antypolska propaganda postbolszewickich mass mediów

Obrazek użytkownika Husky
Świat

 

 

 

Polska w rosyjskiej propagandzie

 

Polskie władze pod wpływem USA, chcą wepchnąć Niemcy do konfliktu z Rosją. Tymczasem mnóstwo Polaków popiera rosyjską „specjalną operacją wojskową na Ukrainie”, ale nie może o tym mówić, bo staną przed komisją ds. rosyjskich wpływów. Rosyjska propaganda ujawnia zakusy rządzących Polską.Polacy napuszczają Niemców na RosjęPortal Anna-News – czyli...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (7 głosów)
Obrazek użytkownika Andy-aandy
Linia podziału przebiega między nimi a progeniturą Marchlewskiego i Róży Luksemburg, przez 25 lat występującą w roli produktu polskopodobnego!
Kraj
        Linia podziału przebiega między Wnukami Żołnierzy Wyklętych a progeniturą Marchlewskiego i Róży Luksemburg, przez 25 lat występującą w roli produktu polskopodobnego Warto było!

Marcin Wolski

(…) Nie byłoby tego sukcesu bez wolnych mediów, bez rosnącej w oczach Strefy Wolnego Słowa. Od Radia Maryja po Telewizję Republika… Skromność nie pozwala przypomnieć, kto był w tym froncie pierwszy....

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (3 głosy)
Obrazek użytkownika Andy-aandy
Kraj

 

      Lewackie wydmuszki postbolszewickich mass mediów w PRL-bis

Warto zwrócić uwagę na artykuł prof. Andrzeja Zybertowicza pt. „Druga strona ekranu”, opublikowany w ostatnim numerze tygodnika wSieci (nr 19, 11-17 maja 2015, s. 130) o dominacji w wyborach kandydatów konserwatywnych oraz prawicowych, którzy 5 maja wzięli udział w telewizyjnej debacie..

Jednocześnie prof. Zybertowicz zauważa, że...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (3 głosy)