Szef PO Grzegorz Schetyna miał bliskie relacje z sowieckimi oficerami identyfikowanymi jako szpiedzy – ustaliła Komisja Weryfikacyjna WSI!

Obrazek użytkownika Andy-aandy
Kraj
Schetyna-soviet

 

 

 

 

 

 

]]>Ujawniamy! Szef PO Grzegorz Schetyna miał bliskie relacje z sowieckimi oficerami identyfikowanymi jako szpiedzy – ustaliła Komisja Weryfikacyjna WSI!]]>

Trafiliśmy na ślad tajemniczej szpiegowskiej historii z szefem Platformy Obywatelskiej Grzegorzem Schetyną w roli głównej. Otóż działająca w latach 2006–2008 Komisja Weryfikacyjna Wojskowych Służb informacyjnych dotarła do dokumentów po byłej WSI, wskazujących, że Schetyna miał bliskie relacje z oficerami sowieckimi, których ta służba identyfikowała jako kadrowych oficerów GRU, czyli elitarnej szpiegowskiej jednostki – wynika z informacji „Warszawskiej Gazety”. Dokładnie z jednym, z którym „miał indywidualne kontakty”.

Komisja, której działalność zakończył rząd Platformy Obywatelskiej, nie zdążyła zbadać tej sprawy. Była ona jednym z typowych przykładów niereagowania przez WSI na rosyjskie (sowieckie) zagrożenie.

Ustalono bowiem, że WSI, poza sporządzeniem notatek, nic w tej sprawie nie zrobiło. Grzegorz Schetyna nie odpowiedział na przesłane przez nas pytania (publikujemy je na końcu tekstu).

(...)

Warszawska Gazeta wysłała do lidera PO 13 ważnych pytań w tej sprawie.

Poznajcie ich treść, oraz szczegóły w całym artykule Łukasza Pawelskiego, który znajdziecie na łamach najnowszego numeru tygodnika Warszawska Gazeta!

Opublikowany przez ]]>Warszawska Gazeta]]> na ]]>12 styczeń 2017]]>

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (7 głosów)

Komentarze

był też inny wątek,o ktory pytał nieżyjący już Bloger,a chodziło o prawdopodobne wizyty Grzecha" w willi "baraniny"

pomijam inne grzechy owego pana,takie jak chociażby...słynne "bojówki grzecha " w internecie /przed laty/

są jeszcze inne stare grzechy,jak np wypadek samochodowy,z czasów chyba jeszcze Solidarności,ale już tego w internecie nie znajdziemy..

pozdr z polskich dróg do Prawdziwie wolnej Polski

Vote up!
10
Vote down!
0

gość z drogi

#1530823

To ta kanalia była autorem akcji łapanki kibiców a następnie bicia ich i poniżania na posterunkach policji.

Vote up!
7
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1530901