Motywacją popierania Platformy jest organiczna nienawiść do PiS

Obrazek użytkownika Andy-aandy
Kraj
Schetyna o VAT

 

 

 

Grzegorz Schetyna z premedytacją topornie mobilizuje swój zdemoralizowany i wyzbyty przyzwoitości elektorat

(...)

Wniosek jest prosty i smutny. Nawet elektorat Platformy wie, że ma do czynienia z politykami kompletnie zdegenerowanymi, wyzutymi z jakichkolwiek ideałów, niemających żadnej wizji Polski, ochoczo donoszącymi na własny kraj, by zaszkodzić nam na form europejskim, a i światowym też z przyjemnością.

Kim więc są ludzie optujący za Platformą? Oczywiście pomijając tych, którzy się w szemrany sposób wzbogacili i boję się utracić zgromadzonych majątków lub mają zacne posady z nadania.

Najczęściej motywacją popierania Platformy jest organiczna nienawiść do PiS. Działający przez lata przemysł pogardy znalazł grono wyznawców. Ludzi, którzy kupując Gazetę Wyborczą myśleli, że wydając parę złotych będą należeć do elity intelektualnej. Jaka to elita widzimy dziś, gdy odsłaniają swoje prymitywne osobowości skryte często za profesorskimi tytułami. Niejaki Matczak, straszy blogera, że jego koledzy prawnicy odpowiednio potraktują jego córka na Uniwersytecie Wrocławskim, niejaki Sadurski określa elektorat PiS plebsem, niejaki Nurowska robi lalkę voodoo posła PiS, a niejaka Janda ma niemiło pachnące życie:

Czuję się, jakby ktoś na mnie s..ł cały czas!

I tutaj mamy swoistą kumulację. Byle jacy politycy Koalicji Obywatelskiej, wspierani przez zdemoralizowanych i wyzbytych przyzwoitości celebrytów, mają stworzyć formację atrakcyjną dla swojego elektoratu.

Na szczęście dla nich, żelazny elektorat Koalicji Obywatelskiej nie jest wybredny. Nie interesują go realia. Nie patrzy obiektywnie na to, że w Polsce za rządów dobrej zmiany dzieje się lepiej. Także im.

Jak narkoman działki potrzebują codziennej dawki nienawiści. Codziennych sloganów poniewierających od lat Kaczora, Macierewicza, a teraz Morawieckiego, Glińskiego, Ziobrę czy Jakiego.

Propeowski ćpun musi mieć świeżą pożywkę, by czuć tę nieskrępowaną rozumem wyższość nad „pisiorami”.

Dlatego trudno się dziwić, że ktoś kto sięgnął w polityce cmentarnych knowań, jak Grzegorz Schetyna, wspina się na troglodyckie wyżyny:

Musimy strząsnąć ze zdrowego drzewa PiS-owską szarańczę.

On doskonale wie, jaką radość tym określeniem sprawia w wielu redakcjach i jaką euforię wlewa w serca swoich zwolenników.

(...)

Niestety spustoszenie jakie zrobiła III RP w duszach Polaków jest porównywalne z zaborami czy latami komuny.

Jedno co cieszy, że mamy szansę zbudować lepszą Polskę. I nie zmarnujmy jej. Szczególnie w setną rocznicę odzyskania Niepodległości.

autor: Ryszard Makowski - satyryk. Kabaret „Pod Egidą”. Niegdyś felietonista „Uważam Rze”, obecnie "Sieci".

Cytat za: ]]>https://wpolityce.pl/polityka/416482-schetyna-topornie-mobilizuje-swoj-skorumpowany-elektorat]]>

[Nadtytuł mój - Andy]

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (14 głosów)

Komentarze

Schetynę Grzegorza już dawno powinni wywalić z PO bo działa jak torpeda topiąca okręt, a tak właśnie PO topi 'białozębny' Grzesiu. Nie jest to moja rada dla ratowania zbieraniny "politycznych idiotów" tylko pokazanie, że  mądrzejszych nie mają co przesądza o zjeżdżaniu w dół jak po równi pochyłej i to gołą doopą po równi z nieheblowanych desek.

Vote up!
8
Vote down!
0

To ya.

#1573421

Pietrzak o spocie Trzaskowskiego: "Na głupoty nie mam czasu. Całym sercem popieram Patryka Jakiego, bo jest nadzwyczaj dzielnym i odważnym mężczyzną"

(...)

 Trzaskowski, choćby nie wiem ile miał obywatelstwa warszawskiego, to nic nie zrobi, bo pochodzi z partii oszustów, złodziei i zdrajców. Ta cała partia jest skażona, z gnijącej Platformy tylko robactwo wyłazi.

(...)

Bezkarni ludzie z PO okradali warszawiaków. Dla mnie jako warszawiaka jest rzeczą straszliwą, co tzw. bufetowa tu wyprawiała. A ja to miasto odgruzowywałem jako chłopiec, tu  pod murem rozstrzelano mojego ojca, tutaj zginęło mnóstwo mojej rodziny. (...)

Cytat za: https://wpolityce.pl/polityka/417155-nasz-wywiad-pietrzak-calym-sercem-popieram-patryka-jakiego

Vote up!
4
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1573617

(...) Poseł Platformy Obywatelskiej Grzegorz Furgo zamieścił w mediach społecznościowych skandaliczną grafikę. Na Twitterze opublikował zdjęcie z wizerunkami polityków Prawa i Sprawiedliwości. Politycy partii rządzącej są przedstawieni na nazistowskim plakacie. Poseł dziś rano usunął post.

– Niebywałe, poseł Platformy Obywatelskiej udostępnia grafikę kopiowaną na propagandowym nazistowskim plakacie, a jego szef partii nazywa oponentów szarańczą. W tweecie oznacza rzecznika Jana Grabca i Sok z Buraka najbardziej hejterskie konto – zaznaczają użytkownicy Twittera.

Chodzi o zdjęcie udostępnione przez Grzeogrza Furgo – posła PO. (...)

Cytowane za: http://niezalezna.pl/240612-politycy-pis-na-nazistowskim-plakacie-grafike-opublikowal-posel-platformy-teraz-sie-tlumaczy

Vote up!
11
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1573440

mój Dziadek,Legionista został żywcem spalony  przez Niemców .wraz z innymi obrońcami na terenie Warszawskiej Elektrowni  i niech mi nikt nie waży się mówić,ze to tak z poczucia humoru ów pan zrobił to draństwo,bo mnie diabli biorą .Panie Schetyna ,hańba ,ale czy pan wiesz,co to słowo znaczy ,wątpię

wnuczka polskiego przedwojennego oficera

Vote up!
8
Vote down!
0

gość z drogi

#1573468

   Witam Panią! Ta cała hałastra, to nie są Polacy, to pachoły. Dziadka dwaj bracia nauczyciele spaleni w Auschwitz. Babcia wykupiła urny. Dwaj wujowie porucznicy wywiadu AK, zdradzeni po donosie zginęli okrążeni w rodzinnym ogrodzie zabierając ze sobą w zaświaty ośmiu SSmanów. To miało miejsce w wiosce okolicach Bielska- Białej. Słuchając warkotu tej wilczej nacji, krew człowieka zalewa. Ta sowiecko-faszystowska Targowica musi być rozliczona i zlicytowana do zera! Przepraszam za emocje. Pozdrawiam!

Vote up!
10
Vote down!
0

ronin

#1573477

dlaczego przeprasza pan za emocje? ja nie mam najmniejszego zamiaru przepraszać,ja chętnie dałabym takim z "liscia"

 serdeczności  i podziękowania za podzielenie się pięknymi acz smutnymi wspomnieniami

Vote up!
7
Vote down!
0

gość z drogi

#1573478

popieram i marzę o takim dniu 

 

Vote up!
8
Vote down!
0

gość z drogi

#1573479

    Ponownie Witam! W tym roku minęła następna dziesiątka. Rękawice , worek, strzelectwo sportowe czarnoprochowe sposobem na dobrą kondycję zdrowia. Syn na Europejskich ringach zawodowych, ale wreszcie trenerstwo, co dla mnie ulga i Chwała Bogu. Mam silną motywację służyć Ojczyżnie i ludziom. Z natury jestem miłym skromnym wysokim facetem z mniej skromną moją żoną. Tak to powiedziałem, ale to postrzeganie  naszych wnucząt, których bardzo kochamy. Jedziemy wspólnie na 11 listopada do stolicy na 100-tną rocznice. Niech się Pani nie martwi. W razie czego znamy adresy UBoli i SBoli rodzin, tak jak oni nasze. To garstka komunistycznych wieprzy , którzy trzęsą się nad grobem, ale nadal produkują 'resortowe dzieci". Musimy pogonić tę antypolska nacje głosując na kandydatów Prawa i Sprawiedliwości. żaden rząd do tej pory nie zrobił nic poza PIS. Kandyduję droga Pani , bo chcę jak z AK wujowie służyć Dobrej Zmianie!  Dość drobnych splendorów, ale przyjaciele rodziny postanowili inaczej. Kłaniam się Pani, ale nie posądzałem siebie o takie gadulstwo. Pozdrawiam! 

Vote up!
8
Vote down!
0

ronin

#1573494

i ja bym chętnie z Wami pomaszerowała ale zdrowie na to nie pozwala,sercem i duszą będę z Wami

ukłony dla żony i bliskich

"Jak dobrze być dumnym Polakiem "

Dzisiaj piękny Dzień,Dzień Papieski a więc Dobrego Dnia Polsko ,pięknego tak jak 40 lat temu :)

i powodzenia w Dobrym Dziele :)

Vote up!
7
Vote down!
0

gość z drogi

#1573499

Bolszewiccy degeneraci z "GWna" znów pokazują swój prawdziwy, komunistyczny i antypolski ryj - rozsiewając histeryczną nienawiść do Polaków i polskich patriotów. Zbrodnicza michnikowszczyzna wydaliła ze swojego "GWna" antypolski dodatek pod wymownym tytułem „Czarna księga trzech lat rządów PiS.

Vote up!
7
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1573559

w internecie był blog w którym wpisywaliśmy kolejne AFERY PO ,pamietam,ze ostatnio przekroczyły chyba 2000 wróćmy więc do blogu zapisu  Afer PO ,wszak klasyk kiedyś powiedział ze pamięć ludzka jest jak pamieć "złotej rybki "

ja zacznę od skandalicznego casusu ,czyli powołania na szefa MON PO niejakiego pana Klicha ,chyba szefa niemieckiej Fundacji silnie związanej z panią  Merkel o konkretnym profilu,dopiero silne nasze naciski spowodowały ,ze swoje "przywództwo Klich przekazał ,żonie ,moze to nie afera ,ale na pewno Skandal

Ten pan miał wyjątkowego pecha ,bo za jego władztwa miały miejsce dwie Katastrofy Lotnicze,w tym TA w której zginął 

Prezydent Najjaśniejszej Rzeczpospolitej Polski,Profesor Lech Kaczyński i prawie setka polskiej Elity,w tym Generał,który miał "za chwilę objać ważne stanowisko  w NATO

w poprzedniej ,wojskowej również zginął kwiat Polskiego Wojska

to tak na początek 

pozdrowienia

Vote up!
6
Vote down!
0

gość z drogi

#1573560

nie na darmo wykupił jakąś ilość udziałów  a brat Stefana Michnika,morderczego sędziego nadal tam rządzi ?odczepcie się od generała" oto motto

Vote up!
6
Vote down!
0

gość z drogi

#1573561

akcję,w której aresztowano ponad 700 osób  pod spreparowanymi zarzutami ? wszyscy pamietamy jak się wtedy zachowywała Schetynowa POlicja 

Vote up!
6
Vote down!
0

gość z drogi

#1573564

pytań ,na które do dzisiaj nie znamy odpowiedzi/

/warszawskagazeta.pl/polityka/item/4539-tylko-u-nas-szef-po-mial-na-poczatku-lat-90-bliskie-relacje-z-sowieckimi-oficerami-identyfikowan

 

Vote up!
6
Vote down!
0

gość z drogi

#1573565

Rzecznik postbolszewickiej mafii znanej jako PO Jan Grabiec - odnosząc się do słów Grzegorza Schetyny o "pisowskiej szarańczy" - stwierdził, że: "Nasi wyborcy mówią nam, że mówimy zbyt intelektualnie. Dlatego szukamy prostego języka".

Także znany z metodycznego niszczenia Wojska Polskiego bolszewicki menel i wiceprzewodniczący PO Tomasz Siemoniak, zapytany we wtorek o wypowiedź Grzegorza Schetyny podczas sobotniej konwencji w Poznaniu ocenił ją jako" "porównanie PiS do szarańczy uważam za trafne"...

Dlatego ta zbrodnicza mafia z PO znalazła prostszy język - język więziennych żuli i meneli... Używając takiego języka na pewno dotrą do nienawidzących polskich patriotów: bolszewickiej mafii oraz przestępców rabujących Polskę i Polaków.

 

Vote up!
8
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1573567

dzięki za ten OBRAZ naszych "kólturalnych" adwersarzy

pozdrowienia od polskiego chama,a raczej chamki/wedle peowców kólturalnych :)

Vote up!
5
Vote down!
0

gość z drogi

#1573599

„Kandydatka na radną z drużyny Trzaskowskiego [z bolszewickiej tzw. "nowoczena" - Andy] uważa, że „Polska to przeciętny, głupi, niewykształcony naród”. Brawo Wy! Maska spada. Warto pamiętać 21 października” – napisał na Twitterze były burmistrz Ursynowa.

Przypomnijmy co powiedziała Jolanta Zjawińska:

– Umówmy się, my sobie tu mówimy, bo jak patrzymy po sobie, to wszyscy Polacy wykształceni i mądrzy. Nie – my jesteśmy bardzo przeciętnym, niewykształconym, głupim narodem. To my się obracamy w takim środowisku i nam się wydaje, że wszyscy są tacy. Jedźcie sobie państwo na prowincję, to zobaczycie.

– Po prostu głupi, polski naród trzeba oświecić, bo inaczej nigdy się z tego kręgu nie wyrwiemy – mówiła Zjawińska, która teraz kandyduje do Rady Dzielnicy Żoliborz z listy Koalicji Obywatelskiej.

Czy warszawiacy chcą, by taka osoba ich reprezentowała?

Cytat za: http://telewizjarepublika.pl/guzial-przypomnial-co-mowila-kandydatka-na-radna-pon-polska-to-przecietny-glupi-niewyksztalcony-narod,71521.html

Vote up!
3
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1573623

Brawo WY,wyprzedający Polskę za nędzne srebniki,brawo

maski spadają z wielkim hukiem

Vote up!
3
Vote down!
0

gość z drogi

#1573639