Stankiewicz: Hadacz jak płatny prowokator PO

Obrazek użytkownika Andy-aandy
Kraj
Hadacz - płatny prowokator

 

 

Stankiewicz: Hadacz jak płatny prowokator PO

Rozmowa z Ewą Stankiewicz, reżyser, twórcą filmów dokumentalnych, m.in. dotyczących obrony Krzyża na Krakowskim Przedmieściu.

Stefczyk.info: Tygodnik „wSieci” publikuje treść rozmów Roberta G. vel S. z Andrzejem Hadaczem, z których wynika, że atak Hadacza na Andrzeja Dudę po debacie w TVP był reżyserowany. Powstaje pytanie, czy mógł to być atak na zlecenie sztabu prezydenta Komorowskiego. Jak Pani ocenia takie doniesienia?

Ewa Stankiewicz: Doniesienia mówiące, że Andrzej Hadacz jest zapewne płatnym prowokatorem działającym na rzecz Platformy Obywatelskiej, mnie nie dziwią. W ten sposób ujawnia się profil PO. Rodzą się pytania o kryminalny charakter tej partii. Pytania o działalność mafijna są naturalne.

Ludzie, którzy przychodzili pod krzyż, byli świadkami wydarzeń, które sprowokował w 2010 roku Bronisław Komorowski, szybko zaczęli mieć podejrzenia dotyczące Hadacza. Potem zdawali sobie już doskonale, kim on jest. Dla mnie to nic nowego.

O jakich wydarzeniach czy scenach Pani mówi?

On robił wszystko, by być pod krzyżem, wciskać się wszędzie gdzie były kamery, wchodzić w każdy możliwy kadr. Próbował kompromitować tych, którzy modlili się pod krzyżem. W pewnym momencie w czasie marszu w TV Trwam rozmawiałam z Hadaczem, mówiąc, że nie życzę sobie, by na siłę pokazywał się w każdej kamerze.

Świadomość, kim był Andrzej Hadacz na Krakowskim Przedmieściu była wcześnie obecna. To było bardzo wyraźne z jego strony.

On się nawet nie krył, często przyjeżdżały po niego jakieś samochody, które go zabierały. Często również przywoziły na Krakowskie Przedmieście. Te samochody były eleganckie, co budziło zdziwienie w świetle tego, co sam Hadacz mówił o swojej sytuacji życiowej. Dziś widzę to dokładnie: to postać płatnego prowokatora, działającego na korzyść PO. On był aktywny od 2010 roku.

Sądzi Pani, że przy pomocy takich osób robi się w Polsce politykę? Czy to jednostkowy przypadek?

Sądzę, że to PO tak robi politykę. To jest partia, która w świetle takich działań wygląda bardziej na mafię, na organizację przestępczą, a nie na partię działającą w demokratycznym kraju. W Polsce tak się polityki nie robi. Tak robi politykę Platforma. Tak polska polityka została zepsuta przez Platformę. Obecnie trzeba w Polsce odbudować demokratyczne standardy, zniszczone przez kryminogenne działania PO.

Rozmawiał Stanisław Żaryn

Czytaj oryginalny artykuł na: ]]>http://www.stefczyk.info/publicystyka/opinie/stankiewicz-hadacz-jak-platny-prowokator-po,14718827070#ixzz3kRUprskO]]>

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (15 głosów)

Komentarze

Hadacz zbiera na mieszkanie, zmienil stan cywilny i wraz z dr. Sendeckim ukladaja sobie zycie, zrozumcie ich

Vote up!
5
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1492014

myślę, że rusofil Sendecki wolałby raczej z tow. Putinem.

Chociaż ta podstępna kanalia Hadacz może być używana jako środek zastępczy. Taki swego rodzaju ersatz...

Bo jest w nich obu coś podobnego...

Vote up!
3
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1492113