"Patriota" ze "ścierwoneonówki" sterowanej przez agenturę z UB, SB i WSI

Obrazek użytkownika Andy-aandy
Kraj

Warto przypomnieć komunistyczno-bolszewickie "patriotyczne" tradycje na jakie powołuje się udający polskiego „patriotę” z UB, SB, czy też może z WSI-FSB – bolszewicki politruk "wawel24".

Komuniści od zawsze udawali patriotów, aby oszukując czytelników zdobywać głosy dla swoich zbrodniczych, komunistycznych organizacji. Dlatego politruk "wawel24" udając polskiego "patriotę" bolszewickimi łgarstwami i pomówieiami atakuje Prawo i Sprawiedliwość oraz działania rządu PiS

Polskiego patriotę udawał w czasie II wojny światowej sowiecki zbroniarz ze stalinowskiego wywiadu wojskowego Razwiedupru (GRU) Mieczysław Moczar, czyli Mikołaj Demko; vel Diomko, pseudonim Mietek, Moczar, Woron, Ryszard, Bolek.

Urodzony 10 grudnia 1913 r. w Łodzi, zdobył raczej bardzo skromne wykształcenie – ukończył szkołę powszechną oraz trzyletnie kursy zawodowe -- tak samo, jak i wielu innych komunistycznych zbrodniarzy w tzw. PRL.

Ten udający Polaka sowiecki zbrodniarz od 1941 r. współtworzył w Łodzi wraz z Logą-Sowińskim konspiracyjną organizację udającą polską, czyli Front Walki za Naszą i Waszą Wolność, która po powstaniu stalinowskiej Polskiej Partii Robotniczej (PPR) weszła w jej skład. Od czerwca 1942 r. był dowódcą Obwodu Łódzkiego Gwardii Ludowej. Od maja 1943 r. – dowódcą Okręgu Lubelskiego Gwardii Ludowej (następnie Armii Ludowej).

W czasie okupacji niemieckiej zbrodniarze Moczara z GL mordowali i rabowali Polaków i Żydów, a łupy zrabowane zamordowanym oddawali sekretarzowi PPR Gomułce, który dzielił je między komunistycznymi zbrodniarzami z PPR. Do PPR przyjmowano m.in. bandytów i przestępców skazanych przez sądy w II RP za mordowanie i rabowanie polskich obywateli

W szeregach GK, a później AL. Mieczysław Moczar szybko awansował. Porucznik, major, a wreszcie pułkownik Mietek, jak brzmiał jego konspiracyjny pseudonim, walczył nie tylko z Niemcami. Ofiarą Moczara i jego podkomendnych padali przede wszystkim – mordowani pod hasłem walki z „reakcją” – polscy patrioci: żołnierze AK, NSZ oraz innych polskich formacji podziemnych.

Ten sowiecki zbrodniarz twierdził, że: „Związek Radziecki jest nie tylko naszym sojusznikiem. To jest powiedzenie dla narodu. Dla nas, dla partyjniaków, Związek Radziecki jest naszą Ojczyzną, a granice nasze nie jestem w stanie dziś określić, dziś są za Berlinem, a jutro będą na Gibraltarze”.

„Krwawy Mietek” zdobył złowrogi rozgłos, którym pobił na głowę swoich odpowiedników w innych województwach. Głośna stała się zwłaszcza cela nazywana moczarnią (komórka o wymiarze metr na metr, wypełniona do połowy wodą), w której „zmiękczał” on więźniów, a także jego zwyczaj zaręczania oficerskim słowem honoru, że przesłuchiwany zostanie zwolniony po złożeniu prawdziwych zeznań, co oczywiście nigdy nie następowało.

Jako szef łódzkiej bezpieki zasłynął wyjątkowym okrucieństwem i znęcaniem się nad polskimi patriotami. Równie bezwzględny, co w „zmiękczaniu” więźniów, był w dążeniu do władzy.

Ten sowiecki zbrodniarz w tzw. PRL pełnił wiele wysokich partyjnych funkcji m.in.: generał dywizji Korpusu Bezpieczeństwa Wewnętrznego, minister Państwowych Gospodarstw Rolnych i minister spraw wewnętrznych, wieloletni prezes Najwyższej Izby Kontroli.

Korzystałem m.in. z: ]]>https://wielkahistoria.pl/kariera-mieczyslawa-moczara-jednego-z-najpotez...]]>

 

 

https://niepoprawni.pl/blog/andy-aandy/opara-ze-scierwoneonowki-w-filoro...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.5 (12 głosów)

Komentarze

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika wawel24 został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Polecam Szanownemu Panu świetny portal: 

https://ekspedyt.org/

 

Warto poczytać, nauki nigdy dość. 

 

Serdecznie pozdrawiam

 

Vote up!
1
Vote down!
-8

wawel24

#1648405

"ekspedyt" stał się propagandowym portalem pseudo katolików rzygających wręcz bolszewicką nienawiścią do polskich patriotów z PiS i polskiej prawicy - lecz taka bolszewicka nienawiść nie ma nic współnego z ponoć wyznawaną przez nich religią katolicką... Ani z nauczaniem Kościoła katolickiego.*

Podobnych im propagandzistów udających "katolików" można znaleźć na każdym bolszewickim czy lewackim portalu uprawiającym lewacką propagandę...

"ekspedyt" doskonale się także wpisuje w rosyjską, putinowską propagandę, bo w nienawiści do patriotów z PiS niemal niczym od putinowców nie różnią...

Dlatego tak dobrze wpisuje się w narrację tego portalu udająca polskich patriotów bolszewicko-sowiecko agentura z bolszewickiej "ścierwoneonówki" w rodzaju "wawel24"...

____________________________

* Grzech jest wykroczeniem przeciw rozumowi, prawdzie, prawemu sumieniu; jest brakiem prawdziwej miłości względem Boga i bliźniego z powodu niewłaściwego przywiązania do pewnych dóbr. Rani on naturę człowieka i godzi w ludzką solidarność. Został określony jako "słowo, czyn lub pragnienie przeciwne prawu wiecznemu" (św. Augustyn). Zob. http://www.kerygma.pl/katechizm-kkk/kkk-iii-dekalog/562-kkk-1849-1857

 

 

Vote up!
9
Vote down!
-1

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1648409

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika wawel24 został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Gawrion, dlaczego nie egzekwujesz zapisów regulaminu względem komentarzy osobnika Aandy-andy? On ma tu szczególne prawa? To trzeba je wpisać do regulaminu.

Vote up!
2
Vote down!
-8

wawel24

#1648408

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika kefas z giathalassy został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

-DL jst rgnzcją pd szczgólną chrną, z wg mntrwn rzygn srn p dywn. -DL zjmj sę równż strjnm rgnów ... zwłszcz bzpczństw, l dkcj nrdwj. Tk Js Hrtmn t ptrf nwt strć rgny kścln - czywśc p wydkwn sę n wydzl strjn nwrsytt Ktlckg. Rzm trz, dlczg rzygn ndszprycwn lczy sę w Brz? N!!!
Vote up!
2
Vote down!
-5
#1648424

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika piko został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

https://niepoprawni.pl/blog/lwow47/polska-zamierza-zaakceptowac-kult-bandery

i zapoznać się z komentarzami Gawriona.

Wówczas zrozumiesz, że nie ma sensu oczekiwać jakiejś sensownej reakcji od tego człowieka. On tu jest by trzymać profil tego portalu po linii i na bazie.

Vote up!
1
Vote down!
-7
#1648429