Załgana stalinowska małpa Szejna: "Nigdy nie wrócicie do władzy w tym kraju"

Obrazek użytkownika Andy-aandy
Nazwa serwisu: 
niezalezna.pl
Cytat: 

Prezes PiS Jarosław Kaczyński ocenił w czwartek, że obecnie w Polsce jest "nadzwyczajna sytuacja", a "wyjściem jest okres przejściowy, oczywiście z nowym rządem i następnie wybory". (...)

Więc +mowa trawa+ Kaczyńskiego jak zwykle, destabilizacja i płonne nadzieje dla aparatczyków PiS-u, że a nuż widelec uda się im wrócić do władzy. Nie, nigdy nie wrócicie do władzy w tym kraju o tyle, o ile będzie demokratyczny" - oświadczył [bolszewicki politruk Szejna].

Wcześniej, zdaniem wiceprzewodniczącego Nowej Lewicy, obecny rząd musi "pousuwać z instytucji agentów wpływu PiS-u", za pomocą których prezes Kaczyński chce "cynicznie destabilizować i opóźniać przejęcie pełnej odpowiedzialności przez rządu koalicji 15 października".

     "Ci agenci wpływu PiS jeszcze siedzą w różnych instytucjach. Na przykład niektórzy uważają, że są sędziami Sądu Najwyższego, niektórzy uważają się sędziami Trybunału Konstytucyjnego, mnóstwo agentów wpływu PiS-u siedzi po spółkach Skarbu Państwa, w prokuraturze pana (Zbigniewa) Ziobry, gdzie bronią swoich posad i ogromnych pensji, które przewyższają dwukrotnie pensję prezydenta"

– powiedział wiceszef MSZ..

* * * * * * *

"Władzy raz zdobytej nie oddamy nigdy" powiedział w czerwcu 1945 r obywatel Związku Sowieckiego i sekretarz stalinowskiej PPR Władysław Gomułka, a jednocześnie członek stalinowskiej, zbrodniczej organizacji NKWD, której członkowie mordowali Polaków i polskich patriotów.

Bolszewik Andrzej Szejna szczycił się przyjaźnią z sowieckim zbrodniarzem Jaruzelskim, także członkiem NKWD wydającym Polaków na śmierć.

Teraz Szejna - uczestniczący w przestępczym i mafijnym rządzie niemieckiego agenta führera Tuska - zapowiada polskim patriotom, że zbrodnicza mafia Tuska i komuna i lewaccy degeneraci odmawiają polskim patriotom jakichkolwiek praw w Polsce. W okresie sowieckiej okupacji Polski i rządów sowieckiej PZPR polscy patrioci także nie mieli żadnych praw i byli traktowani przez sowieckich namiestników rządzących w tzw. PRL jak obywatele 3 kategorii...

Już od dłuższego czasu antypolską i zbrodniczą koalicję führera Tuska - PO-PSL i Polska 2050 oraz komunę i lewackich degeneratów - łączy przede wszyskim czysto bolszewicka nienawiść do Polski, polskiego patriotyzmu, a więc tym samym i do PIS-u .

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (5 głosów)

Komentarze

Bolszewika Szejny przyjażń z sowieckim zbrodniarzem Jaruzelskim

Vote up!
3
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1658467