, pedagogów, działaczy społecznych i polityków może powstrzymać falę nowej ideologii, wspartej przez wykluczającą samodzielne myślenie polityczną poprawność. W niedzielę zdecydujemy, jakiej wizji państwa pragniemy i kto ma ją realizować.

 

Autorka kandyduje do Sejmu z listy PiS‑u w okręgu podwarszawskim

[Tytuł mój - Andy]

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)

Komentarze

PO postrzegajmy jako mafie! Bo taka jest naga prawda! Mamy mafijny wymiar sprawiwdliwosc! My te bande musimy wywalic w niedziele! Pozdrawiam Panstwa! To my jestesmy suwerenem Polski,a nie ta banda,ktora teraz probuje sie kreowac na Polakow! To sa saowieckie bekarty! Te czerwone psy za kraty ,a nie do sejmu! Prubuja ugrac osoba znikad Petru, Kreujac banki Niemieckie! Nikt myslacy normalnie na to sie nie nabierze! Polska zacznie rzadzic Polska,bo tego chca Polacy! To jest koniec tej Bandy! Pozdrawiam!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1496710

Zanim powróci normalność

Marcin Wolski

O czym pisać w tygodniu przed Wielkim Wyborem? Apelować do przekonanych? Bo przecież nasi przeciwnicy nas nie czytają, chyba że służbowo.

Inna sprawa, co właściwie miałbym powiedzieć, gdybym nagle otrzymał nieograniczony dostęp do wszystkich lemingów mojego kraju? Jak utrzymałbym ich uwagę choć na chwilę, zmuszając do wysłuchania paru słów i kilku pytań?

Polska jest pęknięta, podziały biegną wewnątrz dawnych grup koleżeńskich, wewnątrz rodzin, niekiedy nawet w poprzek sypialni małżeńskich. I zawsze winna jest ta druga strona.

Tym, którzy są zdolni choć na chwilę powściągnąć emocje, proponuję odpowiedź na proste pytanie. Kto przez ostatnie lata miał dostęp do stanowisk, pieniędzy, mediów? Ergo, kto mógł wyrzucać, wykluczać, eliminować...?

Oczywiście pytania zostaną uznane za podchwytliwie i moralnie obrzydliwe.

Lemingi aktywne są w stanie nawet uwierzyć, że nagrań u Sowy dokonał PiS. Bez zastanawiania się, jakie miał środki? Jakie możliwości? Przecież gdyby tak było, Tusk miałby winnych na widelcu po paru godzinach, a nie bredził o cyrylicy. Zresztą nawet gdyby kelnerzy byli superagentami Macierewicza, w jaki sposób zmusiliby swoich klientów do gadania tego, co wygadywali?

Pytań do lemingów miałbym zresztą więcej. Np. jak wytłumaczą, że mamy najdroższe autostrady na świecie, jeśli idzie o budowę, ale również o eksploatację? Jednorazowa droga do granicy niemieckiej kosztuje więcej niż roczna winieta w Szwajcarii.

Albo co jest powodem ślepej wiary w uczciwość Rosjan w śledztwie smoleńskim? Co najmniej od półtora roku każdy już wie, do czego są zdolni. Dlaczego więc nadal w tej jednej sprawie obdarzamy ich absolutnym zaufaniem?

Inna sprawa, o którą chętnie zapytałbym: co właściwie przeraża leminże stado w dojściu do władzy PiS? Powrót IV RP. A czym była IV RP ? „Demokraturą!”.

Ale konkrety? To przecież za rządów słodkiej PO znacznie częściej o szóstej rano wyciągano z łóżek Bogu ducha winnych ludzi, to w tej epoce krążył po kraju seryjny samobójca. To teraz na bieżąco sypią się przeprosiny za oszczerstwa sterowanych mediów. Antykorupcyjna Pitera wyszperała jednego nielegalnie przez opozycję nabytego dorsza, zamykając oczy na miliardy przekręcone przez jej kolegów.

Ale gdybym miał do dyspozycji jedno zdanie i pewność, że leming je wysłucha, powiedziałbym coś jeszcze: twoja pani premier, w twoim imieniu, zaprosiła tu obcych (i to w znacznie większej liczbie, niż się sądzi). Chcesz Polski niebezpiecznej, z wrogimi gettami pełnymi cudzoziemców, z bezczelną agresją wobec chrześcijan, z rosnącymi wpływami islamu, z garbem socjalu dla obcych przy braku go dla swoich...?

Naprawdę chcesz?

To głosuj na Platformę i jej przystawki!

* * * * *

Cytowane za: http://m.niezalezna.pl/72178-zanim-powroci-normalnosc

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1496712

... wolnej i niepodległej, gdzie nie będzie wprowadzane genderowe multikulti, gdzie wiara nasza i naszych przodków nie będzie splugawiona i profanowana, to głosujcie na PIS. Głosując na PIS wybieramy wolność dla siebie i naszej Ojczyzny Polski, a zarazem pokazujemy jak na sercu i w sercu mamy wielką miłość i troskę o losy Ojczyzny. Polacy jeśli waszych sercach jest miejsce dla Boga i Ojczyzny, to głosujcie na PIS, bo Pan Bóg dał nam szanse i rozum, by w ostatnim boju pokonać imperium zła z POlszewi, by Polska na powrót stała się prawa i sprawiedliwa. Niech w końcu głupie przysłowie, Polak mądry PO szkodzie, niech przestanie być aktualne, bo będziemy tym razem mądrzejsi i zjednoczeni. Polska to dom nasz to Ojczyzna nasza, nie dajmy jej sprzedać i przehandlować, za Judaszowe srebrniki, miskę soczewicy i święty sPOkój. Bo przyjdzie kiedyś taki czas, gdy staniemy przed Panem, a On się nas zapyta, co zrobiliśmy dobrego?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1496724

Zycze wygranej!

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#1496727