Biuletyny partyjne mafijnych PO-PSL i Polska 2050 - takie jak „GWno”, „Newsweek” czy „Polityka” - coraz bardziej ogłupają lemingi

Obrazek użytkownika Andy-aandy
Nazwa serwisu: 
niezalezna.pl
Cytat: 

Biuletyny partyjne mafijnych PO-PSL i Polska 2050 - takie jak „GWno”, „Newsweek” czy „Polityka” - coraz bardziej ogłupają lemingi

* * * * * * * * * *

Leming coraz głupszy?

Nie można odmówić „wolnym mediom” (na pasku PO) konsekwencji. Od lat usiłują one obniżać iloraz inteligencji swoich odbiorców.

Mają oni żyć w przeświadczeniu, że „najważniejszy jest uśmiech”, że świat dzieli się na tych, którzy reprezentują „radość”, i tych, którzy są smutni i ponurzy. Zamiast realnego namysłu nad kwestiami programowymi czy stanem państwa, oferują bełkot o tym, że „wróciła normalność”, że już „przestało być duszno” oraz „wreszcie nie jest nam wstyd”. Okazuje się jednak, że narracja „wolnych mediów” ewoluuje oraz… staje się jeszcze głupsza. Ostatnie teksty w biuletynach partyjnych PO, takich jak „GW”, „Newsweek” czy „Polityka”, nie odwołują się już nawet do sloganów o „uśmiechu” i „szczęściu”.

Zamiast tego ich autorzy wprost piszą, że nie wolno obecnej władzy krytykować, że należy przyjmować każdą jej decyzję z zadowoleniem. (...)

Okazuje się, że do legitymizowania jej bezprawnych działań nie wystarczy już bełkot o uśmiechniętej Polsce walczącej z „smutkiem”. Odbiorca ma być jeszcze bardziej zdegenerowany, jeszcze głupszy, gotów „łyknąć” wszystko. Nawet medialni funkcjonariusze obecnej władzy nie wiedzą bowiem, co Tusk i jego szajka jeszcze wymyślą.  (...)

W tym wymiarze można uznać, że propaganda „wolnych mediów” doszła już do ściany. Gorzej być nie może.

Dawid Wildstein

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (3 głosy)