Czy agitatorzy z PO oddadzą swoje posiadłości na kwatery dla emigrantów?

Obrazek użytkownika Andy-aandy
Kraj
Posiadłości agitatorów z PO

 

 

 

 

 

Czy agitatorzy z PO oddadzą swoje posiadłości na kwatery dla emigrantów?

 

]]>Kwatery dla imigrantów]]>

Ponieważ PO i jej zwolennicy ostro agitują za przyjęciem islamskich imigrantów do Polski, a wciąż nie wyznaczono miejsc ich zakwaterowania, podaję parę adresów, gdzie przyjmą ich z otwartymi ramionami:

– 20 ha posiadłość z rezydencją nad jez. Samin, apartament 420 m2 i mieszkanie 83 m2 w Wilanowie – wszystko należące do Aleksandra Kwaśniewskiego i jego żony;
– dwór Radosława Sikorskiego w Chobielinie;
– rezydencja Tomasza Lisa w Konstancinie (tu pokoje ze śniadaniami, które Lis może wrzucić w koszty swojego programu w TVP – 92 tys. za 1 odc.);
– apartament Adama Michnika w centrum Warszawy;
– trzy domy (200 m2, 155 m2 i 95 m2) oraz pięć mieszkań (81 m2, 86 m2, 96 m2, 80 m2 i 70 m2) Jana Vincenta Rostowskiego;
– domek Joanny Muchy (240 m2) plus jej 58-m mieszkanko;
– willa eurodeputowanej Róży von Thun (323 m2) oraz jej dwa mieszkania (143 m2 i 95 m2) itd.

O tym, że wymienione osoby już szykują się do przyjęcia muzułmanów, przekonałam się po przeczytaniu apelu tzw. intelektualistów z wezwaniem do „praktycznego okazania solidarności wobec uchodźców przez obywateli naszego kraju”.

Apel sygnowała większość wymienionych. Reszta z pewnością podpisałaby, gdyby tylko mogła.

Anita Gargas

[Tytuł, ilustracja oraz pogrubienie w tekście moje - Andy]

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (18 głosów)

Komentarze

Będzie się Polskie rodziny wyrzucać z mieszkań, a na te miejsca będzie się sprowadzać kozojebów z Syrii, i dawać 3000 euro na rodzinę, a Polakom zasiłki PO 300zł na rodzinę.

Pozdrawiam.

Vote up!
12
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1493783

Vote up!
6
Vote down!
0
#1493843

Islamska kolka

 

Niewątpliwie dopadła PO islamska kolka,

że na pomoc wzywają dyżurnego Bolka.

 

PS Wypowiadając się dzisiaj na temat islamskich uchodźców Bolek mówił coś takiego Polakach: że mamy (my, czyli też Bolek) małe mieszkania (sic!), niskie emerytury (sic!). Doprawdy?!  

Vote up!
5
Vote down!
0

jan patmo

#1493869

  Należy  zaproponować    Ochojskiej  i  Owsiakowi  by  przyjęli  do  swoich  posiadłości  islamistów  na  swój  garnuszek.  Owsiak  ma    w  Złotym  Melonie  ogrom  miejsca  .  Dorodbli  się  cwaniaczki  na  zbieractwie,  teraz  wypadało  by  pomóc  Afrykanom  ,  tu  na  miejscu. Proponuję  równiez   Sztolzmanowi - Kwaśniewskiemu    przyjąć  do  swoich  rezydencji  islamistów.  Sikorski  też  ma  dużo  miejsca  i  pieniędzy  niech  weźmie  pod  swoje  skrzydła  uciekinierów  z  Afryki.  Komorowski  ma  kilka  mieszkań,  niech  w  jednym  przyjmie  rodzinę  z  dziećmi  i  ich  karmi.  Niesiołowski  też  ma   gdzie  i  za  co  przyjąć  u  siebie  i  pomoże  Merkel  i  Tuskowi  .

Vote up!
7
Vote down!
0
#1493846

Lech Wałęsa przyjąłby uchodźców pod własny dach. "Trzeba im pomagać" - mówił na antenie TVN24.
Mysle ze Walesa ustalil z żoną ilu przyjmie islamistow pod swoj dach i kto im bedzie gotowal?!
http://cdn26.se.smcloud.net/t/photos/t/169053/lech-walesa-jak-swinia-solidarnosc_19457983.jpg

Pozdrawiam :-)

Vote up!
3
Vote down!
0
#1493903

dyra Europy i insze platfonsów lokalowe "kwoty"...

 

Pozdrawiam.

Vote up!
6
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1493866

Upychanie 

 

Jak bardziej przyjazna stanie się Ruska Buda,

z dziesięć tysięcy uchodźców upchnąć się uda.

 

PS Krul-Bul i jego poddani.

Vote up!
5
Vote down!
0

jan patmo

#1493871

jest w dodatku zwykłym oszustem.

Bo ma dwa mieszkania w Warszawie, a przed zakończeniem w "bulu" kadencji przy pilnowaniu żyrandola -- kazał dla siebie wynająć 3 mieszkanie opłacane przez Kancelarię Prezydenta RP.

Właściwie, to nie powinno dziwić, bo to czlonek skorumpowanej PO -- czyli partii utworzonej przez postbolszewicką oraz kryminalną mafię rabującej Polskę.

Vote up!
5
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1493899

Lis, Kwaśniewski i stalinowiec Bauman pouczają Polaków ws. imigrantów [czyli PRL-owska bolszewia w całej pełni - Andy]

Bronisław Komorowski, Aleksander Kwaśniewski, Tomasz Lis, Zygmunt Bauman – to niektórzy sygnatariusze listu otwartego w sprawie imigrantów. „Odmawiając udzielenia pomocy, zaprzeczamy idei europejskiej solidarności” – przekonują.

– To nieprawda – mówi wprost Jarosław Sellin z PiS‑u.
(…)

Wśród sygnatariuszy jest m.in. Zygmunt Bauman – o tym funkcjonariuszu Korpusu Bezpieczeństwa Wewnętrznego, który w okresie stalinowskiego terroru, osobiście brał udział w akcjach przeciwko Żołnierzom Wyklęty pisaliśmy wielokrotnie. Choćby w tekście „Autorytet” w archiwach IPN. Jak waleczny major Bauman bandytów tropił. Major Zygmunt Bauman nie tylko szkolił żołnierzy KBW, ale i osobiście dowodził oddziałem, który wyłapywał Żołnierzy Wyklętych – wynika z dokumentów IPN.
(…)

Jak podkreśla z kolei Jan Dziedziczak (PiS), premier Ewa Kopacz i jej ministrowie uparcie nie chcą odpowiedzieć na kluczowe pytania w sprawie imigrantów. Chodzi m.in. o to, ilu dokładnie Polska miałaby przyjąć i czy będą mogli sprowadzić rodziny (wówczas liczba ta może się zwielokrotnić), na jak długo przyjadą, kto tak naprawdę będzie za to płacił – czy przez cały czas będzie płaciła UE, czy może po pierwszym okresie będzie musiał to robić bezpośrednio polski podatnik.
(…)

[Pogrubienia i kolor czerwony w tekscie moje - Andy]

Vote up!
5
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1493896

Ważna homilia bp. Libery: „Nie jesteśmy ksenofobiczni i niegościnni, ale mądrzy i nauczeni”

Nauka, jaką zaczerpnęliśmy z tamtych zmagań Polski, Mazowsza z krzyżakami, pozostała w nas na zawsze: jak raz wpuścisz do domu obcego – wpuścisz do domu dopiero budowanego, do domu małego, domu słabego, to możesz zgotować sobie wielką biedę…

— powiedział bp Piotr Libera podczas wczorajszej Mszy Świętej w Zakroczymiu z okazji 950-lecia miasta.

Już wiemy, jaką biedę zgotowali sobie nasi sąsiedzi z Francji, Niemiec, Austrii – choć ich domy są znacznie większe, bogatsze – wpuszczając w swoje granice miliony muzułmanów! Multikulti poniosło porażkę. A czynili to wszystko w imię kolejnej chorej, współczesnej ideologii – ideologii pluralizmu, dla której wszystkie kultury, wszystkie religie i wiary są dobre. Wszystkie – z wyjątkiem jednej, własnej: chrześcijańskiej. Tej jednej, własnej się wstydzą, z tą jedną, własną, z której czerpią korzenie, walczą!

— podkreślił biskup Libera.

Poniżej pełna treść homilii:

Umiłowani Siostry i Bracia,

1). Wspominamy dzisiaj uroczyście dzień, kiedy książę Bolesław Śmiały, późniejszy król, miał wydać dokument, brzmiący w wielkim skrócie tak:

Cytat za: http://wpolityce.pl/kosciol/266062-wazna-homilia-bp-libery-nie-jestesmy-ksenofobiczni-i-niegoscinni-ale-madrzy-i-nauczeni

Vote up!
2
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1494021